Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość negra87

Dlaczego polscy mężczyźni tak nienawidza ciapków?

Polecane posty

Gość negra87

moja odp brzmi : zazdrość i tylko zazdrość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest ciapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimy man
Właśnie co to jest ciapek???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimy man
Wytłumaczcie mi to plisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimy man
Nie dam spokoju dopóki się nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra87
ciapek - nie mówcie że nie wiecie. tak mówi sie na irakijczyków, palestańczyków, pakistańczyków i takich innyh ciemnoskórych za granica tzn. polacy tak ich określaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polnocny Londyn
nie tylko Polscy,pogadaj z anglikami to zobaczysz ze tez za nimi nie przepadaja.Co by duzo nie mowic ciapaki i inni kolorowi nie pracuja,biora benefity na 10 osobowa rodzine ,do tego tam gdzie oni tam syf.Wiedzie ze tylko 19% Somalijczykow w UK pracuje zawodowo??? Oczywiscie lepiej jest zgonic wszytsko no nowo przybylych Polakow,a fakty sa takie ze bez nas by im gospodarka upadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy tez sie wycwanili
z nami bedzie tak samo.przestana polacy pracowac i zaczna brac zasilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttt
dla mnie somalijka dawala rady jak to ciagnac z councila, jak dostac chate zeby nie placic i kupic sobie jedna na podnajem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pokaz mi kogo lubia polscy mezczyzni...oni uznaja tylko i wylacznie siebie...jesli jakas dziewczyna spotyka sie z facetem innej narodowosci niz polak to od razu jest najgorsza...i nie ma znaczenia jakiej narodowosci jest facet...jesli nie jest polakiem to kobieta jest od razu dziwka, szmata itp, itd...zalosne ale coz...taki kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka w anglii
fisiowna a ja uwazam ze dziewczyny tak mysla ze jak jest polka z obcokrajowcem to dziwka i ze na kase poleciala.ja jestem z anglikiem mam meza i jeszcze zaden polak mi tego nie wypomnial.tylko dziewuchy jakies wredne sie zrobily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ttttt obrazacie inne nacje a spojrzelibyscie na siebie.polaczki tez juz zaczynaja kombinowac to i tamto.poza tym to my zaczynamy miec opinie takich kombinatorow a nie somalijczycy.ktos tu jeszcze napisal ze tylko 19% somalijczykow pracuje.ale oni przynajmniej nie odbieraja pracy bryrtyjczykom tak jak polacy.i pamietajcie ze 70% obcokrajowcow w uk to wlasnie polacy i to o nas sie wszedzie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttt
ja obrazam??? nie korzystam z namniejszego zasilku, i nie zamierzam bo mnie na to stac, takze nie generalizuj i nie pisz tu takich bzdur ze somalijczycy nie odbieraja pracy brytyjczykom, ci brytyjczycy i inni obcokrajowcy zapieprzaja na ich chaty z councila i inne zasilki,wolalabym chyba aby ruszyli dupe do roboty zamiast spedzac czas na robieniu dzieci , nic co bylo przez mnie napisane nie zostalo zmyslone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sa zakompleksieni
nie lubia irakijczykow, pakistancow,arabow, turkow, murzynow. Im sie wydaje, ze sa najlepsi, ale niestety pora zweryfikowac swoje poglady i zastanowic sie dlaczego polki wola obcokrajowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne chlopaki
dochodzi kompleks ze ZADNA cudzoziemka nie chce Polaka.....ehhhhh, nie mowie o niemkach, francuskach, angielkach ale nawet ciapata, czarna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak z cudzociemka
jak czytam te komentarze Polskich ksiezniczek to jestem szczesliwy ze nie musze byc z zadna z was(wiem ze generaluzuje bo nie wszytskei Polki sa takie).Problem z ciapakami jest taki ze ich nikt nie lubi!! Owszem zdarzaje sie wyjatki -wyksztalcony ,na poziomie,ale nasze panie to raczej zadaja sie z tym najniszszym szczeblem(mieszkanie z councilu i stuningowane auto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ich nie znosze
a jestem kobieta, smierdza, sa kulturalni tylko przez miesiac znajomosci, traktuja kobiety jak przedmioty, dziecioroby... nie chce mi sie wiecej wymioeniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×