Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

Gość CheriLady
ja :) napisz swoja wage i ile chcesz zrzucić i w jaki sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheriLady
dokładnie tak samo jak ty... i dodam ze mam 180 cm wzrostu. myslałam na poczatek o diecie do 850kcal a po 2-3 tyg stopniowo zwiekszac po 50-100 kcal co tydzien az dojde do 1800kcal co o tym myslisz? to bedzie jakies 3 miechy odchudzania więc w miare powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 167cm powiem ci tak szczerze to chce schudnac do 2 lutego jak najwiecej poniewaz mam studniowke a ogolnie tez ide na bal sylwestrowy... ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheriLady
17.. ja tak ogólnie to chce zrzucic troce kilogramów ze wzgledu na chłopaka... nie zeby on mi cos wypominał tylko chodzi o to że on jest dobrze zbudowany chodzi na siłownie i takie tam... a wyobraź sobie jak ja przy nim wygladam... dlatego tez chce cos ze soba zrobic.. nie zalezy mi na czasie tylko na porzadnych efektach... bede szczęsliwa jesli do maja zobacze na początku 6.. a jesli do czerwca - lipca będzie waga 65-63 kg to już w ogóle bede skakac z radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazysz tyle samo co ja? a wyobraz sobie jak ja wygladam jesli waze 81,5(wczoraj sie wazylam ale mialam 1 dzien okresu) a moj facet jest bylym lekko atleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie polecam ci jesc zupe kapusciana(dieta kapusciana) wlasnie jem teraz talerz tej zupy zrobilam z kapusty kiszonej.. ja bede jadla tak 400-700kcal i 2 razy w tyg minimum silownia(damska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheriLady
no to mamy ten sam problem... damy rade :) a tak w ogóle to do 2 lutego jest 10 tygodni więc przy racjonalnej diecie schudniesz 10 kg bo tak chudnie sie mniej więcej 1kg/tydz mam propozycje: z naszego jadłospisu konsekwetn ie wyeliminujemy : *ziemnieki *pieczywo białe *makaron *ryz *słodycze *gazowane napoje a wprowadzimy nowe zasady czyli: *wiecej wazyw i owoców *zadnego jedzenia po 18!!!!!!! [mój najwiekszy problem..] *więcej ruchu [minimum 30 min cwiczen dziennie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheriLady
próbowałam juz ta diete kapusciana... dłuzej niz 3 dni nie wytrzymałam... niedobrze mi sie robiło gdy jadłam ta zupe... a co do siłowni to bardzo dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie do sylwestra bym chciala tak z 7kg schudnac bo musze ladnie wygladac w sukience z polmetka rok temu ja kupilam na ta impreze a teaz wchodze w nia ale bardzo mnie opina...7kg musze schudnac.. ja ide na 14:30 na silosnie i bede tak okolo 3godz:) zwaze sie przed i po silowni zobaczymy ile waze:) wiesz co ale zagladaj tu czesto niechce zeby upadl ten topick nawet jesli bedzie zalamnaie u nas to nie zniechecaj sie....kazdy ma zalamnaia ja tez bede miala...bez slodyczy to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheriLady
pewnie że będe zaglądać codziennie :) od jutra zaczynam sie porządnie pilnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sie dołaczyc? Mam podobna wage i wzrost,,jestem 15 dzien na diecie..wiec waga troche spadła..ocecne 77 :) Ja ograbiczam sie do 1000 cal czasami zdarzy mi sie jesc ta zupe kapusciana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś nie tak...
Hej!!! Ja sie dołącze. 8 dni temu wazyłam 75 kg. Pojechałam na tydzień do Polski i zapomniałam tabletek anty. Po przyjeździe zważyłam sie dziś rano i było 80 kg!!! Jak to możliwe przytyć 5 kg w tydzień !!!!!! Myślałam że z wagi spadne !!!! A do świąt tylko miesiąc !!!! Ja sie załamie :( Dodam że nie wpieprzałam więcej bo 4 dni (4 dni to podróż) to za mało i nawet nie miałam czasu myśleć o jedzeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze bede zagladac ;P Nie pozwolmu upas temu forum..Bo gdzie sie nie zapisze to po paru dniach juz go nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ze przestalas brac anty tak samo jak sie zacznie brac to sie przytyje normalne.. widze ze nas coraz wiecej jest:) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja uciekam na silownie mam nadzieje ze topick nie umrze do 18:) melduje sie o 18....badzcie tez to sobie pogadamy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwała, Cos nie tak... ----- witam nowe dietowiczki :) razem damy rade a ten topic napewno nie zginie smiercia naturalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja schudlam 3 kilo nawet nie wiem jak :) pije tylko czerwona herbate i skacze na skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie mam pomysl zrobmy tabelka nick....................24.XI......28.XI.......1.XII......5.XII firank_a................81,5....................................... ogolnie wazyc sie bedziemy co kilka dni...bedzie bardziej mobilizowalo bo jak co tydz to zawsze mozna pomyslec a 2 dni pojem sobie to i to reszta poglodze:P znam to z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie dobrze ale nie mialam zbyt sily czuje sie taka gruba i wielka jak balon bo mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wzrost.......24.XI......30.XI.......1.XII.... ..5.XII firank_a........................81,5............................ ........... CheriLady.......180..........82.3........................................ ehh jakaś godzine temu sie zwazyłam... i zobaczyłam na wadze 1 kg wiecej... ajjj... pozbęde sie tego raz na zawsze... firank_a dodajmy jeszcze wtej tabelce wzrost łatwiej bedzie ocenic wage czy za duzo czy za mało czy w sam raz :) a i pierwsze ważenie może zrobimy po 5-6 dniach a nie po 4 bo po 4 to zbyt wielkich efektów może nie byc :P a to mało motywacyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×