Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Anula---------> to jest twoja 2 ciąża i 2 poród więc należy ci się urlop macięrzynski tak jak przy 2 dziecku-20 tygodni.Skrócono ci jego długość z powodu na śmierć dziecka ponieważ nie miałaś fizycznie możliwości sprawowania bezpośredniej opieki nad dzieckiem a to jest warunkiem udzielenia urlopu macierzyńskiego w pełnym wymiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Anula karusia mówi to samo, ja specjalizuje się w innej dziedzinie prawa, ale literalna wykladnia przepisu art. 180 kp wskazywała właśnie na to, że będziesz miała dłuższy urlop macierz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak skrocili mi wlasnie dlatego ze nie bylo dziecka.ale zaraz po maciezynskim na drugi dzien poszlam do nowej pracy(bo z poprzedniej sie zwolnilam bedac na maciezynskim) wiec nowe kolezanki mniej myslalam i takie tam.Jeszcze raz dzieki za informacje.poprostu nie bylam pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia dzięki kochana, trochę mnie podniosłaś na duchu. Dzieki naprawdę {serce] Marzka to tak jak mi, także się nie przejmuj i zostań z nami, jeszcze są chyba jakieś dziewczyny którym wyszedł jednak termin na lipiec :D Na którego masz? Ja mam na 25 :). Pozdrawiam was serdecznie dziewczyny. PS. Jutro idę zrobić tą nieszczęsną cytomegalię, tylko ona mi została, gdzieś mi się zawieruszyła między tymi wszystkimi badaniami i zapomniałam całkowicie o niej. We wtorek to usg, stresuje się jak cholera. A do gina musze się umówić na mniej więcej 29.01-03.02, więc muszę to zrobić szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj się okokoko, ja jestem tyle od ciebie starsza, a przezierność wyszła mi dobrze - będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ......6.08.08 .moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko ja mam termin na 18.07, czyli dokładnie tak jak wychodzi z ostatniej miesiączki. U mnie na USG wyszło wszystko ok, tylko łożysko mam źle umiejscowione i jak nie będzie chciało się przesunąć wraz ze wzrostem dzidzi i macicy, to wtedy grozi mi łożysko przodujące. Ostatnio nie bardzo mam czas na siedzenie, w szczególności że teraz sesja się zaczyna i młody do tego. Ale jak się uda to będę zaglądać Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tam u was? Jak dzieciaczki rosną? Odkąd widziałam moje maleństwo na usg nie mogę o nim zapomnieć i cały czas mam go przed oczami... Jakiś czas temu wróciła mi ochota na słodycze i mogłabym je jeść tonami, zachcianki typowo na dziewczynkę:-) ale czas pokarze kto tam rozwija się u mnie w brzuszku. A jak tam u was z płcią? Będziecie chciały wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka przed porodem czy poczekacie do rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiii
cześć dziewczyny,jestem tu pierwszy raz,i tez jestem sierpniówką:) mam pytanie czy przybicie,i brak energi to coś normalnego?zaczynam sie martwić ze ,to nmoże jakas depresja......buzki dla was .pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gratulacje dla wszystkich nowych sierpniówek - ale was duzo :) Marzka mnie ginekolog powiedzial ze do 20 tyg nie ma sie co martwic - ja mialam ta sama sytuacje co Ty i troche jest juz lepiej przesuwa sie w gore tylko bardzo powoli. A pozatym słyszałam ze nawet w 38 tyg łozysko przodujace moze nagle sie przesunac :D Takze nie martw sie na zapas . A wolisz rodzic naturalnie czy przez cc?? POZDROWIENIA DLA WSZYTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dopiero wróciłam do domu. Jestem padnięta a jeszcze pisanie pracy przedemną. Miałam sobie dzisiaj zrobić badanie na cytomegalię, ale niestety przyjmują badania do 14 a potem już nic, do 15. Spóźniłam się, więc muszę zrobić jutro zaraz przed ginekologiem. Oszaleję z nerwów. Mój mąż niestety nie da rady ze mną być. Na dodatek przyplątało mi się jakieś uczulenie w oku i cały dzień mnie piekło. Teraz jak zmyłam już makijaż, ściągnełam soczewki, to mam trochę zamazany obraz :(. ekstra na samą sesję. No nic. Na uczelni panika. Już mam dość, udziela mio się choć nigdy nerwowo do takich rzeczy nie podchodziłam. Nie wiem po co panikować i straszyć. Marzka to niewiele wcześniej niż ja. :) Katee, płeć obojętna, bna tym etapie ciązy. Ważne żeby wyszło w czasie i było zdrowe :)/ WIedzieć owszem będe chciała :), zanim jeszcze urodzę :) CO do zachcianek to nie wierzę w to. Ja słodyczy mało jem. Teraz sobie wcinam sałatkę z fetą :) natiiiii ja myśle, że to normalne, ale jeśli chcesz to przecież możesz udać się do psychologa, jeśli jest to dla ciebie męczące. Ja też mam spadki nastroju, ale daję radę. Jak dla ciebie jest to ciężkie to goń do psychologa, na pewno znajdziecie na to jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko----->ty jutro na usg a ja w środę.Też mnie trochę zżerają nerwy,bo jeszcze nie robiłam w tej ciąży.Wyjaśni się ,czy jedno dziecko,czy więcej,nieważne,mam nadzieję ,że będzie zdrowe.Przy tamtych ciążach wiedziałam,to znaczy przypuszczałam,że pierwszy będzie syn,a druga córka i wyszło zgodnie z moimi przypuszczeniami.A przy tej nie mam sprecyzowanych podejrzeń.Może za wcześnie.Ja też termin mam na lipiec.Tak koło 20.Potwierdzi to jeszcze na usg.Jak byłam ostatnio u ginekologa to powiedział ,że po wielkości i wysokości macicy ciąża jest od 7 do 10 dni starsza ,niż wynika to z ostatniej@.Według ostatniej @ termin mam na 31 lipca tak więc usg sprecyzuje mi termin.Wielkość i wysokość macicy może się brać także stąd ,że może się okazać ,że to bliźniaki.Pożyjemy,zobaczymy.A tak w ogóle to w sobotę jadę z rodzinką na tydzień do Zakopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko----->ty jutro na usg a ja w środę.Też mnie trochę zżerają nerwy,bo jeszcze nie robiłam w tej ciąży.Wyjaśni się ,czy jedno dziecko,czy więcej,nieważne,mam nadzieję ,że będzie zdrowe.Przy tamtych ciążach wiedziałam,to znaczy przypuszczałam,że pierwszy będzie syn,a druga córka i wyszło zgodnie z moimi przypuszczeniami.A przy tej nie mam sprecyzowanych podejrzeń.Może za wcześnie.Ja też termin mam na lipiec.Tak koło 20.Potwierdzi to jeszcze na usg.Jak byłam ostatnio u ginekologa to powiedział ,że po wielkości i wysokości macicy ciąża jest od 7 do 10 dni starsza ,niż wynika to z ostatniej@.Według ostatniej @ termin mam na 31 lipca tak więc usg sprecyzuje mi termin.Wielkość i wysokość macicy może się brać także stąd ,że może się okazać ,że to bliźniaki.Pożyjemy,zobaczymy.A tak w ogóle to w sobotę jadę z rodzinką na tydzień do Zakopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ja planuje do Zakopanego na weekend majowy, bo wcześniej nie damy rady. To ja będe trzymać za ciebie mocno mocno kciuki w środę. Z tą macicą to czytałam, że już jestem w stanie ją wyczuć. Ale gdzie jak to nie wiem, zapytam się jutro lekarza. Ja mam przeczucia, że będzie kobietka. Będe się cieszyć tak samo z chłopca jak i z dziewczynki. Mam straszny problem rano. Codziennie rano i wieczorem boli mnie żołądek. Szok. Wcześniej tak nie miałam, chyba, że to na tle nerwowym. Jezu jak mi się pisać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam za ciebie jutro.Mnie jest płeć obojętna bo mam już chłopca i dziewczynkę ale to będzie pierwsze i raczej na 100% jedyne dziecko mojego męża a on ma w domu 2 siostry i jak on nie będzie miał syna to ślad po nazwisku zaginie;-) więc pewnie wolałby syna.Niemniej jednak będzie szalał za dzieckiem bez względu na płeć.Bo tak naprawdę to dziewczynki są tatusia ,a chłopcy mamusi. Co do Zakopca to jedziemy do jakiegoś pensjonatu z pracy od męża za 4 osoby płacimy 420 zł z wyzywieniem więc żal jest nie pojechać ,tym bardziej że dzieci mają ferie a w wakacje to już się raczej nie ruszymy. Fajną sobie bluzkę kupiłam na Allegro?http://www.allegro.pl/item297790880_sliczna_ciazowa_tunika_dla_modnej_mamy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam za ciebie jutro.Mnie jest płeć obojętna bo mam już chłopca i dziewczynkę ale to będzie pierwsze i raczej na 100% jedyne dziecko mojego męża a on ma w domu 2 siostry i jak on nie będzie miał syna to ślad po nazwisku zaginie;-) więc pewnie wolałby syna.Niemniej jednak będzie szalał za dzieckiem bez względu na płeć.Bo tak naprawdę to dziewczynki są tatusia ,a chłopcy mamusi. Co do Zakopca to jedziemy do jakiegoś pensjonatu z pracy od męża za 4 osoby płacimy 420 zł z wyzywieniem więc żal jest nie pojechać ,tym bardziej że dzieci mają ferie a w wakacje to już się raczej nie ruszymy. Fajną sobie bluzkę kupiłam na Allegro?http://www.allegro.pl/item297790880_sliczna_ciazowa_tunika_dla_modnej_mamy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) byłam dzis u lekarza i moja fasolina ma juz 2,5cm :) serducho bije rytmicznie wiec wszystko w jak najlepszym porzadku :P a co tam u was kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdecydowanie warto pojechać, szczególnie ze względu na dzieciaki. Elegancka ta bluzeczka :D Ładna podoba mi się :). Ja kupiłam sobie ostatnio trochę sweterków, także narazie mam w czym chodzić. :) Zaraz będe dzwonić do babć życzenia skłądać :). A mój mąż też chciałby chłopaka, bo też ma dwie siostry i on przedłuża gałąź rodzinną :) Ale będzie się cieszył ze wszystkiego to wiem :). I będzie straszne szaleństwo. Już jest :) Esab no to gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia super bluzka - taka przydalaby mi się do pacy, le jakoś boję się tak kupić że nie trafię w rozmiar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini55 aż tak się tym nie przejmuje, tylko u mnie jest ten problem że mam 9 miesięcznego szkraba i wszystko się może zdażyć. Wole rodzić naturalnie, jeden przeszłam, to i drugi przejde ;) Tylko że u mnie może znowu być taka groźba, że maluch będzie chciał wyjść za wcześnie tak jak ten się pośpieszył o 6 tygodni, czyli jakby się nie przesunęło łożysko to wtedy na bank czeka mnie cesarka, bo jednak za duże ryzyko. Katee przy tym rozrabiaku to miałam straszną chrapkę na słodycze. Także że jak jeszcz słodkie to nie znaczy że dziewuszka ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Siedzę, jem śniadanie i się stresuje. Nie wiem czy ktoś zdąży mi odpowiedzieć, ale jak miałyście robione to usg genetyczne, przez brzuch czy przez pochwę, bo nie wiem, czy iść z pełnym pecherzem, i tak pewnie pójdę na wszelki wypadek. Wczoraj napisałam tą cholerną pracę. Dzisiaj ją muszę oddać. W szkole panika, a mnie to denerwuje, zachowanie jakby były pierwsze egzaminy i pierwsza sesja. A normalne, że panika ze strony tych które potrafią najlepiej. A mnie się udziela. Ehjhhh jakbym tak strzeliła jedną drugą. :) W sumie to już koniec a tu takie akcje. Dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /przeniesienie //
Temat: ***FASOLECZKI SIERPNIOWE 2008*** 11:38 Szylusia Hej Dlugo jakos szukałam topiku na sierpień 2008,ale nie wpadłam na niego,więc postanowiłam założyc swój. Ktokolwiek wie,ze sierpien to miesiąc narodzin waszych fasolek zapraszam serdecznie,miło by było popisać z osobami,ktore przechodż a to samo co ja w tej chwili. pozdrawiam 9 tc życie..jedna wielka karuzela http://suwaczki.waszslub.pl/img-200209280180 1830.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO SIĘ DOPISUJĘ :D:D:D tak wiec dopisuje sie i bede zagladac NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11...............26.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahaha. Jestem. Dzisiuś jest cały i zdrowy. Pięknie pozuje do zdjęć. Ma już prawie 6 cm :). Kurcze wielki cżłowiek z niego. Takie piękne mi zdjęcia zrobił. Jak robił mi to usg to płakałam, żałuję, że męża ze mną nie mogło bić. Przez moment słyszałam serduszko. Liczyłam paluszki u rączek i u nóżek. Wogóle okropnie wzruszona jestem. Wsadzał łapkę do buzi. Ehhhhh jejku. To by było natyle. Podekscytowałam się mocno. Zrezygnowałam z testu potrójnego. Zrobiłam tylko to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam dobre wyniki uSG, ale czekam jeszcze na wynik testu podwójnego- będzie dopiero za 2 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko---->gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nawet nie wiesz jak się cieszę!!!!!!!!!!Jutro moja kolej.Idę na 12.30.A podał ci lekarz termin porodu z usg?Robił ci dopochwowe, czy przez powłoki brzuszne?Ja wiem,że będę miała robione dopochwowo metodą TV cokolwiek to znaczy.Mąż chce iść ze mną chociaż ja wolałabym się najpierw przekonać ,że wszystko jest o.k a dopiero potem wziąć męża .Ale znając jego niecierpliwość to na pewno się wprosi do gabinetu.Trochę się denerwuję ponieważ w tym czasie w poprzednich ciążach miałam już robione 2 usg.Ale wytrzymałam już tyle to wytrzymam do jutra.Cieszę się i boję jednocześnie. A co do bluzki-tej z Allegro to też mi się podoba.Kupiłam sobie jeszcze takie spodnie i taką tunikę tak na co dzień do pracy.Super wygodne-polecam!http://www.allegro.pl/item298504130_ciazowa_tunika_jeans_r_38.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×