Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuczekzz

praca-dekorator wnetrz!!!

Polecane posty

Gość gość
Architekt wnętrz to bardzo pomocna profesja, nam w projektowaniu całego mieszkania pomagał pan http://www.krzysztof-ziolkowski.pl, wystarczy spojrzeć na jego projekty - klasa sama w sobie :) Mega pomoc, najlepsza decyzja, jaka mogła zapaść, to zaangażować architekta do współpracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulanka
popieram wypowiedź poprzednika, nam chatkę pod Wrocławiem projektowała Iwona Terczyńska http://terczynskadesign.pl/ bez niej adaptacja kosztowała by o wiele drożej. Doradziła nam świetny pomysł na łazienkę aby wydawała się większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Blue Education rekrutacja na kierunek Dekorator wnętrz, ul. Szewska 5, 50-053 Wrocław! tel: 535400556! Nauka trwa 1 rok, tj. 2 semestry, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa12
Ja polecam szkołę NOVA we Wrocławiu. Chodzę na kierunek dekorator wnętrz. Mam dużo zajęć praktycznych a sale zajęciowe są bardzo dobrze wyposażone. Nauczyciele mają nam dużo do przekazania i w ciekawy sposób prowadzą zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 30lat
Witam. Ja też od zawsze chciałam projechtować wnętrza ale jakoś nie wyszło. Starałam sie do mundurówki nie wyszło. Potem urodzilam dziecko i nie miałam czasu na wyjazdy więc bralam to co w pobliżu. Zrobiłam licencjat z pedagogiki ale nie za wiele w tym zawodzie pracowałam. Niby dobra byłam w tym, kreatywna, dzieci mnie lubią i słuchają sie, ale źle sie czuje w towarzystwie obcych dzieciaków. Zamiast myśleć o dzieciach nieraz chorobliwie zastanawiam sie co by tu poprzestawiać. Zatem moglby ktoś poradzić coś do Edukacji w kierunku projektowania lub dekoracji wnętrz zależy mi żeby to nie było daleko Gorzowa. Najdalej Szczecin Zielona Góra. Najlepiej zaocznie i zeby nie szarpnęło mi zbyt kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orientuje się ktoś czy jest coś podobnego w cosinusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patson
Moja droga, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie roczna szkoła ŻAK. Mamy tam kierunek właśnie dekorator wnętrz, trwa krótko, a daje Ci takie możliwości!! Dużo praktyki, teorii, znajomości i oczywiście świetna, jest tam atmosfera co zdecydowanie, ułatwia naukę. Dzięki tej szkole znalazłam pracę bezpośrednio po ukończeniu kierunku. Jestem na maxa zadowolona, że tam poszłam. Mało tego, że duża wiedza z zakresu dekoracji wnętrz, ale również podstawy psychologii i biznesu. Zdaje sobie sprawę, że to rok, ALE WARTO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie z projektem wybrnęło biuro Lux Interiors, akurat tak się nieszczęśliwie złożyło że moja restauracja ma pełno niefunkcjonalnych skosów, wnęk i tak dalej z którymi od lat miałem problem. Dlatego zdecydowałem się na remont z pomocą architekta i to była dobra decyzja, zyskałem dużo metrów, jest bardziej funkcjonalnie, bezpiecznie, wygodnie, przestronnie..Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Spędziłam 3 lata ucząc się czegoś co mnie zupełnie nie interesuje. Generalnie interesuje się designem, ale niestety zdolności plastycznych raczej nie posiadam, a chciałam iść w kierunku, który pomoże mi się twórczo realizować. Tak właśnie trafiłam na ofertę szkoły policealnej ŻAK i zapisałam się na jednoroczne dekorowanie wnętrz. Super sprawa, mówię Wam. Kadra jest w porządku i szkołę sama w sobie oceniam pozytywnie, nie miałam na co narzekać. Tryb zaoczny, więc nic nie kolidowało z moją dotychczasową pracą. Polecam ŻAK każdemu, jestem bardzo zadowolona z decyzji przebranżowienia się na dekoratora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia902

Można wykupic fajny kurs z projektowania wnętrz, dużo praktycznej wiedzy a nie lanie wody https://www.akademiadobrychwnetrz.pl/kursy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×