Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna0901

mamuski z Doncaster

Polecane posty

Gość joanna0901

czesc czy jest na forum jakas mama lub przyszla mama z Donaster.chetnie poznam i zaprzyjaznie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka34
Czesc, ja mieszkam w Doncaster. Mam 2 letnia coreczke. Chetnie poznalabym inne mamy wychowujace male dzieci. Prosze o kontakt Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna0901
widze ze ktos odpisal na moj post po roku a ja odpisuje po nastepnym czy sa nadal jakies mamy z doncaster chetne na wpsolny spacer z pociecha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka34
Lepiej póżno niż wcale :) Jasne ja jestem ciągle chętna na wspólne spacery z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna0901
hej w jakiej dzielnicy mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka34
Mieszkam w Woodlands ale poruszam się samochodem i tak. pozdrowienia i zapraszam do wspólnych spacerów, może w pięknym parku w Woodlands, ale niekoniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balby
wiec daleko od ciebie zmotoryzowana nie jestem wiec ciezko bedzie narazie pracuje do 18.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka34
Nie ma problemu jesli chodzi o Balby dla mnie. Daj znać kiedy wcześniej zaczniesz kończyć pracę, to się umówimy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna0901
ale ile lat ma twoja pociecha i ty ?? moja ma niecale 4 a ja 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia1981
ciekawa jestem DAnka czy odpiszesz:) ja mieszkam w Adwick,czyli bardzo blisko Wodlands . Ostatnio w parku pierwszy raz spotkałam polską mamusię,własnie z Wodlands jej córeczka miała na imię MArtusia :) może to byłaś Ty :) Tak niewiele polek tutaj mieszka że chętnie bym się z jakąś miłą mamusią zaprzyjażniła:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska0901 aska 0901
czesc izusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia1981
witaj Asiu :)) gdziekolwiek bym nie napisała zawsze się spotykamy :) Na nk z tysięcy polek napisałam do Ciebie:) NA forum Mamy z Doncaster Asia:) I teraz na kafeterii:) Musiałybyśmy się w końcu spotkać:) Nie wiem czy dobrze kojarzę ale czy Ty mieszkasz koło Lidla,mam tam jedną dobrą koleżankę na Balby. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *beata*
mieszkam od roku v Doncaster nie mamy zadnych przyjaciol. Czy pozostaly v tym miescie mamusie z maluchami.memu synkowi 2,7 latka a coreczce 4mies.Chcemy sie zapoznac z mamusiami i maluszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *beata*
z niecerpliwoscia czekamy na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×