Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

oj Kasiulka na pewno wytrwasz na tej dietce :) Ty jestes silna i masz wielka motywacje :) nie t co Ja!! ja jestem bardzo slaba,,,ale Ty to co innego :) wiec na pewno Ci sie uda......a dlaczego akurat na t adietke sie zdecydowalas???onajest troszeke podobna do koponhaskiej? ja tez chcialabym jaks dietke zastosowac,ale nie wie jaka,,juz sie gubie w tych wszystkich dietach!tyle do wyboru ze nie wie ktora,,kazda zachwala jakas inna ,a znow druga ja neguje,wiec najlepszy sposob to chyba glodowka !!!! ale nie w moim przypadku,,,juz to wszystko przerabialam i jakos na dobre mi to nie wyszlo :( hej a nie wiecie co sie dzieje z FIRANKA i ANULKA_19??????? a jak tam Tobie Cherilady dietka South Beach idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry sluchaj to sprobuj ze mna norweska jest super naprawde..:) wlasnie cheri jak tam sb?:D firanka i anulka chyba zrezynowaly, bo nas nie odwiedzaja:( chyba, ze zalozyly inny topik bo wiem, ze wytrwala zalozyla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki tytul tego topiku WYTRWALEJ?? ja na norweska raczej sie nie skusze, a moze kto wie.. teraz zalezy mi do 31 maja schudnac jak najwiecej,,,ile sie da!!!!bo jade do Polski i chce byc chuda! i wlasnie nie wiem jaka dietke mam wybrac?? od dawna chcialam zastosowac ta diete warzywno owocowa,ale jakos zapal mi mija po pierwszym dniu.....z reszta podobnie jest ze wszystkimi :( niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, nie wytrzymalam na norweskiej za ciezko:P dzisiaj zjadlam 1500kcal w co jest wliczona cala tabliczka czekolady:P ale spoko zmiescilam sie w wytycznych:D hehe od 18 nic nie jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kasiulka, nie przejmuj sie tym :) schudniesz i bez tej diety :) tak sobie dzisiaj analizowalam cale moje zycie pod wzgledem odchudzania i ych diet!!! kiedys bedac tez w Irlandi na wakacje przytylam tez ale nie tak strasznie ja teraz,,,,,kazdy mi mowli ze przytylam i ze mi bylo z tym ladnie,ale ja chcialam schudnac,,,,,,ale tylko na tym sie skonczylo, bo ja nie stosowalam zadnych diet jadlam wszystko,,,oprostu nie myslalam obsesyjnie o jedzeniu,,,,,jadlam kieyd bylam glodna,,nie tak jak teraz,,,,kiedy mialam ochote na slodycze to jadlam,ogromny obiad z trzema dokladkami ziemniakow! to bylo normalne! i schudlam i to bardzo duzo!!! trwalo to chyba rok i schudlam do 45 ,,,ale do czego zmieram, schudlam choc nie stosowalam zadnych diet,,,,,,,,a jadkam starsznie duzo! i teraz jakby ktos zobaczyl ile ja wtedy jadlam to by sie za glowe zlapal!!! a teraz ,,,,,,,,nieamietam keidy jadlam taki normalny obiadek,,schabowy!ziemniaki!chleb! to wszystko juz nie istnieje! moja zmora sa jedynie slodycze,ktore pochlaniam w wielkich ilosciach!dlatego tyje,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, chce przestac juz myslec o tym jedzeniu i moze wtedy w koncu schudne! ale jaki jest sposob a by zapomniec o ochudzaniu i o dietach?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kasiulka 20 zagladam tu czasem do was.. :) ale mysle ze nie jestem wam potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwala, a dlaczegi niby mialabys nam nie byc potrzebna?? Co Ty wygadujesz???? wracaj do nas i dziel sie z nami swoimi sukcesami w dietce :) moze teraz wspolnymi silami osiagniemy nasze cele :) W STRUGACH DESZCZU Ty tez jestes mile widziana na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znow ja :) siedze tylko na kafe i nic wiecej nie robie!!!!!!!! jutro zapewne bede plakac, bo mam ostatni,ale za to najgorszy egzamin!!!!!!! a ja nie umiem nic! no moze 1 temat....... i nie chce mi sie nawet uczyc,,,,nie przejmuje sie dzisiaj tym!! ja nie wiem wogole co sie ze mna stalo??zawsze bylam taka pilna do anuki,najlepsza uczennica w szkole,wszystko musialo byc perfekcyjne,,moja nauka,i ja!!! o wszystko dbalam,o moj wyglad! o szkole! i to wszystko sie zmienilo,bo ja sie zmienilam,,,,:( wszystko kurcze sie zmienilo w moim zyciu,niestety na gorsze!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny... po pierwsze wytrwała, firank_a dlaczego uważacie że nie jestescie dla nas potrzebne...? dałysmy to wam w jakis sposób do zrozumienia? :( znikłyscie z topiku tak nagle... no ale ok wasz wybór... pamiętajcie jestescie ty zawsze mile widziane! po drugie SB poszło w las... dzisiaj miałam mega zwalony dzien... kłutnia z chłopakiem, przyjaciółka, kilka cenny informacji na temat kolezanki z klasy... do tego fajki, alkohol, tona żarcia (no może nie tona... tylko troche czipsów i paluszków...) i ogólnie jestem wściekła... musze to jakos odreagowac więc dietke zawieszam na jakis czas... ;/ odezwe sie jutro albo po jutrze i będe informowac jak wygląda mój stan psychiczny... 3majcie sie dziewczynki kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odeszłyszłysmy..przynajmniej ja.. denerwowała mnie jedna osoba która mowiła tylko o sobie i swoich sukcesach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec odejsc musze ja, bo widze, ze uwazacie mnie za zadufana w sobie ech..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słabo zaraz wszysyc sie z tąd winiosa... więc ja tez sie wyniose... założe sobie nowy temat albo w ogóle zabiore swoje grube dupsko z kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo juz jest dobrze :) a tak w ogóle handra, wściekłośc, zły humor itd juz mi to wszystko przeszło i zabieram sie za dietke puki co zjadłam serek wiejski light a tak w ogóle ile kcal moze miec paczka (70 g) ziarna słonecznikowego prazonego solonego???? bo nigdzie w tabelach znaleźć nie moge a na opakowaniu tez nie ma podanych kcal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc hija ;* jak ja cie tu dawno nie widziałam :P a kłutnie to przeczytaj sobie wyzej... zaraz wszyscy sie stąd powynosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprzeglądałam ostatnie strony i was nie poznaję :( byłyśmy dla siebie oparciem a teraz co? weźcie się w garść bo ja zamierzam do was wrócić w grudniu. póki co rośnie mi brzuszek i nie mieszczę się w spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hija ale co zrobisz jak jednemu nie pacuje to a drugiemu tamto... wytrwała i firank_a wyniosły sie juz jakis czas temu od nas... teraz kasiulka mówi że sie wyniesie... :( to co zostane tu tylko ja i blackberry... :( wtedy topik w ogóle umrze bo bedziemy pisały po jednym poście dziennie bo czasu nie będzie ehh... a ty jak sie czujesz mamusiu? :) który to tydzień/miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 tydzień :) czyli końcówka trzeciego miesiąca. a czuję się już coraz lepiej, bo największe męki przeżywałam w 7 i 8 tygodniu. mdłości całymi dniami, wymioty. teraz mdłości ustępują i są dni, że prawie w ogóle ich nie ma. rzucę pawiem jeszcze czasem :P ale nie jest to już takie uciążliwe. no i ta zgaga.... :o i konieczność jedzenia co 2-3 godziny, bo inaczej źle w brzuszku :) ja tutaj czasem do was zaglądam i mam nadzieję, że się dogadacie i będę miała do czego wrócić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam taka nadzieje... że sie nie rozpadniemy.. wytrwała i firank_a maja nowe współdietowiczki więc wątpie że będa chciały wrócic do nas :( a szkoda :( i chciałabym aby kasiulka tez nie odchodziła z tąd ... hija dasz rade hehe :) pomysl sobie że za 6 miesięcy zobaczysz swoje malusieńkie szczescie :D a w którym miesiącu ciazy mozna juz płec okreslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już za 2 miesiące powinno być widać :) ciekawa jestem bardzo :) od samego początku mam przeczucie, że dziewuszka :) ale w sumie wszystko mi jedno. mąż by się bardziej z synka ucieszył :) no najważniejsze żeby zdrowiutkie było :) cieszę się że schudłam te 8 kilo przed ciążą bo już mi przybyło 2 i mam jeszcze trochę zapasu :D w grudniu będzie ostra walka. może jak będę karmić to łatwiej mi będzie zrzucić te kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie to skarbyu, ze ja chce odejsc, ale one mowily o mnie, ze zauwazam tylko swoje wszystko i sie tym chwale, jesli tak bylo to robie to nieswiadomie naprawde.. i wcale egoistka nie jestem:( bo bardziej zalezy mi na tym zeby sie wspolnie motywowac, a wiem, ze bez was bedzie mi ciezko do czegokolwiek dojsc.. sniadanie miseczka mleka z platkami fitness.. buzka:( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka ja myślę, że dziewczyny, które odeszły nie rozumiały idei takiego topiku. mnie twoje sukcesy motywowały do dalszej pracy i o to chodzi. nie chodzi o to, żeby każda marudziła jak to nie może schudnąć bo to dobija tylko chwaliła się tym co osiągneła i przez to dawała kopa innym żeby wzieły się do roboty ja trzymam za was kciuki cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka mam identyczne zdanie jak hija... takie cudze sukcesy naprawde motywuja... hija ok to jak juz będziesz wiedziała czy chłopiec czy dziewczyna to odrazu powiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ide ja do szkoły odezwe sie wieczorkiem i powiem wam co nowego wykombinowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×