Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość henk1

Kto widział diabła?

Polecane posty

Gość henk1
Witam urian,Lepszego 2008, JAK MI WCZEŚNIEJ PRZYZNAŁEŚ RACJE,A każdy wypowiadający musi sam wiedziec. Ja nagrywam i zapisuję swoje wypowiedzi bo to jest moja broń i sam tego doświadczyłem.ALE NIE RADZĘ INNYM( kumoterstwo z diabłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam moze z 10 lat
widzialam diabla, na drugi dzien otrzymalismy wiadomosc od rodziny z inengo misata ze zmarla moja prababcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapryśna iskierka
a przed czym będziesz się tym bronił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Urian,on tobą zawładnie. Nie kapuję jak ty wchodząc w taki temat popuściłeś luzy i teraz ci całkowicie lata.Twoja wypowiedż zaprowadzi cie do bram .Jak mogłeś nazwac przeciwnika " Robakiem " . Jasobie poradzę ale ty? tą swoją wypowiedzią ,umywam ręce " A nie jakiś robak,który i tak będzie mój".Wytrwałości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w walce,która cię pochłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapryśna iskierka
ja sobie poradzę? Takiś dobry? A jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolyna
ja widziałam, normalnie mowie wam...taki spalony, w tym piekle to musi grzac, łłłłłłłłłaaaaa!a na imię mu Andrew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolyna
henk1, tobie to trzeba nie diabła a słownika do ortografii! i to natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
na zaznaczenie znaku krzyża, jak zdążysz i ojcze nasz,ale możesz nie zdążyc to odjazd( w większości to jest zawał) A na twoją wypowiedż więcej nie zareaguję bo jest zbyt niebezpieczna.Ty sam jesteś już skończony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Carolyna, Mijn daglikse taal is nederlands en niet pools, Moim codziennym językiem jest Holenderski a nie polski (ale staram się)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Ponadto, zawsze gdy go widzę żucam w niego cytryną i pomarańczami bo on tego nie lubi i ucieka od tego. To najlepszy sposup na diabła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
Jeżeli Bóg strącił diabła do piekieł, a piekło jest miejscem wiecznego potępienia, z którego już sam Bóg nie może uratować, to dlaczego kaznodzieje mówią nam, że diabeł przechadza się korytarzami szkół i kusi nastolatków do brania narkotyków i uprawiania seksu przedmałżeńskiego? Strażnik więzienny, który pozwoliłby więźniom uciec, by ci zaczęli zabijać i gwałcić, zostałby z pewnością zwolniony, a nawet osądzony za niekompetencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
I jak to się dzieje, że tego diabla widujecie? Przecież z Piekla nie ma ucieczki więc jak on was nawiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
Dlaczego wszyscy zamilkli? czy już nie widujecie diabłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
Hop, hop... są tu jacyś nawiedzani przez diabły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posagowa nike
jestes pytaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchu.....uchu.....
ja widzialem diabla-to Jarek 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dobry kolega jest świadkiem jehowy.kiedyś rozmawiałam z nim a propos tego skąd się wziął diabeł na ziemi skoro bóg strącił go w czeluście piekieł. więc według jego teorii,bóg dając nam wolną wolę nie może nas strzec przed złem.dlatego diabeł ma możliwość kuszenia nas na ziemi.podoba mi się ta teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczek
Ale jeśli Bóg dał człowiekowi wolną wolę to przecież nie jest to jednoznaczne z uwolnieniem Diabła:) To dwie różne sprawy. Diabeł powinien siedzieć w piekle, z którego przecież nie ma ucieczki;). W Piśmie Świętym nie ma ani słowa o "uwolnieniu Diabła";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Topik nie jest zabawny IMHO. Ci co swoją wiarę opierają na biblii mówią żeby ni traktować jej dosłownie.. więc i z tym diabłem nic nie wiadomo.. ba w ogóle nic nie wiadomo. Po za ty istnienie piekła zaprzecza logice. IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara nie jest logiczna.nie ma dowodów na istnienie boga a miliony w niego wierzą.a jeśli się wierzy że bóg istnieje to niezaprzeczalnie istnieje tez diabeł,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nie mogę powiedzieć o sobie że wierzę więc.. przykładam logikę. Na co istocie boskiej wszechmogącej coś takiego jak anioły. Diabły to anioły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze życie jest ponoć testem na cholerę ten test jak już wszystko wiadomo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę tego o sobie powiedzieć ,ale przyjmuję do wiadomości że inni wierzą.diabeł to upadły anioł który sprzeciwił się bogu czy coś tam innego mu zrobił i za to został wygnany z nieba.wątek skądś znajomy,co? ale ponieważ bóg jest miłością,nie zniszczył go.i dlatego mamy na ziemi to co mamy,z powodu wolnej woli.pasuje mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bóg istnieje to wiele eonów przed moimi narodzinami wiedział jakich dokonam wyborów. Jeśli jest wszechmocny żaden test nie jest mu do niczego potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli istotnie istnieje i dał ci wolną wolę to nie może wiedzieć jaki będziesz, którą ścieżką podążysz. nie wierzę tym którzy twierdzą że wszystko juz od dawna jest wiadome bo to by zaprzeczało ideii wolności myslenia i wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×