Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Jak to gdzie????Szukalam ,czekalam na Ciebie :) A Ty sobie tutaj romansujesz.Czekaj ,czekaj.....porozmawiamy w domu :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cio ? :O:) [boi sie i czerwieni] Ja tylko sobie ... a poza tym mi nikt niczego nie udowodni :P:D Jestem niewinny. Wiardo nie było moje :D Nie piłem sam :O:D:D ..Byłem zmuszony i molestowany :):D:D Bałem sie, że już nie poczuje twojego słodkiego zapachu Dobry Wieczorku :)🌼 A wicie, że u mnie śnieg pada !! :D Na zime to chyba wrózy, co ?! ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Dzien Dobry...Dobry Wieczór sie pojawił i zaczął padac śnieg.To ja lepiej juz sobie pojdę,to może przestanie sypac snieg i zacznie świecić słonce na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie - ja w papierach, a Wy tu taką imprezkę urządzacie :D i to winko z wiadra :P końcówka papierów jeszcze we wtorek i ... przerwa jakies 2 tygodnie ... :( ciekawe, czym ja sobie zasłużyłam na to 😡 moze dzisiaj chwilkę pobuszuję w necie wieczorkiem, bo Anioł Niepokorny wyjechał do Orzysza i wróci w nocy :( ale do spotkania jeszcze tylko 1,5 tygodnia, bo przyjedzie do mnie wcześniej :D pozdrawiam wszystkich razem i kazdego z osobna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mi sie waż !! 😠 Śnieg mi nie przeszkadza, tylko ta dziwna cisza jak tylko sie spotykamy. Jakby wszyscy czekali na jakies sceny ;):D Hallo ! Jezd tu kto jeszcze ?!! Zapalimy świeczki i posiedzimy przy winie :) Będzie jak w kinie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.to ja poprosze Tokaji:D.A do tego wiadra rurkę,bo nie bede tam wkladała całej glowy z włosami,żeby się napić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dobre :D nie napisalam NIC!!! :P Ale przejrzalam materilay, ktore mam i wiem z czego pisac bede (tylko kiedy????) ;) Potem zatonelam w ksiezace (Cook) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdem zdecydowana na winko :P ktoś proponował? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście strona 117 wyświetla mi się po dodaniu 30-tki do strony 116, więc Cię nie zauważayłam po 17-tej Dzień Dobry Tigre - super, ze wiesz, co będziesz pisać - jak ja pisałam swoją magisterską, to do tygodnia przed obroną nie wiedziałam, co tam jest :D a temat był zaiście imponujący :D jest tu kto?? halo? tu się czeka an winko proponowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochani kochani wróciłam :D Nic jeszcze nie czytałam, weszłam do domku i się melduję. Pogoda była super, śniegu po pachy - dosłownie :P Najeździłam się na cały rok. Pierwszy raz w życiu jeździłam na nartach carwingowych - miały metr długości, były bardzo szerokie i można na nich jeździć jak na snowboardzie- szybko i na krawędziach. REWELACJA :) zdjęcia będą ale za jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pink pink co tam znowu światło nam gaśnie. To już chyba takie zrządzenie losowe, że na diable zawsze ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uooo !! :D Ale was tu tera 🖐️ :D:D Tygrysek. :D To co nie napiszesz teraz napiszesz potem ;):P:D Mała. :) Nie bybaczam 😠 :P:D Ale winem sie podziele ;):D J23 New 🖐️ :D Hej Tobie..:D Ten kto to Ja ;):D Dobry Wieczór ! Jezdeś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mała ...:) dobry Dzień na ten Wieczór Air...ha ...a ja też byłem na nartach ... w Zieleńcu ...wczoraj :D:D No!....qrde....kobitki.!!!....jako ...że was jest tu nadal więcej ...chciałem ....na okoliczność 8 marca...złożyć wam życzenia ..pogody ducha,radości ,tego...no ...pociechy z ...swoich x-menów:) i innych pociech :)....i 6 w totka :)... a to dla was[ kwiat] +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko... ....ooooooo...Don Donaldo sie pojawil po dalekiej podrozy...:D Dziekuje ..ze swojej strony za ..zyczenia...! no to ...opowiadac co u was ...bo u mnie nic ..leniwa niedziela..!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Ide do kina za godzinke, na Big Fish, zobaczymy czy mnie tez sie nie spodoba (jak Tygrysowi), mam nadzieje, ze moje wrazenia beda inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz ----> to super :) warunki były rewela nie? chociaż u nas trochę wiało, ale za to było słońce :) My w końcu byliśmy w Bolesławowie, jakieś 10 km od Czarnej Góry, ale tam też jeździliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć panie Drdynator;):D...jak by to powiedzieć ...na zdrowie:D;) cześć Akara...;) Airka....Ba ...gęba opalona ...jak w lipcowy weekend :D...a u nas też wiało ..tyle ..że my ..braliśmy utrwalacze..we postaci grzanego wina :D:D...oj siędziało ...i zostaliśmy jeszcze na jazde nocną...czyli cały dzień..i do 21..wieczorową porą......też się najeździłem ...!!! ta....no i na dziśczas minoł ...:(... do ..kiedyś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się przestraszyłam, Akara - naprawdę nie lubię takich zdjęć :( teraz impra być musi, bo bez upicia zero spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diablatka 🖐️ ...jestem ...ucieklam z kuchni....nie dam sie dzis zagonic do gotowania ! ....moj aniol przejmuje paleczke! ...tylko mam obawy ...czy nie skonczy sie to pozarem.....jesli jutro nie zjawie sie u was to znaczy nie mam domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa i z wielkiego pisania wyszedl wielki balagan ksiazkowo xerowkowy :D :D :D Airka ----> alez Ci zazdroszcze :D tez bym chciala sprobowac carvingu :) tam jeszcze chyba bez kijkow sie jezdzi, tak?? :) na zdjecia czekam z niecierpliwoscia :D Akara ----> ciekawa jestem jak sie Tobie film podobal :) Dobry ----> tez tak mysle, nie dzis to kiedy indziej sie napisze :D luuuz :D J 23 ---> a ja w Zielencu kiedys bylam ale lata i zapamietalam najlepiej taka stronma gore, co byla kolo schroniska, jak sie po piwku z czech z niej schodzilo.... oj dzialo sie, dzialo :P :D cos o swym pobycie w stolicy juz wiesz?? :) za zycznia i 🌻 slicznie dziekuje 👄 :D Kaya ---> hihi nie strasz, bo jeszcze np net Ci jutro (tfu przez lewe ramie) nawali i pod lozko nie wejdziesz, a my bedziemy Ci juz nowego domu szukac ;) :P Mała ----> hihi nio ja wiem, co pisze :D sama chcialam to mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Jeszcze wszystkiego nie czytałam co napłodziliście (postów oczywista :D) od mojego ostatniego ;) ale... : Zdiablona - hehe o 4..... noo racja ! :D ochh tak mi przykro, że \"popsułam\" imprezę ;) ;) Tygryniu - chyba masz rację z tym wolnym czasem ;) Dzień Dobry - hmm ja nie pamiętam, żeby doszło do czynów.. (z tym rzekomym molestowaniem .. ) - Dobry Wieczór nie słuchaj go.. ;) Dzień - moja babcia raczej nie robi takich.. hehe (i na pewno nie w wiadrze :P :P ;) ) (reszta będzie potem - jak przeczytam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ...dziekuje za maila ...jednak mam nieco inne oczy ...inny kształt...bardziej skosne ..!:D..ale makijaz ładny ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ;) Tigrysek - hehe pomyśl sobie, że ja nawet się zmusić mam problem, żeby dojśc do tego co Ty - tzn. zacząć niby, ale nic nie napisać.. ale zacząć :D Air - aleeeeeeeeee miałaś fajnie :D To świetnie, że było tak super ;) ;) J23 dziękuję bardzo za życzonka itp ;) I do rychłego znów Cię tu ujrzenia .. Ty też narty.. aa.. ;) Gio - u mnie była spokojna, spacerek dośc długi do i od babci, no i sama wizyta - na miejscu była ciocia z córką, czyli siostra moją cioteczną, to miałyśmy z kim wracać (a ja z mamą). Potem tylko nie mogłam się doczekać na kompa wejść, ale był zajęty przez brata i jego lubą - w celach bardziej czy mniej edukacyjnych, więc nie mogłam protestować ;) (chociaż ściągi też robili ;) ) akara - no ciekawe jak film.. chociaz ja za bardzo nie wiem co to za film .. i o czym ;) (gdzieś chyba muszę poczytąc co i jak :) ) mała... hmm ...czego się przestraszyłaś... ?? Kaya - no ładnie, fajnie, że Cię wyręczy Anioł - pewnie aż tak źle nie będzie hihi (a może tylko malutki pożarek.. :P) Za to mój Anioł, to niezły kucharz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge tez byc kandydatka na diablice tez? cos slyszalam o oczepinach jakie musi przejsc nowy kandydat na diabla ...nooo troche to strasznie brzmi ...ale sprobuje ...moge do was dolaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie z Wami jak odbywały się te szaleństwa pod łóżkiem... :( :( :( ... buuuuuuuu .... 😭 p r a c o w a ł a m !!!!! Kaya :) ... czekam z utęsknieniam na zdjęcia kominka... :) ... co Ci wyczarował Twój Aniał do jedzenia??? ... Czy aby na pewno jadalne...???? :D akara :) ... poproszę kawałeczek tego pysznego jedzonka ...:) :) ... lenistwo mnie ogarnęło i nie mam ochoty na nic ...:( :( :P Tygrysek :) :) ... piękne budzenie ... jak zwykle zresztą ... :D .. kasiek ... Dzień i Wieczór ... :) ... mała :) 🌻 AIR ... :) ... dobrze że wróciłaś caaaała !! :) :) ... też bym tak chciała .... :(:( majorek ... 🌻 Gio ❤️ ... maila dostałam :) dzięki bardzo 🌻 ... odpiszę Ci jutro bo teraz już mnie ganiają od kompa ..:( Basia ... witamy pod łóżkiem ... :P J23 ... 👄 ... za zyczenia :) :) Buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich 👄 .. 🌻 Dobrej nocki ! Pa pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Vacik - miło CIe widzieć, i 👋 .. bo już idziesz.. ;) szkoda.. Jest tu jeszcze kto ? Basia - czyżbyś już podchodziła do zadań rekrutacyjnych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×