Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Air ---> ale Ci dobrze... nio ja sie musze sprezac :D Jak juz obetniesz wloski to zrob sobie zdjecie i mi podeslij :D Kaczucha ---> duszo rogata co sie ta krotko wpisujesz?? ;) :P Jak juz tu jestes to zaszalej :D Maya ---> hihii niedlugo to i tutaj beda wielkie liczby, jestesmu na jak najlepszej drodze ku temu :D Wind -----> lozko jest w dobra strone rozciagniete to pewnie Ty zle sie pod nie pakujesz ;) A ile masz wzrostu Wind droga, ze sie nie miescisz?? Fiolek i ja, jestesmy wysokei kobitki a sie miescimy cale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kuku 🖐️ Wpadlam na moment w przerwie klikania na pajacyka (juz mam oczoplas :D) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) bardzo bardzo ciesze sie ze z Zosia i Tata coraz lepiej :) Margot dzięki za fotki :D doszly ale narazie nie moge ich otworzyc :( kompy to moja slaba strona :( ale sie zrobi :) nie bedzie mnie tu jakis czas :( mam problemy i musze sie z nimi jakos uporac ale bede chyba czytac na biezaco co sie u Was dzieje poki co najlepszego wszystkim ale nawet nie mam sily wymieniac po kolei jak Wam sie bedzie nudzilo to pomyslcie czasem o mnie jak mnie nie bedzie i zyczcie mi ciutek powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Właśnie się wygrzebałam z mojego łóżeczka. Ale nie spałam :P nie nie czytałam sobie \"Komu bije dzwon\" - uwielbiam Hemingwaya, to jest dopiero dobre pisarstwo :) Tygryniu ----> oczywiście, że dostaniesz zdjątka mojej nowej fryzurki :) ale idę do fryzjera dopiro na 17:15, za późno zadzwoniłam i moja pani Marzenka już miała wszystko wcześniej zajęte. A teraz wyruszam na uczelnie. Będę kserować kserować i jeszcze raz kserować. Jak się te studia skończą to zrobię wielkie ognisko z tych wszystkich papiórów i będziemy sobie przez nie przeskakiwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow spicie?? POBUDKA!!! Wstawac!! Ale dzis mialam dzien!!! Najpierw wieza obudzila mnie o godzine za wczesnie :P Potem jechalam expresowym tramwajem, na poczatku jechal przed nami jakis inny tramwaj i sie strasznie wlokl ale potem gdy skrecil to moj sie tak rozpedzil, ze wyprzedzalismy samochody. hehehe tak szybko jeszcze nigdy nie jechalam, motorniczy to chyba byl jakims rajdowcem, a jak zakrety bralismy.... :D A przed chwilna nosilam wielkiem pudla 4 z kasetami pietra po schodach, bo winda nie dziala :D Cio za dzien!! Margotka ---> doszlo :D :D Sylvian i drozdzowka... mmmm :D Jest na co popatrzec i nie o drozdzowce tu mysle ;) A te z dziecinstwa, slodziutkie z Was dzieciaki byly :P Punia natomiast, juz mialam, chcem najnowsza fotke psinki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio prosze jak klikalam to sie w tym czasie dwa Diabelki obudzily :D Air ---> :D to ja dorzuce do tego ogniska moje sxerowane papiery, dobrze?? Jest ich pokazny stosik, bedzie wiekszy ogien :D Zdiablona ----> trzymak kciuki za pomysle rozwiazanie wszystkich Twoich problemow :D Zostaw tu pod lozkie, czasem jakis slad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moi Drodzy Piekielni :) Ja dzis wyjatkowo wczesnie wstalam, bo jutro egzamin i szukuje sie ostatnie goraczkowe wkuwanie, pisanie sciag... ;) Choc tych sciag mam malutko, naprawde doslownie pare literek :) Trzymajcie prosze za mnie jutro kciuki, nie wiem wprawdzie o ktorej godzinie, ale trzeymajcie caly dzien :D:D:D Margot -> ❤️ Lece, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Wybaczcie, ale nie będę za często. jestem przerażona, schorowana, wyczerpana i zdołowana. egzaminy na karku, pracy mnóstwo w pracy, w domu wszyscy chorzy obłożnie...zjazd był niezbyt udany...mam dość.... pamietajcie o mnie i jakby sie komuś chciało to proszę piszcie albo mailowo albo na komunikatora, który taki sam jak i mail. bede dostepna w tygodniu pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi przyszlam sie poskarzyc :D Bylam na dywaniku u szefa :P Nie przejelam sie tym wcale a wcale, bo facet ma jakies paranoje. Smieszny jest gdy sie tak zlosci i uwierzcie mi nie bylo mi prosto sie nie smiac :) Chyba skrucha tez nie za bardzo mi wyszla, bo zamiast blagac, laske i przebaczenie powiedzialam \"dobrze, przepraszam, do widzenia\" hehehe Tiaaaa, stwarza sobie facet problemy i sie czepia :P hihihihihi Gupi :P Kachni ----> tiak jest, jutro kciuki bede od samego switu zacisniete dla Ciebie :D Szamcia ----> ❤️ 🌻 👄 Trzymaj sie dzielnie i nie daj sie smutkowi!! Wszelkiego rodzaju chorobska maja to do siebie, ze sie w koncu koncza :D Praca sie nie stresuj, nie bierze wszystkiego do siebie, zamknijna chwilke oczka, wez gleboki oddech... :D A wszystkie egzaminki zdasz!! :D Napisze jak tylko znajde na to chwilke, na pewno :D ❤️ 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Mam wlasnie chwile przerwy! Na sajgonki i Kafeterie :-) Ufff... dziwny to dzis dzien :-) Zdiablona, mam nadzieje, ze szybko uporasz sie z problemami! :) 🌻 I przychylam sie do tego co napisala Tygrysica, zostawiaj chociaz od czasu do czasu jakis slad, ze jestes :) AIR, milego kserowania :D Zbieraj makulature na iscie diabelskie ogniska :D Tygrys, widze, ze tez masz dzisiaj \"dziwny dzien\" :D A jesli chodzi o Twojego szefa - coz, tacy sa juz faceci - tworza problemy, aby potem moc je rozwiazywac... taki to juz dziwny gatunek ;) Ale jak bedzie sie za duzo Ciebie czepial to wyslemy do niego Gio - jak ona sie do niego przyczepi, to juz facetowi nie bedzie sie chcialo wiecej czepiac :P :D Ciesze sie, ze zdjecia Ci sie podobaja :D Punie, debesciaka, przysle Ci juz niedlugo :D Kachni, dziekuje! Jestes WIELKA! ❤️ I trzymam kciuki za Ciebie! ❤️ Szam, dobrze Cie znow widziec! ❤️ Pamietamy o Tobie, oczywiscie, ze pamietamy! Nie dawaj sie smutkom i chorobskom ❤️ Dziekuje tez za maila - odpisze juz wkrotce :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ----> chyba coś wisi w powietrzu, bo ja też miałam rozmowę z szefostwem :P Mam wolne a oni mi dzwonią do domu i mówią, że coś tam się nie zgadza i czy ja coś pamiętam w tej sprawie. Kurcze tyle się w ciągu tygodnia robi rzeczy, że nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Ale skoro każda faktura jest podpisana i wiadomo, że to ja zrobiłam to faktycznie moja wina. Powiedziałam tylko, że mi przykro, że przeze mnie jest zamieszanie, ale nie jestem sobie w stanie teraz przypomnieć szczegułów. A babka przy telefonie czeka i ja nie wiem o co jej jeszcze chodzi. Więc Tygrysku nie jesteś sama moja droga. Mnie widzisz nawet w domu ścigają :P I cały dobry humor diabli wzięli bo sie tym telefonem zdenerwowałam. Ale mam nadzieję, że po fryzjerze mi przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAA!!!! Jaka jestem zla!!!!!!! 😡😡😡 Co za pajace z tych wszystkich profesorow!!!!! Jak mozna wywiesic wyniki pierwszego terminu w dniu drugiego????????? AAAAAAAAAAAAAAA!!!! 😡😡😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wiedzmy i diably :D Ja tylko na chwileczke bo siedze na walizce. Jutro bede w Varadero na Kubie. Bede sie grzal w goracym sloneczku i prubowal zapomniec ze to jest zima:) Bede jednak myslal o was i postaram sie wdepnac do internetowej kawiarenki aby do was kliknac. Planuje duzo kapieli, spacerow, co najmniej jedna calodniowa wycieczke, zabieram Mp3 player, 10 Focusow -bardzo je lubie, no i duzo relaksu na plazy i obiecuje sie nie spalic. No i co wieczor disco, caly dzien drinki, tak wiec bede caly czas nabuzowany:), mam nadzieje ze mi to wybaczycie:) Moje wakacje beda tylko tydzien, bo nastepne dwa tygodnie trzymam na wakacje w Polsce w maju. Zosia 🌼Gio i 🌼Margot 🌼Airnas informuja o stanie taty i bardzo sie cieszymy ze wszystko dobrze sie uklada, a to dla taty 🌼 Tygrysek my bardzo lubimy jak ty rozrabiasz, a najbardziej twoje rajdy tramwajowe. :D akarka ha ha ale cie dopadlo:) dobrze ze pomimo tylu zajec masz ciagle dla nas czas:D widzisz jak mi sie mordka cieszy. mala powodzenia w walce z virusami :) MAYKA wreszcie sie pojawilas :) i co znalazlas sobie przytulny kacik pod lozkiem? Margot nam diabelkom virusy nie straszne, prawda? :D i co teraz --- All O.K. a bedzie jeszcze lepiej:) Airek bo my lubimy wygodnie sie rozciagnac a szczegolnie wind:) wind przesun sie blizej srodka bo ci snieg na stopy napada, wlasnie otwozylem okno, tak ladnie i bialo na dworze:) zdiablona uporaj sie z tymi problemami szybciutko i wracaj do nas:) problemy ha ha, kto ich nie ma?:) one tak nas lubia:) Kachni powodzenia na egzaminach. Moja kolezanka opowiadala mi ze zawsze na egzamin miala krotka spudniczke i sciage miala ukryta pod nia.:) wam to zawsze latwiej:) szamik trzymam za ciebie kciuki, aby ci sie wszystko dobrze ulozylo i wyporstowalo:) i wracja szybko do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cio
Cio tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle wracajac do domq mialam przygode z tramwajem :P Tym razem sie popsul, drzwi sie wylamaly i pan motorniczy kazal wszystkim wysiasc, bo on dalej nie pojedzie z pasazerami takim tramwajem :P Ludziska pobiegli do autobusu a my (bo z kolezanka z pracy wracalam) zaczekalysmy, na nastepny tramwaj, ktory byl nawet dosyc luzny i on na szczescie juz dojechal do celu :D :D :D Air ---> mnie na szczescie w domq nie scigaja, sprobowali by... wrrrr Dobry humorek na pewno Ci wroci po fryzjerze, czekam na zdjecia i relacje z wizyty :D Kachni ---> sie juz nie zlosc ❤️. Mozna tak robic, mozna, u mnie tez tak bywa :P :P 🌻 :D Margotka ---> a czym sie objawial Twoj dziwny dzien?? :D Nio potem sie juz mnie nie czepial, obrazil sie chyba, bo ani slowkiem sie przez caly dzien do mnie nie odezwal :P hehehe Znudzony ---> jestes pewien, ze nie potrzebujesz nauczyciela plywania albo chociaz ratownika na Kubie?? Ktos musi przeciez Was pilnowac, zebyscie sie nie potopili :D Wez mnie ze soba prooooooosze :D Juz mam dosyc zimy wrrr Obiecuje ze bede (nie)grzeczna :D :D :D Bedziesz w maju w Polsce??? Suuuuuuuuuper!!!!!!! I ladujesz w Warszawie, prawda??? :D :D :D :D Wypoczywaj sobie, wypoczywaj, nalezy Ci sie odpoczynek porzadny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No Tygryniu wróciłam od fryzjera. Ale tata zabrał aparat więc muszę czekać aż wróci. Wtedy się obfotografuję i przyślę zdjęcia. A dzisiaj u fryzjera było śmiesznie. Są ferie, więc moja pani Marzenka przyprowadziła ze sobą córkę - lat 7, a jedna z klientek przyszła z synkiem - lat 5. Dzieciaki kwiczały, biagały, kłóciły się haha cały czas płakałam ze śmiechu. Jakie dzieci mają teksty i przemyślenia to się w głowie nie mieści :) Ale fryz wyszedł zgodnie z planem . Wprawdzie chciałam trochę krócej, ale jest dobrze. Jutro sobie nowy kolor walnę i znowu spokój z włosami na kilka tygodni :) Znudzony ----> na Kubę se jedziesz szczęściarzu :) tam po hiszpańsku mówią.... hmmmmm zazdroszczę ci potwornie i pójdę za to do piekła, ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diabolki:) Znudzony milej podrozy zycze i wspanialej zabawy:) Tygrysek- ale Ty to masz przygody z tymi tramwajami ja mialam zawsze przygody z tymi autobusami ogorkami jak bylam mala zawsze mnie kierowca drzwiami przytrzaskiwal do tej pory mam uraz jak zobacze cos co podobnie wyglada...... Margot:) Jay- moj ty pracusiu:) Akara- no tak to jest jak zaczyna sie pracowac nie ma czasu na nic ja to chcialabym znalesc jakas prace part time najlepiej zebym mojego meza mogla widywac czasami,zobaczymy jak to bedzie:) Air- a ja bede dzisiaj farbowac wlosy w domu ciekawe jak wyjda jak cos skonoce to chyba wszystko w domu porozwalam (przed okresem jestem) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> dobrze, ze sie nie smialas gdy Ci wloski akurat ciachala, bo jeszcze by krzywo wyszlo ;) O dzieciaki to maja texty, czasami bardzo madre i trafne spostrzerzenia maja a potrafia to w przesmieszny sposb powiedziec :D Dark Elf ---> Ty tez koniecznie wyslij mi zdjecie jak juz ten nowy kolorek miec bedziesz :D Czy to znaczy, za masz teraz uraz do... ogorkow???? ;) :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- hihihi nie ogorki bardzo lubie szcegolnie te malosolne mniammm:) Zdjecie wysle ale jak wyjdzie ladny kolor,jezeli nie wyjdzie to sie przefarbuje na braz(blond juz mi sie troche znudzil):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie ----> nie ma zadnego ale :P Wysylasz zdjecia, na pewno slicznie bedziesz wygladac :D Mmm malosolne to moje ulubione :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygryń zdjęcie poszło. Tylko jedno, bo resztę mi wcięło gdzieś przy kopiowaniu z aparatu :( poza tym baterie w aparacie słabe i już mi sie nie chce z nim walczyć. To musi wystarczyć, niedługo będą nowe, obiecuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> nic jeszcze nie ma buuuu laduj nowe bateria i pstrykaj wiecej, jestem spragniona Wasszych usmiechnietych buziek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> nic jeszcze nie ma buuuu laduj nowe bateria i pstrykaj wiecej, jestem spragniona Wasszych usmiechnietych buziek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Znudzony, to Ci dobrze - wakacje pod palmami :D Baw sie dobrze i wroc do nas wypoczety :D Tygrysek, moj dziwiny dzien objawial sie samymi dziwami i skoczyl sie bolem brzucha :o A grzejnik niestety jeszcze w pracy :( :D AIR, a mi, a mi? Ja tez poprosze o zdjecie :D Dark Elf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> wrrrrrr poczta sie sciagnac nie chce wrrrr Margotka ---> ale tajemnicza jestes :) W tej chwili dzwon po grzejnik, powiedz, ze musi, MUSI w tej chwili wracac, bo juz nigdy drozdzowki, nei dostanie ;) A tak serio, noc ma czy wroci juz wkrotce i bedzie mogl Cie przytulic i po brzuszku poglaskac :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Margot ----> Ami jest w budzie i robi hau hau :P już wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie mnie kopnijcie w tylek bo nie chce mi sie zejsc na dol do drugiego kompa zeby wyslac Wam zdjecia prosze o mocne kopy musze w koncu sie ruszyc ( przymurowalo mnie chyba do tego fotela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tigra --> wrrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×