Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

byłam już na budowie, łeb mi wypizgało, ło matko, strasznie zimno tam na górze:O zaraz przyjdzie do mnie mama i będziemy po necie buszować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ma znowu katarek hb, a jak tam walentynki z małżem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłłłłłłłłłooooooooooooo moja i twoja jaki przestoj.Tego tu jeszcze na tym topiku nie bylo:O Babony wstretne piszcie cos.Koniec jedzenia ,i odpoczywania . Towarzyszki DO KOMPUTERÓW I PISAC PISAC.POMOZECIE?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam..........dizs rano maz znowu pojechal na tydizen wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis strajk????????nic nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjj czasć babeczko kosiane 🌻 ja rzadko , bo mam ciągły dozór ze strony m , a tak po staremu , pogoda sie spieprzyła , i tak jakoś smutno , niech już ta wiosna przyjdzie , bo jakaś nostalgia ogarnia mnie , buuu fuj , jeszcze mojemu bratu odmówiłam przyjazdu na wesele i tak już mnie zdołowało zupełnie , ach pozdrawiam i do juterka już w innym nastroju papapapap kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fochy a to strajki a to smutki jakieś albo machaja tylko......ach i mnie smutki ogarniają...........i może też sobie zastrajkuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzę,że mój strajk nic nie daje:o benitko nie uciekaj chociaż ty.Cygaro wstrętne babsko nie zagladnęło wcale,chociaż plotka głosi,że chodziła po kafe cały dzień;) iza co ten twój chłop ,sfiksował czy co? nawet na kafe ci nie da wejść????A weź ty go pogoń:D kończymy ten strajk i kto zagląda na kafe to chociaz dać znaki życia!!!!!!!!!!!!! ja bez was nie wiem co na obiad robić😭 ruda no nie fochuj już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak prosisz to jestem ale u mnie dzisiaj straaaaaaaaasznie ciezki dzien jest ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sobie mysle ze mamy tu jedego faceta no nie,,,to biedak nie nie wyplaci na 8 marca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Spokojnie! :) Mam do obslużenia żonę, dwie crki i teściową. Ale dla Was wirtualnych kwiatow i całusów mi na pewno nie zabraknie! Tylko bedę musiał je wręczyć w wigilie bo 8 III w tym roku w sobotę a ja w weekendy rzadko mam okazję poklikać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka zmiana pogody i chyba to bylo powodem ze wszystkie stluczenia bardzzzzzo bola efekt -wzielam dwie tabsy przeciwbolowe,a ja unikam wszelkich takich tabletek:O Sama w domu ,efekt niunia marudna bo caly dzien nie byla na rekach oprocz tych chwil kiedy ja karmie ,na kolana ja tez sobie nie moge posadzic bo na lewym udzie mam mega krwiaka i zapalenie zyly i troche boli.Ale dam rade inni maja wieksze zmartwienia.A teraz zmykam sie uczyc bo jutro o 13 jade zdawac:O a przez marudzenie niuni prawie nic w dzien nie moglam sie uczyc.No coz kawa juz stoi wiec moze pomoze:) Nasz rodzynku-moze byc w wigillie,bylebys o nas pamietal :D A ja ze poszkodowana to przysluguje mi ekstra bonus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnę sobie i skoro mowa o 8marca to chciałam wiecej kwiatków bo mam imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babony:) plotka źle głosiła, kanapciu;) wczoraj kompa nie dotknęłam:( mój synuś oblega internet:O i nie moge go odpędzić:P nieeech się kończą te ferie:( ogólnie nastrój do dupy mam małe zawirowania z mężusiem, wrrrr, ten człowiek nie umie przepraszać za złe słowa:( przymila się teraz i uważa że jest ok, a ja się boczę, może zrozumie??? jak zwykle poszło o budowę:( ogólnie stwierdzam, że odkąd się budujemy to się częściej kłócimy:( teraz ja prowadzę budowę:P więc częściej muszę ganiać i doglądać i gadać z majstrami, bo mąż nie umie się z nimi dogadać na obiad robię barrszcz biały i dalej nie mam pomysłu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, wczoraj rano składałam na innym topiku życzenia rocznej jubilatce:) kanapciu, ty szpiclu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie dziewczęta u mnie na obiad kartofeli, marcheweczka , fileciki z kurczaczka. a co do mojego m to dziś mu powiedziałam, że jakiś nakręcony czyżby jakiś wspomagacz ... , jakoś uszło ze mnie powietrze , niech sie już zacznie ta wiosna , ja chce wiosny ,ja chcę wiosny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nawet nie wiem co pisać , jakaś pustaka w głowie i nie moc , przepraszam za gderanie , Ruda powodzenia na egzaminie kanapciu , Cygaro , Hb, benitko , Ruda , Koneser 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×