Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Zycze Wszystkim milego dnia🌼👄 Dziewczynki 3majcie kciuki za mnie o 16.30 waszego czasu:)bede wtedy w szpitalu na badaniach:( Musze zmykac,bo zaraz wychodze do szkoly z Dawidkiem,a jeszcze musze malego przebrac:) 3majcie sie cieplo🖐️)))🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benita a ty na ta kawe to napewno do mnie dzwonila,aaaa? Bo ja za cholerki dzwonka nie slyszala;) witam swierzynke adresik dostalam ale ja mowilam o adresie takim zwyklym meilem Agatki i Kena nie wysle;) Sylwunia bedzie dobrze.Wysylam fluidki i trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda-uważaj bo dzwonie..................kawkę piję...................A z adresikiem źle mi sie zrozumiałao-umysł od myślenia mam przeciążony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam benitka kawa pychota;) Od jutra poprosze czekolade musze sie oduczyc picia kawy Witam wszystkich slonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny no i się spóznilam na kawę ale od rana na zakupy trzeba było jechać ale za to zaserwuje wam czekoladę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dzenks za czekolade,to ja taka wlasnie pyszna poprosze codziennie;) U mnie skwar a ja walcze z chwastami na ogrodzie ,przyszlam sie troche schlodzic do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawke pije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! M-dziś wraca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×