Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

anabanana--------->gratuluję ruchów maleństwa!!!!!!Przyjemne prawda? Ja mam małopłytkowość spowodowaną ciążą bo tylko w tym stanie mam tą przypadłość.Teraz mam tyle płytek krwi ,że krew po prostu przestała krzepnąc.Poród przy takich złych wynikach jest bardzo niebezpeczny.W poprzedniej ciąży leżałam w szpitalu ostatnie 2 miesiące.Teraz nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia naparwde niesamowite uczucie :-)) i jakie przyjemne!!!! glowa do gory miejmy nadzoeje ze bedzie lepiej :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej może być jak dostanę krwotoku.Ale co nas nie zabije to nas wzmocni dzięki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj karusia my kobiety jak zawsze widzimy najczarniejszy scenariusz.. mowie ci bedzie dobrze :-) nie ma co sie martwic mna zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!! Wziełam sie troche w garsc i ... z pomaca przyjaciela-ksiedza pojde do Domu Samotnej Matki... prawdopodobnie uda mi sie to jeszcze w tym tygodniu... wiem ze nie bedzie mi latwo ale bede miala moja Kruszyne:):) W koncu mam dla KOgo życ... pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra k. od poczatku czytam twoje posty i ... jak najbardziej cie podziwiam i jestem z toba! powiedz mi ile masz lat, ostatnio pisalas ze dogadalas sie z ojcem dziecka nie macie mozliwosci zamieszkac razem??? a tak pozatym to trzymam za ciebie kciuki, glowa do gory :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Co przejadłyście sie czekoladkami na dzień kobiet czy co ? Wsiąkłyście gdzieś niewiadomo gdzie :p :p hehe u mnie porządki przedświąteczne ;-) święta przelecą i na co te wielkie sprzatania ? nerwują mnie moja mama i babka ( mieszkając w domku jednorodzinnym ) one nawet chyba piec myją od dołu :p :p :p :p :p :p hhihihih pozdrawiam w taki ładny słoneczny dzionek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja sie nie przejadlam bo po 1. siedzialam w szkole na wykladach po 2. moje kochanie bylo poza domem ale fakt wszystkie forumowiczki wczoraj wcielo :-))) ja tez mam piekne slonko za oknem i zaraz lece na zakupy i spacer a potem pomyje okna i udekoruje dom wiosenno-swiatecznie milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę, że mało nagadane przez ten weekend. Ja byłam w rodzinnym mieście. Odebrałam w końcu ten nieszczęsny dowód. Wypełniłam nip 3 i oddałam pity :D Kurcze. Nabiegałam się strasznie. Kondycja nie ta, a potem cierpiałam pół nocy z powodu bólu pleców. Ale cieszę się, że załatwiłam co miałam załatwić. Chciałam coś kupić dla chłopaka :D, ale nic nie trafiłam fajnego. Za to moja mama mnie wyręczyła i dostałam okrycie kąpielowe z niebieskim żółwiem i ekstra wdzianko chłopięce :D Moja mama śmieje się, że nadrabia za swoje czasy, kiedy nie było nic ładnego dla dzieci :) A przepraszam ja kupiłam dla malca super ubranko w C&A takie zielono, żółto niebieskie. Karusia, nie zakładaj że będziesz krwawić mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.Ja też musze się wybrać na badania. Eudaimonia bo Kinga trzeba lubić, a jego ekranizacje do najlepszych nie należą, może poza kilkoma wyjątkami. Ja np. Piły, Hostelu i innych filmów typu Gore nie lubię. Już wystarczająco dużo okrucieństwa jest na świecie. Nie lubię na to patrzeć :). Anabanana gratuluję ruchów :). Zobaczysz jak maluch zacznie fikać w najmniej odpowiednich momentach i nie będziesz się mogła skupić. hehehe mój widać lubi jazdę samochodem, a dokładnie jak ja prowadzę, nie mogę wtedy się skupić, tak rozbraja mnie to uczucie. Viola ja też mam główkowe ułożenie płodu. Pytałam się lekarza, to calkiem normalne. Gimelka to pierwsze ruchy? :D Sandra, gratuluję decyzji i siły. Oby tak dalej i żeby jej nie zabrakło. Ja się nie przejdałam czekoladkami :D Nie zjadłam ani jednej :D Bo w sumie nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżamy :-) NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........28.07.2008 BUDGIE........30.......Wrocław...........28.10.......... ...7.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r....18 tc czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........22.08.2008 eudaiomonia___22____katowice_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08 mmała3........35......Bydgoszcz............09/11/07..... ......16.08.08 ewitap.........28........Hiszpania...........12/11/07... .........20.08.08 oj oczko ja chyba też zaprzestane oglądać tego typu filmy :-) za dużo przemocy wszędzie a ludzie tworzą nowe coraz gorsze filmy o zbrodniach itp pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojoj oczko nie dostałaś nic słodkiego ? :p ja dostałam tego "dziadostwa" troche i teraz leże i sie obżeram :p heheheh aż przytyje 10 kg przez tyddzień :p Mój nie umiał przeżyć że nie może mi kupić czegoś seksownego tzn bielizny bo brzuchol mi urusł i przytyłam pare kg i nie mam już S-ki ale M-ke i powiedział że nie kupi mi nic w tym roku z bielizny ale powiedział że odbijemy sobie w przyszłym roku :D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam nic oprócz kwiatów i kasy, żebym sobie kupiła coś co chcę. Słodyczy nie pochłaniam w dużych ilościach, mam pełny barek słodyczy i i tak ich nie jem. Lubię żelki, te jem w dużych ilosciach i galaretki robione w domu. A tak to raczej nie idzie mi jedzenie słodyczy. Mi się nie uśmiecha przytyć, staram się więc trochę pilnować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czułam strasznie nie sexy w momencie kiedy tyłam i ten brzuch był taki dziwaczny, ale od momentu kiedy jest już taki fajny znów poczułam się dobrze. Fakt, że sexy możn być prawie w każdym momencie. Wszystko zależy od nas. Kurcze przeziębiłam się. :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki rzadko zagladam ale fajnie czujecie juz ruchy ja pomimo ze skonczylam 18 ty tydzien nie czuje jeszce :( mam nadzieje zeniedlugo sie to zmieni. ostatnio wymioty wrocily, ale teraz od kilku dni jest spokoj :) ja dopiero za 3.5 tygodnia zobacze maluszka, beda miala drugie usg i ostatnie. bo w anglii sa tylko dwa, ale jak w maju do polski przyjade pewnie zorbimy sobie zmezem 3d albo 4 d :) pozdraiwam wszystkie dziewczynki serdecznie i trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżamy NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU......TC okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........28.07.2008 BUDGIE........30.......Wrocław...........28.10.......... ...7.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r.... 20 tc czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........22.08.2008 eudaiomonia___22____katowice_____18.11.07______25.08.08< br /> malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08 mmała3........35......Bydgoszcz............09/11/07..... ......16.08.08 ewitap.........28........Hiszpania...........12/11/07... .........20.08.08 wpisałam do tabelki tydzień ciąży, jeśli któraś ma ochotę to zapraszam do wpisania pozdrawiam :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 ojciec dziecka jednego dnia mowi tak nastepnego dnia juz jest zupelnie cos innego... taki czlowiek...w piatek ponownie zaczal napomkiwac o usunieciu... a ja mu tłumacze ze to nasze dziecko ze to nie jestes jakis punkcik ale to juz dziecko w koncu 14 tydzien dobiega konca... ahhhh i po tej rozmowie wziełam sie naprawde w garsc... bo juz wiem ze nie moge na Niego liczyc... a ile mam lat... ahhh we wrzesniu skoncze dwudziesty rok życia... wiem jestem młoda...ale i doswiadczona... jak mialam osiemnascie i pol wyprowadzilam sie z domu zaczelam zarabiac mialam mieszkanie... w sumie zycie takie jakie chciałm... i poswieciałam wszytsko dla mezczyzny ktory teraz stal sie mi milion razy bardzie odlegly od ksiezyca... intrygujace doznanie ahhh.... ale koniec zalenia sie!! Jutro ide zorientoac sie co i jak i gdzie do domu samotnej matki mam jechac jak to wyglada itd... Jestem dobrej mysli!! pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie za czesta zagladam do was ale staram sie czytac na biezaco.Ja tez czuje juz ruchy malutkiej tylko moj facet jakos mi nie wierzy,tzn ile razy on przyklada reka to nc ine czuc i mowi,ze to pewnie nie to, ze tylko mis ie zdaje a mi jest przykro:( Ale ogolnie tu u mnie duuuzo pracy,odpoczne na swietach a potem .... slub i znpwu nerwy,ale jakos przezyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norka-> rybko nie przejmuj się, to są ruchy dzieciątka, tyle że jeszcze bardzo delikatne, ty jesteś w stanie je już czuć, ale z zewnątrz to jeszcze jakiś czas minie zanim będzie można je poczuć, aa i wszystkiego dobrego już wam składam, bo nie wiem kiedy bierzecie ślub :) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniś!dzięki za miłe słowa i gratulacje! Slub jest 29 marca wiec zbliza sie wielkimi krokami!Buzo przy tym rzeczy do zalatwienia a ja jeszcze pracuje i studiuje wiec czasu mam tyle co nic ale ciesze sie ze moja dzidza juz sie rusza i daje o sobie znac.Tego uczucia nie mozna z niczym porównac!A Ty ja sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra cieszę się, naprawde bardzo, że taką podjełaś decyzje, mam nadzieje, że będziesz zaglądać i pisać co tam u ciebie. Trzymam mocno kciuki żeby ci się udało! 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) co slychac??Pogoda u mnie cudna cieplutko, sloneczko swieci.Ja na dzien kobiet kwiaty dostalam :)moj dzien kobiet byl taki ze lezalam w szpitalu od soboty rana do poniedzialku ale na szczescie wszystko jest ok. Oczko no wlasnie w szpitalu sie pytalam lekarza o to głowkowe i tez mi mowil ze to jest ok:) Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja wlasnie pochlonelam caly talerz mozarelli z pomidorkiem i oliwa z oliwek mniammmm wypilam inke z mlekiem i lece zaraz na spacer z moja suczka, dzis tez mam wiosne za oknem :-))) milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mnie sie tak nudzi - że nie wiem już co z sobą robić ... gram na www.kurnik.pl w literaki :p może sie ktoś dołączy ? :-) zapraszam albo możemy sie umówić na którąś dokładniejszą godzinę i na jakiś pokój :-) hihi ? p.s oczko pisałaś że spodnie te z pierwszych miesięcy ciąży już ci są za małe - może chciałabyś je odsprzedać ? Oczywiście mówie o sobie no i przez allegro żeby nie było :-) co Ty na to ? Ja pilni potrzebuje a nie moge co chwila kupować gaci za 200 zł w H&M bo mój już marudzi że lepiej sie teraz ubieram nić przed ciążą :p :p Pozdrawiam w taki ładny słoneczny dzionek :) szkoda że nie mam jeszcze pieska pewnie pospacerowałabym z nim :( ale myśle że za około 2 lata sobie spawie jakiegoś urwiska rasy maltańczyk :-) pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wysprzatalam auto i zrobilam czystke w szafie okazuje sie ze nie mieszcze sie juz w pewne ubrania a szkoda! zaraz powystaiam je na allegro ja na codzen nosze rozm. 40/42 zewzgledu na wzrost-176 i niektore rzezczy beda idelane na ciaze dla dziewczyn noszacych normalnie 38 wiec jezeli bedziecie zainteresowane podam wam linki, dodam ze w wiekszosci sa to markowe ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Dzis moja babcia mi powiedziala ze urodze zebraka... ujmujaca wypowiedz jak na osobe z rodziny a do tego ojciec powtarza ze zniszczylam sobie zycie!!! Ile bym dlaa by sie powstrzymali od tych durnych i bezpodstawnych komentarzy bo pomagac nie pomoga jedynie sprawiaja przykrosc i taki posmak goryczy... nawet nie iedzialam iz droga od Domu samotnej matki bedzie tak ciezka...bo po pierwsze Domy samotnych matek sa odplatne miedzy 500-600zl miesiecznie wiec teraz poszlam do MOPS-Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej tak na marginesie nie sadzilam ze wyladuje kiedys w takim miejscu... ale i tam struktura przydzialu troche trwa Boże... a czas leci... ale musi byc dobrze kiedys prawda... po burzy slonce a po nocy dzien czyz nie??!!!! Widze ze rozmawiacie na temat ciuszkow ciazowych...:) ja dzis dostałam pierwsze ogrodniczki ciazowe:)))) he he od moje Cioci wyszperała ze strychu bo sama niedawno byla w ciazy:) w sumie jedyna osoba ktora nalezy do rodziny i jakos wstawia sie za mna:) a wogóle ciuszki ciazowe sa nie slychanie drogie masakra... za brzusio rosnie hi hi 15t tydzien sie zaczyna:) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm sandra ja tez nie mialam pojecia ze domu samotnej matki sa odplatne, daj znac co zalatwilas w opiece hmm przykro mi ze bliscy mowia ci takie rzeczy, ciaza tostan blogoslawiony i wwglowie mi sie nie miesci ze mozna takie rzeczy wygadywac.. trzymaj sie zycze ci duuuzo sily i wytrwalosci!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! sandra,trzymam za ciebie kciuki!wierz mi,wszytsko co złe mija!a babcie to jeszcze Bóg pokaze za takie słowa.potem sie dziwia,ze wnuki lub dzieci o nich nie pamietja.a tak na marginesie,nasz kraj pod wzgledem pomocy takim kobieta jak ty,jest pokrecony.jak kobieta ciaze usunie to jest przekleta,ale jak potrzebuje pomocy to nie ma komu!cholera jasna! wszystkim laseczka czujacym juz ruchy zazdroszcze:) he,mój brzuch staje sie coraz wiekszy,a przez wiosenna pogode nie da sie go juz ukryc pod zimowa kurtka,tak wiec co niektórzy moi klienci sa ...delikatnie mówiac w szoku.na szczescie miłym:) wycieczka do szwecji i danii zajefajna!!super!he,w drodze powrotnej na promie dla pan zorganizowano wystep panów ze striptisem,a panom -panie ze striptisem.na koniec dyskoteka!tanczyłam trzymajac sie za brzusio:) musze juz mykac,pozdrawiam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×