Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Ale tu wesoło:D PIszecie o zakupach z chłopem....u mnie róznie z tym bywa. Dzisiaj poszłam sama,tzn z Córcią i spodobały mi sie firanki,problem w tym że nie mogłam się zdecydować i nie kupiłam,ale jutra chyba już z rana polece:) Któraś sie pytała jak bawią sie dzieci z różnicą wieku jak u mnie jest... różnie,ale generalnie to dwa światy te 5lat...Z perspektywy czasu żałuję że tyle zwlekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i szybkie zakupy były:P oczywiście spożywcze, małż wrzucił do koszyka tylko 2 piwa, mówię do niego: a ty sie nie napijesz??? fakt, on nawet spozywczy to huraganowo robi, i mnie ciągle pogania:D jeszcze młoda się darła, a musiałam ją wziąsć ze sobą. uciekałam ze sklepu gdzie pieprz rośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny aleście napisały :)) hejka ruda, hejka mamo dwulatka wiem kim jesteś hi hi ale reszta??? dziś pracowity dzień a sama w domu z dwójeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia te, kanapka jesteś tam???? koniaczek dziś żłopała ty???? bo je se piwko z soczkiem malinowym zapodaję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś, andziu z nami na takim jednym topiku, ale od nas zwiałaś :P nu,nu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, jakoś nie mogę tej zimy zabrac się za druty:O nawet książkę czytam na raty od miesiąca:( schiza pełnię wywęszyła, to znowu będę źle spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam orzeszki solone do pifka:D jakoś trzeba to życie umilać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piję to pifko, bo młoda nam w samochodzie usnęla o 18.00 i teraz chrapie na kanapie, więc nie pójdzie spać przed 23.00, a małż na budowę poleciał, więc sama się raczę i relaksuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka, to ty masz lunatyka małego w domu:D no moja to czasem się chichra przez sen, albo mlaska, ale nie krązy po chałupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapek, kto ty/?? przychodzi mi ktoś na myśl, ale nie mam pewnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam, taka kupna to nie radocha, ja se robiem sama:D ale mnie to pifko wzięło , małż się cieszy, synus śpi dziś u babci, niedługo @, więc korzystać trzeba z wolnej chaty do bólu, a tu klops małolat nie śpi i nie prędko zaśnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×