Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

PS. Jedyne co do ojca dziecka, to zmusiłabym go do alimentów. Ale żadnych praw do dziecka. Nagraj sobie kochana rozmowę z nim, kiedyś może się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda co lekarz to inna opinia choc moj prowadzacy tez mowi ze to najlepszy okres co do kosztow mogloby byc mniej ale to i tak nie tragedia, jak juz kiedys pisalam moja starsza sis urodzila sie z rozszczepem podniebienia wiec chce zobaczyc czy z moim maluchem jest wszystko wporzadku i jak juz zrobie i bedzie dobrze to wtedy juz nie bede rozmyslala co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra- dziewczyno jeśli rodzinka tak mówi to nie ma rady, nie wiem gdzie mieszkasz, ale wpisz w wyszukiwarce dom samotnej matki, napewno znajdziesz gdzies w twojej okolicy i NAPEWNO ci pomogą, tam są psychologowie i ludzie przeszkoleni i PO TO ONI TAM SĄ ŻEBY POMAGAĆ KOBIETOM W TWOJEJ SYTUACJI, wiem że nie jest to luksus, ale możesz z ich pomocą stanąć na nogi, a jesteś napewno jeszcze bardzo młoda i całe życie jest przed tobą, jeśli facet mówi że woli żebyś usunęła, niż ma wziąść za to odpowiedzialność, to jest skończonym draniem, lepiej daj sobie spokój, wiem, że to brutalne ale naprawde tak będzie lepiej, nawet jeśli nie kiwnie palcem to alimenty będzie musiał płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już widziałam dzisiaj wargi dziecka, bez rozszczepu podniebienia :). Tyle, że ja miałam na normalnym usg nie na tym 4d. Mówię, trochę drogie jest, to taki teraz już po tym genetycznym gadżet dla nas. A wolę wydać te pieniądze na coś innego, chociaż mąż się upiera. :D Jezu jestem okropna od dwóch dni chodziła za mną cola i teraz piję wiśniową. MMMm ulżyło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zapisalam na 4D na 19ego, bedzie to 21 tydzien wiec optymalny czas. koszt..290 zl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie napady i od czasu do czasu kupuje sobie puszke pepsi wypijam jednym chaustem, maz na mnie krzyczy ale to przecierz rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 4 d różni go tylko tyle :D Już ci pokazuje To jest zwykłe usg :D http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.ginekolog.krakow.pl/images/usg_dziecko.jpg&imgrefurl=http://www.ginekolog.krakow.pl/usg.htm&h=200&w=300&sz=7&hl=pl&start=6&tbnid=lv6l4YwUsF0OVM:&tbnh=77&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dzdj%25C4%2599cie%2Busg%2B%26gbv%3D2%26hl%3Dpl%26sa%3DG A to jest usg 3 czy 4 d one się niewiele od siebie różnią. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.noworodek.pl/child/cms/data/uploadedimages/20051116233600.jpg&imgrefurl=http://www.noworodek.pl/index.php%3Fms%3D3%26art%3D48&h=250&w=380&sz=35&hl=pl&start=3&tbnid=LgRSLwGXeZEFLM:&tbnh=81&tbnw=123&prev=/images%3Fq%3Dzdj%25C4%2599cie%2Busg%2B4d%26gbv%3D2%26hl%3Dpl%26sa%3DG Nie ma co ukrywać wyższości tych drugich nad pierwszymi, ale jak już się zdecydowałam, mogłam wcześniej pomyśleć i zrobiłambym odrazu genetyczne w 4d. Ehhh a teraz to zbędny wydatek. Jak zarAZ lunie w krakowie to bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oczko za wyjasnienie, nizdawalam sobie sprawy ze na 4d tak pieknie widac malenstwo juz nie moge sie doczekac tej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że ślicznie widać maleństwo. Na tradycyjnym usg trzeba się domyślać co i jak. Mam ochotę dzisiaj się polenić nie wracać już na uczelnię, tylko zrobić coś dobrego do jedzenia na obiad, ale chyba przełożę to na jutro. Mam zamiar spróbować tych roladek wieprzowych zapiekanych z serem - te pomysł na. Ale najwyżej dzisiaj z mężem skoczę do sklepu i zrobimy zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio pochłaniam w ogromnych ilościach pomarańcze i brzoskwinie z puszki. Idę zaraz jednak na uczelnię. Beznadziejna godzina, ale nic wole to niż siedzieć w domu. Przynajmniej się przespaceruje, a mały dziobak w brzuchu daje czadu :D Hehehehe. Kurcze. :D A dzisiaj się wściekał strasznie, że go tak oglądamy, fikał i skakał, szczególnie jak oglądaliśmy główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini55 bardzo Ci dziekuje!!!! Zreszta jak tutaj wszytskim na forum.... pozostał mi kontakt przez internet... wirtualna rzeczywistosc ma serce... dziekuje!!! Ja powoli zbieram sie na spotkanie z ojcem dziecka... nie spodziewam sie zadnych pozytywow, pojade kilkadziesiat kilometrow ale robie to dla dziecka... jutro bede sie kontakowac z domami samotnych matek... naprawde Wam dziekuje!!!! uswiadomilyscie mi ze warto i ze dam rade chocy sie palilo i walilo naprawde dziekuje!!! Pozdrawiam cieplutko i sciskam!!!! PS Napewno nie usune bo przeciez to czesc mnie... moja Kruszynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra--->trzymaj się ciepło.Podejmiesz właściwą decyzję!Moim skromnym zdaniem facet chciał żebyś usunęła,ponieważ urodzenie dziecka wiąże się także z jego odpowiedzialnością.Dokąd jesteś w ciąży to jest niejako twój \"problem\",natomiast jak urodzisz to w sądzie bez problemów uzyskasz alimenty ,które będzie musiał płacić przynajmniej do 18 roku życia dziecka.A tak to wiesz,...ty zrobisz skrobankę a on jest wolny jak ping-pong.Możesz już w czasie ciąży starać się w sądzie o regres ,czyli o pokrycie kosztów związanych z ciążą przez ojca dziecka.Taki wyrok masz za około 4 tygodnie po złożeniu wniosku.Po rozwiązaniu składa się sprawę o alimenty i zwrot kosztów wyprawki i porodu.Wiem to z autopsji.Warto walczyć--wspomnisz kiedyś moje słowa.I wcale długo nie będziesz musiała czekać.Jak tylko te zapuchnięte oczka popatrzą w twoją stronę będziesz dziękować Bogu ,że podjęłaś właściwą decyzję.... oczko---->gratuluję synusia!!!!!!!!Zdrowi i silny i to się liczy!!!Przynajmniej nie jesteś już w niepewności i nie kręcisz sobie filmów jak każda ciężarówka,że coś jest nie tak. Zauważyłyście,że jak na razie to większość na naszym forum spodziewa się chłopaczków?Wojna będzie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia przepraszam okropnie, że zapomniałam :D. Wybacz mi :D. Ale dzisiaj nie myślę, a szczególnie teraz. Ehhh wściekłam się bo baba nie raczyła przyjśc na ten wykład więc się oczekałam. Zrobiliśmy jeszcze zakupy, padam na pysk i nie myślę. Wiecie, ze ja zauważyłam to samo, że większość kobiet albo urodziło chłopaka, albo czeka na syna. Ja nie wiem co jest, wszystkie moje koleżanki i znajome które rodziły to same chłopaki. Sandra trzymam kciuki i życzę dużo siły i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie zagladalam tutaj od niedzieli, bo w pracy musze nadrabiac tygodniowe zaleglosci i nazbieralo sie materialu do czytania i komentowania! Kochane, dziekuje Wam raz jeszcze za bycie ze mna. Wzruszyly mnie Wasze gratulacje i taaak ucieszyly!!! Mua dla Was wszystkich: oczko, malir, Karusia, gimelka!!! Jest ktoras a Was teraz na Kafe? Ja jestem dopiero na stronie 123 i wczytuje sie w tematy, ale nie moglam sie doczekac usg oczka i podejrzalam na 125, ze wszystko OK. Strasznie sie ciesze oczko. Teraz mozesz odetchnac z ulga. No i synus!!!! Super. Gratulacje! Dobra, ide czytac dalej. jesli ktoras tam jest, niech da znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Kurcze coś spać nie mogę mimo zmęczenia, a plecy po całym dniu nawalają. Ehhh i czytam inne tematy, które mnie bawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, jeszcze się oswajam, że hehehe moje przeczucie ma siusiaka :D Hihihi. To dla mnie nie miało żadnej różnicy, najważniejsze było to czy jest zdrowe i co tam u niego w środku, niż to co ma między nóżkami. Chodzi o to, że przez ostatnie 4 miesiące byłam pewna że to dziewczynka. hihi ale nie dziewczynka, tylko Mikołaj :D Cieszę się, cieszyłabym się tak samo z dziewczynki, Kochać będe najbardziej na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli przebijam sie przez gaszcz komentarzy i wrazen... mmala3-> mnie wyjasnili, ze amniopunkcja dzieli sie na dwa etapy: pierwszy to badanie wod plodowych pod katem prawidlowosci chromosomow. Jak zapewne wiesz kazdy genotyp ma ich 46, a badane sa najczestsze mutacje, m.in. zepol Downa. Te wynki sa juz po 3-4 dniach. Druga czasc badania to hodowla wod plodowych, ktorych obserwacja moze dac znac o innych mozliwych chorobach. Trwa to okolo 3 tygodni. Kurcze, ale 4-5 tygodni wydaje mi sie baaardzo dlugo. Wiesz, ja bym chyba zadzwonila wczesniej zeby sie dowiedziec. W moim przypadku znam wyniki pierwszej czesci badania, ktora dala mam te radosna nowine. Na druga dopiero czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N o jasne, ze tak. Wiesz, ja tez nie moglam uwierzyc, ze to chlopczyk. Od poczatku bardzo chcielismy dziewczynka, po pierwsze ze wzgladu na nasze obciazenie genetyczne, a po drugie ze wzgledu na kucyki:) Bo strasznie podobaja mi sie male dziewczynki i chcialam jej czesc kucyki, a maz chcial miec taka mala kopie mnie. A tu chlopak! Teraz to juz najmniej wazne, najwazniejsze, ze zdrowe. Wszystko inne sie nie liczy. Kurcze, tylko mamy problem z imieniem. Ty chociaz juz wiesz, ze Mikolaj. My wciaz debatujemy i nie posuwamy sie naprzod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten Mikołaj mi jakoś do końca nie leży, no ale wszystkim sie podoba, więc będzie Mikołaj. Jejku ale mam bamboch wielki :D hihihi, wogóle mam jakieś napady śmiechu :D z niewiadomego powodu. Zaraz może się położę i zasnę w końcu. Ewitap, najważniejsze, że maluch jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie, naszego synka bedziemy kochac najbardziej na swiecie! Ja mysle nad Wiktorem albo Danielem. mamy maly problem z tym imieniem, bo chcemy zeby bylo takie same po hiszpansku, polsku i katalonsku:) No wiec wybor sie zaweza... Oczko, masz juz duzy brzuch? Ja nie bardzo, ale tez mam pozniejszy termin (20 sierpien). A tak w ogole, to chyba niewiel przytylam. Niestety jeszcze nie sprawilam sobie wagi, ale licze, ze ok. 2 kg - wszystko w brzuszku i biuscie. A jak tam Twoje plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest zdjęcie brzuchola. ale to jest prawie sprzed może 2-3 tygodnie. Wklejałam je tu kiedyś. http://img137.imageshack.us/my.php?image=img 8137malecp0.jpg Jest już trochę większy. Co do imion podoba mi się Wiktor, Kacper. Ja przytyłam, około 4 kilogramów. A plecy blehhh szkoda gadać. Idę chyba w sobotę do neurologa. Jak się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam to zdjecie, rzeczywiscie jest pokazny:), a piszesz, ze teraz jeszcze wiekszy... Ale ladny:)) Moj dopiero sie ksztaltuje. Cholera, nieciekawie z tymi plecami. mam nadzieje, ze lekarze cos Ci pomoga. A tak w ogole, to nie chce Cie zatrzymywac jesli chcesz isc spac. Ja musze nadrobic zaleglosci i do tabelki sie dopisac, bo ktos mnie wyrzucil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×