Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Mój Miki póki co spokojnie leży jeszcze w wózku, ale kurcze trochę mu ciasno zaczyna być :( Jakies krótkie te wózki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy poród był nieciekawy - bo dłuuugi i bolesny i popękałam, za 2 razem krócej, szybciej, łatwiej. Ale opieka za każdym razem super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w sumie wspominam dobrze choc skurcze i bole mialam hardcorowe poszlo nam szybko :-) opieka, warunki w szpitalu super polog blyskawiczny a poczatki z mloda bezproblemowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapeciak ja juz od miesiaca prawie przerobilam wozek gleboki na spacerowke, ale w pozycji pol lezacej jezdzimy, maly ladnie lezy i oglada swiat. a parasolka spacerowka tez jest spoko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe :D Anabanana no własnie, jak lubisz słodkowodne ryby, to Tilapaia ci przeszkadzać nie będzie :). Ja słodkowodnych nie znoszę, właśnie przez ten posmak. Na weselu :D. Hehehehe nie wiem dlaczwego miałam taką głupkowatą fryzurę :D. Ale powiem wam, że najadlam się dobrych rzeczy, bawić to średnio bo nie lubię taczyć, ale pogadałam sobie z ludźmi i posłuchałam fajnej muzy. Bo był mega zespół. Taki grający głównie rocka i dobre stare kawałki. Żadne tam przyśpiewki weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym trochę dźwignęła oparcie to mi się mały ciągnie do przodu i się boję, że wypadnie. Wózek jakiś taki płytki mi się zdaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Oczko... my tez od 2tyg jezdzimy w spacerowce mala lezy siedzi i jest zadowolona :-) dobra mloda sie wyspala wiec idzie sie poczolgac na mate a ja ide na twarozek zeszczypirkiem i rzodkiewka mniammmm acha moje dziecie cos mi sie zdaje ze za chwile bedzie raczkowac bo staje na dloniach i palcach od stop i robi taki pałąk z siebie potem steje na kolanka i idzie w przod tylko jeszcze nie zakumala ze rece tez musi na przemian do przodu klasc haha no i gada na calego, non stop nawet podczas jedzenia tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mapeciak jak też Mikiego woże w spacerówce już od kilku tygodni. Ale ta z wielofunkcyjnego wózka jest mega. Mimo, że mówiono mi że będzie beznadziejna. Ale jestem bardzo zadowolona. Miki jeszcze w gondoli by się pewnie zmieścił na styk. Ale gorzej z parasolką. Kurczę najgorszy w niej jest kosz na zakupy. Nie jestem w stanie się do niego dostać, a do tego terkocze jak jedzie. No i kółka się ścierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula bardzo chętnie, na razie wkleiłam jedną w linku :D. A wieczorem cała reszta :D. Mapeciak dlatego ja Mikiego przesadziłam do spacerówki. Bo się wychylał i wył jak go przytyrzymywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugiego wózka kupować nie chcę :o Znów tyle kasy wywalać :o Miałam nadzieję, że się jako spacerówka też sprawdzi.. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie to, że lewe. Ja po prostu nigdy nie lubiłam tańczyć. Chyba trauma z dzieciństwa, bo tańczyłam najpierw w jednym zesople ludowym i tam zawsze tańczyliśmy na występach przedstawienie pt, gwiazdka :D. No i chciałam mieć czarne buty a że miałam małą nogę to pani na mnie nakrzyczała, że oszukuję i dostałam czerwone :(. A potem był drugi zespół ludowy (o co chodziło moim rodziciom z tymi zespołami :D). I było mi wstyd, bo jaka to tancerka ma okulary, na dodatek jak denka od słoików, tylko ja tak miałam, no i obcinali mnie na grzybka i pani nakrzyczała na mnie, że muszę mieć długi warkocz, bo nie można tańczyć w zespole ludowym bez warkocza i że mogą mnie ubrać w strój chłopca i i tak nikt się nie zorientuje. No nie, taka trauma. :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mapeciak a co nie sprawdza się jako spacerówka? Bo u mnie bardzo. jestem naprawdę bardzo zadowolona ze swoijego wózka. Jedyne co bym nie kupwała jakbym miała cofnąć czas to foteika do niego. Jak dla mnie zbędny gadżet. A tak to gondola była super, spacerówka też jest super, do tego mam tak duż budę, że jak Miki śpi to go mogę całego osłonić od wiatru, albo deszczu. Bo jak się uoprę to się naciągnie na cały wózek. Jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mapeciak jest czego :D. Hehehehehehe :D. Anabanana ja dawalam do zupy kawałek wloskiej. Spoko nic się nie działo. Powiem ci, że średnio kieruję się tym schematem teraz już. Daje mu różne warzywa i owoce. Pomijam cytrusy na razie. No i typu truskawki bo zwyczajnie ich nie ma. Wczoraj Miki jadł np. ryż zapiekany z jabłkiem. A raczej kleik ryżowy zapieczony z jabłkiem. Barrdzo mu smakowało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parasolka dla takiego malucha?? Nasz wóxek jakiś taki niewygodny mi się wydaje. Daleko uchwyty na rączki, na nóżki jakos mało miejsca, pewnie wydziwiam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie o tym jedzeniu bo głodna jestem :P Jeszcze godzinka i do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parasolka, ale z oparciem rozkładanym do leżenia. Nie używam jej na codzień, tylko na wyjazd, lub na zakupy. A tak to mam dużą przestronną spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w spacerówkach to dzieci jeżdżą jak w głębokim? Czy juz siedzą twardo i się trzymają? Miałam Misia a już nie pamiętam. Skleroza..Może za dużo wymagam od swojego wózka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mapeciakmoja twardosiedzi w spacerowce w pozycji pollezacej najczesciej zasypia to ja potem klade na lezaco.. a gdzie pracujeszze zaraz zmykasz do domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaczęłam po 5 ;) Pracuję w biurze. Teoretycznie na 2 zmiany, ale poszli mi na rękę i na razie tylko na 1, bo co z dziećmi zrobię? Mąż najczęściej zaczyna pracę o 18tej, to sie jakoś opieką nad chłopcami dzielimy. Co będzie dalej, aż się boję myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jechać jak w głębokim jak rołożysz na płasko. A może też jechać jak w spacerówce. Ja też Miki się rozghląda to siedzi. Ale on już siedzi sam od dawna. A jak zasypia to go kładę. Laseczki, to moje dziecię to taki śpioch jakich mało. Byłam sprawdzić :D. Nogi wiszą przez szczebelki i śpi. Już dwie godziny :D. Chciałam iść na spacer. A tu ś;pioch śpi :D. Mógłby się obudzić. Zjeść kaszę i pszlibyśmy :D. A tu cisza :D. On w ogóle śmiesznie śpi :D. Jakbym wiedziała, że tyle będzie śpiuchał. To bym się zabrała za coś. A tak myslałam, że zdąże zjeść tylko śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananbanana wstawanie o 4tej, zapewniam, nie jest super :D:D:D Po tym jak Miki pół nocy przy cycu wisi.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×