Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Kamil miał na kurz i roztocza, dlatego atakowało go zimą, brał wtedy zyrtec i było ok. Minęły jakies 4 lata i muszę znowu iść znim na testy, bo alergeny sie zmieniaja, a widzę, że mu juz zyrtec nie pomaga:( wygląda też ,ż e z majką będę miała to samo, ale i tak Bogu dziękuje, że moje dzieci mają tylko alergie, a nie jakieś poważne choroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, a ja znów przed spacerem.. Kurcze pada śnieg jak szalony.. Misiek trochę odzwyczaił się od zakładania mu na jego powóz folii i wczoraj bardzo protestował przez większość spaceru... Dziś to samo nas czeka... cygaro, wśród moich znajomych same alergiczne dzieci, co to się na tym świecie porobiło ... Mam nadzieję, że Bartek będzie nie do zdarcia jak jego mama :) U nas na obiad zielone curry,.. choć ja tego nie jadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć ] PRZEPRASZAM 😭 kajam się przebaczcie . jestem na obiad nic nie mam , i nie wiem co zrobić , hm może czerwony barszcz i paszteciki , a na drugie ryż i coś do tego ale jeszcze nie wiem . u nas pada raz śnieg raz deszcz , kulera za tydzień jadę na narty , kulera po trzech latach mam wyjazd na narty tyle że śniegu nie ma , toż to pech . Jak dzień Babci wam przeszedł , my wczoraj byliśmy u dwóch , w niedzielę u dwóch , a dziś przyjedzie moja mama , niania też dostała laurkę i kubeczek z podobizną minia , popłakała się biedula ze wzruszenia . bo młody na nią woła baba . za wczoraj przepraszam ale małż tak zarzucił mnie robota że się nawet do domu spóźniłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że to co napisałam weszło a tu nic , no cóż nie bujam Kanapeczko , fakt faktem byłam na marcówkach , ja czasami tamten topik mam za pamiętnik mojego skarba , nie prowadzę blogu to tam zapisuję małe kroczki i poczynania młodego , ale bardzo przeprasza że Was moje kochaniutkie zaniedbałam sorrki buziole dla Kochaniutkich Dziewczynek 👄 już myślałam że słoneczko wyjdzie a tu na nowo chmury naszły i zaraz bedzie padać deszcz buuuuuu. zaraz czmycham do domu , dzień za dniem umyka , patrzcie już styczeń minął prawie , zaraz minie luty i będziemy myślami na urlopach letnich , czas tak przyspieszył szkoda że nam z metryki nie schodzi tylko przybywa. Kiki buziole , trzymaj sie cieplutko , Cygaro cosik malutko Cie dziś 🌻 pozdrawiam i ściskam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone curry to taka tajska potrawa. Dokładnie pasta z której coś się przyżądza, najczęściej kurczaka :)... Ostre to, że łyżki się topią. Nawet tego nie próbuję jak robię hehe, ale mąż się tym zajada... Wróciliśmy, nie narzekać na pogodę !! Nie jest tak źle, zawsze może być gorzej. Trochę kiepawo, że to tak w środku stycznia, ale co szanowne panie zrobimy? nic szanowne panie nie zrobimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie narzekac na pogodę jak ona taka paskudna:(U mnie zrobiło się -1 i pada śnieg.Wszystko topi się na bierzaco po czym pada deszcz:oA wczoraj było+9.I jak ludzie maja nie chorować???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupurku zagladaj jak mozesz,ja zartowałam tylko;) A jak tamten topik taki twój pamiętnik to radzę go skopiować do kompa i na płytkę ,bo kiedyś wam mogą skasować.Tak sie często zdarza i cały twój pamietnik zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki 🖐️ Dzisiaj tak zabiegany dzień, że niedobrze mi się robi na samą myśl o jutrze, bo ma być jeszcze gorzej :-o Chyba wezmę sobie jakieś 2 dni wolne, bo nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jutro naprawde sie pojawie(chyba) Najperw ten komp popsuty pote m chlop z delegacji i totalna awantura ciche dni itp dwa dni cerber do roboty nie chodzil a teraz mala coś z brzuchem i było żyganko nocne.Teraz tatuś i córka śpią to na chwilke zajrzalam.A co bedzie jutro-M wyjezdza na 3 dni ale nie wiadomo co z malej brzuchem no i tak to wygląda -beznadzieja.Nie znam nowych kolezanek musze sie wczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jutro naprawde sie pojawie(chyba) Najperw ten komp popsuty pote m chlop z delegacji i totalna awantura ciche dni itp dwa dni cerber do roboty nie chodzil a teraz mala coś z brzuchem i było żyganko nocne.Teraz tatuś i córka śpią to na chwilke zajrzalam.A co bedzie jutro-M wyjezdza na 3 dni ale nie wiadomo co z malej brzuchem no i tak to wygląda -beznadzieja.Nie znam nowych kolezanek musze sie wczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! żyje jeszcze:O ale nie czuję sie najlepiej:( całe wczorajsze popołudnie przeleżałam pod kocem, zimne poty, nie miałam siły ręki podnieść:( pół nocy nie spalam😭 i od 7.00 jestem na nogach:( wszyscy mi polecali na katar otrivin, że niby tak udrożnia nos, może i tak, ale u mnie działał:O żadne krople mi nie pomagają, bo mam krzywą przegrodę nosową:( niby operowaną w dzieciństwie, ale nic sie nie zmieniło, każdy katar to dla mnie horror, kompletnie nie mogę oddychać nosem, po nocach się duszę:O jeszcze doszła gorączka, w głowie mi szumi i gwiżdze w uszach, kaszel powoduje eksplozję w głowie, jadę na przeciwbólowych i załatwiłam sobie antybiotyk, może dziś będzie lepiej... jeżeli dzieci się tak czują przy chorobie to są biedne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cygarko ty biedaku👄 do lekarza maszeruj a nie antybiotyk załatwiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak to grypa?????chcesz sobie biedy narobić???? a na katar to tylko xylogel:) mnie też otriwin nie pomaga,ale xylogel to jest siła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, z dzieckiem do lekarza bym pobiegła, a sama to jakoś przeżyję, mam powiększone węzły chłonne na szyi, nie wiem czy to grypa:( mąż sobie 3 dni urlopu zzałatwił, mielismy pojeździć po hurtowniach budowlanych, pojechał dzis sam, szkoda, bo ja lubię trzymać rękę na pulsie, a tu nici:( przynajmniej małą się zajmie, żeby sie koło mnie za dużo nie kręciła po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam sobie wizytę prywatną do domu, bo nie mam z kim teraz dziecka zostawic, pan doktor ma przyjść po 15.00 a dziś mam kolędę, będę wyczekiwać dwóch panów, jeden na biało, drugi na czarno:D ciekawe kto pierwszy wpadnie? no bo nie wiem czy najpierw stawiać świeczki i krzyżyk, czy się rozbierać do badania:D ale w jednym i drugim wypadku wezmą kasiorkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę że dziś ostry dyżur na forum... Dołączam się, tzn. nie ja tylko Misiek... Na razie tylko kaszel.. zapisałam go do lekarza ale chyba sobie odpuścimy ten jeden dzień i będę dawać mu te syropki które ostatnio dostał.. Przezcież ta szmaciura znów mu antybiotyk przepisze (żeby się nie rozchorował)... cygaro musisz dbać o zdorwie przy dzieciach, to tak samo jakbyś o nie dbała, przecież jak Ty choda to zaraz i reszta będzie... benita 35 widzę że mamy podobną sytuację, mój stary oczywiście tez sobie wyjeżdża i też na 3 dni... Może się znają ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziczku a napisz mi jakie masz kryteria wyboru projektu domku??? bo ja pół roku nie mogłam wybrac mojego wymarzonego, jak miał pomieszczenia takie jak chciałam, to na zewnątrz był do dupy:( a jeszcze oprócz tego co mi sie podobało, to mąż dał mi ograniczenia: powierzchnia użytkowa do 150m, prosty dach dwuspadowy, maksymalnie 2 kominy, nie więcej niż jeden balkon i garaż przyklejony do budynku, ale nie w piwnicy. ja znowu chciałam koniecznie spiżarkę przy kuchni i garderobę przy sypialni. Suma sumarum nie było projektu który by nam dogodził, więc niestety mam aneks kuchenny przy salonie, a nie osobną kuchnie i nie mam garderoby:( ale kompromisy muszą być;) maja ,odpukać, tfu,tfu, na razie jest zdrowa, ale może ode mnie załapać, bo tuli sie i buziaczki mi chce dawać, poza tym samo przebywanie w pokoju gdzie prycham i kicham jest dla niej niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jutro juz będe całkowicie wolna!!!!!!!A dziś chciałam zadac pytanko komputerowe dla mojej córy bo sobie tu jakąś stronke na kompie wymodzila i chciałam wiedzieć skad sie za darmola pobiera różne fajne obrazki żeby sobie wsadzila na stronke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beniciu ja niestety nie pomogę bo nie znam takich stron dla dzieci.A może coś z cartoon network można pobrać albo z jetixa A jak nie to spróbuj google.Niech sobie poszuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ja tego, benitko, nie wiem:O ale jak wróci mój syn ze szkoły to mi powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kurcze my sobie weszłysmy np na zdjęcia Dody i zrobiłyśmy prawa myszą \"zpisz obrazek jako..\"i wziełysmy sobie fotki ale ja ciagle sie boje że cos wezme i będe musiała płacić albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×