Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

oo i Gio się pojawiła, jak miło :D ja zaraz uciekam, bo mam mały problem z kompem (hmm no nie wiem czy mały, ale.. ;) ) i muszę go zrobić, hiih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc majorek ..🖐️ Cos wam opowiem co mi sie wczoraj przydarzylo w kompie ...i mam prosbe popytajcie gdzie mozecie ...co to bylo i z jakiej przyczyny...!!!!! ..otoz ..podczas normalnej pracy komputera ..byla wlozona plyta z grą... ...wszystko bylo normalnie i w pewnym momencie . .nastapil...doslownie \'Wybuch \"...szuflada sie otworzyla ..z hukiem ... ....rozerwalo w strzepy plytke ...na 1000 kawalkow ..tak jak pęka krysztal...!!!caly komputer w srodku ..byl zasypany ..odlamkami plastiku...i na zewnatrz tez ...!!!..normalny szooook...! Czy ktos tak mial...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark nie martw sie, jeste takie powiedzenie, ci ciebie nie zniszczy czyni ciebie silniejszym :) tak wiec wykorzystaj to i glowa do gory. :) Margot ciagle na paczkach, czy juz wszystko rozpakowane?:) Kaya :) Zosia :) Tygrysek :) niezawodna ha ha :) majorek :) zdiablona :) Dziwak :) ty tu jestes nowy🖐️ Vacik :) Gio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze będę miała problem z kompem jakiś czas.. (windows klawiatury nie widzi ;) ) Gio .. łoooooooooooooooooooooooooooł.... Słyszałam, że coś takiego może się zdarzyć przy rozruchu kompa, gdy płyta jest w napędzie, ale.. przy normalnej pracy? A co wtedy robiłam na kompie? Hmm.. trojan to czy.. .. nie wiem.. ;) hej znudzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ... dzięki wielkie za zdjęcia 👄 ... sprawdz pocztę :) Elfik ..:) :) ...głowa do góry ...a na babę się wypnij ... nie wie co straciła wredna małpa .... ...\" jak to doświadczenie nie zabije to doda Ci sił \" majorku ... poczta na Ciebie czeka ...:) :) kaya ... znudzony ... 👄 :) Tygrysek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo co to .. nikogo nie ma? Tak szalejecie przy porządkach ? :D Ja już mam za soba odkurzanie - moja oficjalna praca porządkowa, hihi a teraz robię porządki.. ale w komputerze ;) Już mam w windowsie klawiaturę, ale przez to coś innego nie chce mi działać ;) ale.. ja już tak mam z tym moim sprzętem :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ... zapomniałam powiedzieć ,że tak rozwaliło płytkę u mojego znajomego jak włożył ją nie tą stroną co trzeba ... :) :) ... to tyle ... na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Dark, wyobrazam sobie jak sie poczulas, przykro mi. Wstretna baba, widocznie sie uwziela na Ciebie i musiala wymyslic jakis pretekst do czepiania sie. Zrobilam wczoraj pyszny obiadek, nowy przepis (zmodyfikowany przeze mnie). Tagliatelle z sosem z 4ech serow ii warzywami (oliwki, pomidory, pieczarki). Chce ktos przepis? Kaloryczne to jak cholera, ale jaka pycha! Mniam :). Znowu sama siedze, bo Aniol w studio, ech, los zony muzyka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza sobota w nowym roku niepracujaca ...czuje sie tak jakby cos wyrzucilo mnie z normalnego rytmu ....ale jestem zadowolona , rodzinka tez. Znudzony ....mialbys troche litosci i nie znecal sie tygodniowka jaka masz wolna od pracy!!!😠 ale ja tez bede miala wolne jak wygram w totka!!:D Tygrysek ....dzieki za pobudke ...spioch ze mnie Dziwak....witaj i...nie dziw sie niczemu tutaj ...zdarzaja sie historie niesamowite... Vacik ...czesc ..pozniej podesle zdiecie mojego kominka ..... Majorek ........🖐️ i 🌻 Giovinetta....nie mow mi ze eksperymenty ...priotechniczne odstawiasz z kompem....?? zamach szykujesz??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po pracy ... ale przed papierkową :( dobrze, ze to juz ostatni rzut (przed kwietniem :() Gio - no, no, ale numer spadam, bo i tak na razie nie wysle tej wiadomosci (19:02) - net mi zawisł :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, to co opisalas to nigdy o takim czyms nie slyszalem. Nie pomyslal bym ze cos takiego sie moze przytrafic. Jedyne co mi przychodzi na mysl to to ze plastyk byl felerny z jakimis naprezeniami i pod wplywem ciepla ktore jest w kompie sie rozlecial. :) Kaya no coz, w takim systemie pracuje :) Bawcie sie dobrze bo ja za pare godzin zmykam na impreze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzielna nieslychanie i zasluguje na cale pudlo ptasuego mleczka i pysznego drina :D Napisalam prawie calutki podrozdzial magisterki dzis :D Moze 7 stron ambitnie nie brzmi ale jestem z siebie dumna :D Chcialabym w przyszla ndz dac promotorwi caly rozdzial ale nie wiem czy mi sie uda :P Oczywiscie prze pisaniem zaliczylam dlugasny spacerek z psiakiem po parku :D Trzeba wykorzystac w koncu pozytywna sloneczna energie :D Akara ---> ja chce przepis, ja :D mniam!! :D Gio ---> a moze ktos Ci wlazl na kompa, haker jakis i takie niemile piskusy robi?? :) Kaya ---> alez wolna sobota jest wlasnie po to, zeby byc spiochem :D Majorek ----> dziekuje :D staram sie jak moge :D to co Ty masz za kompa?? wymien :P :D Mala ---> nie pracuj w sobotnia noc!! nie mozna :P :D Vacik ---> hihihi smieszny wierszyk :D Znudzony ----> o 12 to nie byl problem budzic, chociaz sama wstalam duzo wczesniej :D Suuuuuuuper zabawy zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu ktos zapytal :D. Hej Tygrys, 7 stron to sporo, gratulacje! No wiec tak, znalazlam taki przepis w sieci: 20 dkg sera Gorgonzola 20 dkg Mozarella 20 dkg startego sera zoltego, latwo topliwego parmezan. Ugotowac makaron, na patelni stopic ser z dodatkiem mleka lub smietany. Dodac mamaron do sosu, wymieszac. Moja modyfikacja: oliwki swieza bazylia pomidory (najlepiej takie malutkie) suszone pomidory w oliwie pieczarki Pokroic oliwki, pomidory i pieczarki, podsmazyc na oliwie (moze byc ta ze sloiczka z suszonymi pomidorami), doprawic pieprzem (soli nie trzeba, chyba, ze ktos lubi mocno slone, bo stopione sery sa dosyc slone same w sobie). Pokroic bazylie. Dodac do roztopionego sera najpierw bazylie, potem reszte skladnikow. Dodac makaron, wymieszac. Pyszne strasznie! Aniol jeszcze dzis wspominal, chociaz jadl odgrzewane, a na swiezo jest jeszcze pyszniejsze. Podawac od razu po przyrzadzeniu, bo ser szybko zastyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..>>....ja tez dostalam szoku...wybuch byl naprawde potezny ...myslalam ze caly komputer ...szlag trafil...!!! Musielismy go porozkrecac ...i w srodku odkurzaczem i pędzelkiem czyscilam ..wszystko bylo zasypane ..odlamkami i sreberkiem z plyty ...! To napewno nie jest sprawa wirusa ...ani hakera ...Internet byl w tym czasie wylaczony...to byla gra na plycie ..!..plyta byla wlozona prawidlowo ...i gra tez przebiegala bez problemu ...i nagle ..wybuch ...! ...a moze to dlatego...ze ja z Diablow jestem ..a wczoraj byla ..pelnia ksiezyca ...!:D (to żarcik)...naprawde rozerwalo plytke w strzępy ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> dziekuje :) przepis brzmi pysznie :D A z 7 stronek chce kutro zrobic 20 :D Bo mniej wiecej po tyle maja miec rozdzialy :) Gio ----> jak nic to pelnia i diabelska moc :D serio, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj usmialam - znalezlismy z S. kasete z nagranym jego gaworzeniem kiedy mialo to dziecie 8 miesiecy :D:D:D Oczywiscie nie obylo sie tez i bez wstawek koncertowych ;):D:D:D Usmialam sie strasznie! :D:D:D Gio, jak to robisz, ze CD-ROMy tak po prostu eksploduja??? :P:D Znudzony, jeszcze na kartonach, ale coraz bardziej robi sie domowo... mimo wszystko :) Akara, przepis... mmmmm... ale mi zapachnialo! :D Tygrys, 7 stron!!! Brawo!!! mam nadzieje, ze czcionka nie wieksza niz 40-ta :P:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ----> hihi wszystko zgodnie z norma 12 Times New Roman, odstep 1,5 :D hihi Fajna taka kaseta :D kiedys mialam takowa z moim gaworzeniem ale zielonego pojecia nie mam gdzie moze ona teraz byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ----> hihi wszystko zgodnie z norma 12 Times New Roman, odstep 1,5 :D hihi Fajna taka kaseta :D kiedys mialam takowa z moim gaworzeniem ale zielonego pojecia nie mam gdzie moze ona teraz byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Północ psze pań i panuff 🖐️ Halo !! Jezd tu kto ?!! No to śpijcie sobie :( Ja sobi posiedze i po marudze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) mordki kudlate Gio...ja znam taka co jej w ten sposob zniszczylo calego nowitkiego kompa ale cos tam wymieniali bo mial gwarancje ale jak ktos wroci to popytam dlaczego sie ci tak porobilo Znudzony ja tam wale z toba na te imprezke..a co tam ...bez nas ci nudno bedzie :D Tajger...znaczy sie bedziesz jutro powiekszac literki z tego co juz masz zeby bylo wiecej:P :D Akara czesc...jak dla mnie bomba...ale bez oliwek prosze :) Margot 🖐️ A gdzie Aniolka przepadla? :( buuu Wind...tez przepadl a taka dobra robalowe mial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dobry wieczor...Dzien Dobry :D a gdzie twoja zmienniczka...bedzie teraz rano mowic nam czesc ;) :D :D i nie marudz tylko polej cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zdiablona 🖐️ :D:D Ty nie śpisz ?! :O Co to, noc wampirów :P:D:D Leje winsko niech sie wiadro wypełnia :D:D:D I pijemy do łba ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se te n leb do tego wiadra wlozylam ze az mnie zamroczylo :) hihi jak kon z wiadra mamy pic ;) :D no ale zdrowie u mnie juz nie konskie...wiec ja grzecznie i szklanamy bede pic:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :D Vacik - mail chyba doszedł ;) akara.. fajny przepisik.. hmm mniam mniam potrawa.. :) Kaya - no to masz dodatkowo, że wolny to prawie jak święto :D mała jak ostatni rzut.. to rzucaj daaaleeeeko, żeby nie wróciły piapierki ;) znudzony - imprezka.. bez nas... no ładnie.. ;) ;) Tygrysek - łał, jestem pod wrażeniem, 7.. hehe ja nie moge jednej napisać.. .. hmm.. a Ty tu jeszcze upgrade do 20 chcesz zrobić... łaaa A komp mój.. no jeszcze sprzętowo w miarę dobry ;) ale ten system.. wiadomo jaki on sprawny ... Gio - to pewnie cd-rom oszalał. Niezłe zejście z tego świata, hihi \"zejście smoka\" :D oszalał i kipnął :D :D Margot - noo to musiał byc niezły szoł :D Dzień Dobry a jeszcze siedzisz? czy już tylko marudzisz :P a może już po wińsku zalegasz gdzieś pod wyrkiem.. ;) Zdiablona ;) jesteś, czy też już Cię nie ma.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Zdiablona, jestes - hehe, jak Ty tego posta tak \"dawno\" napisałaś, to znaczy, że ja swojego płodziłam 9 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze...Majorek :D ty mi o plodosci nie gadaj ;) :D wsadzamy leb do wiadra? czy kulturalnie pijemy?;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee może lepiej kulturalnie, bo jeszcze się nam trunek smołą zabrudzi.. ;) a o płodności to ja tylko tak... nie żeby specjalnie... ;) a hmm.. co.. szykuje się coś... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mnie nic nie szykuj :P :D wypraszam sobie :D no to bedziemy sie upijac kulturalnie :D wypije pierwsze wiadro ...i mysle nie jest zle :) po drugim lepiej barwy widze ...jejeje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malorek 🖐️ :D Pomarudze między wami ze łebem we wiadrze to lepiej bedzie mnie słychac ;):D O płodności tu coś tegoś... to może ja dawcom bede, co ? :D:D... wina :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×