Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

kasiulka nie przejmuj się nawet tym przed @ jak i w trakcie organizm się domaga wielu rzeczy u mnie jest to np czekolada... moge zjeśc tyle że az mi niedobrze będzie a pół godz póxniej moge zjeśc jeszcze raz tyle... to normalne... a przez jeden taki wyskok nie przytyjesz :) więc sie nie martw i walcz dalej ;* no ja dopiero w domku jestem :) skończyłam dzisiaj wczesniej lekcje :P to co zjadłam: *3 ogórki konserwowe *paczka musli truskawkowego (te musli lekkie fit czy cos takiego) *jogurt pitny * tależyk zupy a na kolacje zamierzam zjeść sałatke wąłsnie mamuska ja robi :) zaraz pójde poćwiczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ale byly swieta masakra i dzisiaj znowu..:( ech od jutra zaczynam juz na powaznie.. po raz ostatni.. mam czas do 1 lipca zby miec 69.. i kurde nie dam szansy moim kilogramom!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja od dzisiaj wielki start- bede sie dzielnie 3mac obiecuje!:) przez najblizsze 3 miesiace nie napisze, ze mialam zalamke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz bedzie dobrze:) wazne by wierzyc w siebie a nie na starcie mowic ze nie dasz rady......ja tez zaczynam walke tzn zaczelam ale dzis sobie ja wzmacniam ide na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki :* no ja juz po śniadanku (jajecznica z szynka z indyka i kubek mleka) czuje sie strasznie najedzona... ale to dobrze szybko nie zgłodnieje :) dzisiaj 4 dnien a6w :D jeszcze tylko 10 i mój pierwszy cel będzie zaliczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ja przed 8 zjadlam mala grahamke z ogorkiem zielonym i 2 jajka na twardo wiec do 200kcal sie zmiescilam spokojnie:) teraz tylko woda i kolo 13 na obiadek mam zupke:D juz zaliczylam ponad 1h spacerku na miasto, teraz lece znowu odwiedzic dziadków:) buziaki! a cheri ja sobie zmodyfikowalam weidera, sluchaj, bede robic codziennie narazie jedna serie po 10, potem po 12 i tak bede co jakis czas zwiekszac:) czasem bede robic jedna a czasem dwie serie jak mi sie zachce:D bo nie chce sie rozrosnac tylko wzmonic troche miesnie brzucha a do tego bede cwiczyc z tamilee bo jest lepsza:) ona naprawde wyszczupla brzuch!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo a ja wsunełam z rana jak zawsze owsianke i nie zamierzam do 17 tej nic jeść :) w domku zrobie zupe cebulową i tym oto sposobem zjem dziś jakieś 400 kcal sie musze przegłodzić bo wczoraj pizze zeżarłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie wiem, taka ladna pogoda, duzo motywacji i checi do gubienia kg:D jak tu sie nie cieszyc kochana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no masz racje :) trzeba się cieszyć :) ja sie trzymam o tej owsiance od rana. moze dzieki temu, ze do pracy żarełka nie wziełam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podziwiam ja juz od 12 umieram z glodu, ale do 13 sobie postanowila wytrzymac no i dalam rade ide szykowac zupke i grahamke i jem obiadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co podziwiać :) po prostu jedyne pożywienie u mnie w biurze to woda mineralna :P wiec to nie od mojej silnej woli zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze :) tak trzeba ja ostatnio przyniosłam do domu 5-cio litrową mineralną i wypiłam w dwa dni a mój mąż do mnie: \"nie powinnaś pić tyle wody, to niezdrowe\" :P hehehehe dobry nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku bulinówka zupy + grahamka i 2 krazki ryzowe a potem po obiedzie troche crunchy muesli..:) zawsze mam ochote na cos slodkego po obiedzie wiec od razu po muesli siegam:) teraz lece poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga uwaga waga
Kasiulka przekleja wszedzie te same wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na silowni wiecie co rano sie zwazylam w domu 85,5kg a na silownie 87,6kg wiec nierozumiem ni kija tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane ;* ja juz po szkole... jestem strasznie zmęczona i nawet nie wiem dlaczego... dzisiaj będzie bez obiadu... mamusika zrobiła wątrubke.... więc sobie odpuszcze bo nienawidze wątrubki... jedyna co jeszcze kjest do jedzenia to ziemniaki, bułki, ser i pasta rybna.. a że ziemniaków i byłek nie jem to sobie dzisiaj już chyba wszystko odpuszcze... a jak tam u was dzien minał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka przez silownie bede poswstawac ci miesnie wiec mozesz nawet wagowo miec wiecej ale wygladem mniej:) moj dzien wczorajszy tez ok:) jeju nie lubie sie powtarzac- udzielam sie na kilku topikach i nie zamierzam pisac kazdemu czasami co zjadlam 5 czy 6 razy wiec wklejam:/ ale ludzie sa okropni..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×