Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

haaaaaa już wstałam :P wstawać szkoda dniaaaaaaa :D dzień dobry wszystkim pod łóżkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Mala, pobudka o 6 to skandal!!!! Tak nie wolno, za wczesnie :P I gdzie piesn poranna??? ;) Hop, hop Hop, hop zrob duzy skok I z lozka wstan Do wanny pedz I ciesz sie dniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuuża bużka
dla wszystkich diablow:D ..zgadnijcie kto ja jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33+vvat
Cześć i czołem wszystkim Diablątkom 🌻 Jestem pod wrażeniem .... ooochoooch .... aaaach .... :classic_cool: .... obejrzałam Wasze zdjęcia i szczęka mi opadła ( dobrze że nie wypadła hi hi hi ).... :) .... takich lasek jak w naszym Diabełkowie to chyba nie ma nigdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Zbiór lasek w jednym topiku ... ale się narobiło ;) :D :D Dzieczyny! :) na prawdę Wszystkie jesteście SUPER !! ❤️ .... i cieszę się że Was znam ... buziaczki Wszystkim i wielkie dzięki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik ----> hihi pewnie, my sa same piekne dziewczyny!!! :D W koncu nie ma to jak diabelska uroda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy od diabła oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel ci nie pomoze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel ma roooogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuże roooogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - o 6:00 rani chcesz piosenkę powitalną? :P ja ledwo na oczy widziałam :P Vat - nie bądź taka skromna - Ty też nie jesteś gorsza :D a ja dzisiaj spędzam czas kulturalnie - idę do teatru na Carmen :) - bardzo się z tego cieszę :) a w poniedziałek w ramach dnia kobiecego robię wyprawę an \"Nigdy w życiu\" :P - niespecjalnie lubię takie filmy, ale na tym podobno można się pośmiać :D no to narazka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablątka koffane :) gdzie Wy jest ???? :) :) kawa poobiednia juz zaparzona i nie mam z kim ja wypić ...:( :( choć ta tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diablice, a gdzie sie diabelki podzialy? :) Wczoraj przygotowywalem papiery do rozliczenia podatkowego, a dzisiaj jade do biura rozliczyc sie. Srednio 1/3 z moich zarobkow idzie na podatki i dodatkowo 15% za kazda kupiona rzecz. Robia sie wiosennie :) milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOMATKO ...!!!!!! OLABOGA.......!!!!!!!! TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI....!!!! Nikogo tu nie ma ....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vat:) to wypij kawke ze mna ja tez teraz pije czarna jak smola pogoda deszczowa a ja musze sie w koncu obudzic i zaczac uczyc:) Mala:) Znudzony:) A gdzie reszta diablow zasnely nam czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nikogo nie ma jak ..jestem ..i wszystkich obserwuje i raportuje ...! DarkElf....a co ty tak rzadko zagladasz ...??? Vacik ...a gdzie ty mi pchasz te zdjecia ...jak ja mam ..tylko jedno wolne ..wiec czekam giovinetta1@o2.pl Margotka ...ty sie moze juz skoncz przeprowadzac ..bo wiosna idzie ...czas zajrzec do kurnika ...! Znudzony ....podatki trzeba placic ..nie ma letko..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark ...:) witam piękną kobietę i zapraszam na małą czarną [🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :) słoneczko Ty moje... 🌻 zdjęcia słałam na gio... coś tam coś tam .... i wróciły .... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vat- witam piekna kobiete ktora odkryla eliksir wiecznej mlodosci,zdradz nazwe kremu ktorego uzywasz pleasssseeee ,no to pijemy kawke:) Gio -pracujaca kobieta jestem teraz ,nie mam za bardzo czasu ,za kilka godzin ide do pracy i zamiast sie uczyc menu to przegladam kafeterie wygonic mnie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark ...:) ... ucz się menu i pij z nami kawusię ... :) :) i nie uciekaj na razie ...;) ;) Gio...:) :) . .. czyść skrzynię bo słać będę znowu ...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Vaciki, dziekuje za zdjecie! 👄 Ale z Ciebie laska!!!! Elfica ma racje, z jakiego zrodla pilas eliksir mlodosci? Moze nam polejesz ;):D Gio, no czas by zajrzec do kurnika, czas czas... Czekam na propozyje next week :D Elf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ... ... ale ja Twoich fotek jeszcze nie mam :( :( a chciałabym...:) :) elisir który często piję i Wam chętnie poleję ;) ;) ...nawet zaraz ... ;) ;) ... to ... piffko i kawusia ... :P :P ... zapraszam na ucztę wieczorną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik, mam teraz tymczasowe lacze, ktore niestety wolno chodzi :( Ale zdjecia juz sie wysylaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z teatru w dobrym humorze :D muzyka wspaniała aktorstwo takie sobie ogólnie - nieźle ;) a teraz jakiś młodzieniec podrywa mnie na gg i proponuje randkę :D ciekawe, co na to Anioł Niepokorny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki..no to Vacik z tego wynika ze w jednym wieku jestesmy....:) ale ja za maz wychodzilam majc 23 a swojego 14 latka rodzilam majac 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nastepna bogini mlodosci:)Zosia &Vat ja nie wierze ze wy jestescie w tym wieku dawac mi tu dowody osobiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elik, masz racje - Zosia i Vacik musialy odkryc jakies zrodlo wieczniej mlodosci! Nie wiedze innej mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem jak zawsze pod luzko zagladam i wszystkim 😘 sle.33+vat dzieki za zdiecia ....uuuu ...no nie dziwie sie ze panowie ogladaja sie za toba!! znudzony ...witaj ...cos ostatnimi czasy mijamy sie z wypowiedziami na forum. przygotowany jestes na jutrzejsze cieplo? ma byc +16 stopni!! Margot ....🌻 Giovinetta🌻 mala 🖐️ Zosia 🌻 no wreszcie jestes Zosiu ...chociaz moge cie usciskac?? tak mocno? przy wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×