Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

...la la la la... czterdzieści lat minęło jak jedzen dzień .... la la la la :) :) :) ... no dobra zdradze wam sekret młodości ... :) ;) ... seks...seks....seks.... :P :P :P ... hi hi hi ... jakby to mój JANIOŁ usłyszał to by dopiero było... :O ... oj by było ... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vat-super sposob:)Zostalabym z wami ale musze zmykac na to szkolenie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark ... papatki ... Ja też już idę spaćku ... 💤 .... .... dobrej nocki Wszystkim zyczę .... ... kolorowych snów ... ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diablice :D :D co macie cudne lice:D dobrze ze tu ciemno;) w ciemnosciach tez nie najgorzej wygladam;) no coz Vacik...ja tam po lekturze fotek lustro z domu wywalilam...a co sie bede stresowac:D Znudzony...ja grzecznie o to swierkowe pifffo prosilam...ale zara bede tupac..i widlami dzgac...chytrusie;) nawet na podatki ci zal:D Elf nie ucz sie...zycie to i tak ciagla nauka:D Gio....blagam tylko nie mow tego co...no wiesz...;) :D no bo ty wszystko wiesz...ale nie mow;) :D Margot hejka🖐️ a cio wy z tymi kurami:O a moze tam som i koguty;)to ja chetnie zajrze:D Mala umawiaj sie na te randke...:D randka rzezc nabyta:D a Niepokornemu nie powiemy;) Zosienko 🖐️ i specjalnie dla ciebie[kosz wiosny] no i z pewna niesmiałościa upomnialabym sie o jakies zdjatka ....obiecalas;) Kaya 🖐️ a kwestii wieku...i dzieci to prosze mnie tu nie powalac;):D i tak jestem w czolowce...hehe...ale co tam jak peleton to peleton:D Tygrysie...a gdzie nam przepadlas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...dziewczynki prosze sciskac ale mooocno tak zebym poczula...i tak, tak, tak! Vacik ma racje!!!! To te orgażmiki...hihihi A tak naprawde...to majac 2 pare lat jak Akarka nigdy nie pomyślałąm nawet o kremie... a coa opiero przeciwzmarszczkowym...ale oki Akara twierdzi, ze ma sucha cere.Ja mialam zawsze tlustsza...mieszana...Kremy...dopiero teraz je zaczynam kupowac..:) Zdiablona nie masz moich zdjec? Nie zartuj....Dziewczynko...cos Ty1 A Tobie to czego tak poza tym brakuje? Darkus dostalas w koncu tą paczke...?Cos nic nie mowisz...az sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na diabli ogon nie mam Zosienko :O a co mi brakuje:O hmmm...moze to na \"O\" ;) hehe a gdzie to daja? prosze o konkretne namiary;) :D :D :D no to ja cie powysciskam za wszystkich :) a czy to ty otwieralas zdjecie z lora myslac o rurze? bo jak tak to mam cos specjalnie dla ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjablona na podatki place czy mi sie podoba czy nie :) a podalem wam kwoty nie dla tego zebym nazekal, ale zebyscie mialy pojecie jak jest w innych krajach. :) Ostatino bylem troche zajety i zaniedbalem troche was, ale tego piwa to dam ci z przyjemnoscia. Jako ciekawostke ci powiem, ze mam zawsze zapasy roznych piw w ilosci kila skrzynek. Ja pije malo piwa ale, ale lubie poczestowac i jak gdzies ide to nigdy z pustymi rekami :) Zaskoczylas mnie jednak z tym swierkowym, bo nie mam pojecia ktore to jest. Czestuje ciebie jednak tym co mam, a jest w czym wybierac. :) No to na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zdiablona ...to ja a jesli chcesz mi przeslac ta rure co ją Ci przeslala katisia12 to ja mam z tego prostego powodu , ze katisia12 to ja! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znowu poska prasa klamie:( bo mowili ze w kanadzie to swierkowe to najlepsza rzecz pod sloncem...wiec myslalam ze po lozko tez sie nada:) ale wybrzydzac nie bede i za szczodrosc dziekuje ci :)👄 wiem ze nie narzekales...ja sie tylko wydziczam:D a ze cicho pod lozkiem to na ciebie szefie padlo;) ale ja bym ci serca utoczyla....czytaj : cale piffo wypila, z lubosci do ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee bo wy z Kaskiem macie takie podobne maile...ze sie kiedys pomylilam:( ale masz juz mnie i RURE wiec otworz kszynke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...Margot Zdiablona...Super! Super! Ho...ho.... dobre! Ale Ci do twarzy! ;) Rurze tylko blasku dodalas! Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja Zosiu jak widze rure to sie oprzec nie moge:D dobrze ze pod lozko sie nie zmiesci;):D taka rura...ale te nogi od wyrka mimo wszystko mi jakies mysli nasuwaja:D :D :D le nisko tu i nie da sie poszalec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wam. Padam na nos, ja znowu tylko sie przywitac. Aniol mial dzis koncert, fajnie bylo. Zmykam spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja idem snić o....milych rzeczach...pifffo Znudzonemu wypilam...hehe...ale sie zdziwi...niby takie mial zapasy:D i snic bede o nieprzzzzyzwoitych rzeczach...;) :D i proszem mnie nie budzic o 6 rano...wtedy przosze o mala cichutka lulanke:) a tak kolo poludnia mala kafffke pod wyrko zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Zocha mnie obgaduje :D. Fakt, mam sucha cere, a taka starzeje sie szybciej i jest bardziej narazona na negatywny wplyw srodowiska niz np. mieszana. Poza tym Zosiu kochana, bedac w moim wieku raczej nie zarywalas nocek przed kompem, co? ;) A ja tak i to sie niestety odbija na wygladzie skory... Cos za cos, ale co tam, w ostatecznosci za jakies 10 latek potraktuje sie botoxem :D ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze szkolenia ale fajnie bylo powoli i bezstresowo tak jak lubie:)Przegadalam z dziewczynami prawie caly czas o kosmetykach i ciuchach:)Obiecalam tez chlopakom z kuchni ze przyniose im kiedys bigosu:)Podoba mi sie tam fajna atmosfera:) Zosia -Nie dostalam pewnie zaginela buuuu a jaka poczta wyslalas morska czy lotnicza,bo morska to idzie dlugo. Margot -dzieki za zdjecia:) Vat:) O matko dziewczyny jak ja rozpiescilam mojego chlopa bylam tylko kilka godzin na tym szkoleniu i mu mowie ze jak bedzie w domu to zeby sobie odgrzal zupe albo kotlety jak bedzie glodny,nic nie ruszyl a z glodu pewnie mu burczy w brzuchu ,teraz znowu poszedl do pracy okonczyc jakis projekt i pewnie bedziemy jesc o 11 w nocy. Akara:) Gio:) Znudzony:) i wszystkim buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie !!! Pobutka !! Wstawaaaać :D:D Dzień Dobry !!! 🖐️ :D Kawa zaparzona, kanapeczki porobione, czekam z tacą !! Do kogo podejść ?! :):D Całuski dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dzien Dobry, za kawke i kanapki dziekuje. O z pomidorkiem i ogoreczkiem, moje ulubione. Mniam mniam. :) A ja ci zrobie po grecku, moja ulubiona. :) tylko rozmawiajmy po cichu bo zdjablona obudzimy, ona planuje pospac dzisiaj dluzej. :) Dark Elf ty tez po nocach piszesz :) 🖐️ Tygrysek jeszcze spi ha ha, mala tez, dzisiaj je z dzien dobry uprzedzilismy. :D akarka :) Zosia :) Wszystkim milego dnia i weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaje slonko juz nie spi Wiec tez wstawaj z nim i TY!!! Dokad leci chmurka wiesz?? Otworz oczka i przekonaj sie :D Diabelska pobuuudka!!! Wszystkie Diably budzi :D I chce byscie zaraz Pospiewali ze mna troche :D :D :D :D 👄 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt - dzisiaj mogłam znowu dłużej - to dzięki moim chorym koleżankom :) - poprzesuwano nam godziny zajęć :D Zdiablona - oczywiście, ze sie umówię :D a Niepokorny wie :D jakoś nie mogę przed Nim niczego zataić :D nawet pochwala wychodzenie z płcią przeciwną, bo teraz jesteśmy w trakcie 5-tygodniowej rozłąki :( koniec tygodnia mam cudowny :) wczoraj teatr, dziisaj wystawa zdjęć koleżanki ze studiów jutro spacerorandka :D życie jest piękne :D a teraz piosneczka :) (bo jakoś nie słyszę Tygrysa) - przepraszam za niecenzuralne słownictwo :P dzień dobry, Diablątka ruszcie spod wyrka dupiątka dzień się piękny zapowiada wstańcie szybko - dobra rada :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj na \"Duzej rybie\" yeah i bleee. Mnie sie nie podobalo :P Nuuuuudne, glupie, dobrze, ze bilety byly za darmo (kolezanka wygrala), bo sobie chociaz z przystojnym bileterem poflirtowalam ;) A necik znow mi wczoraj bunt oglosil, wiec nie moglam do Was zajrzec :( Dobry i Znudzony ----> Wasza pobudka sie nie liczy bo: Znudzony sie spac a nie wstac szykowal o 5:20 sie spi a nie budzi ludzi nie bylo piosenki :D Darkukuś ----> hihi fajne szkolenie :D bardzo sie ciesze, ze Ci sie podoba :D 🌻 Mala ---> yep, o 6 piosenke powitalna :) Nie ma piesni?? Pobudka nie zaliczona, do powtorki!! ;) :P czeeesc 🖐️ coz za piosenka ;) Margotka ----> :D :D :D ❤️ :D :D :D Zdiablona ---> nie przepadalam bylam, jeno niewdzialana , bo mr Interenet nie chcial mnie pod lozko wpuscic ;) Znudzony ----> a ja abrdzo lubie nowe piwka probowac :D szczegolnie takie specjalne, specyficzne dla danego kraju :D ale i tak najbardziej lubie belfas, ciemne piwko :D Nadal mi nie wyjasniales jaka to jest kawa po grecku :( :P Vacik ---> podoba mi sie ten sekret mlodosci :D :D :D Zosia ---> :D i ja tez TAAAK mocno Cie sciskam :D ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Niee... to nie to.. nie... nie wstałam znów żeby mnie Anioł zabrał, nieee... nie siedzę na uczelni... niee... :D:D Wstałam wcześniej, bo... necika mi ustawić przyszedł nowego Admin mój :D:D Heej w domku jestem :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek 🖐️ nie wierze.... sama wstalas????? Aniol Cie zapachem kawy i swiezego pieczywa budzic nie musila?? wow!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigruś.. nastawiłam budzik... na ... 8.45 ;) Właśnie dlatego, że miał przyjść ten chłopak :) A komp jest u mnie w pokoju - więc musiałam wyro ścielić się ubrać.. i dlatego.. :D ale dzięki temu będę miała dłuższy dzień :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Margot 🌻 ... dzięki za zdjęcia - kolejne piękne Diablątko :) :) :) och! Dzień Dobry ... ja na drugi bok się przewracam i słyszę jakąś pobudkę ...;) ,,, i kanapeczki .... i kawusia ....i całuski ... :) :) :) ... to jest dopiero piękny początek dnia :) :) :) znudzony .... jesteś jednak najlepszy szef nad szefami :).. dbasz o nas jak nikt inny ... ;) ... spać nam dajesz.... Tygrysku ... 🌻 ....też coś zaśpiewam .. a co ! ..... Dzieńdoberek Wszystkim rano już kawusię dziś podano szefunio nasz czujny jest a ta kawa jest the best mała :) ... uważaj na tej randce... Anioł Aniołowi nie równy ...:P majorek ... hejka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...rozbrykane dziewuchy i chlopaki. Widze ze niezle zescie po nocy buszowali ...kiedy ja ...ciezko pracowalam ...! Dzis w nocy byla pelnia ksiezyca ...i ..robilam sobie maly seansik spirytystyczny....!!!! Dopiero wstalam godzinke temu i ledwo na oczy widze ...! Zosia....no pieknie ...to ja tu kurde ciezko pracowalam a TY...na rurze tanczylas???..i to jest sprawiedliwosc ...!👄 DarkElf..>>...powiem ci w tajemnicy ...ze bedziemy sie teraz malowaly ...takimi samymi pomadkami...wiecej nic nie powiem ...ale ty wiesz ..!:) zdiablona ..>>..to mnie zastrzelilas z samego rana ...:D:D:D ...a co ja mam nie mowic ...co ja wiem ...?...i ty to wiesz ,że ja wiem ...?:D ...lubie takie zagadki...!!!!!! 33+vat ...podalam ci przeciez adres gdzie jest wolna skrzynka ...i czekam na fotki.. ...no ale jak napiszesz konkretnie ...a nie na gio...cos tam ,cos tam ...to napewno dojdzie ...:D:D:D Dla pozostalych ...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> hihihi dzien bedziesz mialy dluzszy i cuuuudowny, sloneczny, optymistyczny :D Vacik ----> pieknie spiewasz, cudownie :D Ale troszke niezgodne to z prawda, bo szefa jeszcze nie ma ;) :P :D hihihi (Zaraz bede miec 2000 :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> cholerka, wczoraj byla pelnia ksiezyca, cholerka!!!!! :( Czyli dzis maleje :( buuu a ja potrzebuje rosnacego ksiezyca w piatek buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×