Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuczekzz

praca-dekorator wnetrz!!!

Polecane posty

Gość Maja99
do mi_łek: Jesteś dyplomowanym architektem, a nie potrafisz pisać w języku polskim? Cytat z mi_łek: "wiele żeczy i z przykrością muszę stwierdzc że na prawdę" Nie wzięłabym takiego kogoś do zaprojektowania komórki na narzędzia,a co dopiero mieszkania, czy domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy kreatywne
Witam, wszystkich pasjonatów architektury wnętrz, zarówno tych, którzy interesują się nią hobbystycznie jak i tych, którzy chcą pracować w zawodzie, zapraszam na kursy i warsztaty organizowane w pracowni KURSY KREATYWNE w Poznaniu. Prowadzimy zarówno krótkie, weekendowe warsztaty inspirujące, jak i profesjonalny kurs 3-miesięczny, który obejmuje bardzo szeroki zakres przekazywanej wiedzy, od historii designu, po projektowanie w programie komputerowym. Nasza kadra to osoby młode i pełne pasji, aktywni zawodowo architekci. Szczegóły znajdziecie na stronie http://www.kursykreatywne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alnikka
dla mnie to zbedny zawód-chyba wlasciciel lokum sam wie najlepiej co ma se urządzic, j a kocham minimalizm , pustke zero bibelotów kwiatów-a trendy gowno mnie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_arch
Witam, Zapraszam na praktyczne szkolenia z projektowania wnętrz w szkole ArtCube w Krakowie, Warszawie i Poznaniu, które umożliwiają zdobycie praktycznych umiejętności niezbędnych w zawodzie dekoratora wnętrz. Kurs prowadzą wykwalifikowani w swej dziedzinie specjaliści. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie : artcube.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1111
Moim zdaniem dekoratorzy wnętrz są potrzebni. Nie każdy wie jak urządzić lokal/mieszkanie. Ja z zawodu jestem nauczycielką ale zachciało mi się zmian i zrobiłam kursy na http://www.cgwisdom.pl/ Na początku korzystałam z darmowych tutoriali dostępnych po polubieniu fb ale szybko poczułam niedosyt i zrobiłam również te odpłatne. Idąc za ciosem otworzyłam firmę i teraz pracuję sama dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoratorzy sa bardo potrzebni! Gdyby nie moja dekoratorka wnętrz pani Ewa Romanow http://www.ewaromanow.pl/ moj dom nie byłby taki piękny, sama nigdy bym tak nie urządziła. A teraz każdy się zachwyca jak do mnie przychodzi. Trzeba mieć predyspozycje do tego zawodu- zmysł estetyki i wyczucie smaku, nie kazdy by sobie z tym dobrze poradził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia005
Dekoratorzy wnętrz są nawet bardzo potrzebni. Coraz więcej ludzi korzysta z ich usług. Ja nie wiem co by zrobiła moja siostra, gdyby nie pomoc Pani Joli, którą znalazła przez odkryjfirme.pl. Świetnie urządziła jej mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyplom tez jest ważnym nikt nie zaufa fachowcowi bez dyplomu, jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy yhy yhy
Wyjawię, co ma piernik do wiatraka: MĄKĘ.:D :D :D Zagadka rozwiązana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się- nie ma co negatywnie się nastawiać- "mierz siły na zamiary..." ;) Trzeba robić wszystko, żeby osiągnąć cel, jest wiele profesjonalnych kursów i szkoleń, później można załapać się na jakiś staż/ praktykę i powoli do celu. Ja ostatnio znalazłam ciekawy kurs- http://www.kappadesign.pl/wypoczynek-i-hobby-turnus-pazdziernikowy-kurs-podstaw-szycia-i-projektowania-mody/ Wczęsniej doszkalałam się sama internetowo, ale postanowiłam podejść do tematu bardziej profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka poszla na kurs tutaj www.akademia.ewaromanow.pl i posiada dyplom :) wydaje mi sie, ze teraz jest tyle mozliwosci, ze mozna uczyc się/studiować co się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem juz po kursie www.akademia.ewaromanow.pl i moge jak najbardziej polecic!!!! nawet nie wiecie jaka satysfakcje czuje, ze w koncu mam jakiś fach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam bardzo dobre opinie o rocznej szkole "Żak" z zakresu dekoratora wnętrz. W dodatku jeśli chodzi o finanse to groszowe sprawy, ktoś uczęszczał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kurs w krakowie. Jednak najwięcej możesz nauczyć się od kogoś. nawiązałam współprace z Natalią Kolasińską z częstochowy i nauczyła mnie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze są praktyki. Ja dużo podpatruje u innych. Moim idolem wśród firm wnętrzarskich jest architekturaiwnetrza.com. Naprawdę robią super projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój kur robiłam w Krakowie w prywatnej szkole. Jestem bardzo zadowolona. Jednak najwięcej nauczysz się podglądają innych, moją mentorką jest Natalia Kolasińska z Częstochowy. Uwielbiam jej projekty, wszystkie wnętrza są urządzone ze smakiem i gustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam sceptyczna co do zatrudnianiu architekta, ale mój mąż mnie przekonał i w sumie się cieszę bardzo że się zdecydowaliśmy. Całe mieszkanie zaprojektowała nam pracownia architektoniczna ARCHITETTO. Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam na prawdę w dzisiejszych czasach warto brać projektantów w dodatku tak profesjonalnych jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_33
Szczerze mówiąc też miałam problem z tym żeby namówić męża na architekta wnętrz. Dosyć długo go przekonywałam, mówiłam o zaletach. Pokazałam mu kilka propozycji, byliśmy na kilku spotkaniach i ostatecznie zdecydowaliśmy się na panią Natalie Kolasińską z Częstochowy. My akurat jesteśmy z okolicy Częstochowy. Spodobały nam się jej projekty i wizualizacja jaką dla nas przygotowała. Teraz projekt przeradza się w rzeczywistość :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć długo szukałam architekta z którym znajde wspólny język. Z polecenia umówiłam się na spotkanie z p. Natalią Kolasińską z Częstochowy. Początkowo obawiałam się że współpraca nie będzie wyglądać tak jak to sobie wyobrażałam. Stawiałam na dosyć proste, klasyczne wnętrze i bałam się że dosyć oryginalne propozycje składane przez panią Natalie mogą mi nie podpasować, a nawet jak się zgodzę to za jakiś czas będę żałować. Teraz jestem już na "mecie" i jestem bardzo zadowolona z efektów! Trzeba czasem się przełamać, zdecydować na niestandardowe rozwiązania i posłuchać kogoś kto jest specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 40h kurs – dekorator wnętrz! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja remont rozpoczęłam od konsultacji z pracownią architektoniczną ARCHITETTO, co gorąco polecam, bo nie ma to jak oddać sprawy w ręce profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiajankowska
Dekorator jest ważny, ale ... najważniejszą rzeczą jest dobry pomysł na wnętrze. Dekorator to świetny pomysł, jednak z tymi którymi się spotkałam bywało różnie - jeden ciągle mnie pytał co bym chciała i jak ustawić, drugi proponował abym jeździła po sklepach i przyniosła rzeczy, które mi się podobają a on z tego sklei jakąś wizję. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Przejrzałam sporo projektów, poszukałam fajnych sklepów w internecie - stacjonarnie różnie to bywa i znalazłam wszystko czego szukałam na http://dekoracjewnetrz.eu/ Materiały dobrej jakości i fachowe doradztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVACE
Dekorator wnętrz projektuje i aranżuje wystrój wnętrz różnego rodzaju. Dekorator ustala szczegóły zlecenia z klientem, biorąc pod uwagę jego indywidualne preferencje oraz przedstawia klientowi projekt wraz z kosztorysem jego realizacji. Czesne PROMOCJA! WPISOWE 0 ZŁ! Nie czekaj zapisz się już dziś! Liczy się kolejność zgłoszeń! Nova Centrum Edukacyjne Oddział w Poznaniu ul.Półwiejska 20/7A Poznań Tel: 61 307 03 36 , 535 307 035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Blue Education Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, Rejestratorka medyczna, Dekorator wnętrz, Organizator imprez ślubnych, Technik elektryk. Zapisz się do Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535400556 , mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×