Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Viola moja pije moje mleko o 8 -nie mam pojecia ile :-) 10.30 znow troche popije 12.30 czasami dopije 14.30-15 obiadek 16 dopija mleko 18 deserek 20 moje mleko mniej wiecej tak to wyglada, w miedzyczasie podje sobie tez chrupki kikurydziane i popije herbatki czy sopku ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Coś mam dzisiaj zły dzien. Pogoda kiepska, w ogóle lipa, a ja muszę do Świata książki popylać, bo dzisiaj ostatni dzień składania zamówień. Do tego mam dzisiaj w pi... roboty. W końcu trzeba rozpakować część tych nieszczęsnych pudeł. Tą część co została. A jutro muszę wstać o 4 rano. Dramat. Ale będe laseczki z wami. Bo zabieram internet i laptopa :D. Dziękuje, Anabananana za miłe słówka :D. Ja miałam problem z Mikim, że zupy zjadałam sama, bo on nie chciał. A im więcej mięsa było tym, było gorzej. No ale konsekwentnie mu dawałam, mieszałam nowe smaki i polubił. Teraz je z wielką chęcią całą miseczkę :). A wczoraj próbowałam mu dać każde z osobna. Piurre zuiemniaczane, mięsko i warzywa, marchew i brokuł. Jak warzywa wchodziły dobrze, to przy mięsie był odruch wymiotny. Laski a wiecie co nienawidzę swojego łóżka. Tak cholernie skrzypi, mimo że jest nowe, najbardziej materac, Muszę kupić sobie nowy, ale na razie kasy brak. Grrr, nie kupię znów badziewia za 250 jak wtedy, bo normalnie, po pół roku zaczęły wyłazić sprężyny. Ale nie było nas stać na nic innego. Możecie mi powiedzieć na jakich materacach śpicie? Spręzynowych, silikonowych, piankowych czy jeszcze jakiś innych. Które najmniej się wygniatają itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak 8.00 - cyc 10.00 - kaszka ok 100ml ale gęsta - łyżeczką, potem popija cycem i idzie spać na ok godzinę (dziś śpi już 2:)) 13 - obiadek, daję jej swoją zupkę lub słoiczkową lub pół na pół ok 1 słoiczek mały 15 - idzie spać przy cycu i śpi ok 1h 17 - deserek 19 - kąpanie 19.30 kaszka Sinlac ok 120ml i popija cycem i idzie spać W nocy budzi się 1-2 razy ale pocyca chwilę i śpi dalej... Aha i śpi z nami, spała już w łóżeczku ale jak się przeziębiła to chciałam ją mieć przy sobie no i tak zostało:( Trzeba znowu ją uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki wysłałam na maila kilka zdjęć mojego facecika małego pozdrawiam Was i całuję wasze pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko ja mam materac sprężynowy i jest ok bo się nie wygina ale po ok roku zaczął skrzypieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia no właśnie u nas to samo. Łóżko samo w sobie nie skrrzypi, bo jest dobrze poskręcane, itd. Jedyne co to ten nieszczęsny materac. Chyba jednak nie zdecyduje się już na spręzyny. Chyba, że jest róznica w materacu za 250 zł. A za 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie mam materac zwykły gąbkowy z Ikea. ceny mają mega wielkie. ten był jednym z tańszych, ale śpi się na nim dobrze. niestety, za krótko go mam, bo dopiero dwa miesiąca, więc nie mogę jeszcze nic powiedzieć na temat trwałości. wcześniej spaliśmy na takiej sofie-wersalce z Ikea. tam był materac gąbka + wartstwa lateksu - super to wygodne. 4 lata i nic się z nim nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądałam materace w Ikea, nie są to ceny jakieś z kosmosu, w porówaniu z tym co zastałam u mnie w sklepie z materacami. Właśnie też leżeliśmy na tym ikeowym piankowym i całkiem nieźle się leżało. Tylko boję się, że ta gąbka się z czasem wygniecie, a no to nie ma gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o cenę materacy w porównaniu do ceny samego łóżka :) ale faktycznie, takie wypasione materace ze sprężanami kosztują słono. niedawno się przeprowadzaliśmy i wreszcie mam wymarzone łóżko, którego nie trzeba skłądać, chować pościeli i mam dostęp ze wszystkich stron. wcześniej gnietliśmy się w jednym pokoju u moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> ja mam taki lateksowy z Ikea spi się naprawdę super. Ja swój kupiłam w kąciku przecen za 50% ceny ;-) przeceniony był bo na rogu miał zdartą folię i był troche brudny ale wyprałam go i jest super. Po za tym teraz jest jakas taka akcja że niby mozana wypróbowac materac jesli nie będzie odpowadał to będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola8509-> małego przełozyłam do łóżeczka dokładnie w dniu kiedy skończył trzy miesiące zaczełam go karmic butlą z odciągniętym pokarmem dzieki temu mój mąz mógł również wstawać do małego wstawnie na karmienie i podawnie smoczka nas wykańczało po dwóch miesiącach stwierdziłam ze tak nie damy rady, którejś nocy byłam tak wykończona i zła że powiedziałam mężowi że nie wstajemy budził sie dokładnie tyle samo razy ale sam zasypiał następna noc była troche spokojniejsza więc ustaliliśmy dokładne godziny z mężem o której wsytajemy pomiędzy tymi godzinami nie wstawliśmy mały troche popłakał i zasypiał tak w ciagu tygodnia przyzwaczaiłam go do 1 karmienia w nocy i 3 pobudek, teraz nie wszystkie noce sa spokojne ale nie je juz w nocy, czasem się budzi, ale raczej szybko zasypia, czasem jak płacze dłużej to któreś z nas schodzi zobaczyc czy wszystko ok. Jakieś cztery tygodnie temu lekarz stwierdzil że maly powinien spac juz tylko raz dziennnie przywyczajaliśmy go ok tygodnia najpierw spał 11.00-11.30 później 13.30-15.00 a treaz śpi 13-25 i zasypaia ok 20 sam. Nie reagujemy na jego płacze niestety jest to jedyny system bo gdy tylko pojawiam sie u niego w pokoju zasypainie trwa o wiele dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo dziewoje;) A propos spania, to Lejdi spi tylko i wylacznie w lozeczku, od poczatku i przyznaję, ze to tez jest w pewnym sensie problem. W domu jest super, bo odkladamy Małą i jak jest spiąca to zasypia sama, bez lulania, czasem mozna ją znużyć spiewaniem lub po prostu rozmową, np gadam przy niej przez telefon i mala zasypia:) W dzien czy wieczorem zawsze pięknie zasypia sama. Problem jest wtedy kiedy jestesmy u kogos i Mala nie ma swojego łożeczka, bedzie zmeczona, marudna, ale nie zasnie bez lozeczka. Juz nawet zainwestowalam i do tesciowej kupilam uzywane na allegro za 30PLN i problem sie skonczyl, ale nie moge kazdego, kogo odwiedzam uszczesliwiac lozeczkiem:) Oko - ja mam fajny materac, z Agaty. Nie pamietam jaki, jak wroci mąż to Ci napiszę. Jest naprawde ok i kosztowal calkiem przyzwoicie, poniżej 1000PLN. Nie skrzypi, a mąż waży powyżej stówy;) Laski, glos mi siadl po tej imprezeie, potem jeszcze non stop gadka na lekcjach, no i w ogole, bo duzo gadam, a teraz moj glos nie istnieje. Mam nadzieje, ze nie zarazę Małej. Juz tyle naszych przeziebien przeszla bez szwanku wiec mam nadzieje, ze tym razem rowniez. Mala znowu robi mi akcje z niejedzeniem mleka, zwlaszcza rano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mamy podobny rozklad :-) a jaka kaszke dajesz rano? taka mleczno tryzowa? i dlaczego wieczorem tez i co to jest ten sinlac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - rano daję mleczno-ryżową z Nestle taką 3 owoce bo Emilce najbardziej smakuje, a wieczorem tą Nestle Sinlac, lekarka mi ją poleciła na wieczór jak jej powiedziałam że mi się budzi co chwilę w nocy i chce cycka no i teraz budzi się raz albo dwa razy a czasem wcale. Ona jest bezmleczna i robi się ją na wodzie. Wiem, że Emi-mami też ją miała dawać swojej Emilce. Mam wynik posiewu moczu- wyszedl ujemny. tyle dobrze, do końca tyg mam dawać małej Bactrim a potem lekarka ma jej przepisać Furaginę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Za nami rowniez spadek z sofy:( Podeszlam tylko do okna, bylam caly czas z Mala w pokoju, a ta w miedzyczasie zapodala obrot na brzuch, niestety na podloge. Na razie do lekarza nie ide, Mala ryknela jak spadla, ale jak Ją wzielam na rece od razu sie uspokoila, zjadla caly obiad, bawila się, śmiala wiec mam nadzieje, ze nic sie Jej nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wygląda to tak: rano 9-10 mleko z piersi 12-13 obiadek (okolo 200ml zupki jarzynowej lub zupka z mięskiem) 15-16 pierś w międzyczasie jakiś deserek(125ml) lub sok 18-19 znowu cycuś 21- cycuś + 150ml kaszki Sinlac lub innej ryżowej na mleku bądź kleiku ryżowego :( :( mógłby tak przesypiać do rana i np o 7 rano sniadanko :( za to jest tak: Po 4 godzinach od zaśnięcia - cyc pozniej kolo 5 cyc kolo 7 cyc i tak to u nas wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie - jak macie poopuszczane dna łóżeczek? Do samego dołu? Bo ja mam na tym drugim poziomie ( są 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy kojec i jak na razie mam na najwyższym poziomie. on jest bardzo szeroki i Liwka nie da rady chwycić się na na boku - ma za krótkie rączki. a dopóki nie wymyśliła, że wogóle to się można podciągać, to dla mnie wygodniej :) na razie jest na etapie podpierania się na łokciach i wyciągania głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze ja tez sprobuje ten sinlac chociaz mloda spi od 21/22 do 5 rano ale zauwazylam ze jak dam jej na wieczor duza butle kaszki mleczno ryzowej tekiej gestej ale plynnej mloda budzi sie o 24 i dojada duzo mojego mleka a jak zje moje mleko spi do 5hmm dziwne co??? Ola a jak robisz kleik ryzowy? dodajesz swoje mleko? dziewczynyh pytam bo kaszki i mleka to dla mnie czrna magia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska rzeczywiscie maly facet z Filipa :-) Naturalna, mala slina minki swietne i te zebolki :-) bardzo ladne zdjecie w trojke hmm i powiedz mi gdzie ty masz nadwage????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie kleik ryzowy na mleku modyfikowanym Bebilon Pepti Na swoim nie robię bo nie odciągam Albo daje malemu kaszkę Sinlac na wodzie - jest najlepsza dla dzieci z alergią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilę znowu nie zdążyłam przeczytać... ja u dzieci mam piankowo sprężynowy z ikea i od 6 laty im służy.Za 2 materace do piętrusa dałam tyle co za łózko ale było warto.Do tego są zapinane na zamek,a pokrycie można prać w pralce. moja mała mimo,że karmiona piersią to jak jestem w pracy to je wszystko.Generalnie je już wszystko.Jak mnie nie ma to dostaje :grysik na moim mleku,kisiel na kubusiu,kaszkę,zupę ,owoce,serek,kefir albo jogurt.Oczywiście nie wszystko w 1 dniu ale coś z tego na wymiankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za wiadomości dotyczące materaców. Chyba jednak zdecydujemy się na piankę. Ja to płaczę (prawie :D co by nie było) jak wychodzę ze sklepu. Dzisiaj byłam, kupiłam pieluchy, 2 paki, 6 pak chusteczek nawilżanych, nocnik coś do domu i 200 zł nie moje. Jak mnie to wkurza. I to ma byc kraj prorodzinny. Gdzie wszystko w górę. Grrrrr, Zaraz dla relaksu idę tłuc drożdżowe :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczki ile teraz ważą
Wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie. Chyba ze sto lat tu nie zagladalam, ale widze ze stale bywalczynie sie udzielaja:) Pozdrowionka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×