Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

dobra lece sie polozyc, bo po tym basenie to padnieta jestem strasznie:P buziaki i do jutra, odezwe sie rano jak sie zwaze i podam:) paa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wy juz zmykacie spac,aja wlasnie na internet siadlam i zamierzam sie wygadac :) dopiero co z pracy wrocilam i jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwalo mi tekst :( wlasnie skonczylam rozmawiac z moim ukochanym Pawelkiem,ale niestety tylko przez telefon!!!!:( aj jakie to smutne ze nie jestesmy razem juz ze soba na zawsze!! czemu wszystko musi byc takie trudne i skomplikowane!!! ja sie wszystkim zamartwiam i doluje :( chce miec wszystko na raz, bez zadnego wysilku :( zawsze marzylam o domku pod Warszawa albo innym wiekszym miastem,bo ja sama pochodze z bardzo malutkiej miejscowosci... wiec domek chcialam miec i dobra prace,,,,,,bo w koncu na cos sie tutaj mecze i nie chce zeby to poszlo na marne i jak wroce do polski zebym nie mila pracy.albo za jakies 500 zl..... :|( ale teraz jestem zalamana,bo domku nie bedzie,bo ceny sa takie wielkie, ze mnie i pawla nie stac na kupno dzialki i budowe domu :( i chyba nie bedzie stac :( taka jest niestety smutna pradwa i to mnie wlasnie doluje! ja nie wiem jak ludzie buduja sobie fajne domy i to jesszcze teraz gdy ceny sa masakryczne,,,,, sorki za takie moje wypowiedzi,,,,takie egzystencjonalne,ale niestety takim problemow musze wlasnie stawiac czola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ij chyba wszystkie poszly spac :) albo na imprezie gdzies baluja :) jak wam dobrze i strasznie wam zazdroszcze,ja nie pamietam kiedy bylam na imprezie i sie wytanczylam,czy to sama czy z chlopakiem,,,,,, a jakbylam w polsce kazda sobota na disco byla moja...uwielbialam tanczyc, a teraz chyba zapomnialm jak to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jestem pierwsza dzisiaj :P hehe nie no dobra nikogo tu nie ma więc ja tez chyba mykam spac :P jutro kolejny dzień dietki :) ja sie zważe dopiero we wtorek i wtedy wam podam czy coś mi zleciało czy przybyło [oby nie bo raczej diety i ćwiczen sie trzymam] :P buziaki dziewczyny i kolorowych słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po sniadanku:)jak zawsze owsianeczka z jabluszkiem:) :) i zielona herbatka do tego:)mam lekkie zakwasy w nogach po bieganiu,mimo,ze zawsze przed bieganiem robie cwiczenia rozciagajace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja juz zmienilam stopke:) 4,5 kg mniej- oby tak dalej:) lece na śniadanko i czekam na wasze ważenie:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie przed i po.pozniej gorace kapiele bo podobno pomagaja,ale nadal mnie boli:(a tak chcialam biegac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odpusc sobie dzień-dwa, niech miesnie sie zregeneruja i biegaj dalej, najlepij narazie biegaj co drugi dzien, kiedy organizm przywyczai sie do wysilku i nie bede odczuwac bolu zwieksz dawke do codzinnosci:) ale pamietaj raz w tyg musi byc przerwa dla miesni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....wiecie co przygotowalam sobie jogurt mały naturalny naladowalam do niego płatków fitness i co zrobiłam...tracilam reka niechcacy i jogurt znalazl sie na podlodze na dzien dobry;/ poczekam az mama zrobi sniadanie i zjem z rodzicami(zawsze w niedziele mama robi twarog z szczypiosrkiem i jajka na twardo) ale ja jem tylko twarozek z 2 kanapki chleba razowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiula20,,gratuluje spadku wagi,,,,,ale duzo ci zlecialo i toprzez tydzien?????czy ja moze zle zrozumilam,,,bo jak przez tydzien to extra :) ja na dzien dobry zjadlam maly kawalek wafla z masa kakaowa,,taki domowej robotki :) a zaraz zmykam do kosciolka :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry16- dokładnie przez 2 tygodnie odchudzania:) dziekuje za gratki:) do 1 marca ma byc 70 i koniec kropka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra zaczynam tez cwiczyc dałam sobie cel 300brzuszkow dziennie musze zrobic i koniec.....mam nadzieje ze za tydz bedzie juz zaliczony cel 2:) duzo myslalam ostanio o swoej wadze itd....chce do czerwca wazyc te 65kg max by moc kolo swojego faceta chodzic nawet nago bez skrepowania...teraz niby tez tak jest ale jednak jakas tam blokade mam...mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie chce sie narzucac, ani jakas egoistyczna,,, ale czy wy widzicie moje wpisy na forum,,,,bo mam wrazenie ze ich nie widzicie,albo nie zwracacie na nie uwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze:) ale ogolnie ostatnio zauwazylam ze nie wszytkie np moje wpisy pojawiaja sie odrazu na topicku cos muli nasze kafe ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D widze ze wy od rana juz piszecie a ja dopiero wstałam :D hmm rano sie zwazyłam i jest 73 :D ae niewiem czy sie cieszyc bo wieczorem pewnie troszke wiecej bedzie nie? no a co do sniadania to zjadłam troche takiej sałtaki z kurczaka i wypiłam zielona herbatke i styknie :D hmm a na obiad to niewiem jeszcze moze nic?a no i dzisiaj z 30 brzuszkow musze zrobic bo na biegi to troche czasu nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry16 wszystko sie ułozy :) moze z czasem bedzie was stac na wybudowanie tego domku :) a ja nie to moze narazie mieszkanie? przeciez nie mozna miec wszystkiego tak od razu wazne ze razem bedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dopiero teraz widze ze az miesiac to zrzucałam ;/;/;/ ale miałam jakis zastuj.. i w miezy czasie roznie to było raz 75 raz 74 :D i troche luzniej sie trzymałam diety ale od pon znow sie wziełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry16 powiem ci ze tez mam ostanio taki dylekat ze swoim facetem. zastanawiamy sie czy zaczac budowac dom czy kupic mieszkanie... ale to strasznie duzo pieniedzy ogolnie w lutym chcemy poszukac po bankach odpowiedniego kredytu mieszkaniowego zobaczymy jak to wyjdzie.. moi znajomi kupili ostatnio male mieszkanko za 50tys wzieli na nie kredyt i beda splacac 400zl miesiecznie wiec sie oplaca :) a orientowalas sie w cenach rynkowych? wogole to gdzie bys chciala miec swoj kat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×