Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

a z dobranocnego ogrodu uwielbia upsy daisy :) piszczy jak ona tańczy :D lubi też pontipiny i makka pakke mój makka pakka lubi guziczki jak makka pakka kamyczki :) czy wasze dzieci też tak uwielbiają guziki ? ja mu specjalnie zrobiłam taki sznur guziczkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a moja gwiazda proboje tanczyc jak upsy daisy i tak smiesznie noge do gory podnosi, kupe smiechu z nia mamy :-) karusia piszac o tym krzesle w szpitalu chodzilo mi o to jaka mamy popieprzona sluzbe zdrowia i w jakim popieprzonym kraju zyjemy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa pewnie lache macie nie no miko narazie uczy sie ale idzie mu to jak krew z nosa ... nie chce chodzić i koniec ...... na czworakach zapieprza jak nigdy a ma 14 miechów :p pewnie jak będzie już chodził też będzie tańczył dostał wczoraj gotare taką z klawiszami i melodyjkami i jak se coś załączy szybsze trzęsie głową a jak wolniejsze sie kiwie ;) może mały muzyk mi rośnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia prawda jest ze
problemy w rodzinie, malzenskie i zagonienie matki ktora nie moze liczyc na pomoc meza, moga wplynac na pewne zaniedbanie dziecka- niekoniecznie bezposrednio- i spowodowac jakas chorobe czy nieszczescie. Tylko o to mi chodzilo, nie musisz sie tak unosic- nie mowie, ze to Twoja wina ani nic. Ogolnie tak rozmyslam. Osobiscie bardzo wspolczuje i zycze zdrowia dla dzieci, niewatpliwie jestes dobra kochajaca matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam cię ze żadne z moich dzieci nie jest zaniedbane mała nigdy w zyciu przez 15 mieś chora nie była więc wiesz,nie rozumiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Widzę, że tu tragicznie. A moje dziecię już którąś noc z kolei nie chce spać w swoim łóżeczku. Mamy jaja z zasypianiem. Mikołaj nie ogląda bajek. Czasami siądzie ze mną, poprzytula się i popatrzy 2-3 minuty i idzie. U nas ogólnie mało telewizor jest włączony. Dziewczyny bez afer, myślę, że nikt nie chciał nic złego powiedzieć. Na spokojnie. Wiem Karusia że trudno, ale na spokojnie. Wiesz jak jest :). Karusia, to dobrze, że załatwiłaś tomografie, bo jakby były problemy, to coś byśmy kombinowały, na pewno by się coś dało zrobić. Ogólnie strasznie długo jeśli EEG wyszło źle. Nie mogli mu zrobić tego na gorąco w szpitalu. W trybie natychmiastowy? Bo może da się szybciej. Poza tym nie znam się, ale to może coś związane ze wzrostem. Możesz mi wysłać gdzieś wyniki na gg, albo na nk? LadyMia właśnie ja tez się stresuje jak to czytam i oglądam. Ana a masz pasy 3 punktowe? Na środku? Zdrowia, zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia - aż nie wiem co napisać... Strasznie mi przykro. Trzymam kciuki za zdrówko Misi i Pawła i dodatkowe siły dla Ciebie. Jula - i jak tam mały wywrotowiec? Wiesz co, myślę, że nawet dobrze wyszło, że nie opoeprzyłaś tych babek ze żłobka. Pezemyślisz na spokojnie. Zobaczysz na ile faktycznie Filip się "uszkodziił" i będziesz mogła im spokojnie zwrócić uwagę (ewentualnie). Wiem, że Ci przykro ale pewnie sama wiesz, jak trudno czasem upilnować nasze skarby... euda pisała, że powinnaś je opieprzyć. Ja się z tym nie zgadzam. Przesyłam duże buziaki Filipowi. spadam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia 🌻 bromba przemyslalam, pogadalam z mezem i nie bede sie klocic. Mi maly kiedys tez spadl z kanapy, takie rzeczy sie zdarzaja. Powiem tylko, zeby bardziej dzis na niego uwazaly zeby sie nie zrazil. Z warga nic nie jest, opuchnieta nie jest, widac rozciecie kilka mm ale chyba sie zagoilo bo kropla krwi juz nie poleciala do konca dnia. Filip bez problemu jadl, byl pogodny wiec pewnie wszystko ok :) Moje dziecko nie wie co to TV. Chociaz jak jest wlaczony to potrafi sie zagapic na kilka minut, zwlaszcza reklamy go kreca :) Ogolnie nie wlaczamy przy nim, uwazam, ze do 2 lat moze zyc bez bajek. Kiedys jakas psycholog mowila, ze dziecko takie male jak oglada tv to cos sie tam tworzy w mozgu i dzialaja tylko 2 zmysly- wzrok i sluch a jak w tym czasie by sie bawil czyms innym to mozg bedzie inaczej pracowal, wychwyci wiecej i wiecj zmyslow pracuje. Trzeba pewnie to wywazyc i w granicach zdrowego rozsadku- jak wszystko. Ja jednak wole zamiast bajek rzucic mu klocki i ma radoche po pachy :D eudoimonia nie wydaje mi sie, zeby Twoj Miki uczyl sie z bajek dmuchac balon :D Jak ja podnosze jedna reke Filip tez, ja dmucham w kwiatka-on tez. Ja chwytam sie za ucho- Filip tez :D Dzieci w takim wieku chyba kopiuja wszystko co moga. Yenny woooooolam Cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka kupiła auto kilka dni temu i juz fotka jest na naszej klasie :D inna urodzila dziecko i - mam 7 dni,mam juz 2 tyg, dzis wkleila nowe - mam juz miesiac :D Kilka innej ze slubu, mam nowa grzywke itp hahah usmialam sie ale powiem szczerze, ze zal mi kasowac konto :P uwielbiam ten portal. poznaje ludzi z tej "drugiej strony" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa i laski szukam szafki na buty na korytarz, musi byc waska bo nie mam miejsca. Zamykana a nie jakas półka. Nic nie moge znalezc, macie jakies pomysly? I jeszcze jedno- nie wiem dlaczego od jakiegos czasu mojemu małemu poca sie stopy? Sa mokre i brzydko pachna. Butki ma skorzane. Mysle, ze moze skarpetki sa elastyczne, ale nie moge znalezc nic dla dzieci 100 % bawelna. Waszym sie pocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy unikali telewizora. Na początku, potem przestał go interesować. Woli zająć się czymś innym.Ja też wychodzę z zalożenia, że bez tego można żyć. A również widziałam efekty u dzieci, których matki nie kontrolowały oglądania tv. Julka mojemu dziecięciu też tak czasem pocą się stopy, on się ogólnie poci :). Intensywnie :D. A szafka może taka http://www.allegro.pl/item758419214_szafka_na_buty_iii_sosnowa_komoda_sosna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko dzieki nie przejrzalam allegro :) I tak wlasnie mialam sie uczyc...chodze po kafe, nk, czytam onet a czas leci :) Gadam z babcia przez telefon dzis i mowie, ze jestem zmeczona. a ona na to, ze chyba raczej leniwa moze :) Pozniej mowi -no tak kiedys bylo sie leniwym a teraz wszedzie mowia, ze depresja :D Cos w tym chyba jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe coś jest :). No to jesteśmy pewnie od czasu do czasu leniwe. Ale ja tak jak mam już po dziurki w nosie, to sobie patrzę na innych i stwierdzam, ze nie jest tak źle. Zobaczymy co będzie jak będę stale pracować, dojdą mi też studia, Miki, dom, obowiązki inne. :D. Hehehe też będę miała depresje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia- wybralas cos z gotowaniem czy podyplomowka ? Ja szkole koncze w czerwcu i chyba do pracy pojde na pol etatu, nie chce miec takiej bieganiny jaka mam teraz do konca zycia. Jest mi za ciezko. Zadnej pomocy, bo rodzina daleko. Zreszta jakby byli blisko pewnie bym nie poprosila :D Mazlon pomaga jak moze, ale mi malo :D Jednak leniwa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też unikam jakiejkolwiek pomocy ze strony rodziny, dlatego np. nigdzie nie wychodzimy. Wyjątkiem były moje wyjazdy do KRK. Ja na razie podyplomówka, a gotowanie mam nadzieję, że zaraz potem. Dlatego, że jednak nie uruchomili kursów z tego co chciałam, może jeszcze w zimie. Zobaczymy. na razie zrobię to co muszę :).,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz ma niedlugo urodziny. Zastanawiam sie co mu kupic. chcialabym cos co go ucieszy, ale kompletnie nie mam pomyslu. A to okragla 30-tka wiec cos fajnego musi byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eitam lasencje, przede wszystkiem zdrowka dla dzieciaczkow i slenizantek. u mnie zmiany sie szykują..wiecie ze chyba prace dostalam.dzis jestem zaproszona do drugiego etapu, chyba sa powaznie zainteresowani.. a ja SIE BOJE! Boze! czemu tak jest, ze marzy sie o czyms a jak to nadchodzi to sie czlowieczyna zstanawia czy chce czy napewno chce cos zmieniac??? wolalalm od stycznia, a oni ccha jak najszybciej, dlatego ze konczy sie miesiac zaprosili mnie dzis (aby juz jutro wypowiedziala tu prace!) ja myslami nastawialam sie na koniec listopada z wypowiedzenie dopiero. chcilam w grudniu na zalegly urlop :( a teraz co, inni beda miec swieta, Sylwestra aja bede wtedy w pracy siedziec ;( cholera sama juz nie wiem co sie ze mna dzieje. jeszcze kila dni temu bym szalala z radosci a teraz si boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eitam lasencje, przede wszystkiem zdrowka dla dzieciaczkow i slenizantek. u mnie zmiany sie szykują..wiecie ze chyba prace dostalam.dzis jestem zaproszona do drugiego etapu, chyba sa powaznie zainteresowani.. a ja SIE BOJE! Boze! czemu tak jest, ze marzy sie o czyms a jak to nadchodzi to sie czlowieczyna zstanawia czy chce czy napewno chce cos zmieniac??? wolalalm od stycznia, a oni ccha jak najszybciej, dlatego ze konczy sie miesiac zaprosili mnie dzis (aby juz jutro wypowiedziala tu prace!) ja myslami nastawialam sie na koniec listopada z wypowiedzenie dopiero. chcilam w grudniu na zalegly urlop :( a teraz co, inni beda miec swieta, Sylwestra aja bede wtedy w pracy siedziec ;( cholera sama juz nie wiem co sie ze mna dzieje. jeszcze kila dni temu bym szalala z radosci a teraz si boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oczko tak mam 3punktowe pasy, wyczytalam na necie i w ksiazce od auta zena srodku z tylu o najbezpieczniejsze miejsce dla fotelika, mi jest tez wygodnie jak jezdze znia sama bo dobrze ja widze jak sie odwroce czy w lusterku jak jezdzimy we 3ke to mloda albo soedzi za pasazerem albo tez na srodku a jak powinno byc??? Kurde no glowa do gory czasami zmiany w zyciu sa potrzebne i choc zapowiadaja sie nieciekawie okazuja sie potem najlepszym rozwiazaniem :) echh nasze samopoczucie nadal slabe dobrze ze chociaz mloda sie trzyma! poczekam do jutra i jeze;li sie nie polepszy polece do lekarki po antybiotyk. Yenny ja tez cie wolam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oczko tak mam 3punktowe pasy, wyczytalam na necie i w ksiazce od auta zena srodku z tylu o najbezpieczniejsze miejsce dla fotelika, mi jest tez wygodnie jak jezdze znia sama bo dobrze ja widze jak sie odwroce czy w lusterku jak jezdzimy we 3ke to mloda albo soedzi za pasazerem albo tez na srodku a jak powinno byc??? Kurde no glowa do gory czasami zmiany w zyciu sa potrzebne i choc zapowiadaja sie nieciekawie okazuja sie potem najlepszym rozwiazaniem :) echh nasze samopoczucie nadal slabe dobrze ze chociaz mloda sie trzyma! poczekam do jutra i jeze;li sie nie polepszy polece do lekarki po antybiotyk. Yenny ja tez cie wolam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba ale ja napisałam że ja na 100 % zrobiłabym ''mini haje'' :classic_cool: no ale nie moge komuś narzucać przecież ... w domu a napewno mój rozbije łeb .. nie miałam nic złego na myśli -> peace ! karusia powodzenia ja trzymam kciuki i jestem z tobą .. p.s kolejki na tomograf są na u mnie na koniec stycznia ... ja też jestem w takiej kolejce :( może jakaś koleżanka sąsiadki albo cuś może można przyspieszyć żeby być spokojniejszym . po prostu julka na 100 % nauczył sie z bajki powtarza co mu sie mówi i robi i jest naprawde wyjątkowo zdolny mam wileki porównanie z dzieckiem szwagierki miko jest z sierpnia a ona z lutego pół roku a on mówi i umie o 50 % więcej rzeczy od niej zresztą do dziecka trzeba mówić a ja z nim potrafie przesiedzieć pół dnia . Nieposprzątane nawet syf czasem na podłodze a my sie turlamy i wygłupiamy ! I z bajki sie nauczył dmuchać balon i miarkuje kiedy od jakiegoś czasu patrzy chętnie na boogie na sam koniec wyskakuje miła pani i mówi a teraz nadmuchajcie wielki balon i to pokazuje a mikoś jest taki że wiem co sie do niego mówie ma powtarzać :) Nie będe sie kłócić ale wiem że z bajki sie nauczył . Zresztą dziś sie nauczył nowego słowa hamf też z bajki . Leci mniej więcej wszscy śpiewają hamf a on patrzy sie i powiedział 'hamf'' !!! Od paru dni mówi ładnie'' dziadzia'' jak mój tata do nas przychodzi :) no wychodzi mu ''diadia '' ale jak sie postara to pięknie mówi :) po porostu julka jeszcze raz :) mojemu też sie pocą :) ale dlatego kupiłam te daniele z 100 % skórą licową w środku i na zewnątrz :) a w nocy mu ściagam skarpetki i śpi bez wtedy oddychają małe poćki :) nom a poza tym podobno że jak dzieci mają dużo wit d3 vigantolu też sie pocą nie wiem jak tam mu daje 2 kropelki na dzień .. w tesco znalazłam takie 100 % bawełniane po 1,5 zł kupiłam od razu 6 par piękne są nie spraały sie i nie pocą mu sie w nich ale w innych tak szczególnie z primarku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka wysłałam ci opis eeg na nk,nic z niego nie rozumiem ale przepisałam słowo w słowo do szpitala powiedzieli ze go nie położą bo zapis nie jest tragiczny jak topani doktor ujęła.może gdyby to był pękający tętniak to co innego...koszmar...próbowałam jeszcze wziąźć skierowanie nie od neurologa tylko od pediatry ale ta umyła ręce,że po to dała skierowanie do specjalisty ,żeby ona decydowała a więc czekamy do 26 listopada dziękuję dorotka bardzo dziewczyny-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jukla ja tez zgodze sie z Euda.. moja mala malpuje owszem co robie ja i K. ale tak samo nasladuje to co widzi w tv, jak tanczula upsy daisy mala najpierw sie kiwala na boki a teraz dopatrzyla sie ze upsy fika nogami i robi to samo, tak samo proboje nasladowac tance z boogie :-) ja tez duzo z mala rozmawiam duzo jej tlumacze dlatego ona tez jest taka kumata rozumie co sie do niej mowi dzis np siedziala i malowala sobie kredkami a najbardziej to lubi tancowac :D fikamy razem bo to jedyny dla mnie rodzaj "fitnesu" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka wysłałam ci opis eeg na nk,nic z niego nie rozumiem ale przepisałam słowo w słowo do szpitala powiedzieli ze go nie położą bo zapis nie jest tragiczny jak topani doktor ujęła.może gdyby to był pękający tętniak to co innego...koszmar...próbowałam jeszcze wziąźć skierowanie nie od neurologa tylko od pediatry ale ta umyła ręce,że po to dała skierowanie do specjalisty ,żeby ona decydowała a więc czekamy do 26 listopada dziękuję dorotka bardzo dziewczyny-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia1978 hm nie masz naprawde nikogo znajomego tam w pracowni ? może poważnie powinnaś tam wejść wryć sie pomiędzy pacjentami i powiedzieć co powiedziała lekarka i że nie będziesz spokojna jak ci tego dzisiaj nie zrobia ? Może jakbyś ładnie poprosiła ? Albo wiadomo w łapke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia moze mykniemy na chwilke na kawe? znajdzeisz jakos czas? cholera siedze dzis jak na szpikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babolki. Ja już ostatnie dni wolności. Ogarnęłam mieszkanie i kawkuje. Kto ze mną? Przeprosiłam się wczoraj z małżonkiem, kupiłam mu książkę w prezencie, no i był dobry obiadek :D> Chyba :D. Panowie pojechali do żłobka i do pracy. Nie wiem od przyszłego tygodnia czeka mnie wstawanie przed 6, plus tego jest taki, że będę miała więcej czasu na czytanie książek, bo mam około 30 minut jazdy do pracy, jak nie trochę więcej. Muszę sobie tylko taką lampkę ledową do książki kupić, bo jak rano będę jeździć to będzie ciemno. Pogoda taka średnia dzisiaj, a miałam się wybrać na spacer i po ten karnet i na ten fitness, ale nie wiem czy w końcu dojdę, bo mam jeszcze dzisiaj pierogi lepić. Na dodatek zrobił mi się żylak, bleee. A my z moim dzieckiem gadamy non stop, czytamy ile wlezie, a ten nie gada :D. Nie ma zasady :D. Anabanana własnie super. Najbezpieczniejsze miejsce to środek kanapy, jednakże muszą tam być 3 punktowe pasy bezpieczeństwa. Chciałabym was zobaczyć razem :D> Kurde no, może się boisz nowego, jak tam będzie. Dasz radę. Lepiej mieć spokój w pracy przez długi czas, a nie mieć urlopu na święta (i tak 3 dni bedziesz miała wolne), niż mieć ten tydzień dwa urlopu, ale cały czas być w dole. Eudaimonia, własnie odwrotnie, od niedoboru witaminy d3, przy krzywicy się poci dziecko. Ale myślę, że w większości przypadków to taka uroda dzieci. Co do badań, Eudaimonia to nie pobranie krwi, nie kosztuje 8 zł. Myślę, że jest mnóstwo potrzebujących> Zamiast w łapkę to można zrobić prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera opisalam sie jak bąk a posty nie dochodzily ;( zaraz lece na jedna romowe o prace, a druga mam potem. cholera ale przysieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×