Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociekota

HERBACIARNIA dla 20latek!!!! Zapraszam na herbatkę!

Polecane posty

A ja właśnie wróciłam z jazdy i za chwileczkę pędzę zrobić herbatkę i zjeść pączka i pierniczka :D Podzielę się z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z treningu i zeżarłam obiadek:o ilość pochłoniętych pączków: 2 (z jednej strony tylko, z drugiej aż, wiadomo, kalorie robią swoje:o) ale może jeszcze jednego sobie zjem jak obiad się ułoży (cóż, wiem, że już późna godzina łooooj tam:P odchudzam się po sesji:D!) piję dzisiaj już 5 herbatkę, ale w 0,5 litrowym kubku oczywiście a teraz lecę się uczyć, jutro egzamin z ubezpieczeń...:( trzymajcie kciuki... miłego wieczorkuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia jutro Myszko!!! Na pewno dasz radę i zdasz świetnie :) Piję oczywiście herbatkę i czytam wiadomości na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy świetnie nie zdam, bo nie umiem:) na szczęście egzamin dopiero o 13, a niedawno otrzymałam jakieś odpowiedzi na jakieś testy... tyle, że ponad 100 pytań, ale jakoś się pouczę:) na nieszczęście o 6 rano przyjeżdża do mnie mój bratanek... tata będzie w domu, ale czy to coś zmieni... no nie wiem... jak to zaliczę, zostanie mi już tylko 1 egzamin... NAJKOSZMARNIEJSZY dla mnie, ale cóż, od czegoś jest sesja poprawkowa! dobranoc Wam, ja jeszcze posiedzę nad testami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny zaskoczyłyście mnie :) tyle poscikow napisanych brawo :) witam nowa kolezanke :) hmm jak dzisiaj czytalam to nabralam ochoty na poczusia. :) aa nie moge :O musze sie trzymac tego co obiecalam sobie :) jestem mam nadzieje na dobrej drodze do zrzucenia kolejnych kg :) juz raz mi sie udalo ito sporo stracic wiec tym razem czas na II czesc:) ja mam w ten zjazd egzaminy heh trzymajcie kciuki by udalo mi sie zaliczyc wszystko pomyslnie w sobote a juz bede sczesliwa...... w poniedzialek wracam tez juz do pracy heh skonczyl sie miesiac wolengo........... a tak sie przyzwyczailam 😭 ok ide sie uczyc popijajac herbatke z roza ...mam nadzieje ze opanuje dzis te prawoznawstwo :) pozdrawiam Was wszystkie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam nauka/egzaminy?? Samarama gdzie sie schowalas? :) Wczoraj pochlonelam 2 pączki i 3plasterki oscypka grilowanego z zurawina na 15zl :o Boze co za ceny sa w tych restauracjach :o Dzis chyba wrzuce sobie warzywa na patelnie horteksu - bardzo lubie:) Zazdroszcze ci samaramko wlasnej kuchni.... teraz od tygodnia jak mieszkam z mama nic nie moge sama ugotowac. jest to wnerwiajace na potege, bo wczesniej przez rok byam sobie pania u samej siebie...eh :o beznadziejne to zycie Wczorajszy wieczor spedzilam bardzo milo swietujac 20stke kolezanki. Dziś siedze i wysylam cv.... Nie wiem jak uda mi sie znalesc ta prace. Ofert niby pelno, ale.... no same wiecie :o Pozdrawiam i sciskam was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
mogę się przyłączyć jestem kolejną dwudziestolatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samarama, można Ci szczerze zazdrościć:) Ułożyło Ci się wspaniale w życiu. Chciałabym mieć takie szczęście jak Ty... Z 17 pączkami chyba pobiłaś rekordy:) Eh... Ja niestety musze szukać pracy.. Wysyłam te cv i wysyłam.. Dzwonie.. Naprawde nie wiem co z tego wyjdzie. Pozatym myśli wszystkie.. daleko stąd. Tam gdzie byłam... ale gdzie już mnie nie ma. A cuda... Cuda się nie zdarzają. Cisza.. Witam nową spragnioną - sprezynka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samarama jezeli chodzi o ten adres to nic sie nie powinno dziac, mi tez kiedys wyskoczyl i konsekwencji z tego nie bylo wiec spokojnie :) pozatym bardzo podoba mie sie twoje podejscie:) Kociekota spokojnie napewno znajdziesz prace :) trzymam kciuki :) ja wpadlam tu jeszcze przed samym egzaminem bo zanim pojade na uczelnie to nie wiem co ze sobo zrobic..... mam nadzieje ze facet pozwoli nam dzis zaliczac i bede miec to juz za soba heh tacy zatwardziali doktorzy jeszcze jednak funkcjonuja a gosc kocha na ustnym egzaminie wyprowadzac ludzi z rownowagi wiec bedzie ciekawie :O pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie !!!!! MIłej soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Powodzenia na egzaminach i spokojnej soboty życzę :) Do wieczorka kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi niewyobrazalnie ciezko Ja nie wiem co to bedzie, gdzie te szczesliwe dni?? Gdzie marzenia? Gdzie usmiechy? Jak to wszystko wogole moglo sie stac?! :( Staram sie nie roztrzasac, ale mysli same przychodza. Mam je rano, gdy sie budze. On mi się śni. CODZIENNIE. Codziennie w śnie dotykam Kota, rozmawiam z nim... Ona też mi się śni. Ale nie zawsze..czasem. To nie są miłe sny wtedy.W każdym razie po takim śnie z nim, na calym dniu spoczywa cień....................... *** Wczoraj dziewczynki zafarbowałam włoski na nowo. Ten rudy wiewiórkowaty wyblakł, no i odrosty się zrobiły. Z barku pieniązków na dekoloryzacje czy ponowny balejaż, kupiłam kasztanowo rubinową(??) farbe i z pomocą kolezanki zmienilam wizerunek. Podoba mi się bardzo też gorzka i mleczna czekolada, wiec nastepnym razem moze wlasnie w te kolory uderze. *** Nie mam herbaty. Normalnie nie mam co pic. Musze sie wybrac po jakies nowe smaki.. Uwielbiam te z płatków kwiatów. *** Moje miasto to dziura. Tak bym chciała iść na wystawe, koncert, wernisaz a tu nic nie ma..... Wszytko kręci się w warszawie. Zazdroszcze wszystkim warszawiakom i tym z okolic. Mieliście niewyobrazalne szczeście rodzac sie w tamtych okolicach, lub popostu mieszkajac tam... Eh..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) dziekuje za zyczenia powodzenia oj przydaly sie zaliczylam dzis wszystko :) zostaly mi ostatnie dwa egzaminy w nastepny weekend i koniec..... a jak Wam minela sobota ?? Co ciekawego porabiałyscie ?? Kociekotka napewno bardzo ladnie bedziesz wygladac bo to jest ladny kolor :) pozdrawiam i spokojnej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przede mną 2 koszmarne dni z makroekonomią... mam nadzieję, że jakoś mi to wejdzie do głowy... we wtorek ostatni egzamin w sesji! no i ewentualnie później poprawka z makro (na 90%:o), ale to się będę martwić później. wszystkim, które coś zaliczyły gratuluję;) idę spać obejrzałam właśnie \"Zapach kobiety\". Piękny film:D dobranoc kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No trzeba cos urządzić ja myśle! Spragnione - wybieramy dzien i godzine na pogaduchy pt \" wszytkie naraz \" !!!!!!!!!!! Prosze mi tu wpisywac kolejno kiedy ktora moze zebysmy sie wreszcie spotkaly jak na topicu przystalo! Normalnie SPOTKANIE WALNE ZWOŁUJE!!!!!!!! ************* Z codziennosci: Jutro ide na rozmowe kwalifikacyjna, a wieczorem wkoncu ma do mnie kurier z umowa z mbanku przyjechac;) IZABELLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dla ciebie: 😍 😘 plus pomysł dla Ciebie jaki opracowałam w moich szarych komórkach: odbierz maila :] gdybys nie wiedziala co z tym pomyslem zrobic, napisz tutaj a napewno wszytkie spragnione chetnie ci pomoga:):):) osobiscie mam kilka genialnych pomysłow szczegolnie jesli moj pomysl zdecydujesz sie wydrukowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :D:D:D odpowiadam na polecenie Pani Prezes :P mi pasuje standardowo piatek wieczor :) w sobote mam egzaminy w niedziele tez.... kurcze moglybysmy sie spotkac bo juz dawno nas tu nie bylo w jednym czasie................ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro ostatni egzamin w sesji, za 1,5 tygodnia sesja poprawkowa. Więc powinnam jakoś znaleźć czas. Tzn na pewno znajdę:). Kociekotko poprawiłaś mi humorek. Coś z tym zrobiłam, obawiam się, że jednak nie to, o co Ci chodziło... Sprawdź na mailu! Witam nowe dziewczynki! \"Stare\" pozdrawiam, innym razem napiszę więcej, idę po kawkę i siedzę do jakiejś 3 lub 4 zobaczymy. Jutro koszmar! Nie zaliczę, ale co tam! Piszę tak bez sensu już, że aż mi siebie szkoda! Dobrej nocki wyśpijcie się za mnie i przyśnijcie mi się... Bo innych snów mam już dość! Tzn. nie. Sny są piękne. Tyle, że nie wiem po co się z nich budzę! Bez sensu!!! Bez sensu piszę, wszystko (prawie) jest bez sensu. Np. taka makroekonomia. DObra, już kończę moje wypociny. Papaaaaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZKA!!!!!!!!!!!!!!!!! JA CIE CHYBA ZAMORDUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiła jechać do urzędu pracy i zapytać o staż. Może będą mieli coś ciekawego...? Pozadrawiam was dzewuszki z rana i pędzę:) Aha....Laski jaki sen miałam :O Dotykał, przytulał, przepraszał, wzął na konie....zawsze chciałąm pojeżdzic na koniach........eh... I ktoś mnie jeszcze w tym śnie zastrzelił(strzelbą) a on płakał........ No ale się obudziałam, po raz kolejny dostałam olśnienia pt\" Jestem Sama \".................. Buzia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociekotka,co to za jakies potajemne rozmowy na forum miedzy naszymi herbaciarkami ;) Mam nadzieje,ze udalo sie czegos dowiedziec w rzedzie pracy. Jak plany na dzisiejszy ostatkowy wieczor? Piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A morduj kociekotko morduj! Ale najpierw pisz jak tam w urzędzie, dali coś ciekawego? Sny... Ehhhhhhhhhhhhhh ........ Jestem po sesji! Mam 1,5 tyg wolnego, a potem poprawki no i drugi semestr. Oooo chyba pójdę spać z tego szczęścia;) Wieczorkiem trening. A póki co strasznie mnie boli brzuchol:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
Mam 60 lat i chętnie będę przychodził do takiej herbaciarni, gdyż wśród młodzieży dobrze się czuje. Ponad 20 lat pracowałem jako nauczyciel szkól ponadgimnazjalnych i zawsze dogadywałem się z młodymi ludźmi, z którymi do dzisiaj utrzymuję kontakty, bo jestem zapraszany na spotkania klasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Oczywiście zapraszam serdecznie na pogaduchy wszystkich zainteresowanych:) W urzędzie poszło i nie poszło. Chyba zdecyduję się na staż. Mała kasa ale zajęcie chociaż na poziomie... Wogóle to boli mnie łeb i kiepsko sie czuje. A to całe KOCIE/KOT ........eh. Ja już sama nie wiem. :( Być sama ze sobą - szczesliwa..awykonalne zadanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakie stanowiska aplikujesz? Ja też się zastanawiam już nad jakąś pracą od wakacji...trzeba się wziąść za siebie:] Ehh...to rzeczywiście jest awykonalne, pocierpię z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe osoby:) jak spędziłyście ostatkowy wieczór? ja przed komputerem, z 1 piwem, które niestety działa na mnie:o. I mam ochotę zrobić jakąś głupią rzecz... Dlatego lepiej szybko wyłączę komputer. Jutro będzie lepiej. Jutro głodówka. I zaczynamy tym samym odchudzanie. Dobranoc. Jestem baaardzo zmęczona. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jak spędziłam ostatkowy wieczór? fatalnie...z książką z historii:/ Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×