Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 henk1

Kto widzia艂 diab艂a?

Polecane posty

Go艣膰 Diab艂a to nie ...
... ale m贸j kumpel pod koniec libacji alkoholowej trwaj膮cej przez prawie trzy tygodnie widzia艂 nied藕wiedzia polarnego w polskim lesie, i to latem. Liczy si臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moja kuzynka kiedy艣 wywo艂ywa艂a
duchy. Traktowa艂a to jak jak膮艣 zabaw臋, rozrywk臋. 殴le si臋 to dla niej sko艅czy艂o. Nie mog艂a w nocy spa膰, miewa艂a jakie艣 koszmary, co艣 nie dawa艂o jej spokoju. By艂a znerwicowana i wyczerpana. Szuka艂a pomocy u jakiego艣 ksi臋dza. Dzi艣 nie chce tego nawet wspomina膰!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Urian
henk ;) nie do Ciebie pije tylko do Cikiki porownaj godziny postu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Urian
o to mi chodzilo slodziutka ;) to wiedza z googli... swietna stronka :) nie nazwalem Cie glupia ! tylko glupiutka dla mnie to duza roznica :) z glupi膮 nie wymienil bym ani jednego zdania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ola M
henk1 (odp z godz.20.57) Gdybym wiedzia艂a,偶e nie wolno wywo艂ywa膰 ducha to bym tego nie robi艂a.By艂am wtedy niewierz膮ca.Oczywi艣cie diab艂a nigdy nie widzia艂am.Chyba umar艂abym z samego strachu.Ale ja nie wywo艂ywa艂am ducha tak jak inni przy 艣wieczce itp ja go b艂aga艂am o przyjscie w nocy.Wr臋cz rozkazywa艂am o kt贸rej ma przyj艣膰.Wiem,偶e to g艂upio brzmi .A koszmary mia艂am w艂a艣nie w godzinach w kt贸rym kaza艂am mu przyj艣膰.Mia艂am nawet po 2 koszmary w nocy.By艂am tym wszystkim wykonczona.Kiedys przeczyta艂am na chrze艣cija艅skim portalu,偶e po wywo艂ywaniu ducha wcale nie przychodzi ten kt贸rego wzywali艣my lecz w艂a艣nie diabe艂. Wog贸le koszmary to dziwna sprawa.Jeden na jakis czas moze by膰 ale czesciej to wykanczaj膮ce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
Witajcie , odnalaz艂em temat i znowu jestem, zchizofreniczka to nie rzarty.M贸wic o diable to nie igrac z ogniem bo ogie艅 uszkadza cia艂o a on chce dusz臋.Cia艂o jest zbyt plugawe aby je brac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
Ola M, W艂a艣nie tak jest,偶e przychodzi diabe艂 pod postaci膮 wywo艂anego. Przed miko艂ajem rozdawali u nas kalendarze i przyznam si臋(jako osoba wzrokowa) wzio艂em jeden a 偶e mieszkam w od osobnieniu to zawsze co艣 mi si臋 trafi.Kalendarz le偶a艂 w ubikacji a ja poszed艂em spac no i przyszed艂 czarny cie艅,kt贸ry wibi艂 mnie ze snu i widzia艂em w ciemno艣ci jak przemieszcza sie bezszelestnie,po zm贸wieniu natychmiastowym modlitwy " Pod twoj膮 obron臋" przewr贸ci艂em si臋 na drugi bok i spa艂em dalej.No c贸偶 jestem przyzwyczajony do takich wizyt i B贸g te偶 przemawia tylko w ciszy.Inni narobiliby ju偶 w pory a mnie to inspiruje do dalszej walki i obrony.Kiedy艣 otrzyma艂em krzy偶yk,kt贸ry le偶a艂 we wszystkich swi臋tych miejscach na 艣wiecie a teraz opiera sie na mojej klacie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oryginalne nagrania z egzorcyz
http://rzymskikatolik.blox.pl/2007/05/Oryginalne-nagrania-z-egzorcyzmow-Anneliese-Michel.html Za 偶ycia uznana za op臋tan膮, po 艣mierci - za 艣wi臋t膮. Historia m艂odej Niemki z Klingenbergu do dzi艣 wywo艂uje emocje. Przypadek Anneliese Michel, m艂odej Niemki, kt贸ra zmar艂a w 1976 roku po serii egzorcyzm贸w, sta艂 si臋 inspiracj膮 dla kasowego thrillera Scotta Derricksona „Egzorcyzmy Emily Rose”. Ow film obejrza艂o ju偶 ponad 30 mln ludzi. 艢mier膰 Anneliese Michel, filmowej Emily Rose, sta艂a si臋 przyczyn膮 najg艂o艣niejszej – po procesie norymberskim – rozprawy s膮dowej w powojennych Niemczech. Relacje z procesu, kt贸ry przeszed艂 do anna艂贸w s膮downictwa pod nazw膮 „procesu egzorcyst贸w”, przez dwa lata elektryzowa艂y czytelnik贸w gazet w ca艂ym kraju. 1 kwietnia 1978 r. og艂oszono wyrok – na kar臋 p贸艂 roku wi臋zienia skazani zostali: o. Arnold Renz, ks. Ernst Alt oraz rodzice Anneliese, Joseph i Anne Michel. Zdaniem s膮du przyczyn膮 zgonu 24-letniej dziewczyny by艂y egzorcyzmy. PROCES EGZORCYST脫W Prokuratura stwierdzi艂a, 偶e Anneliese by艂a chora psychicznie, lecz zamiast j膮 leczy膰 – poddano j膮 egzorcyzmom, kt贸re wycie艅czy艂y jej organizm. S膮d przychyli艂 si臋 do tej argumentacji. „Winna tej tragedii jest nauka Ko艣cio艂a o szatanie i op臋taniu”, pisali publicy艣ci, dowodz膮c, „do jak wielkiej tragedii prowadzi膰 mo偶e wiara w istnienie szatana”. Ka偶dego, kto o艣mieli艂 si臋 przyzna膰, 偶e wierzy w istnienie diab艂a, wy艣miewano jako 艣redniowiecznego obskuranta. Zignorowano jednak zeznania wielu 艣wiadk贸w opowiadaj膮cych o tym, jak Anneliese m贸wi艂a wieloma m臋skimi g艂osami albo dysponowa艂a nadludzk膮 si艂膮, kt贸rej nie by艂o w stanie si臋 oprze膰 nawet kilku doros艂ych m臋偶czyzn. Zdumiewaj膮ce by艂o to, 偶e w obronie egzorcyst贸w nie odezwa艂 si臋 偶aden z niemieckich biskup贸w. Co wi臋cej, Joseph Stangl, biskup W眉rzburga, kt贸ry sam wyda艂 wcze艣niej zgod臋 na egzorcyzm Anneliese, opublikowa艂 o艣wiadczenie, w kt贸rym stwierdzi艂, 偶e „szatan nie istnieje, a op臋tanie jest chorob膮”. Pewien pragn膮cy zachowa膰 anonimowo艣膰 ksi膮dz opowiada, 偶e po tym wydarzeniu episkopat niemiecki by艂 tak przera偶ony ca艂膮 sytuacj膮, 偶e wyda艂 nieformalny zakaz odprawiania egzorcyzm贸w. Dlatego od niemal 30 lat na terenie Niemiec biskupi nie wydaj膮 zgody na przeprowadzanie rytua艂u wyp臋dzania z艂ych duch贸w. Zdaniem wspomnianego ksi臋dza zaniechanie tej pos艂ugi przyczyni艂o si臋 do ekspansji wp艂yw贸w satanizmu w Niemczech. Przypadek Anneliese Michel sta艂 si臋 tak g艂o艣ny, 偶e zainteresowa艂a si臋 nim ameryka艅ska antropolog kultury, prof. Felicitas D. Goodman, kt贸rej specjalno艣ci膮 by艂o badanie „religijnych stan贸w wyj膮tkowych”. Goodman posiada艂a jedn膮 z najwi臋kszych na 艣wiecie dokumentacji na temat op臋ta艅, religijnych trans贸w i stan贸w mistycznych, zebran膮 w艣r贸d szaman贸w, czarownik贸w i wyznawc贸w religii animistycznych. * Poniewa偶 egzorcyzmy w Klingenbergu by艂y nagrywane, Amerykanka otrzyma艂a 51 ta艣m magnetofonowych, na kt贸rych zarejestrowano, jak Anneliese m贸wi sze艣cioma r贸偶nymi g艂osami m臋skimi, a ka偶dy z nich okre艣la艂 siebie innym imieniem (Lucyfer, Judasz, Kain, Nero, Hitler i Fleischmann). Dok艂adna analiza por贸wnawcza tych g艂os贸w, a tak偶e naoczne relacje 艣wiadk贸w pozwoli艂y badaczce sformu艂owa膰 wniosek, 偶e zmar艂a dziewczyna nie by艂a chora psychicznie, lecz znajdowa艂a si臋 w religijnym stanie wyj膮tkowym zwanym op臋taniem. Profesor Goodman, kt贸ra bynajmniej nie by艂a praktykuj膮c膮 chrze艣cijank膮, opisa艂a wyniki swych bada艅 naukowych w 1981 r. w ksi膮偶ce „Egzorcyzm Anneliese Michel”. Jej lektura sta艂a si臋 p贸藕niej dla Scotta Derricksona inspiracj膮 do stworzenia filmu o Emily Rose. Ksi膮偶ka ta zainspirowa艂a tak偶e szwajcarskiego naukowca dr. Theo Weber-Arma do zaj臋cia si臋 przypadkiem 艣mierci niemieckiej dziewczyny. Przeanalizowa艂 on szczeg贸艂owo kart臋 chorobow膮 Anneliese Michel. Okaza艂o si臋, 偶e kiedy w 1968 r. nastolatka zacz臋艂a skar偶y膰 si臋 na pierwsze ataki demoniczne, lekarze zdiagnozowali epilepsj臋. Przez nast臋pnych sze艣膰 lat dziewczyna faszerowana by艂a silnymi lekami antyepileptycznymi – tegretalem, aoleptem i zentropilem – kt贸re wywo艂uj膮 szereg niebezpiecznych skutk贸w ubocznych. Szwajcarski doktor odkry艂 te偶, 偶e badania EEG robione w 1969, 1972 i 1973 r. nie wykaza艂y u Anneliese 艣lad贸w epilepsji, natomiast wycie艅czenie organizmu podane jako przyczyna jej zgonu jest identyczne ze skutkami zatrucia wywo艂anymi d艂ugotrwa艂ym przyjmowaniem lek贸w antyepileptycznych. W zwi膮zku z tym dr Weber-Arm doszed艂 do wniosku, 偶e na 艂awie oskar偶onych powinni zasi膮艣膰 nie egzorcy艣ci, lecz lekarze, kt贸rzy b艂臋dnie zdiagnozowali religijny stan wyj膮tkowy jako padaczk臋. Nie spos贸b bowiem za objaw epilepsji uzna膰 wstrz膮sania g艂ow膮 w prawo i w lewo z tak膮 szybko艣ci膮, 偶e 艣wiadkowie mieli wra偶enie, jakby ogl膮dali film na przyspieszonych obrotach. ** Kiedy jesieni膮 1975 r. zapad艂a decyzja o odprawieniu egzorcyzm贸w, Anneliese przez 14 dni nic nie jad艂a, pi艂a tylko mocz, kt贸ry oddawa艂a na pod艂og臋. Jad艂a paj膮ki, 艂apa艂a ptaki i odgryza艂a im g艂owy. Pod wp艂ywem jakiej艣 nieokie艂znanej energii wewn臋trznej nie mog艂a nawet przez chwil臋 usiedzie膰 w miejscu – bez przerwy biega艂a po domu, rozbiera艂a si臋 do naga i skaka艂a jak kozio艂 po 艣cianach. Szczeg贸ln膮 jej agresj臋 wywo艂ywa艂y dewocjonalia: niszczy艂a krzy偶e, r贸偶a艅ce, maryjne figurki. Od pa藕dziernika 1975 do czerwca 1976 r. o. Arnold Renz odprawi艂 nad Anneliese Michel ca艂膮 seri臋 egzorcyzm贸w. Wszystkie zako艅czy艂y si臋 niepowodzeniem. Nawet je艣li z艂e moce przestawa艂y dr臋czy膰 dziewczyn臋, wkr贸tce wraca艂y. Obecny przy egzorcyzmach ks. Ernst Alt nie mia艂 w膮tpliwo艣ci, 偶e si艂y demoniczne wzi臋艂y w posiadanie nie tylko cia艂o m艂odej kobiety, lecz tak偶e parali偶owa艂y jej wol臋. Zagadk膮 by艂y przyczyny op臋tania Anneliese Michel. Kiedy niemieccy duszpasterze zacz臋li prze艣wietla膰 jej 偶yciorys, odkryli, 偶e nigdy nie zajmowa艂a si臋 okultyzmem ani spirytyzmem, nie wywo艂ywa艂a duch贸w, nie chodzi艂a do wr贸偶ki, nie korzysta艂a z porad bioenergoterapeut贸w, s艂owem: nie by艂o w jej 偶yciu duchowym szczeliny, przez kt贸r膮 mog艂yby si臋 wcisn膮膰 z艂e moce. Ma艂o tego: by艂a wierz膮c膮 i praktykuj膮c膮 katoliczk膮, kt贸ra w jednym z list贸w pisa艂a: „Boga zawsze stawiam na pierwszym miejscu w moim 偶yciu!”. *** Zupe艂nie nowe 艣wiat艂o na jej op臋tanie rzuci艂y prowadzone przez ni膮 dzienniki. By膰 mo偶e one sprawi艂y, 偶e jej posta膰 sta艂a si臋 jeszcze bardziej tajemnicza i poci膮gaj膮ca dla Derricksona. Pod dat膮 24.10.1975 w dzienniczku Anneliese czytamy: „Zbawiciel powiedzia艂: B臋dziesz wiele cierpie膰 w zast臋pstwie innych i znosi膰 cierpienia ju偶 teraz. Twoje cierpienie, tw贸j smutek i opuszczenie s艂u偶膮 mi do tego, by zbawia膰 dusze”. I dalej: „Moje krzy偶e s膮 najwi臋kszymi podarunkami. (…) Wszystko jest podarunkiem mojej wielkiej mi艂o艣ci do ciebie”. Ks. Ernst Alt, kierownik duchowy Anneliese Michel, kt贸rego wtajemnicza艂a w swoje najwi臋ksze sekrety, opowiada, 偶e dziewczyna dobrowolnie przyj臋艂a na siebie cierpienia zwi膮zane z op臋taniem jako pokut臋 za grzechy innych ludzi. M臋czarnie, jakich przy tym do艣wiadcza艂a, powodowa艂y jednak, 偶e pragn臋艂a ko艅ca udr臋k i poddania si臋 egzorcyzmom. Szczeg贸lnie wymowne jest nagranie dokonane 1 lutego 1976 r., gdy Anneliese m贸wi: „Nigdy bym nie pomy艣la艂a, 偶e to jest tak straszne. Ci膮gle sobie my艣la艂am, 偶e chc臋 cierpie膰 tak偶e za innych ludzi, 偶eby nie poszli na wieczne zatracenie, ale nie s膮dzi艂am, 偶e jest to a偶 tak bolesne, tak straszne, tak okropne!”. W posiadanie nagra艅 z egzorcyzm贸w wszed艂 tak偶e Derrickson. Cz臋艣膰 z nich, zw艂aszcza odg艂osy demoniczne, wykorzysta艂 jako fragmenty 艣cie偶ki d藕wi臋kowej w swym filmie. Ks. Alt wspomina, 偶e w czasie egzorcyzm贸w z艂e duchy zachowywa艂y si臋 nietypowo. Zwykle nie chc膮 opu艣ci膰 op臋tanego, ale nakaz egzorcysty zmusza je do tego. W przypadku Anneliese by艂o odwrotnie – g艂osy krzycza艂y: „Chcemy wyj艣膰! Chcemy wyj艣膰!”, ale s艂owa egzorcysty nie by艂y ich w stanie wyp臋dzi膰. „Nie wolno nam z niej wyj艣膰” – wyja艣nia艂y. Ks. Alt uwa偶a, 偶e Anneliese wi臋zi艂a i p臋ta艂a w sobie a偶 sze艣膰 demon贸w, kt贸re dzi臋ki temu nie mog艂y grasowa膰 po 艣wiecie i niszczy膰 innych ludzi. Ostatni egzorcyzm mia艂 miejsce 30 czerwca 1976 r. W pewnej chwili dziewczyna powiedzia艂a: „Prosz臋 mi da膰 rozgrzeszenie”. Ojciec Renz uczyni艂 to, a ona posz艂a spa膰. Nast臋pnego dnia ju偶 si臋 nie obudzi艂a. Na grobie Anneliese Michel zawsze le偶膮 艣wie偶e kwiaty. Z ca艂ego kraju zje偶d偶aj膮 wierni, by si臋 tam modli膰. Le偶膮 tu obrazki z modlitw膮 w intencji beatyfikacji op臋tanej. Pewien m臋偶czyzna zaanga偶owany w szerzenie kultu zmar艂ej dostrzega w jej nazwisku szczeg贸lny sens: Michel to przecie偶 Micha艂, a wi臋c imi臋 dow贸dcy wojsk niebieskich i pogromcy szatana. Anneliese – jak m贸wi – pokona艂a sze艣膰 demon贸w http://www.snegdansk.pl/czytelnia/emily.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
sprawdz臋,pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
Interesujaca ci膮g艂o艣c tematu.Przes艂ucha艂em pewne odcinki nagrania a reszt臋 przes艂ucham ze znajomym,kt贸ry wychowa艂 sie w Niemczech. Niekt贸re wypowiedzi si臋 powtarzaj膮,ale to mog艂obyby byc normalnew danym zda偶eniu.Rozumiem tez Niemiecki i to mnie tez przybli偶y艂o do obecnego tematu.Po pe艂nym wys艂uchaniun zajme pewne stanowisko i podziel臋 si臋 swoj膮 opini膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
przypomnienie si臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dotkne艂e艣 tematu Wiedzy Tajemnej Demologia. Mo偶emy diab艂y traktowa膰 jako to co zrobili chrze艣cijanie z poga艅skimi bo偶kami, lub my艣le膰 o tych zbutowanych anio艂ach, kt贸rzy nie chcieli odda膰 czci i pok艂onu cz艂owiekowi pod wodz膮 Lucyfera / Nios膮cy 艢wiat艂o/. I s艂usznie bo kt贸偶 chcia艂by si臋 k艂ania膰 i oddawa膰 cze艣膰 tworowi z gliny i b艂ota jakim jest cz艂owiek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
Nie ma liczby mnogiej,on jest jeden ( zrozum co on potrafi ) (on jest jeden)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
Przychodzi do mnie codziennie wieczorem jako eteryczny cie艅 i szepce mi do ucha r贸偶ne spro艣no艣ci dop贸ki mu nie obci膮gne z po艂ykiem i nie wymasuj臋 j膮der:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
czy jeste艣 pewny ch艂opcze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
Zawsze podczas lodzika m贸wi g艂osem mojego tatusia:) Bo to jest mistrz oszustwa. tak my艣l臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
odno艣nie nagrania,jestem nieco pod wra偶eniem,ale dzi臋ki 偶e nie d偶wigam tego spotkania. A dla innych --- diabe艂 ukarze si臋 pod karzda postaci膮 jak膮 sobie 偶yczysz i wcze艣niej pomy艣lisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
Dodam, 偶e cz臋sto rozpycha mi po艣ladki swym nadprzyrodzonym fallusem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 henk1
Zawsze obecny jest podludz ,kt贸ry znajdzie kogo艣 aby zareagowa艂 w czyim艣 imieniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Urian
henk1 nie fantazjuj ! ukazuje sie pod postaci膮 jaka ja chce ! a nie jakis robak, ktory i tak bedzie moj !!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×