Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

czerwona pu-erh spala tłuszcz, pomaga w trawieniu, zielona też zdrowa, ale nie chyba w odchudzaniu srednio pomocna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to może ja tez przezuce sie na ta czerwona herbate... a sa jakies smaki bo w sklepach widziałam od groma tych pu-erch ale nigdy im sie nie przyglądałam... jaką polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade:) byle sie nie poddawac:) nawet najmniejsza wpadka..:) bo sukces sklada sie z wzlotów i upadków i trzeba to wszystko pokonac:) moj pierwszy dzien bez slodyczy wypadl pomyslnie oby tak dalej..:) jutro mam egzamin ostatniej szansy z anatomii.. 3majcie kciuki:( tak sie boje strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, ja mam ostatna szanse z biomedyki 8 lutego :O tez masakra :( trzymam kciuki!! duzo tych czerwonych, ja pilam Mandaryne :P jest jej zdjecie na opakowaniu ;) polecam, ta jest dobra: i w smaku i super dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale ja jestem ostatnio zabiegana,,,,nie mam na nic czasu,,,, mam powazne problemy ze zdrowiem ,a szczegolnie z oczami :( wszystko sie komplikuje,,,, a dieta to masakra,,,,,,,mialam takie dni obzarstawa,,,ze szok!!!!! to jest moj problem walsnie i nikt mnie nie rozumie,,, jest dobzre pare dni i nie jem zakazanych rzeczy,ale pozniej napad jeden za drugim i tak juz sie ciagnie dalej,,,,,,ale ja mam starszne napady,,potrafie zjesc konia z kpytami dopchac sie 10 kg masy slodyczy,,,,,,,,,,wiec nie wchodze na wage bo na bank przytzylam!!!!!! nie nawiedze siebie i swojego cielska,,,nie umiem sie powstzrymackiedy mam napad!!! to jesct chore,,,, musialam sie wyzalic,a teraz zmykam do lozka bo padam ze zmeczenia :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
czesc :) moge dolaczyc? anulka_19 jestesmy w identycznej sytuacji! :) razem bedzie razniej :) ja mam tez 163 i waze 63 kg chcialabym schudnac do 55 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
blackberry16 skad ja to znam... ;/ ale trzymajmy sie ! damy rade! bedzie dobrze : ) ! obiecaj mi od dzisiaj od teraz, ze bedziesz sie ze mna trzymac i przezwyciezymy to :) jesli chcesz to razem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hilary witamy w naszym gronie :) jaka diete będziesz stosowac? i w jakim czasie chciałabys osiągnac cel? :) blackberry16 kochanie a moze spróbuj zrobic tak ze najpierw na tydzień odstawiasz słodycze a poza tym jedz wszystko tylko w troszke zmniejszonej ilosci (np 3/4 tego co jadłas zawsze) potem po tygodniu do słodyczy dołaczasz białe pieczywo po nastepnym tyg zmieniaki, makaron, ryz itd... moze ci bedzie łatwiej... zobaczysz uda sie! musi sie udac! ja 4 dni bez słodyczy wytrzymałam i juz z górki bo mysle że cukier nie będzie mi juz skakał bo ochoty w ogóle nie mam na jakiekolwiek słodycze... a co do oczu to byłas u jakiegos lekarza? nie wiem jak ci pomóc jak wesprzec :( trzymam kciuki aby było wszystko ok :* kasiulka, ginorossi za was tez trzymam kciuki :) zaliczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam,ze was opuscilam:(kurde ale mi gupio:( widze,ze wy sie tk pieknie tutaj trzymacie z dieta,mimo,ze macie czasem zalamke to sie podnosicice i dalej walczycie,,🌼 kurde a ja gdzies nie moge sie zmobilizowac,tak bardzo chcialabym schudnac:( dzisiaj zjadlam jogurt,4jablka,salatke z tunczyka,owsianke,1kotleta sojowego i nadal glodna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
Teraz nie bede jeść w ogóle żadnych słodyczy ani cukru, mnostwo warzyw owocow troche mniej, bez chleba makaronow ryzu itd. chude mleko, owsianka, chude jogurty, sery Mam zamiar jeszcze ćwiczyć :) dzisiaj juz z rana 45 min cwiczylam w domku w dzien sie sporo ruszalam, pojde jeszcze pobiegac dzisiaj z 4 km :) no i oczywiscie duzoo wody ok 2 l dziennie i czerwona herbatka :) moze cos polecasz dla mnie? Dodam, ze mam 17 lat :) pozniej moze za jakies 2 tyg. myslałam o kopenhaskiej na tydzien? damy rade ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
do tego zapomnialam napisac chude miesko, ryby, jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Hilary 🖐️ gratuluje zaliczenia! 🌻 ja dzis slecze nad historia wychownania, pozniej sie biore za biomedyke :O blackberry trzymaj sie! a ja jem jem jem jem zajadam stres jem jem jem jem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od jutra zaczynam biegac i dieta pelna para!:) trzeba kurde sie zmobilizowac bo widze po sobie ze mi sie przybralo, oj przybral, ciuchy opiete.:( do konca lutego wracam do normy - 75 kg, do konca marca ma byc 70! wlaczmy kochane!:) nowa walka tym razem sie uda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie całkowicie nie poddałam.. ale od 1 sie ostro biore..bo znow przytyłam ;/ 75 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,,, ja prosto z pracy lece juz do szkoly!! ale mam napiety grafik,,,brakuje mi czasu :( a dietka widze ze kazdemu idzie jakos salbo,,, a juz myslalam ze tylko ja taka jestem,,,,, oewnie HILAry ze jestesmy razem,po to jest ten topik zeby sie wspierac,,,:) ja tez sporo przyztylam,,,az strach wchodzic na wage :( pa i lece juz do szkoly :( niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja to się dzisiaj popisałam :o owsianka 200 kcal jabłko 50 kcal jogurt naturalny 100 kcal 2 kawałki pizzy 600 kcal mimo, że zjadłam tylko 950 kcal to pizza nie pozwala mi uznać, że dzień był udany :o do tego przy tym okresie to nawet mi sie ruszac nie chce eh w piątek ważenie i ostro do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
no pewnie, ze damy rade :) ojj to nie jest zle, jutro bedzie lepiej tylko sie nie zalamuj, ze zjadlas ta pizze, bo bedziesz myslec, ze juz nie ma sensu i siegniesz po cos innego po prostu nic nie stalo :) jutro pocwiczysz troche i po klopocie ! i jedziemy dalej ;D my do przodu, a waga w dół! ;Di tak ma byc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski a ja dalej się trzymam :) teraz juz z górki w ogóle nie mam ochoty na słodycze :D cheri 1:0 słodycze :D dzisiaj tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam bo na obiad wszystkim robiłam kurczaka w sosie słodko kwasnym z ryżem i ja tez to zjadłam tzn niezupełnie to samo :P ja zjadłam 3 łyżki tego kurczaka z sosem i zamiast ryzu to brokuły sobie ugotowałam :D pyyycha było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze od 1 zaczynam i wazenie co miesiac:-) a jutro tlusty czwartek:D rok nie jadam paczka!:) zawsze jem tylko na tlusty czwartek:) mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka anuLkA19_ ---> u mnie owsianka wygląda tak: dwie, trzy łyżki płatków owsianych zalewam wrzątkiem, mieszam, one sobie rozmiękną trochę. obok gotuję mleko, jak płatki nasiąkną, jesli zostanie woda to odlewam i płatki wsypuję do gotującego się mleka, chwilkę jeszcze pogotuję i do miseczki. ostygnie troszkę i wcinam. do smaku można troszkę posłodzić jak się ktoś uprze :) niom, jutro ważenie. boję się bo czuję że nie będę zadowolona z rezultatu :o dzisiaj już się lepiej czuję to poćwiczę trochę. jakieś rozciągające i orbitrek chociaż z 15 minut - a może dam radę więcej. coś mi biodro dokucza :( no nic to... nie załamywać się tylko walczyć :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tradycyjnie zjadłam owsiankę rano - około 200 kcal za 3 godziny zjem jogurt naturalny 100 kcal za 6 godzin drugi jogurt naturalny :o 100 kcal a na obiad mam mięsko mielone to mężowi usmażę kotleciki z sosikiem i frytki do tego (ehhhhhhhhhhh) a sobie ukulam dwa małe klopsiki i ugotuję w wywarze z kostki rosołowej, do tego brokuły i gites obiad, tylko jeszcze muszę podliczyć ile kcal. ale na moje oko jakieś 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) wiecie co nie mogłam sie powstrzymac i weszłam na wage :) [normalnie [powinnam sie zważyc w niedziele :P ] i normalnie szok :D równo 80 kg :D boooże jestem z siebie dumna :D teraz jem sniadanie :P jajecznica z pieczarkami, 2 palsterki szynki, 1 mandarynka... :) puki co zjadłam pół jajecznicy i jeden plasterek szynki i juz sie czuje najedzona ale zjem to do końca bo za chwile pewnie znowu by mi sie zechciało jeśc a staram sie tak mniej więcej co 3 - 3,5 h jeśc :P a jak tam u was? jutro ważenie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam stopke :D mam nadzieje że za tydzień w tej srodkowej kolumnie pokarze sie 4 - 4,5 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po nocy spedzonej na ubikacji.. dzisiaj chcialam zjesc 2 paczki.. skonczylo sie tym samym..zas problemy z zoladkiem, zas wymioty i te okropne bóle zoladka.. pieprzone konsekwencje przebytej bulimii..:( dzisiaj tylko woda bynajmniej jak narazie..:( wiec ja od dzis w zasadzie zaczelam \"odchudzanie\", że tak powiem.. czuje sie fatalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×