Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość henk1

Kto widział diabła?

Polecane posty

różne testy cię w życiu spotykają.maturalne,ciążowe,na prawo jazdy. życie jako test zupełnie do mnie nie trafia,bo niby co i kiedy może o tobie powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię o koncepcji np katolickiej. Gdzie za dobre sprawowanie idziesz do nieba, za złe do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za trochę złe ale ogólnie do przyjęcia do czyśćca?koncepcja do mnie nie przemawia,pewnie dlatego że brakuje wiary.jeśli bóg nas kocha to przyjmuje że możemy zawieść jego oczekiwania,ale wierzy że tego nie zrobimy?pewnie tym co wierzą jest o wiele łatwiej,pod wiarę można podciągnąć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bóg istnieje nic nie musi przyjmować, on wszystko już wie. Wiedział już za nim to zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
08.01.2008] 22:19 henk1 odnośnie nagrania,jestem nieco pod wrażeniem,ale dzięki że nie dżwigam tego spotkania. A dla innych --- diabeł ukarze się pod karzda postacią jaką sobie życzysz i wcześniej pomyślisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 22:31 Urian henk1 nie fantazjuj ! ukazuje sie pod postacią jaka ja chce ! a nie jakis robak, ktory i tak bedzie moj !!!!! nie zrozumiales mnie henk1 !!!!!!!! sam wybieram postac pod jaką "JA" sie ukarze a nie jak sobie zyczy jakis robak ktorego dusza bedzie moja to mialem na mysli ! ........poczytaj mnie raz jeszcze zrozumiesz kogo nazwalem robakiem Dla mnie robak to potencjalny dawca duszy Predzej czy pozniej wygrywam, opor wiec jest bez celowy lepszego 2008 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
A poczytam i rozszyfruję.Dzięki.Od nowego roku mam różaniec pod poduchą i jest spokój,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie musi,ale może chce. skąd wiesz czego nie musi bóg skoro nie wiesz czy istnieje?z twojego ulubionego logicznego punktu widzenia nie można się nad tym zastanawiać bo logika tu na nic.to tak jak z tym pytaniem czy skoro jest wszechmocny to może stwożyć kamień którego nie może unieść? nie wiem czy istnieje ale dopuszczam myśl że być może tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mają z tego tytułu
samo zaprzeczenie istnienia boga jednoczesnie powoduje, ze nie mozna zaprzeczyc jego istnieniu ;) jesli juz o logice mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
posągowa nike ! dopuszcasz ? zacznij wierzyc a kiedys i po Ciebie sie upomne henk1 mysle ze juz rozszyfrowales... otwieram przed wami bramę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o czym napisałaś to paradoks.. i świadczy wyłącznie o ludzkiej ułomności umysłu.. Ja nie napisałem że coś musi... taka wiedza(co tam ludzik zrobi lub nie)jest konsekwencją omnipotencji. I rozważam to czysto teoretycznie.. --> bo mają z tego tytułu ;) --> Urian Zmień i dilera i psychiatrę, obaj cię oszukują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
wesolys i twardy jest !? ale jak dlugo? widzieliscie diabla ?! widzieliscie co najwyzej wyobrazenie o nim ! nie widzieliscie mnie! wszystko jednak przed wami Przed Tobą Myrevin tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż być może mój ułomny umysł tego po prostu nie ogarnia,ale przynajmniej się staram;-) -->urian muszę przyznać maverinowi rację,jesteś oszukiwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
przykro mi ale nie wiem kto to maverin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
kiedys mi przyznasz racje , kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
a juz wiem to ten twardziel Myrevin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest piękne.. rozbawiło mnie.. { Filozof Averroes rozwinął paradoks omnipotencji dla tej przesłanki za co został potępiony przez biskupa Tempiera, mimo że zamiast sformułowania go w odniesieniu do "kamienia", spytał, czy Bóg mógłby stworzyć trójkąt, w którym kąty wewnętrzne nie sumują się do 180 stopni. } Ahahaha...:D Ludzka logika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
dla Ciebie jestem cpunem, pacjentem psychiatry narazie ! kiedys sie zaprzyjaznimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
pisalem do nike nie do Ciebie Mam nadzieje ze humor Cie nie opusci gdy stane przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urian
bo ja wiem wszystko! a Tobie sie tylko wydaje ze cos wiesz Do milego Myrevin 🖐️ apropo's zuchwaly jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna rzecz związana z omnipotencją.. jak do tego sie ma nieśmiertelność duszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×