Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Karusia hehehe fajowe te wózki, śmieszne :D:D Co do planów to nie wiem, ja myślę, że dziewczynka, ale kolor mi się najbardziej ten błękitny w kwiatuszki i dla chłopca i dziewczynki :D I pomarańczowy. Wogóle to mi się czarne wózki podobają, ale wiadomo jak ludzie na to patrzą, no i to jednak lato, nie będe robić krzywdy maluszkowi. A dlaczego nie trójkowłoce, czytałam, ze jak są dwa te kółka z przodu to jest stabilniejszy, bo trójkołowców typowych nawet nie brałam pod uwagę. Malir mi jest najbardziej przyro z tego powodu, ze ja nikomu się nie pakuję w życie, każdy decyduje o swoim życiu i dobrze. Właśnie ja zdecydowałam się na studiach, teraz bo wiedziałam, że potem będzie coraz trudniej, bo wakacje, bo dom większy, bo lepsze auto, bo praca itd. Malir ja też chce nagranie. Skąd masz takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malir🌼 śliczny filmik,ehhhhh jak to mozliwe,ze juz wiadomo,ze to synek??? Jakie to bylo Usg??? Ja mam jutro wizyte i Usg bardzo dokladne z przyziernoscia itp.a to bedzie moj 13 tc i 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro się podobało no to jeszcze jeden filmik z tego samego badania :-) http://pl.youtube.com/watch?v=EbZLhqlx0iI oczko-> mądrze i dojrzale. Jest dokładnie tak jak piszesz, ciągle wydaje się, że zaraz po zdobyciu czegoś już będzie odpowiednia chwila, tylko tak naprawdę strasznie trudno jest zostawic karierę gdy sie już coś osiągneło, z tą różnicą, że w wieku 40 lat kareierę można robić dalej, a z zachodzeniem w ciąże już trudno ;-). to było badanie prenatalne wtedy jak mierzono przezierność, przy płaceniu pytali czy chcę z nagraniem czy bez, oczywiście z nagraniem było o 30 zł droższe no ale co tam :-) szylusia-> co do synka no to widać ogonek między nóżkami ;-) zresztą bardzo dokładnie ok. 13 sekundy na pierwszym filmiku ;-). Skoro to 14 tydzień to może u Ciebie też będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehee rzeczywiście siusaka widać :D HEhehehehe, tym bardziej jak widzę u ciebie to zrzera mnie ciekawość co zobacze u mojego maleństwa. :D Hehehehe. Szylusia to długie usg przed tobą, fajny taki dłuższy film z maluszkiem hehehe. Trzymam kcuuki i napisz jutro co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że będzie dziewczynka, tak jak czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe zobaczymy, ale powiem ci, że inaczej sobie wyobrażałam wygląd susiaka na USG hehehe, ahhh ta wyobraźnia :D. Hehehe, no nic idę spać. Pozdrawiam was wszystkie, całuski dla dzieciaczków i słodkich snów wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAZDROSZCZE !!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE - BĘDZIESZ MIAŁA CHŁOPCZYKA :-) malir ile zapłaciłaś za badania ?? :-) I czy miałaś robione np bo w waszej rodzinie była jakaś wrodzona wada albo choroba ... jakaś ? To te tzw prenatalne robiłaś ? Kurde ja sie na tym wcale a wcale nie znam ... :o ech za mało czasu na internet poświęcam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir🌼 Mogłabys wkleic jeszcze raz pierwszy filmik bo nie chce mi sie odpalic?? A chcialabym zobaczyc tego siusiaka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To was zaskoczę,ja płace z Usg przyziernosci itp.wraz z nagraniem filmu 80 zł.aparat Usg nowy 3-4 D, Jestem sama w szoku,bo wiem jakie sa ceny,ale pytalam kilka razy,az pani polozna sie wkurzyla:D:D Ok zmykam se kąpac i do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za nt i za genetyczne zapłaciłam i zapłacę po 150 zł. Chórób w rodzinie nie ma, ale lekarz mówił, że warto, nawet kilku lekarzy, bo to konsultowałam. Czasy mamy jakie mamy, nikt już nie może byc pewny, że to jego nie dotyczy, dlatego warto. Szylusia, to gdzie to robisz, ekstra, że tak niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;)Oczko ja tez chce ten wózek kupic hehe tylko ze rozowy w kwiatki w sumie zalezy co bede miala czy syna czy corke ale kolorow jest do wyboru:),tam sa dwa kólka z przodu a nie jedno tylko blisko siebie,jest tez wersja z 4 kółkami normalnie rozstawione ale tamten bardziej mi sie podoba,ja go ogladalam u nas kosztuje 1400zl tylko powiem ci ze wizualnie to troszke gorzej wyglada niz w necie :)bynajmniej ja odnioslam takie wrazenie hehe ale i tak mi sie podoba:)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;)Oczko ja tez chce ten wózek kupic hehe tylko ze rozowy w kwiatki w sumie zalezy co bede miala czy syna czy corke ale kolorow jest do wyboru:),tam sa dwa kólka z przodu a nie jedno tylko blisko siebie,jest tez wersja z 4 kółkami normalnie rozstawione ale tamten bardziej mi sie podoba,ja go ogladalam u nas kosztuje 1400zl tylko powiem ci ze wizualnie to troszke gorzej wyglada niz w necie :)bynajmniej ja odnioslam takie wrazenie hehe ale i tak mi sie podoba:)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Oczko ja tez chce ten wózek sobie kupic ,ogladalam go w sklepi u nas kosztuje 1400zl,sa dwie wresje z 4 kółkami normalnie rozstawionymi i druga to ta co ci sie podoba i mi tez to nie sa 3 kolka tylko 4 ale sa blisko siebie tak jaki pisalas.Mi to sie podoba ten rozowy z kwiatkami ale powiem ci ze one w rzeczywistosci troche gorzej wygladaja niz w ofertach na necie ale i tak mi sie podoba hehe.Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola nie przepłacaj, u producenta ten wózek kosztuje około 890 zł jak nie mniej, na allegro 990 zł. Także to duża różnica, nawet jak dokupisz fotelik, a pasuje do niego fotelik carlo, który kosztuje około 169 zł na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kurde to nie wiedzialam,ja go od razu w sklepie zobaczylam i w sumie na necie ceny nie sprawdzalam,to rzeczywiscie duza roznica,dzieki za informacje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny ja chyba za 4d zaplace ok 300zl!!! dzis zadzwonie i dopytam sie dokladnie a co do wzokow na necie to rzeczywiscie uwazajcie bo sa drozsze niz w sklepach bynajmkniej w moim przypadku tak jest ;-))) dzis mam imieniny i cos mi sie wydaje ze moj kochany maz o nich zapomnial... czasami brak mi sil z nim :-) milego dnia..........!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 -> wszystkiego najlepszego a przede cwszystkim dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia :-), a mężowi przypomnij :-), ja tak zawsze robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaancia
Witam serdecznie, Czytam co piszecie i dopiero teraz zdecywowałam się tez coś dodać od siebie. Jestem w 13 tygodniu i też mam termin na sierpień tylko na koniec... We wtorek 19 byłam na usg i widziałam moje maleństwo. Cudowne uczucie... Tylko nie wiem czemu mam jakieś takie dziwne przeczucie że coś będzie nie tak... Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamuśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaancia
Witam serdecznie, Czytam co piszecie i dopiero teraz zdecywowałam się tez coś dodać od siebie. Jestem w 13 tygodniu i też mam termin na sierpień tylko na koniec... We wtorek 19 byłam na usg i widziałam moje maleństwo. Cudowne uczucie... Tylko nie wiem czemu mam jakieś takie dziwne przeczucie że coś będzie nie tak... Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamuśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir-> fajny wózek ale drogi ja na swoj wydam max 1500 ,znalazlam ostatnio gdzies taki za 3800zl hehe anabanana1983-> Wszystkiego Najlepszego:* nowaancia ->wszystko bedzie dobrze ,trzeba myslec pozytywnie:)gdyby bylo cos nie tak to lekarz na pewno by ci powiedzial,wiec sie nie zamartwiaj bo to wplywa tez na dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir-> fajny wózek ale drogi ja na swoj wydam max 1500 ,znalazlam ostatnio gdzies taki za 3800zl hehe anabanana1983-> Wszystkiego Najlepszego:* nowaancia ->wszystko bedzie dobrze ,trzeba myslec pozytywnie:)gdyby bylo cos nie tak to lekarz na pewno by ci powiedzial,wiec sie nie zamartwiaj bo to wplywa tez na dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny. ale mialam nocke:( glowa mnie bolala. w sumie to nie wiem czy to byla glowa czy zab. cala lewa strona. mozliwe tez ze to zatoki. buuuuu anabanana-> wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah. juz sama nie wiem. w styczniu juz raz bylam i przepisal mi antybiotyki( takie ktore moglam brac) i mialam na jakis czas spokoj. i znowu. niech juz przyjdzie ta wiosna!!!!!!!!!! chociaz u mnie dzisiaj calkiem ladnie za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×