Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Projektu jeszcze nie ma.. na razie oglądam i kolekcjonuje co ciekawsze. Wiem co chcę mieć w tym domku ile pokoi,łazienek gdzie kuchnia itp. Myślałam, że zasypią mnie cudownymi projektami domków a tu właściwie wszystko na jedno kopyto. Najbardziej złości mnie kuchnia w salonie a większość tak ma... Właśnie idziemy na spacerek a później za obiadek dopiero się bierzemy, u nas od pon. ryba w stylu chińskim .. bo mój mężuś nie przepada za mięskiem. Dobrze, że mam chociaż sąsiadki w moim wieku, jedna z małym dzieckiem a druga w ciąży :), dzięki nim jeszcze pamiętam nasz ojczysty język hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kik👄 kochana nie musisz nadążać, tylko dać info jak tam maleństwo??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ,zrobilam ciach serniczek wiedenski.....teraz lece robic 2 danie....bo ogorkowa juz zjedozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb, kochana podziel się tym serniczkiem;) że też ci się chce piec:) tak często, mi sernik nigdy nie wyszedł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to po kAWALECZKU DLA KAZDEJ Z WAS,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki urodziła??? Wrzućcie jakieś info by i wesoły tatus pospieszył z gratuklacjami :) Dziczek---> 🌻 Ja tu wpadam raczej gościnnie ale też lubie pogadac o dziciach i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj koneserd:D :D nie czytasz całego topiku;) no i dobrze, bo to znaczy że nie czytasz też naszych wieczorowych głupot na temat łóżkowy:P a kiki urodziła 9 stycznia chłopca i nie napisała nam nawet jaki duży, jak poszło, pewnie nie ma czasu:) ale cierpliwie czekamy na zdjęcia i informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki----> GRATULACJE!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Spźnione ale bardzo szczere! :) cygaro----> rzeczywiście :o zagladam do Was nieregularnie i nie czytam wszystkiego. Spróbuję sie poprawić ale nie wiem cy mi sieuda bo możliwosći czasowe mam ograniczone :( a co do łóżkowych igraszek - wolę jednak je praktykować a nie o nich pisać ;) także raczej się w tym temacie nie włączę :) Chyba że same chcialybyście o cioś zapytać i poznać męski punkt widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludzie!!! hop hop:D kanapko, u nas w nocy spadł śnieg i teraz pada deszcz, jest chlapa i zimno:( a jak u ciebie pogoda??? jestem chora!!!! ło, matko, ależ się czuję, przeziębiłam się , katar taki że oczy szczypią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny cygarko u mnie pochmurno,ale chociaż nie pada.Nie jest źle,ale ty mi tu wróżysz taką brzydką pogodę😭 Jak masz katar to szybko inhalator:)sól fizjologiczna z 3ml i inhaluj sie rano i wieczorem.Kuruj się kochana bo Majkę zarazisz.I ten czosnek też by ci nie zaszkodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inhalowałam sie już wczoraj:) ale skutek jest taki, że leje mi sie z nosa mocniej. małż też przeziębiony, boję się o majkę, bo syn to już się do lekarza kwalifikuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad robię barszcz biały:)właśnie co z benitką? znowu założymy topik poszukiwawczy??? a czupurek?? wczoraj pisała na marcowaym topiku, a do nas nie zajrzała:( oj, czupurku, nieładnie, melduj się u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajesz mai ten czosnek?jak tak to zwiększ jej dawki ,3 łyżki dziennie.Może to pomoże.A nie możesz jej podesłać babci na dzień?albo nawet noc?Bo wiesz,że u niej to zaraz antybiotyk będzie jak coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do inhalacji to raz ci nie pomoże przecież:o A dzisiaj rano robiłaś??????sól fizjologiczna to jest tak jakbyś gardło i nos płukała solą.Tak się kiedyś robiło i mi to zawsze pomaga.A żel do nosa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie strzeliłam sobie inhalację:) u nas pediatra jest jutro, a dziś chciał jeszcze iść do szkoły, bo jakąś ważną pracę miał oddać , nie ma gorączki , tylko kaszle jakby to miały być oskrzela, ale Kamil często ma zapalenie oskrzeli, bo on alergikiem jest i ciężko mi czasem odróżnić czy jest chory czy to objawy alergii, bo zimą się nasilaja. majka żłopie syrop z czosnku, na razie wygląda że nic jej nie dolega:D złoszczę się tylko , bo w nocy przychodzi do nas spać, a my wydychamy tyle zarazków:O do babci nie da rady, bo pracuje:( to ta paskudna pogoda, zobaczymy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co ten twój Kamil ma alergię?Ma jakieś leki?bo może niepotrzebnie choruje i jakby miał leki na alergię to by nie chorował:)Ale pewnie ty najlepiej wiesz co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×