Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ja mam zakupione, trochę przepłaciłam, ale to wina mojego wybrzydzania, właściwie nic mi się nie podobało a jak już podobało, to na wiosnę albo wczesną jesień, ale nie na takie mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu74, witaj, may coś wspólnego:D rocznik;) starsze dziecko w wieku 12 lat, tyle, że mój synuś;) i młodsze też maja tyle, że 20 miesięcy;) ok, teraz to już lecę, małż przyjechał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakąś siostrę albo koleżankę pod pachę i śmigaj na zakupy, ja z chłopem to tylko na spożywcze zakupy jeżdżę żeby przypadkiem się nie przedźwigać, ale ubraniowe? w życiu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizofreniczka - mamy z nia siedem światów, niby taka dorosła, za chłopakami sie ogląda, ale jeszcze dziecko z niej. kanapka z pomodorem-Zakupy z moim mężem to dopiero koszmar, byliśmy w środę w Auchanie, szkoda gadać, jak zwykle wyszliśmy wnerwieni ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie zakupy ciuchowe z M bo mi wiecznie szkoda kasy na siebie a on twierdz, że jak coś kupic to porządnie a nie ciągle szukać tego co najtańsze, no a poza tym on jak na faceta to ma całkiem dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale właśnie córka mi najlepsze zakupy ubraniowe robi ten sam rozmiar nosimy, ona jest trochę wyższa z chłopem - w życiu! zawsze go znosi na sprzęt rtv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro faktycznie mamy podobnie z dzieciakami Rafinka, ale Twoja córcia wyrośnięta, toż to kobitka jak się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wielka jest, 180 cm prawie a ja 170 i cycki też ma większe ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka-moja ma 172, ale jak na razie cycków brak, no jakies tam piętki bociana może ma, ale Twoja to ładna panna. To ona też jest w 6 klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w klasie jest jeszcze wyższ od niej dziewczynka i ma stopę nr44 to dopiero wielka baba, a przecież jeszcze rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w 3 kl gimnazjum, ma 15 lat syrkę też ma 42 no ale ja 42, mąż 47, to po kim ma mieć małą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka gratuluję córci sportowca z osiągnięciami, bo moja to słomiany zapał ma, były tańce, siatkówka, kajaki, narty i jeszcze inne, ale to trwa jeden sezon, albo i to nie. Wstała moja mała, więc uciekam, mam nadzieję do wieczora pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to nie aż taki ideał, w sprawach domowych tzn sprzątanie, gotowanie to ma dwie lewe ręce to zostaje na mojej głowie, ale nie jest najgorzej dzisiaj w ciągu dniu mnie wkurzył to jak wrócił dostałam w ramach preprosin ptasie mleczko, bo wie że mu odpuszczę tak teraz na mnie działa ptasie mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka tylko zachodzić w drugą ciążę na Facetów to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×