Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no dobra - dzisiaj jestem pod łóżkiem z doskoku praca mnie czeka jeszcze długa i żmudna :( a tlen mi nerwy nadwyręża :( nic juz nie mogę odebrać :( mam zdjęcia Margot i haneczki - tyle do mnie doszło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> jestes Diabelkiem, z prawdziwie wielkim i goracym serduszkiem!! :) Ksiadz sie na Tobie poznal :D Koneicznei bedziesz musiala nam opowiedziec o tych korepetycjach, jak to wyglada i czy dobrze Ci z tym. Mozesz mi maila napisac :D A wlasnie, jak idzie pisanie magisterki?? :) Kasiek ---> pewnie, ze im pokazalam, oni co jakis czas zapominaja, ze ja sie znam troche na kompach a i kabelki tez umiem odpowiednio przelaczac :D Lazy ---> eee, to tu jest jakies boczne wejscie??? :D Wiem, co czujesz ja tez ze strachem czytalam kazdy post, chociaz wierze, ze bedzie dobrze. tzn teraz juz to nawet wiem!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie!!! :-D :-D :-D Wiedzialam, ze bedzie dobrze... :-) ❤️ 😘 Gio --> mozesz napisac co dokladnie mial robione?? bajpasy? zastawki ... czy jeszcze cos innego?? kasiek - posle cos... ;-) Tygrysku - zaraz zajrze do skrzyneczki :-) papa!! Pozdrawiam Was wszystkich i zegnam sie na dzisiaj, szczesliwa i radosna... :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę z udanej operacji taty Zosi :) mmmm... moją zona taka bardzo wrazliwa, cały czas przejęta była całą sprawa 👄 Lazy Morning 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ---> dziekuje za maila, juz odpowiedzialam :D bardzo mi sie podoba zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę z udanej operacji taty Zosi :) mmmm... moją zona taka bardzo wrazliwa, cały czas przejęta była całą sprawa 👄 Lazy Morning 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wpadlam na uno momento, ale pewnie wpadne tu jeszcze za jakis czas :) Chcialabym tylko napisac, ze to naprawde cuuuuuuuudowna wiadomosc! ❤️ Trzymam nadal kciuki! ❤️ Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Lożo ---> pozdrow zone, niech juz odetchnienie :D teraz bedzie juz spokojniej i dobrze :D 🌻 :D Margotka ---> jak ciacho??? :D ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazy Morning>..👄..jest dobrze ..a bedzie juz tylko..lepiej..! Haneczka>..dokladnie bede wiedziala jak Zosia do mnie zadzwoni.Ja do niej dzwonilam ale na OIOMIE nie wolno uzywac komorek ze wzgledu na aparature..bo bardzo zakłócaja .wiec nie moglysmy gadac.Tak w planie byly bajpasy i zastawki...ale moze i rozrusznik.! Czekam na telefon od Zosi..jak wyjdzie na przerwe.! Dla pozostalych ..buziaki👄..jestem w necie ..pytajcie ..bede pisac/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysku ----> pisanie mojej pracy w ogóle nie idzie. Ostatnie co zrobiłam w związku z nią, to zrobienie konspektu, który ci wysłałam. Nie mam naprawdę czasu na magisterkę na razie. Do maja muszę napisać 1 rozdział i zajmę się tym później. Na razie muszę się zająć pracą roczną z groteski, to jest na razie numero uno :) Mam nadzieję, że będę umiała pomóc tym dzieciakom. Ja mam bardzo mały kontakt z dziećmi i co tu dużo mówić, trochę się ich boję :P Ale mam nadzieję, że się tam na coś przydam. Mam zamiar zacząć w poniedziałek za tydzień. Napewno zdam relację z tego przedsięwzięcia. Gio ----> pozdrów Zosię jak będziesz z nią znowu rozmiawiać. Siedem godzin to kawał czasu, ci lekarze to też muszą mieć zdrowie. Pozdrawiam cieplutko... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff dopiero moglam tu zajrzec,ale wiedzialam jakie wiesci beda od Zosi :) czesc wszystkim ale tak mi leb na....wala, ze nie mam na nic sily :( Margot dzieki za maila :) jak odzyje to sie odezwe o rany :( moze to jeszcze po wczorajszym ;) narazie ide sobie pocierpiec buuu :( a dalej Tata bedzie zyl sto lat,wierzcie mi:) a Zosia tyz :) czesc na dzis mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie! :-) Co tu dzisiaj tak cicho??? Mialam przeekazac, wic przekazuje pozdrowienia od naszej kofanej malej :-) Ja Was tez goraco pozdrawiam i przesylam buziaczki 👄 Ide teraz poklikac na Pajacyka, ale jeszcze tu wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wyprowadzam spod tego loza...bo przeciez ze soba monologow prowadzic nie bede, jeszcze mnie oskarza, ze mam schizofranie hihih w ostatnim etapie rozwoju;-) a swoja droga to ciekawe co by Frania na to powiedziala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabły 👄 Strasznie się cieszę, że operacja się udała :) Nie miałam wczoraj zbyt wiele czasu żeby pogawędzić, wpadałam tylko na chwilkę od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy są jakieś wieści. Czytam, że nie tylko ja sprawdzałam kolejne posty z drżeniem serca. Ale po takiej akcji nie mogło się przecież nie udać ❤️ :D Ściskam wszystkich diabelnie mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie się dopchałam do tej kafei wczoraj tylko raz mi sieudało - a tak, to albo error, albo nie można wykryć połaczenia (czy cośtakiego) - chowaliście się przede mną, czy co? :P Margot - dzięki za przekazanie pozdrowień ❤️ cieszę się, ze operacja się udała no i oczywiście zaraz zmykam do pracy po raz drugi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa Tygrysku - zdjątko dostałam :) dzięki bardzo - też mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrr, wczoraj w domq kafe nie chciala mi wejsc, dzis rano w pracy tez nie wrrrr, dobrze, ze juz jest OK :D Tylko musze uwazac, bo zaraz szef przyjdzie... ;) Air ---> do maja pierwszy rozdzial??? ja pierwszy rozdzial musialam miec teraz, na zaliczenie pierwszego semestru, a do maja to juz prawie cala prace bede musiala miec :) Obiecalam sobei przez ferie napisac kolejny rozdzial ale jakos nie moeg sie do tego zabrac... Nawet sprawdzilam w bibliotece narodwej (przez net) kilka ciekawych ksiazek, powinnam pojechac, zrobic notataki ale mam lenia :P A kiedy masz zamiar sie bronic?? ja pewnie pod koniec czerwca :) Dakota ---> pewnie, ze nie moglo sie nie udac, wiec sie udalo :D Jay ---> Ty sie nigdzie nie wyprowadzaj!! siedzisz tu z nami i juz, nigdzie Cie nie puscimy ;) Jaka Frania?? pierwsze moja mysl, pobiegla ku pralce, byla kiedys taka pralka Frania ;) :P Mała ---> ja mialam ten sam blad, chociaz w domq nie mam polaczenia przez TPsa... hihii Ciesze sie, ze Ci sie podoba :D Margotka ----> cicho bylo wczoraj rzeczywiscie, spokojnie jakos... ;) Zdiablona ---> hihi co za duzo strazackiej wody to niezdrowo ;) Lepiej sie dzis czujesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że operacja się udała. Proszę pozdrówcie ode mnie Zosię jak tylko sie pojawi. Wspaniała wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowaty fiołek.
jesteś zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku - ja też nie mam przez tepsę, ale i tak nie działało wczoraj zdaje sie, ze wszyscy tak mieli no i jeszcze ta nieściągająca sie poczta :( mam nadzieję, ze teraz wszystko będzie ok pa teraz to już naprawdę wychodzę z domku do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) taaaa TYgrysku,to musialo byc od tej strazackiej ;) ja narazie tylko na chwile z ostrzezeniem NIE ODBIERAJCIE MAILI OD RAY I RAV TO WIRUS TYPU ROBAL WYWALAC BEZ OTWIERANIA caluski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) taaaa TYgrysku,to musialo byc od tej strazackiej ;) ja narazie tylko na chwile z ostrzezeniem NIE ODBIERAJCIE MAILI OD RAY I RAV TO WIRUS TYPU ROBAL WYWALAC BEZ OTWIERANIA caluski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jaka zwariowana pogoda tutaj! Raz pada snieg, za chwile deszcz albo slonce swieci (teraz jest etap slonca). Dowiedzialam sie dzis szczegolow na temat mojego kursu: zaczyna sie 8go marca, potrwa rowniotki rok, 5 dni w tygodniu , w dodatku glupie godziny: mniej wiecej od 12ej do 17 (z malymi wyjatkami, we wtorki krocej, w dwa inne dni dluzej). Cholera, a mialo byc 7 miesiecy! Ani do pracy isc ani nic z takim godzinami 😠. Coz zrobic, trzeba sie integrowac . Wracam do pracy (a pozniej moze wyskocze na zakupy, bo juz ostatek wyprzedazy). Aha, wiedzialam, ze ta operacja sie uda, bylam tego pewna, inaczej byc nie moglo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce 🖐️ Ktos mi dzisiaj z samego rana przyslal jakiegos okropnego wirusa! 😡 😡 😡 Cud, ze kompa na nie padl! Ale jestem zla! 😠 No nic to tyle na teraz, przesylam Wam buziaczki! I do zobaczenia pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce 🖐️ Ktos mi dzisiaj z samego rana przyslal jakiegos okropnego wirusa! 😡 😡 😡 Cud, ze kompa na nie padl! Ale jestem zla! 😠 No nic to tyle na teraz, przesylam Wam buziaczki! I do zobaczenia pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce 🖐️ Ktos mi dzisiaj z samego rana przyslal jakiegos okropnego wirusa! 😡 😡 😡 Cud, ze kompa na nie padl! Ale jestem zla! 😠 No nic to tyle na teraz, przesylam Wam buziaczki! I do zobaczenia pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jaki piękny poranek! :D Wszędzie biało i dalej sypie :) huhu! Ino sama siedzę, bo moją kochaną lożę wywiało do pracy... buuu!.... 😭 Tygrysku ;) jasne, że jest boczne wejście! Nie wiem, czy naczelny ] :-> zdaje sobie z tego sprawę- może \"przypadkiem\" mu tam zawsze ten ogon ląduje ;) iiiii.... zresztą ja się nie znam, nic nie widziałam, nic nie słyszałam... ale tu jestem hehe :classic_cool: 🌻 MAŁA, JESTEŚ WIELKA! 🌻 :D - oczywiście wszyscy wiedzą, do kogo to i dlaczego :D Zresztą pewnie nie pierwszy raz ;) Specjalna przesyłka dla Zosi i zosinego tatki - duuuuużo duuuuużych ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Idę zjeść śniadanko :) P.S. AIR :) a do mnie ksiądz nie przyjdzie, bo była przeprowadzka i stracił trop hihiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefa nadal niet :D Wrrrrrrrrr znow sie post skasowal wrrr a ze nie byl za dlugi to go sobie nie skopiowalam wrrrrrrrr Nie otwierajcie tez maila o temacie TEST, bo to robal i wirus jest!!! Akara ----> nie smuc sie Kara ❤️, bedzie dobrze, skonczysz sobie kurs, bedziesz zintegrowana az milo, znajdziesz super prace, nie jakies nudne wklepywanie danych, a cos co lubisz robic :D No i chciaz nie bedziesz sie musiala w swicie zrywac na ten kurs :) Inga ----> musiala sie operacja udac, jak tyle osob trzymalo zacisnieta lapki za jej sukces :D Mała ---> yep, masz racje, to nie mogla byc wina TPsy, a kafeterii, bo jakos spokojnie i pusto bylo wczoraj pod lozkiem :) A o poczcie ani slowa, wczoraj 😠 wrrr sie nawsciekalam na nia!! wrrrr ;) Margotka ---> nio wlasnie jakis jest teraz zalew wirusow i robali, aj tez rano dostalam ale mi go na szczescie antywir usunal :D Zdiabloa ---> to cio ?? nigdy wiecej strazackiej??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×