Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

oczko dzieki sprobuje zrobic risotto jutro na obiad :) Ja szarlotke robilam z przepisow od kuronia, tak jak polecilas :) http://www.kuron.com.pl/przepisy/art105.html#k Jablka pokroilam w kostke i przegotowalam je z cukrem dobrze. Nie rozwalily sie w piekarniku, byly super. Słuchalam rad :D Maz byl zachwycony. Dla mnie jestes forumowym specem od kuchni :) nawet kupilam te ksiazki o gotowaniu co mi polecilas hehe w nowym domu bede probowac, mam kuchenke indukcyjna jak sobie chcialam a od mamy dostalam gary philipiaka wiec jestem mega ucieszona :D Bede gotowac i piec !!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka raczkuje albo w samym body albo w rajstopkach jak nie ma gorąca. tylko ze w rajstopach bardzo się ślizga bo u nas albo parkiet albo panele i nigdzie dywanu. ja właśnie dla odmiany miałam pytać co na to ślizganie zaradzić. z gołymi nogami jest ok, owszem kolana może trochę czerwone ale nigdy nie były pozdzierane czy nawet podtarte. Julka po co zakładasz buty do raczkowania? wstaje czasem i chce chodzić? Oko fakt z taki skurwysyństwem trudno się pogodzić! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mami- no wlasnie on wiecej juz chodzi jak sie czegos trzyma niz raczkuje i powinien miec buty. a urzadzenie to masakra, wczoraj ogladalam 30 pralek, i kazda fajna. i wez cos wybierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak wściekła że chyba kogos zatłukę!!! :P Mój M. mi właśnie zakomunikował, że nie jedziemy nigdzie bo on się musi w sądzie stawić 30 😡 Pomimo tego, że ma urlop. Pracuje w słuzbach mundurowych i dupa, pojechałam 😭 Do Honolulu :o emi -mami- Miki je większość rzeczy które mu podam łyżeczką ;) Ilościowo też dużo-tak mi się zdaje. Wczoraj np zjadł ogórkową prawie cały kubek - ok. 200ml :) I to taką jak my jemy doprawioną i podklepaną śmietaną. Sa oczywiście rzeczy, których nie lubi, ale każdy tak ma :) Np skusiłam się na tańsze słoiczki w rossmanie - Oviko czy jakoś tak - i mu w ogóle nie smakują. Nie dziwię się bo śmierdzą okropnie :P Ale Hippy, bobovity, gerbery, wcina większość. Julka- wywalanie rzeczy z szuflad, walenie czym się da, obracanie tv, pstryk-pstryk wszelkimi włącznikami - to też najbardziej lubi :D:D:D Butów mój mały nie nosi - myka w skarpetkach. Staram mu się zakładać cienkie spodnie za kolana żeby nie darł kolanek o dywan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mapeciak współczuję i choroby i zmiany planów. kurcze, też bym się niezłe *&^%$#$%^&* bo miejsce faktycznie super. Julka ceny philipiaka powalają, przynajmniej jak dla mnie. chociaż gary pewnie super. byłam kiedyś na ich stronie i chciałam poczytam czym się chwalą, dlaczego właśnie je wybrać i się nie dowiedziałam. czym się różnią od takich zwykłych nierdzewnych? dziewczyny czy Wy tez codziennie stosujecie u dzieci wodę morska do nosa i glutownice? bo Emilce często coś w nosie furga, skarby zalegają i codziennie używam. Myślice ze można tyle miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski:) własnie sobie was podczytuje,.rety,jak mnie tu dawno nie było.siedze w pracy na miejscu,tak wiec mam dostep do internetu. odnosnie gumek,to dokadnie dwa tygodnie temu leciałam do ginekologa,bo...gumka została we mnie w srodku i to tak feralnie sie zassała,ze sami nie mielismy szans na wydostanie jej.rety,co za głupie uczucie.na szczescie okres dostałam:) karusia,wyobraz sobie,ze ja za komplet podreczników dla mojego sredniego musze zapłacic ok 850zł.to jest jakies nieporozumienie,totalne nieporozumienie.kuzwa przez te podreczniki mam problem z opłaceniem ich obozów sportowych,tym bardziej,ze od tego roku w mojej firmie nie ma dofinsowań.zenada! moja zoska podobnie jak i wasze pociechy swietnie sie rozwija,nawija jak najeta,ostatnio machajac przy tym rekoma.z zasypianiem jest róznie,najczesciej jej rytuał zupełnie przypomina to co wyprawia zuzia chimerki. ma coraz wiecej włosków,czasem robie jej kitke na czubku głowy z bujnej grzywy. o nocniku moge jeszcze pomarzyc. swietnie daje sobie rade z pchaczem.w ogole wydaje mi sie,ze swój roczek przechodzi. uwielbiam swoich braci i wygłupy z nimi.z psem na wzajem sie przydeptuja:)zadne nie chce odpuscic. to tak w skrócie. serdecznie pozdarwiam i zycze zdrowia,do nastepnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mami ja to bym akurat takich garnkow sobie nie kupila, dostalam w prezencie wiec to co innego. Jak cos ugotuje to sie wypowiem. Na plycie indukcyjnej podobno sie sprawdzaja bo maja grube dno gdzie gromadza energie wiec sa bardzo oszczedne. Mozna gotowac pietrowo. Nie uzywa sie tluszczu tylko sie smazy bez. Wiesz wg mnie to troche jednym wielkim marketingiem zajezdza, ale coz... Moja mama kiedys jak robila kuchnie tez zamontowala plyte indukcyjna i kupila mega drogie garnki, chyba zelmera czy jakiejs innej drogiej polskiej firmy i faktycznie dania lepiej smakuja, tylko trzeba umiec w tym gotowac. I jeszcze jakis szybkowar dostalam co sie pod cisnieniem gotuje. Zobaczymy. Chyba bede musiala sie sporo nauczyc :) Na ulotce jest napisane, ze sa ze stali nierdzewnej jakiejs specjalnej bo chirurgicznej. okoko narobilas mi smaku i tez dzis robie szarlotke, ciasto lezy juz w lodowce :) mmala jestem w szoku, ze nauka dzieci tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała---.witaj❤️ oczko-->ja sobie też na kostce machnę:-)a co do karmienia to takie dojenie już było ale nie publiczne tylko na tajniaka:-) u mnie też pchacz się mega sprawdził mam V techa taki grajacy jula---.pozytywnie zazdroszczę urządzania domu ,bo remontów nie lubię ale urządzanie tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie dostalismy miejsca w żłóbku:(:( Liczę jeszcze ze może z listy rezerwowej się uda,no ale to dopiero we wrześniu będzie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka nie łam się moja jest zapisana do 4 żłobków od 7 miesiąca ciąży i na wrzesień jeszcze szan nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja już w domu. Kolejna burza idzie. Szarlotka wyszła ekstra, tylko w za dużej blaszce zrobiłam i wyszła cieniutka :). Ale smakowała :D. Wyobraźcie sobie, że pranie mi się kisi już drugi dzień, dramat, dalej mokre. U was to samo? Taka wilgoć w powietrzu, że nawet storczyki przestaliśmy nawilżać :D. Mikiemu już prawie wylazły te zęby. Śmieszny będzie tak z tą dwójką i jedynką na górze :D. Mi się dzisiaj już totalnie nic nie chce. A chciałam prasować, ale nawet nie ma co. Emi-mami, tak musze się zebrać w sobie. Ja wiem, ze nie ja sama itd. Ale wkurza mnie ta niesprawiedliwość. I to że koleś zawalił średnią itd. Ja stosuję często wodę do nosa. Ale gilownicy nie, bo sam wypsikuje kozy z pastwiska :D. A czasem potrafi mu się niezłe stadko uzbierać :D. Julka bardzo mi miło. Ja tez tą stronę bardzo lubię. Ale ogólnie szukam po necie przepisów, jeśli chodzi o słodkie, słone robię sama. Na indukcji słyszałam, e sie gotuje trochę inaczej. Te garnki są mega drogie, ale też średnio w to wszystko wierzę. Miałam kontakt z Zepterem i też średnio na jeża. Ja kocham swoje tefale :). Mapeciak przyjedź do mnie :D. Męża nie zastąpie ale tez może być fajnie :D. A tak poważnie, bardzo mi przykro, a w innym terminie się nie da? Mmała3 tobie się lanie należy za brak odwiedzania :D. Ale miło, że w końcu się zjawiłaś :). Całusy dla dzieciaków. Karusia ja właśnie szukam dobrego cytatu a wzór narysuje mi mąż :D. Sikorka, to trzymam kciuki za listy rezerwowe. Ale wiecie co wkurza mnie to. Niby państwo prorodzinne. A żłóbków brak. Ale ponoć będzie lepiej bo zmienia się prawo i żłobki chyba przechodza pod men i będa mniejsze wymagania co do żłobków prywarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Karusia - po prostu w stołek mi dupsko wbiło z wrażenia:) No i dalej ruszyć z miejsca nie mogę. Julka - Mała zasuwa po mieszkaniu w takich koszmarnych dresach i skarpetkach na straty. U mnie akurat chlodno wiec raczej grube gacie wchodzą w grę. Podłogę mam drewnianą, ale mała opanowała patent i chyba lepiej zasuwa po śliskiej drewnianej niż u teciowej po dywanie. Kobity współczuje przebojów z gumkami, dla mnie są number one absolutny, ale fakt zadnego przykrego wypadku nie mialam, a setki sztuk, a moze nawet tysiące przetestowałam. Oko - tak kusisz tymi przepisami, ze chyba do garów stanę. A jajko to już całe mają jesc, bo ja wciąż na etapie żoltka jestem? Kurwa, a ja mam taką schizę, ze mi się zakrztusi, ze boję się chleb dawać chociaz Mała jak jej tesciowa daje to radzi sobie bez problemu. Kupilam niekapek, a raczej kapek Nuk i tez ladnie pije chociaz wciąż nie są to zdumiewające ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jakiegoś małego dołka podłapałam :( W pracy kryzys jak cholera - obroty spadły na łeb na szyję. Myślę że jakieś cięcia etatów się szykują i z żoną kierownika to ja żadnych szans nie mam :( W dodatku wczoraj mój M. się nieoficjanie dowiedział, ze jednak awans mu się szykuje, co się wiąże ze zmianą systemu pracy - tzn do tej pory pracował głównie w godzinach 16-24 i 18-2, czyli zostawał rano z dziećmi a ja szłam do pracy, jak mu jakaś dniówka wyskoczyła to ja brałam wolne, albo mi mama ten jeden dzień w tyg zostawała. A tak?? Co ja z dziećmi zrobię? Tak myślę, że jeśli chcieliby mnie zwolnić, to lepiej na wychowawczy iść-na przeczekanie, kiedyś w końcu ten pat w budownictwie się skończy... A przy okazji Miki mi podrośnie i może mama chętniej z nim zostanie, bo tak nie che 😭 Powiedziała, że jednym moim dzieckiem juz się wystarczająco długo zajmowała.. Nie mogę mieć o to pretensji, bo to wielki obowiązek i odpowiedzialność dzień w dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... i dostałam wczoraj@-po 6 tygodniach. Mężowi kamień spadł z serca :D Ciekawe czy takie nieregularne przez to karmienie będę miała? Kurcze a taki był spokój przez półtora roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-gdzie mieszkasz bo moze sięskusze? :D:D:D Inny termin odpada, bo 2 M. kończy urlop. Nie jechaliśmy wcześniej bo pada i pada i co z Mikim zrobię w deszcz?? A od weekendu niby ma być lepiej.. Ech.. @ termin urlopu mamy we wrześniu i planujemy Zakopane. Ciekawe czy się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki w ten szary deszczowy czerwcowy dzien... wczoraj nadrukowalam i skasowalo mi posta tak sie wkurwilam ze poszlam do prasowania :-) Emi i inne karmiace cycem, pytalam bo jak moje znajome dowiaduja sie ze jeszcze karmie to sa prawie oburzone ze tak dlugo!!! o co kaman to nie mam pojecia, chce karmic conajmniej do 1.5roku a nawet i dluzej przeciez wiadomo ze z czasem bedzie to tylko dodatek, moja mala procz cyca wsuwa na IIsniadanie butle kaszy obiadek i deser ale sa dni wyjazdowe kiedy mloda jest tylko i wylacznie na cycku :-) Moja Martyna bardzo duzo pije-ale to ma po mnie ja nawet spie z butelka mineralki :-) juz teraz nawet nie kupuje jej herbatki tylko podaje letnia wode z miodem, ktorego dodaje coraz mniej bo chce ja nauczyc picia wody bo narazie sie na nia krzywi za to sika jak opetana a na dodatek wali coraz wiecej kupali takich rzadszych wiec mysle ze to zebiska, a ze kupa w pieluszce jej nie przeszkadza a robi ja po cichaczu odparzyla nam sie dupka, pierwszy raz tak mocno, wczoaj jak ja mylam to az syczala i piszczala z bolu... smarowalam ja penatenem do pupy ktoryt zawsze dawal rade, tormentiolem i bepantenem i nic,wyslalam wlasnie meza na poszukiwanie tego nivea na odparzenia a dzis postanowilam wysazac ja co pol godz na nocnik zeby jak najmniej robila w pieluche no i wietrzyla dupsko Karusia chyle glowe.. 4 lata!!!! Oko ja tez mysle co tu dzis upiec :-) Mmala super ze do nas zagladnelas :-) pozdrawiamy ciebie i zosie baaardzo goraco!!!! Moja Mloda tez jest kumata, ze mieszkamy na wsi codzienm na spacerze mijamy kaczki, kury krowy i konie mloda juz od dawna wola na kury koko na kaczki kaka a na konie i krowy jest wesoly pisk, pokazuje gdzie ma oko, noge , buta itd. mamy takie klocki sensoryczne z fischera ze zwierzakami i jak mowie gdzie krowka to podaje mi z krowka, jak z konikiem to z konikiem :-) ostatnio bylam w sklepie i mloda oczywiscie zaczepiala ludzi i nawijala to ekspedintki stwierdzily ze Martyna szybko bedzie gadac hmmm zobaczymy :-) za to moje szczescie na calego juz wszedzie sie podciaga i chodzi do tego raczkuje i musze miec oczy wokol glowy... ja mam oplytki w salonie i przedpokoju do tego dywan a w reszcie panele i mala raczkuje w leginsach albo jakis dresach bynajmniej miekkich spodenkach zawsze ma buty zeby nie slizgnac sie w skrpetkach. Jula zazdroszcze ci przeprowadzki i urzadzania sie w nowym domu, ja to uwielbiam!!! czekam z niecierpliwoscia na foty pokoju Filipa ja sama powoli urzadzam pokoj malej ale brak mi motywu przewodniego!!! bede miala stolik i krzeselka mammut z ikei mamy firanke z motylkami i w safari na scinie naklejki farme ktore i tak sie zwijaja bo sciany maja strukture i 3 obrazki ze zwerzakami i narazie jest miszmasz chcialabym cos w jednym tonie ale sama sie mieszam co chce..wczoraj ogladalam meble dzieciece hmm seria Mario i tez zglupialam... jak sie wyprowadzimy od malej czyli wyniesiemy swoje loze, chce procz stolika i krzeselek szafe najlepiej narozna, moze komodke jakis porzadny gruby dywan i cos na sciany, na razie sa zolte ale ja chcialabym jakas zielen (jak w calym domu zreszta haha) albo roz fiolet i motyle!!! ale jakie jezeli do sciany nic mi sie nie trzyma procz zawieszonych obrazkow... prosze poradzcie cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo. Chyba uduszę tego mojego dzidziola. Ja pitolę. Na podłodze na parkiecie w czasie zabawy zasypiał, ale w łóżeczku męczyłam się z nim prawie godzinę. No po prostu grrrrr. Wyrzuca pieluchę, smoczek, za chwilę się wychyla bo by chciał dosięgnąć, wstaje siada, wstaje, siada. Wepchnął wszystkie zabawki w jeden kąt, wlazł na nie i zaczął się wychylać, dobrze, że w pokoju byłam, bo by wypadł. U nas dzisiaj niezła pogoda, poza tym szykuję się na zakupy, bo chodzę już jak obdartus, no i muszę jakieś kosmetyki kupić, bo to co mi się na gębie robi, to jest jakiś koszmar. Przebarwienia, wypryski, wysuszona, raz tłusta, blehhh. Miki znów przestał pić, normalnie przy tych upałach które są już drugi dzień, to martwię się, co to będzie. Może rzeczyuwiśćie kupię tego nuka. On by pił kefir :D. Dzidsiaj przenosimy go do jego pokoju. Już jest zrobiony od niedzieli, ale jakoś chyba nam trudno się rozstać :D. Chimerka, nie bój się, jak się zakrztusi, to będziesz ratować, ale im dłużej tym gorzej i trudniej b ędzie jej się przestawić. Poza tym gdzieś czytałam, że wszystkie te coraz cżęstsze wady wymowy itd, są spowodowane tym, że dzieci karmione są papkami i narząd mowy nie rozwija się prawidłowo. Ja jeszcze nie daję całego jajka, ale chyba już można. Mapeciak bardzo mi przykro z powodu tych wszystkich zmian, ale może nie będzie tak źle? W końcu musi się to zmienić. Ja mieszkam w Rzeszowie, nudy na pudy mamy tutaj, no może trochę w okolicy rzeczy by się znalazło :D. Ja też miałam jechac gdzieś a tu cisza na razie. Ja chciałam nad morze, ale chyba się totalnie nie uda. Może Bieszczady wypalą. Anabanana bo u nas to takie mamy społeczeństwo, nie karmisz beeee, matki polki cię zagryzą, karmisz długo, beeeee karierowiczki cię zagryzą. (Nie obrażając nikogo z was, taki przykład dałam). Ja to w ogóle nie rozumiem, karmić nie karmić. 4 lata to dla mnie długo, ale roczne, półtoraroczne dziecko? Nie rozumiem oburzenia koleżanek. Jak mamie i dziecku jest z tym dobrze to luz. Co do miodu, to może lepiej odpuść na razie, kiedyś wklejałam artykuł apropo midou u tak małych dzieci. Lepiej dodaj nawet odrobinę soku domowej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko napisz cos na temat miodu bo az zglupilam, myslalm ze to lepsze niz herbatki slodzone czy soki typu kubus. mala zjadla zupe teraz dopija mleko i usypia, ja zagniotlam ciasto i zaraz bede dzielic i mrozic, dzis w menu mamy plesniak vel skubaniec :-) u nas wypogodzilo sie jest slonecznie i niemilosiernie dusznoooo Oczko wklej fotki fokoiku Muikolaja, jachyba zdecyduje sie na motyle bo znalazlam na allegro i lampy i poduszki, posciele az naklejek zrobilabym obrazki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokój wyszedł inaczej, dużo skromniej niż planowaliśmy, bo i budżet był dużo skromniejszy. Wyślę zdjęcia jak tylko zrobię. Dzisiaj Miki wsuwal sam obiad i całkiem nieźle mu szło, rękami bo rękami ale szło :D. W końcu złapał, że z miski można wziąć do ręki i wsadzić do buzi. Zrobiłam sobie dzisiaj zakupy ubraniowe, trochę mi się nastrój poporawił. Mikiemu też trochę, bo straszne są wyprzedaże. Co do miodu to poczytaj http://www.ochoroba.pl/artykuly/1311-miod-nie-dla-niemowlat http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/312/zdrowie/miod-jest-niebezpieczny-dla-niemowlat http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/przyprawy-dodatki/485-miod-po-12-miesiacu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Juz wieki was nie czytalam ale sie ciesze ze nadal jestescie !!! Co dajecie swoim pociecho do jedzenia ? Ja nie mam za bardzo pomyslow -- Moje dziecko uwielbia jogurty ale tylko naturalne probowalam jej dac brzoskwiniowy, bananowy tych nie tknie a naturalny jak nabardziej. Mieska jej jeszcze nie dawalam. Je duzo warzyw owocow, zupki warzywne. A jako bialko to soczewice czerwona, zielona. Czasami kaszki. Co jeszcze moge jej dawac ? Ztego co zauwazylam to wasze pociechy maja bardziej zaawansowane menu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do midu to mi no tym pediatra mowila zeby nie dawac do roku albo i dluzej ! okoko jaka stronke z przepisami polecasz albo ksiazki ? Jakie ksiazki polecacie naszym bobaskom ? Co jest warte kupienia ? swybieram sie na ksiazkowe zakupy i chce cos sprawdzonego. AAAAA i nadal karmie piersia --- znaczy w pracy pompuje t jet ulubiona czesc mojej przerwy:):) a wnocy mala budzi sie tak srednio 3 razy do jedzenia czyli jet tak jak pediatra mi mowila ze sie dziecko przestawi na nacne karmienia jak wroce do pracy i tak tez sie stalo.Ale i tak nie zaluje wprost uwielbiam karmienie i zamierzam jak najdluzej ? I nie mialam jeszcze okresu -czyli jest super !! Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka moje karmienie tak cię w fotel wbiło?hehe bo ja matka Polka jestem z sutkami jak z reklamy mentosa:-) myślałam przy drugim ze to ostatnie dlatego tak.A emilia nie robiła wojny o cyca tak z wdziękiem doiła w samotności że coś pięknego.Aż pewnego dnia powiedziałam jej dość i usłuchała od razu.Nie było skamlania,proszenia,płaczu.Po prostu...Ale teraz tak różowo nie będzie.Misia jest uzależniona.Jak jej 5 dni nieraz nie było to jak przyjechała to od razu do dojenia.i wiece co? moje dziecko jest chłopcem jednak.Bawi się samochodami na umór:-)dziś stoję w kolejce do kiosku a ta zobaczyła samochód na wystawie i drze się bum bum bum bum w końcu jedna pani z kolejki powiedziała:\"no to teraz musi pani chyba kupić synowi samochód...\" no masakra:-) kurcze mapeciak przykro mi z powodu tego nieudanego wyjazdu.Wiem coś o tym jak są plany i potem je szlag trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój idol z dzieciństwa i czasów nastolatki nie żyje 😭 Kochałam Michaela na zabój. Zresztą nadal w pewnym sensie kocham. Tak mi przykro :(:(:( Gdyby nie to że jestem w pracy to chyba bym się poryczała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mi sie przypomniało - dostałam wczoraj te zamawiane durexy-za 50zł - 62 gumki, gratis przesyłka i niespodzianka.... pornol :D Jeszcze nie ogladałam to nie powiem czy oskarowy :P Moge dać namiary na allegro jeśli ktoś chce ;) Opłaca się bardzo. Co nie zmienia faktu że nadal chce mi się ryczeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol, Oko dzieki za info o miodzie jA O TYM NIGDYYYY nie slyszalam, Mapeciak ja tez jestem w szoku, nie byl moim idolem ale lubie i szanuje go za jego tworczosc a co do gratisu haha mila niespidzanka :-) Karusia a kupilas wkoncu samochod synowi hahahaha, co za ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Od rana same ciosy. Podkarpacie zalane i ma być jeszcze gorzej, do tego Jackson nie żyje. Skończyła się jakaś epoka muzyki. No ja nie mogę, aż mi się wierzyć nie chce, że dla Mikiego będzie taki jak dla nas Elvis. Historia kultury. Te kawałki na pewno przeszły do historiil. Nie ukrywam, że łezka mi się zakręciła w oku, mimo że nie byłam jakąś jego mega fanką. Zaraz mąż mi zmniejszy zdjęcia i wyślę wam ten skromny pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tą chorobę, nie chciał jeść, dużo się pocił, a nie chciał pić. Nawet próbowałam mu wciskach Orsalit, ale lipa ja bym też tego nie piła. Teraz ma nadal jeszcze takie luźniejsze kupy i nadal nie bardzo chce pić, z jedzeniej też trochę gorzej. W sumie ważył koło 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko - nadrobi szybko ;) Miki 3 noc budzi się koło północy i ryczy. Kręci sie całą noc, stęka i na cycu wisi. Nadal trochę kaszle i nos zawalony. ALe nie gorączkuje juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×