Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

teraz ma się całkiem dobrze :) Jest pod stałą opieką lekarza, wizyty co 4-5 miesięcy, badania. Jest ciągle jeszcze na podtrzymaniu, bierze silne leki i tak potrwa jeszcze przez jakiś czas...dłuższy. Nie myślę o tym co było, ale nie zapomnę nigdy. Każda wizyta u lekarza, każde USG to strach, ale nie ma co popadać w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że jest poprawa i wierzę, ze będzie będzie całkiem zdrowa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w to wierze. Zdrowa w pełni nigdy nie będzie, agresywna chemia i radioterapia zniszczyły mi dziecko bardzo, ale dzielnie sobie poradziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja spadam, bo tatuś się wypiął i zasnął, a niunia chce spać ze mną i mnie ciągnie:D do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dworze u mnie pochmurno bardzo aż ciemno w mieszkaniu:(Ale chyba ciepło więc szybko muszę zrobić to co muszę i idziemy połazić.Nie ma co robić na tym dworze,ale trzeba łapać powietrze:)Podobno ma być za chwilę zima i mróz.Jakoś mi nie wygląda na to ,ale u nas wszystko możliwe:) Wstawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hb zjadłaś już parówki?????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak mnie wkurza ta reklama reddsa Wszystko mi skacze po ekranie.Raz jest strona wąska raz szeroka,żółta,zielona czerwonaAle u was też więc co będę pisała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam temat ,że poszukuję benity:D ale i tak się nie oddzywa:( Na gg nie będe pisała bo pewnie córka albo mąż przeczytają.Podnieście ten temacik od czasu do czasu :DMoże ją namierzymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
ja się melduję :D u nas też pochmurno i jakiś pesymistyczny mam nastrój:( na obiad wymyśliłam grochówkę, ale muszę do sklepu gonić po zakupy, bo nie mam nawet marchewki, a nie chce mi się nic cholera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wymyśliłam biały barszczyk z ziemniaczkami .Wstawiłam mięsko a teraz muszę do sklepu po ten barszcz.Ale nie wiem jak to zrobić,bo dziecię jeszcze w piżamach chodzi:oBawi się i koniec .Nie ubierze się jescze z pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję połówki grochu łuskanego i gotuje sie szybko, nawet za szybko, często zanim mi się mięso ugotuje to z grochu mam juz paćkę:P aaa, ta budowa mi już bokiem wychodzi, jest kością niezgody, dlatego nie potrafię się już nią cieszyć jak kiedyś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklepu pójdę jak kawkę wypiję i włosy wysuszę, bo umyłam głowę. Jak rano wstałam to się przeraziłam, włosy mi stały jakby piorun w kopę siana strzelił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×