Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Vanilka, skąd ja to znam. Nie gotuję od kilku tygodni, chociaż to była moja pasja. uwielbiam gotować, ale nie mogę. Jak widze mięso to mnie mdli. Moja dieta też jest uboga :) głównie same owoce i trochę warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewia73
Trochę starsza pani już ze mnie, ale to moja pierwsza ciąża i trochę się w tym nie łapię. Niby 6ty tydz i trzy dni ale od poczęcia chyba 4ty tydz. Siedzę czytam, sprawdzam te kalendarze ciąży i wychodzi na to, że za malutki ten mój dzidziuś póki co :( choc pani doktor powiedziała, że wszystko ok. Hmmm... sama już nie wiem...niby przypuszczalny termin na 24 sierpnia. Mam mentlik w głowie... Może za dużo emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mi mąż przywiózl opakowanie lodów śmietankowych algidy i na spóle zjedlismy 1/3 opakowania czyli przesady nie było....a dzis byłam u lekarza i mnie wkurzył z deka bo stwierdził ze gdyby nie test to by miał wątpliwosci co do ciązy....to co to znaczy????Wiecej nie wyjasnił,oczywiscie panstwowo byłam,ale zmienic go nie moge bo mi pomógl przy pierwszym porodzie no i to znajomy...ale co to za znajomy zeby nawet badan nie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia ja to już nie wiem jak to z tymi państwowymi ginekologami. Ja już pisałam, że nie zbadał nie skierował nigdziee i stwierdził może 5 może 6 a może 7 tydzień i odesłał do domu. Ehhhh Ewia73 co ty się wiekiem przejmujesz. Każdy wiek jest dobry :), żeby zostać szczęśliwą mamą :) I nie mów mi tu o starszej pani, bo taką będziesz koło 60, jak nie lepiej. Poza tym większośc z nas jest w pierwszej ciąży, więc się nie przejmuj niczym i zadawaj pytania :) We wczesnej ciąży, każdy dzidziuś jest malutki :D ale nie martw się, urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewia73
Gunia222 Może za wcześnie jeszcze... ginekologicznie trudno potwierdzić i dlatego tak powiedział...Ale w takim razie to co? Kiedy kazał przyjść??? Co powiedział???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przyjsc pod koniec stycznia,kazał nadal brac kwas,wg wyliczen to 7 tydzien tyle to i ja wiem no i tyle....zadnych badan,zadnych skierowan,nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres miałam 20 listopada,cykle 28 max 30 dni ale zapłodnienie było 2 grudnia,wiem bo nie wspólżyjemy codziennie tylko raz lub 2 w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój z takimi lekarzami,poszłam zeby mi powiedział ze ok jest a on ze ma wątpliwosci to co moze wogule w ciąży nie jesyem??????Chyba brak @ i test pozytywny nie kłamią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia, moja prywatna tez mnie tak straszyła, a potem się okazało, że żeby było widać maluszka na USG wystarczyło wsadzić pięści pod pupę :) A ona o tym nie pomyślała. Bo się pewnie śpieszyła. Dlatego zmieniam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guniu ja ostatnia mialam 15 11 i mam termin do lekarza na 10 stycznia wg ich to osmy tydzien ( od miesiaczki ) a jak chcialam tydzien pozniej bo by mi lepiej pasowalo to sekretrka powiedziala ze w 9 to poznawo oni chca mnie widziec w 8 a potem co 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdam relacje szczegolowa juz po eh juz nie moge sie doczekac chce po prostu miec potwierdzenie ze wszytsko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25.......Wawa..............20.11.......... ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11...............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w nocy obudzilam sie bo musialam do ubikacji i zauwazylam plamienie takie chocby mi sie zaczynala @. Rano juz wszystko bylo ok ale czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie_kreseczki Gratulacje ja bym tez chciala juz cos wiecej wiedziec dowiem sie wiecej dopiero 10 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasmi takie plamienie jest normalne ale lepiej to sprawdzic , idz jak najszybciej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik, jedni mówią, że normalne inni mówią, że nie. Ja na minimalne plamienie od razu dostałam duphaston. Nawet nie było krwi, tylko jasnobrązowe brudzenie (przepraszam za opis). Od razu zadzwoniłam do ginekologa. Kochana, lepiej nie ryzykować i dmuchać na zimne. Ja dzisiaj właśnie się rozchorowałam. Gardło mnie boli, mam katar. Dramat. Dobrze, że gorączki nie mam. Piję właśnie herbatkę z sokiem malinowym. I Tyle. Wieczorem mąż ma mi przynieś sterimar albo coś innego do nosa. Bleeee. Dwie kreseczki witaj. Dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25.......Wawa..............20.11.......... ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik dziekuje bardzo :D okokokoko biedulko, ja niedawno przeszlam wizyte u stomatologa z powodu wyzynających sie zebów mądrosci i przez to stanu zapalnego dziąseł a jakby bylo malo to jeszcze usuwali mi ropień z migdała bo antybiotyku nie mogłam .. teraz odebralam wyniki moczu i oczywiscie bakterie ... ale jestem dobrej mysli :D a Ty sie kuruj herbatka aaa i moze syrop z cebuli zrob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bym zwróciła wszystkie wnętrzności po tym syropie :). Tak jak nie wypiję mleka z czosnkiem, ani nawet samego. Zaraz wezmę sobie cerutin. Ja ząb mądrości też mam do wyrwania, ale to za kilka tygodni i jeszcze wstawienie wypełnienia. Ale to też za jakiś czas. Ja odebrałam badania, u mnie narazie wszystko w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz wyrywala zęba ? jak ja bylam na wizycie to chirurg proponowal zeby poczekac z tym do czasu az urodzę .. ale ja oczywiscie i tak nie wyrwę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z ginekologiem i z dentystą i czasem lepiej wyrwać niż zaszkodzić dziecku. Teraz znieczulenia są przystosowane dla kobiet w ciąży, powiedzieli, że w drugim trymestrze nie ma jakiś przeciwskazań. Ogólnie trzeba dbać o zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak .. w przypadku gdy istnieje jakies niebezpieczenstwo to lepiej pozbyc sie zęba .. ja gdybym miala zecydowac sie na usuniecie to tylko ze wzgledu na wygode .. bo miejce na wyrzniecie zęba jest :P ale za bardzo sie boje.. wole dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam dwie osemki usunięte, została jedna. Czwartej wogóle na zdjęciu nie ma. Także ostatnia została, a że jest w niej pruchnica. (ostatni ząb, nie wiedziałam, że tak szybko zajdę w ciąże i myślałam, że zdąże ją wyrwać). Jak widać się nie udało, a mi się tylko myślało i tak zostałam z tą parszywa ósemką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umieram!!!. Dramat ledwo żyję. Leżę w łóżku i się grzeję, spać nie mogę. Buuuu. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi maleństwu. Co najważniejsze to nie mam gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×