Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

witam poswiatecznie..nie mialam netu przez cale swieta! skopcil mi sie blok w ktorym mieszkam.,spalily sie windy, z buta na 10 p! sajgon po protu!i windy nadal nie dzialaja.. do tego Dziabong sie pochorowal ;((( kaszle, kicha jest zakatarzona na maxa, dzwonilismy do prywatnego lekarza, przyjedzie dzis na wizyte, cholera az mi sie plakac chce jak slysze jak ona sie męczy ;((( dam znac co mi powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Pliszka - Ewitap w obecnym stanie, czyli po usunięciu tego guzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
hej, dziewczy co na katar u 4 mieiecznego dziecka ? + kaszel. Wkraplam sol morska i sciagam gruszka ale to nie wiele pomaga. Byla osluchiwana i kaszel jest od splywajacego katarku jak na razie mam nadzieje ze to sie nie przemieni w jakas powazniejasza infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka07
Witam Panie po Świętach:) Mam pytanie: czy Waszym Maluszkom zdaża się wrzask zamiast gaworzenia??? Zosia dotychczas nie sprawiała mi żadnych problemów a od prawie 2 tygodni mam sajgon albo jak to się u mnie mówi hanoję. Zośka nawet jak się bawi to krzyczy jakby zapomniała o gaworzeniu. Aż głowa pęka. Większośc z was ma dzieciaczki starsze od Zośki. Ona dopiero wczoraj skończyła 4 miesiące więc może miałyście z czymś takim doczynienia. Poza tym przestała sypiac w nocy. Budzi się co chwile i chce się bawic. W dzień też jest problem ze spaniem. Z czym to może byc związane??? Zawsze spała mi od 21-ej do 5 rano i kurcze nieprzywyknięta jestem... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 mum->moja tez jest chora ale ja zamiast gruszki uzywam aspiratora frida jest o wiele efektywniejsze ,kup sobie i zobaczysz ze bedzie lepiej.Ja oprocz wody morskiej mam jeszcze syrop eurespal ale to mi lekarz przepisal sama bym nic nie dala. Ewitap-> twoj szkrab to spi tak jak i moj hehe ,tylko ze ona chce co chwilke cyca a smoka nie:) u mojej malej tez zebow jeszcze nie widac ale to dobrze bo za szybko to tez chyba zle. Dzieki za zyczenia na n-k sorki ze Wam nie wyslalam ale moja mala byla chora i caly czas plakala bo ja gardelko bolalo,my sami w domciu na swieta tu trzeba gotowac,cos sprzatnac a mala ciagle marudzi i placze i nie bylo jak nawet do kompa usiasc,na szczesie juz prawie zdrowa. Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Moja Zuzia w Swieta taki ideal dzis dala nam niezle popalic, caly dzien marudzenia. Wczoraj podalam jej pierwszy raz marchew z ziemniakami i nie wiem czy przypadkiem nie po tym. Kupa była, ale bidula sie meczyla jak cholera. Teraz spi i mam nadzieję, ze powroci moj dawny dzieciak po przebudzeniu:) LimonkaO7 - moja Mala tez mocno halasuje wiec to chyba norma:) Dzis Lejdi konczy 4 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka-> dzieki za zaptyanie, chimerka mnie juz wyreczyla:) Ja czuje sie juz dobrze, ale nie moge podnosic tych moich kochanych dziewieciu kilo. Dziewczyny, ile waza wasze maluchy? Malir-> ja staram sie odczekac zeby zobaczyc czy sam nie usnie, ale najczesciej zaczyna glosno plakac, wiec wole mu od razu dac smoczka. Moze rzeczywiscie powinnam zawsze odczekac, bo przyzwyczai sie, ze reagujemy na kazde kwekniecie. Tak radza tez w ksiazce \"Usnij kochanie\". Viola - co ile twoja mala je w nocy? Mum- ja tez moge doradzic tylko aspirator i syropek na kaszel. Dziewczyny, u mnie od trzech dni caly czas leje. Siedzimy w domu i nawet nie mozna smyka wyprowadzic na spacer. Wczoraj wyszlismy na chwile, to musielismy wrcac do domu biegusiem, bo znow zaczelo padac. Najgorsze, ze ma tak byc do czwartku. Brrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka -> z tym krzyczeniem u mnie jest podobnie, a co do spania, to tez przerabialsmy jakis czas temu. Twoja corcia prawdopodobnie przechodzi skok rozwojowy,ktory wystepuje ok. 16 do 19. tyg. zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Nie ma mnie, bo jestem na etapie wymieniania laptopa, bo do tego to mi się już nawet podchodzić nie chce. Kabel pęknięty, więc trzeba ruszać, bo wyłącza się zasilanie. A jak brak zasilania to bateria trzyma 15 minut, a wtedy trach wszystko się kasuje. Poza tym ekran skacze, że aż boję się że jakiejś padaczki dostanę. Także klapa. Raz już był naprawiany, teraz powiedziałam, że już to się nie opłaca. Szczególnie, że ceny sprzętu spadły. Poza tym jak to rodzinna rodzina :D. kupiliśmy sobie gry planszowe i całą rodziną gramy :). Scrabble, Gra w życie, Monopoly :D. Ojj chciałabym tak z mikim jak będzie starszy :D. Na katar też polecam aspirator ja miałam chyba katarek :). Do tego woda morska :). Do tego maść majerankowa pod nosek. Miki przez jakiś czas był taki rozdarciuch, ale już mu przeszło. Nawet pisałam o tym jakiś czas temu. Tak właśnie jak kończył 4 miesiąc. Potem przeszło myślę, że około 2 tygodnie temu. A idą mu chyba zęby, bo już drugi dziej pcha do buzi wszystko, jest marudny, dziąsła opuchnięte. No niech wyjdą żeby się chłopak nie męczył. _chimerka_ dlaczego już cię nie denerwuje temat chrztu? U nas tematu nie ma :D. Przynajmniej ze strony mojej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O budzeniu mowa i wlasnie maly sie obudzil z krzykoplaczem strasznym. Nie da sie nie zareagowac, bo drze sie w nieboglosy. No wiec trzeba dac dziecku smoczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,a propos chrztu to my juz po...super było dziewczynki.Z chrzestnych jestem bardzo zadowolona,a najbardziej z chrzestnej-została nia moja kumpela z porodowki(obie rodziysmy nasze coreczki 2 lata temu).Normalnie prezent wyrąbała Bartkowi ze głowa boli-wózek dostał baby design walker-marzyłam o nim.Mmmm...sliczny,seledynowy.W dodatku jescvze dostał misia,kremik z hippa i słoiczki i soczki z gerbrera.Takze full wypas,reszta rodzinki dała kase.Wiem napewno ze fotelik trza mu kupic bo juz w tym do 13 kg sie nie miesci.a z reszta kasy narazie nie wiem co zrobie-cos mu kupie ale nie wiem co. Chrzestna Bartka dała mnie tez małą niespodziankę-pudełeczko a w nim fotka z USG-bedę tym razem ja chrzestna jej 3 dziecka.Jest w 5 mcu i specjalnie trzymała ta wiadomosc do chrzcin hehe.Podziwiam ja-ma 2 letnia corcie i 10 m-c synka i trzecie w drodze.Ona sie cieszy i ja tez.A swoją droga jestem ciekawa która z nas sierpniowek pierwsza znow zaciązy-mam nadzieję ze nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia - to fajnie, ze udala sie chrzestna, bo moja to taka zolza i sknera, ze nawet na urodziny zyczen mi nie skalada. Ile wazy Twoj Bartus? Pytam, bo nasz fotelik tez juz jest za maly i w styczniu rozejrzymy sie za wiekszym. Jest troche problem, bo wagowo te z Grupy I bylyby juz Ok, ale np. moj synek jeszcze dobrze nie siedzi zeby wkladac go do tego pionowego fotelika. no nic, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ciazy, to ja na razie nie planuje i jeszcze chyba dlugo nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap---> jej nie doczytałam ...sorki. ale wyniki juz miałas , nie? w tym tygodniu mam mniej godzin, i wiecej czasu dla kici, dzisiaj zjadłą pół słoiczka marcheweczki z ziemniaczkiem. uff jakoś poszło :) i juz bedziemy wprowadzac jedzonko powoli bo ładnie ta łyżeczka poszła. U nas chrzciny 18 . i wiecie co? 3 tygodnie i samolot do PL :))))))))))))))huuuraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! I IDZIEMY NA KAWE. KONIECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że nie ja :D. Ja kupiłam już jakiś czas temu nowy fotelik, a wczoraj kupiłam Espiro design active. W końcu nie będe musiała na wyjazdy zabierać tego swojego wielkiego, co pół bagażnika zajmuje. No i zaczynamy już rozglądać się za potrzebnymi rzeczami do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka-> od kiedy pracujesz? Jak na razie mam tylko wyniki z punkcji przedoperacyjnej. Diagnoza: wlokniak lagodny. Na te ostateczne musze jeszcze poczekac, ale jestem dobrej mysli po wynikach tej punkcji. U nas lyzeczka niet, herbatki niet i woda tez niet. Staram sie przyzwyczaic malego do picia wody, ale sie nia dlawi. Lyzeczka probowalam dawac marcheweczke i nie bardzo. Tydzien temy sprobowalam z bananem. Oj, banan mu smakowal, ale poniewaz nie wychodzi mu to jedzenie lyzeczka, szybko sie zmeczyl. Rozumiem, ze chrzciny robisz w Polsce? Ja tez bede chrzcila malego. Jak wszystko dobrze pojdzie, to na swieta wielkanocne, oczywiscie w PL. Co prawada maz srednio rozentuzjazmowany, bo jest ateista, ale ja nie i chce zeby moj syn byl ochrzczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> jaki kupilas fotelik? Rozumien ze ten espiro design active to wozek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzilam oba wozki, Twoj i Guni. Ladne. Ja tez juz mam dosc tego swojego grata, bo wazy pol tony i zajmuje caly bagaznik. Ale jak na razie zaczekamy z zakupem spacerowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam, bo my jeździmy średnio co dwa tygodnie, albo do rodziców męża albo moich. To jest problem, bo mój wózek jest super, ale zajmuje b. dużo miejsca. Poza tym sama robie wszystko i do niektórych miejsć nie jestem wstanie dość. Mam chustę, ale czasami nie mam ochoty w niej iść (nie chcę być zauważana). A fotelik kupiłam taki: (chyba ten model); http://www.allegro.pl/item511682987_fotelik_zooty_rider_jupiter_regul_zaglowek_w_wa.html musiałam kupić na szybko, więc nie jest jakiś mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ewitap - u nas łyżeczką idzie gładko od początku, jakis tydzien temu zaczelam z kaszką, Mala pięknie dzioba otwiera jak widzi zblizajacą się łyżeczkę:) Mała wazy ok 6,5 kilosa, dziś konczy 4 miechy i jest w 50 centylu. Pliszka - 3 tygodnie i samolot do Polandu, a potem ma się rozumiec miting w Krakowie. U nas wczoraj poszla marchewka z ziemniakiem, ale ciśnięcie kupy było potem straszne:) Mała piszczy przy kupie (zawsze), ale takiego pisku jak dzis to jeszcze nie bylo:) Oko - u nas temat jest, zwlaszcza rodzina męża, a na Wigilii ciotka się uaktywnila, i mąż niepotrzebnie wdal sie w dyskusję. Ja mam dystans jak do wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry babeczki :) Ewitap---> ja pracuje dwa tygodnie , tzn odrabiam ustawową pańszczyzne. tzn w czasie macierzyńskiego moge ale nie musze przepracować 10 dni. Zdecydowałam się bo moja mam zajmuje się teraz małą, a ja juz miałam troche dosc siedzenia samej w domu. a teraz mam taki układ że płaca mi gotówke jak mnie potrzebują baardzo.suma sumarum chodze na pełny etat.ale mama zrzedzi w domu wiec git .dobrze, ze nic złosliwego:) a chrzciny tutaj , bo w sumie robie je dla mamy, bo mnie maltretuje.i nie musze płacic instytucji, podpisywac jakis papierow , nikt sie nie pyta o ojca małej i oni tu maja generlanie wsio w tyłkach.Ja wiem , że to może hipokryzja ale moja starsza to typ taki, że mnie meczy psychicznie wiec taki deal chimerka....no koniecznie, koniecznie. dobra spadam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja córka chora ;( kaszle, kicha, smarka, marudzi, ale lekarz z pogotowia powiedzial ze to niec wielkiego, dal jakies leki bez recepty i coz, zazywamy i czekamy. nie dal mi opieki ;/ zreszta nie wiem czy bym tym mogla przerwac urlop wypoczynkowy na jakim teraz jestem. Chyba nie, wiec ide w styczniu do mojej lekarki po zwykle L4 na mnie i tym przedluzam sobie labsko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - nie wiem czy do mnie pisalas? Nie wiem o co chodzi, tzn co dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki podajcie mi namiary na naszego maila bo padł mi komp i wszystko mi się skasowało, buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap-moj Bartus wazy ok 7.5 kg nie mniej i ma juz ponad 70 cm (ubranka na 80 kupuje) wiec mam ten sam problem-nosidełko za małe a do takiego fotelika jeszcze nie siedzi,wiec jeszcze ze 2 mce sie przemeczymy z tym a potem kupie juz taki do 36 kg bo bardziej sie opłaca.Ostatnio kupowałam Kingusi firmy Meggy i bardzo fajny jest,chyba kupie tak sam tylko kolor inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a codonastepnej ciazy to sama niewiem czy po wczorajszych charcach,mniemanego jajeczkowania i braku antykoncepcji martynka nie bedzi miala rodzenstwa... :-) apowiemwam ze coraz czesciej mysle o nastepnym dziecku hmmnie wiem czy ijak dalabym rade ale chcialabym:-) dobrauciekam bo czytalam was a tumalamizaczyna kwiczyc :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×