Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja teraz tez bralam antybiotyki bo mialam jakies nieliczne bakterie w wynikach z moczu ale na szczescie juz przestalam je brac hehe.u mnie pogoda jest beznadziejna,zimno mokro pochmurno nic sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u mnie prawie wiosna. wrocilam ze sklepu i nawe fajnie sie szlo. tylko wiaterek lekki i chlodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ci zazdroszcze pogody.ja statnio bylam sobie jakies ciazowe spodnie kupic bo do moich jeansów nie moge sie zapiąć bo uciskaja brzuch hehe,a po tobie juz widac cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac, widac. ja w jeansy tez sie nie mieszcze. narazie smigam w dresach. sa chyba najwgodniejsze. a na jakies wyjazdy mam kanciaki, ktore kupilam calkiem niedawno wiec jeszcze mam w nich luzu troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to przytylam juz 7 kg. zawsze bylam chudziutka i wazylam 48 kg. teraz jest lepiej bo mam niecale 55. w sumie to tak by mi moglo zostac. tylko brzuszek mniejszy zeby byl. ogolnie to mam nadzieje ze po ciazy zostanie mi conieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj. Cipowiem ze4 za szupla. sama sie z tym zle czulam. no ale przytyc nie szlo. mialam robione nawet jakies badanie iwyszlo ze taka poprostu jestem. jak juz zaszlam w ciaze i zaczelam przybierac na wadze to sie cieszylam. pielegniarka jak mnie wazy co wizyte to mowi, ze przyszla pani ktora cieszy sie kazdego kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka kolezanke ktora byla bardzo szczupla a jak zaszla w ciaze to sporo przytyla i troszke jej zostalo po ciazy i teraz o wiele lepiej wyglada tylko ze ona byla bardzo chuda.Ja jestem normalnych rozmiarów hehehe dlatego wole nie tyc za duzo,ostatnio sie nawet pytalam lekarza czy to normalne ze nic jeszcze nie przytylam od poczatku ciazy ale powiedzial ze tak ,bo juz mnie to zaczynalo martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyczytalam ze od 14 tygodnia zaczyna sie systematycznie przybierac na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyczytalam ze od 14 tygodnia zaczyna sie systematycznie przybierac na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, grrr. ale się wściekłam na tą szkołę no nic. Anabanana to wszystkiego najlepszego :) nowaancia, witaj i gratulację. Zaczernij sobie nick i dopisz sie do tabelki. Viola on jest podobny do implasta, ale czytałam, że lepszy. Co do chicco ja już mówiłam, że ja się boję tych kółek, poza tym ten jest dość drogich, mało wytrzymale wyglądają w porównaniu z masywną gondolką. Właśnie oglądam hisstorie z pordu i normalnie siedzę i płaczę, że jeszcze chwilę i nas to czeka. Buuuu ale się wzruszyłam Coś się dzisiaj kafeteria sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, byłam dzisiaj u lekarza, wygląda na to, że wszystko ok :-), ale dzień mam paskudny od samego rana problemy, problemy, a ludzie jakby zupełnie zgłupieli, chyba nie wyrobię CHOLERA!!! I jeszcze te mdłości... Chciałam zrobić zakupy i wizyta w sklepie skończyła się natychmiastową ewakuacją :-( w związku z wiadomym odruchem, i jeszcze rozbolała mnie głowa, ech ale dziś marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, byłam dzisiaj u lekarza, wygląda na to, że wszystko ok :-), ale dzień mam paskudny od samego rana problemy, problemy, a ludzie jakby zupełnie zgłupieli, chyba nie wyrobię CHOLERA!!! I jeszcze te mdłości... Chciałam zrobić zakupy i wizyta w sklepie skończyła się natychmiastową ewakuacją :-( w związku z wiadomym odruchem, i jeszcze rozbolała mnie głowa, ech ale dziś marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też baaaardzo, łożysko też dobrze ułożone :-), kurcze to już 17 tydzień, ale ten czas leci, na następnej wizycie mam się umówić na połówkowe USG, tylko mi się coś nie zgadza, no bo przecież to będzie 20 tydzień i chyba wtedy się połówkowe robi, no ale lekarz pewnie wie lepiej, ale przed USG denerwowałam sie jak przed egzaminem ;-) kurcze kiepsko u mnie z tymi nerwami :-(, jeszcze mi nerwowe dziecko wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba dzien na nerwy. mnie tez wszystko wkurza, sama nie wiem czego chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir, połówkowe robi się między 18 a 22 tygodniem :D Także spoko zdążysz się umówić. Gimelka chyba tak. Zapraszamam na lody, aż sobie sama nałożę. Szaleństwo dzisiaj jest jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z kolei wszyscy się uwzięli żeby robić pod górę, czuję się tym wszystkim przytłoczona i jeszcze mój mąż gdzieś pojechał mówił, że jedzie do pracy, w pracy go nie było dziś, zadzwoniłam bo nie odbierał telefonu, a sprawy trzeba popychać, jak sie do niego dodzwoniłam to nie chciał powiedzieć gdzie jest. Dziwne. Gimelka-> doskonale to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do tej lodowej imprezki, dobrze mi to zrobi bo waga znowu w dół poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×