Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tigre >>..ja nie wiem co polewam ...nie znam sie..ale mowili ..ze mocne..!.. ..jak kupowalam ..to zaznaczyłam ..żeby ..tego ..alkoholu było.. ...duzo i ..tanio...! :D:D:D...może to jakaś ..\" strażacka..\"..?..bo ma ..czerwoną kartke..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz predzej Diabelska ;) Idem z psiem to zajrze do sklepu, czy u mnie tez cos takiego maja :P Cos kupic?? Popitke, zagryske?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvain wszedl na 5 minut, siedzial 15 😠 I chyba mnie minela kolejka - a moze nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurka wodna, tyle napisałam i nagle wszystko znikło :( grrrr one more time..... Ja też przesyłam gorące myśli i trzymam kciuki za Tatę Zosi ❤️ Akarka ----> podobno czekolada dobrze działa. Bardzo się cieszę, że mnie nie dotyka zespół napięcia ani inne takie :P Tigra ----> a gdzie ty pracujesz, że możesz sobie filmiki oglądać? Ja też tak kcem :D Jeżeli chodzi o gadanie i jego wpływ na chrypę to przyrzekam jutro nic nie mówić. Ale będzie to trudne, bo w pracy 4 dziewczyny to trajkoczemy jak najęte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dajcie mi w koncu cos do picia ;) Tak mnie dizsiaj zirytowal obecny lokartor mojego przyszlego mieszkania, ze nalezy mi sie cos na uspokojenie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot>>..to twoj..Pan ..do Ciebie ...według ..grafiku..?..:D ...a co sie ..tak ..zasiedział..az 15 minut...!..to jak ..planowo ..po 5 minut .. to nastepne ..dwa dni ..chłopina ma w plecy..!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z mroznego i zimnego Ontario ....brrrrrr....:( :( i mam pytanie ...moge pod luzkiem polatac na miotle?? dla rozgrzewki !! moge? moge? moge? Bo zima puka do nas ostra zapowiadaja sztorm!! OOOOO Gio ...polewasz ?? ja tez chce!!! :D prawko mam bezterminowo niewazne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, taaa Gio, 4 razy po 2 razy, 8 razy raz po raz 8 :P:D:D:D Sprosniuchy ty jeden :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya, lataj ile wlezie i jeszcze ci damy drineczka na rozgrzewke jak Gio, ta zboczenica, w koncu sie opanuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot.... :D...o północy ..ze dwa razy...i ...nad ranem ..jeszcze raz...! :D ..c"est la vie..!!!..mon amour..!:D Kaya>>.. uwazaj ...polewam ...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane slicznotki.... PIIIIIIIC!!! I to szybko, bo jak Kloss przyjdzie to wysledzi, gdzie flaszka i tyle naszego. No i chce szybko, bo moje male mocno marudza i nie obejdzie sie bez tego Krecika Tygrysiowego... qrde... troszke chore sa, buu buu... Wiec znikam na jakies dlugie minuty. :-( Gio -> Twoje zdrowko! I niech Ci sie nie sni ta nalepa, tylko same piekne rzeczy, Diablico kochana! 🌻 Akara -> cala dluga emalie do Ciebie mi zezarlo na outlook\'u. Poplakalam sie az... Z zalu i ze zlosci. Dziekuje za karteczke - dolaczyla do moich \'pamiatus\'. Kach -> to Ci sie qrde powiekszyly od czasu jak separowano mnie od netu? Bo ostatnio to w tych michach czipsy byly... A co teraz tam wkladasz? Haneczka -> czy ja juz Cie prosilam o krzynke Twa? Moge zwalic od Tygryska, plosieeee, plosieeee (bede grzeczna, nawet - jak zapomne) Margotek, Tajgerka i Kasiek -> wam buziaki, bo powitanie to na Pajacykolandii macie. Kayunia -> ja nie bardzo w temacie, ale wciaz dreczy mnie bol niewiedzy - obrabowalas ten monopol wreszcie czy nie??!!! ❤️ Zochna -> na necie mnie nie bylo, ale caly czas jestem myslami z Toba - nawet jak mnie nie widac. Jutro o 10-tej zamiera u mnie w domku zycie - wszyscy trzymaja kciuki. I wszyscy wierzymy, ze Tata zdrowieje i bedzie dlugie lata jeszcze cieszyl sie zyciem i wami. ❤️ 👄 Dakota, Mala, Znudzony, Airek, Borewicz (kofffany - pifffa mi sie fce)... za wszystkimi wami dosc mocno tesknilam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w sklepie, nic o takim trunku nie slyszeli, poszlam zatem do remizy i sie strazakow wypytywalam... Oni nic nie wiedzieli, ale najstarszy strazak twiredzi, ze slyszal kiedys o takim piekielnie mocnym trunku ale nie wierzyl w jego istnienie.... ;) Air ----> pisz w notaniku i kopiuj wypowidz potem do posta :D Pracuje w firmie cio robi filmy VCD i DVD :D Oj czasem, jak trezba sprawdzic material to mam doscy ogladania, bo ile razy mozna ogladac to samo i to uwaznie, zeby wszystkie bledy wylapac?? ;) Ja mam w pracy dwoch facetow, wiec nie ma z kim trajkotac :P Kaya ---> mozesz, lataj, rozgrzewaj sie :D Margot ---> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ....:D:D:D ...dzieki juz startuje ..brrrrr...myslisz ze Gio zmieni sie??? he he he nie sadze:D JEJ DOPIERO ROZKI ZACZYNAJA ROSNAC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij Kundelku, szybko pij, na wszystkie 4 lapki, cobys rowno chodzila :D Ciesze sie, ze sie Krecik podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, czy normalna zdrowa rybka... :D:D:D Tak, tak Gio, c\'est la vie, rybce tez nalezy sie :D:D:D Kundelka, czytalam 👄 Tygrys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya, Tobie z zimna chyba oczka zamarzli, Gio ta ma nie rozki a rogi :P Takie, ze niedlugo to nam chyba lozko przekuje i woda nas zaleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya, nasza Gio, to jest beznadziejny przypadek :D I co gorsza nie tylko rozki jej rosna, ale cicho sza :D Kundelka, no to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, taaaa Gio ma rogi, cala jest kudlata :P i jeszcze rozne rzeczy jej rosna, ale cicho sza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,,,, w porzadku dzieki za pozwolenie lotow nad Diabelska Strefa Powietrzna .... jupiii..... tylko ...tylko ...te ..turbolencje tak trzepia za mocno ...,parasolka mi potrzebna jest ...zapomnialam .... Kundelek ...kofanie ...badz kumpela ..nie pytaj o monopolow\\y ...plisss!!!😭 😭 napad sie udal ..gorzej z moim tylkiem ...jakies nieopierzone stwozenie 😭😭 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w jednym grodzie ..w drugim grodzie ..zakazali ..wodku pić..a na dwierach napisali...bez poł liter ..nie wchadic..!:D ..Taaaak ..Kaya... przybij ..piątke.. !!👄..w życiu Romana . .sie nie zmienie..!.. ja sie dopiero ..rozkręcam.. !!:D ..polewam ..!...boszzz ..dlaczego to nasze wyrko..sie kręci w kółkooooooooooooooooo..???:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek....no....jakby kto pytal to masz racje :) slipia mi zamarzly i w szklaneczce widze dnoooo ...mam isc do okulisty?? czy naprawde tam tak sucho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no nie dziwie, ze Ci sie kreci skoro sama pociagasz! :D Nie badz sknera i daj popic tez innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ----> poczta sie nie chce sciagnac :( :( :( Kaya ---> nie musisz, masz pusto, bo Gio zamiast polewac, kreci sie w kolko starajac sie wlasny ogon zlapac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, mi tez nie chce sie poczta sciagac :( :( :( A poza tym na topiku o Polakach pojawil sie ten sam problem ze \"swiatlem\", co wczeniej na pierwszej czesci Diablow, ale tam mamy dopiero 52 otwarte strony :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Margot..>>...a wiesz ..tak mnie to ..nurtuje .. co mi jeszcze rosnie ..?:D ..sie uspokujcie troche dobra...?:D...na ostatnim zakręcie sie ..wyrżnęlam ..o \"wielkie stopy \"..Borewicza ..myslałam że go nie ma ..a ten ..lezy i chrapie..!:D ..a gdzie jest ..zdiablona ..miala przynieść sledziki na imprezke..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no qrcze - wyskoczyłam na momencik a tu taka impreza :D i co - macie jeszcze cośdo picia? dajcie, bo zmarzłam okrutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> ten ... nio... rosnie Ci... cosik... z tego... nio... z eee, mniej szlachetnej czesci plecow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, tez tak mysle i mam nadzieje, ze sa to tylko przejsciowe klopoty, bo w przeciwnym razie dlugiej kariery nie wroze Diablom czesc 2 :( A tak dobrze sie czuje na tym lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×