Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

witaj... kochana.. zaczekaj jeszcze z tydzien dwa... to za szybko i sobie jeszcze krzywde zrobisz.. ja ogolnie po swietach bym zaczela na Twoim miejscu.. ale od razu bieganie.. moze najpierw spacery.. nie forsuj sie- zdrowie najwaznijesze przeciez wiesz..:) ja dzis mam co prawda 3 dzien @, umieram czasem z bolu, ale nie odpuszcze ide na basen, tak jak sobie zaplanowalam.. hehe wstalam o 6, a dopiero przed chwila zjadlam sniadanko:) no bylo paskudnie, ale juz jakos sloneczko zaglada poprawia sie.. moze do poniedzialku sie rozpogodzi bo jak tu biegac!? buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka okres mi się skończył więc się zważyłam i tak jak od 2 tygodni na wadze stale 74 kg, a więc w tym miesiącu schudłam tylko 1 kg. nie podoba mi się to, dietki się trzymam, ćwiczę nawet sporo a tu tak powoli :( ale nie załamuję się, bo tak sobie myślę, że może to mieć związek z ćwiczeniami. ciało mi się znacznie ujędrniło, mąż twierdzi, że widzi ogromną różnicę, a że na wadze niewiele to widocznie mięśnie zastępują tłuszcz i dlatego to tak powoli idzie. no cóż... zajmie mi to więcej czasu niż zakładałam ale kiedyś się uda :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade:) ja sie zwaze w przyszla niedziele rano to powiem ile mi spadlo przez 3 tyg.. mam nadziee, ze bedzie 74.. fiu fiu marzenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
witajcie, ja byłam juz na tylu dietach, ze az nie chce mi sie op[isywac wszystkich cos tam sie chudło pozniej na nowo tyło i tak naokragło.:P Od dzis jestem na nowej diecie sasiadka mowila mi ze przez tydzien schudła 5 kg wiec troszke sie zmobilizowalam i zaczelam rowniez. Mam nadzieje ze pomoze Moja waga : 71kg------> cel 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kama!powiedz na czym polega ta dietka, bo wlasnie ok 4 kg chcialabym zrzucic przez nast 3 tyg. Jesli sie moja kuracja sie nie powiedzie, to w ost tyg sprobuje moze Twojej... pozdrawiam i trzymam kciuki za pozostale odchudzajace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.. ja juz po besenie.. jestem z siebie zadowolona, bo zrobilam 45 basenów ( 1,125km ) :) wykonalam plan.. ile moglam spalic kalorii plywajac przez 40-45 minut?:) normalnie jestem z siebie dumna, ze dalam rade:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc!:) odezwe sie jutro rano, a potem dopiero wieczorem, bo jestem u babci caly dzien:) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuly__wojtek
ok 450 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuly__wojtek
sry 250 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) ja o tak później porze dopiero sie odzywam bo przez cały dzień byłam pozbawiona kompa :P dzisiaj mój jedyny grzech to były 2 kromki białego chleba ale tylko dlatego że byłam u chłopaka i on akurat nie miał ciemnego hehe z ćwiczeniami troszke gorzej ;p jestem ubita po całym dniu... mam za sobą tylko 2 km spacerku i zaraz zrobie jeszcze 50 brzuszków :) jutro poćwicze porządnie :P dobranoc kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gwiazdeczki ;) ja własnie pochłonełam sniadanko :P banana i pomarańcze i lece sie uczyc... :/ wpadne tu wieczorkiem :) 3majcie sie buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, ja na sniadanko zjadłam jogurt naturalny z musli a potem dwa jajka na miękko, na obiadek zjem talerz rosołku a na kolacje pomarańcze już dzisiaj się porozciągałam, poszalałam z hula hop i pobiegałam na orbitreku 25 minut uzupełniam tabelke - w koncu miesiąc minął nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.........cel Hija..........178..........24......... 80 kg .............. 6 kg........... 65 Cheri........180...........18..........83 kg................3 kg...........70 wytrwała...169............18..........82................ . ..8..............65 firank_a....167...........19..........86,7............. ...1,7.............65 bub-ek......168............23...........78.............. . ..5,5kg..........60 ginorossi... 168 .........19............62...................0.............. 55 kasiulka..................................91............ .......................67 blackberry16...160......21...........55................. ..0 .............49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrze że tu dzisiaj pusto cały dzień :P ja juz po ćwiczonkach czuje sie bardzo dobrze :P wiecie do jakiego wniosku doszłam... że teraz jak jestem gruba to trace najlepsze lata mojego zycia... poprostu uciekaja mi między palcami... zamiast wczesniej zrobić cos w tym jak wygladam to ja wolałam sie obrzerać dalej... wiem powinnam wczesniej to zauwarzyć ale jakos głebiej sie nie zastanawiałam nad tym... teraz sopbie obiecałam że do wakacji osiągne to co chce... będe szczupła i bede korzystac na maxa z moich najlepszych chwil w życiu... :D wierze że mi sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, u mnie niedziela ok, od 16 nic nie jadlam:) jutro nie bede mogla biegac, bo jest caly dzien deszczowy.. na szczescie wieczorem mam mecz wiec troche sie poruszam:) Cheri- mądre slowa:) Hija: ja mam 179, 20 lat, waga kiedys 91, spadlo 16, cel 65:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) pobiegalam dzisiaj rano:) teraz spadam na uczelnie:) niestety jestem na niej dlugo i odezwe sie dopiero popoludniu, 3majcie sie w postanowieniach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja juz po zajeciach, wieczorem mam jeszcze mecz wiec kolejny ruch bedzie zaliczony:D na obiad surowka porowa, meksykanmska i 1 parowka i koniec na dzis:) oczywiscie do 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po porannym bieganiu i pryszcznicu w zimnej wodzie na ujedrnienie skory, peeling i balsam ujedraniajacy:) na sniadanko zjem sobie jogurcik:) a jak u Was rozpoczal sie dzien? moze ktos sie wazyla albo zauwazyla jakies postepy?:D buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłam postepy... w mojej coraz wiekszej lidczbie jedzenia... :/ jestem załamana tym co dzisiaj zjadłam... :( no więc: *2 paczki zelków *4 batoniki *1 duża paczka czipsów *2 lody :( normalnie az wstyd sie przyznac... a wiecie co jest najlepsze... że mogłabym jeszcze raz zjeśc tyle samo... :( nie wiem dlaczego ale na szczeście juz sie opanowałam i juz dzisiaj nic nie jem tylko płyny... ehh... jestem załamana... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) az mi wstyd,,,,czuje sie fatalnie,,,, wogole diete zaniedbalam na maxa,,,,udalo mi sie schudnac do 53 a teraz waze 57 kg!!!!!!!!!!!!!!! a najgorsze jest to ze nie moge sie zmobilizowac!codziennie mowie sobie ze od jutra dieta,,,,a nigdy tego jutra u mnie nie ma,,,codziennie zjadam tone slodyczy !!!!!tony tony!!!!!! jestem zalamna,,,i tylko umiem narzekac,,,,ale ja juz nie wiem jak ja mam sobie z tym poradzic,,,,,,,?? musze sie jakos zmobilizowac i w koncu schudnac a nie tyc\\!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc.. ja mam dzisiaj wyrzuty sumienia, pocwicze wieczorem troche:) najpierw musze zrobic zadanie na zajecia.. i myse, ze bedzie dosc czasochlonne niestety..:( no, ale nic mus to mus:) a jak tam u was? w sobote sie zwaze- doczekac sie nie moge:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
hej mam 164cm :) A moja dieta wyglada tak: 8,00--> twarożek 10dkg 10,00--> 2 jajka na twardo 12,00--> 2 parowki 14,00--> 2 jabłka 16,00--> szklanke soku pomidorowego 18,00--> jogurt naturalny lub kefir (mały) Przez 3 dni schudłam 1,5 kg :) bede starała sie ciagnąc tą diete jak najdłuzej:) START: 71,5KG----PO 3 DNIACH 70KG :) ZOBACZYMY JAK BEDZIE DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry nie przejmuj sie ja tak sdamo mam... codziennie sobie powtarzam \"od jutra napewno sie wezme\" ale jak widac to \"jutro\" nie nadochodzi... ale czas to zmienic! damy rade tylko musimy uwierzyc w siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..grunt to dobre nastawienie:) ja juz w niedziele zalicze 3 tyg.. mam nadzieje, ze 74,0 zobacze na wadze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jestes cherilady :) dziekuje za te slowa :) od jutra zaczynam,,,znowu,,,ale musi mi sie udac ....jutro zaczynam nowa prace,bede miala regularne godziny pracy,wiec to bedzie bardziej pomozne w odchudzaniu,,, a jak wy myslicie????? musze sie przelamac i w koncu schudnac,,, a najgorsze jest to ze mnie wogole nie ciagnie do slodyczy i innych rzeczy tylko ja to jem ,,,nawet sama nie wiem dlaczego,,,czy z nudow,czy z lakomstawa,,,nie wiem juz sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry skoro jesz słodycze z nudów lub łakomstwa to znajdź sobie jakies hobby i nie trzymaj słodyczy w domu :P miej zawsze pod reka jakis owoc i powinno byc dobrze :) ja tez biore sie solidnie! \"od jutra\" ale tak porządnie czyli dietka i ćwiczenia no i mam zamiar zacząc biegać jutro i mam nadzieje że do soboty chociaz z 0,1 kg zdąży zleciec :) musze być twarda a osiągne wszystkie cele jakie sobie postawiłam!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mobilizacja od teraz ,,,:) postaram sie przynajmniej ograniczyc jedzenie,,,ile sie da,ale tak zeby nie chidzic glodna,,,bo do tej pory to bylo tak ze jadlam nawet wtedy iedy nie czulam glodu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, dlatego teraz mam 57 kg wiec chce zrzucic 10 kg na pewno,,, ile mi to moze zajac czasu,,,,,????biorac pod uwage moje dotychczasowe przygody z dietami,,,nieudane przygody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo dziewczyny, tak trzymac:) jutro startujcie ze mna:) bedziemy sie wspierac:) ja tu jestem codziennie i mam nadzieje, ze mnie nie zaniedbacie jak ostatnimi czasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×