Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zdiablona.. ja?.. ależ skąd.. hehe.. Dzień Dobry... no ok ;) wino płodzić możesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poglos idzie z tego wiadra :D :D wina dajcie....wina chce....jejeje dawce znajde ojejeje :D Majorek azes mnie nastrachala ;) wiesz co by sie dzialo jakbym wyszla spod wyra ten...no tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona hahaha ale przyspiewki :D:D Wiesz... ;) jedno wiem na pewno.. mnie nikt nie oskarżyłby o to ten tego..:P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co...stac mnie i na przyspewki...noca sie mi niezle rymuje :) a dobry prokurator wszystko nam udowodni...zwlaszcza jak sie dowie ze wiadrami wino piemy:D :D :D eee...dawca sie nam ululal:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne ululał tylko zapił :P:D A w prawdzie to ja se w krzakach siadł marząc , że może wkoncu powychodzicie no spod to bym se zapatrzył na ten ....tego ;):D Gdzie moje wiadro, :O ?! No, co. W polsce jestem czy jak ?! :O:P:D:D Oddawać mi 😠 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry.. żeee cooo ? Zdiablona.. hmm.. może też będzie chciał wiadro spić ? ;) a wtedy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie widzialam pijnego wiadra :D :D :D chetnie popatzre jak wyglada:D :D wiadro milczy dusza spiewa koooooooooooochaaaaaaaaj mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona.. noo.. hahah... nieźle mi to wyszło :D Jednak skoro już nawet Dzień szuka wiadra... to kto wie.. może on próbuje je spić ;) (czy ja zaczynam już bredzić? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wołanie wślizgiem bez wahamia pod wyro sie pakuje i gdy wale łbem o kant jego nieprzytomny tam ląduje :D:D Zna ktoś sztukę wiadro-usta ?? :O:D:D Albo sztuczne ratowanie kołem :D:D Dajcie mi sie napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Majorek nie bredzisz:) :D on juz upil wiadro:D :D Dobry lap sie za szklo i pij bo jakis wysuszony jestes;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek. No to sie robi tak: Wiadro musi być w lewej ręce, prawom obejmujemy ofjare podtrzymujac go kolanem by nie uciekł i lejemy mu w gembe co by tam nie było. :D:D:D Mnie już nie ratujcie ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaa Majorek kolano najlepsze:D bo kto powiedzial ze tylko nasze kolana ladne;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona :D no właśnie :D (oo zaświeciłaś znów ;) ) już chyba pora ewakuować się.. do własnego łóżka ;) Dobranoc, szaleństwa na noc :) 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a diabelki szaleja i smieja sie smieja :D Majorek juz spatki:( eee no cio ty:O ja tam nie ide jeszcze :) no to lul;aj cieplo:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawaj mój Diabełku, kończy się już nocka Już słońce wstało, jest Pora wejść pod łóżko, hej, pora wejść pod łóżko Ząbki za moment umyjesz szczoteczką I ciało namydlisz pachnącą gąbęczką Kawę zaparzysz i z mlekiem wypijesz Zjesz świeżą bułeczkę i talerz umyjesz. Wstawaj Diabełku, bo jest bardzo miło Ptaszki już wstały, śpiewaja a\'capello. By dobrze Ci było, tak dobrze Ci było Wstawaj Diabełku, nie mardź, już naprawdę pora Wszyscy cię lubię, przytulą, utulą :D :D :D :D 👄 :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cio ja widze, jakas kameralna imprezka wczoraj byla :P Z chlaniem wina z wiadra :) Majorek, Zdiablona, Dobry, glowka nie boli?? Kawy zaparzyc?? :D Majorek ----> ja od dwoch miesiecy nie moglam zrobic ani 1, wiec wykorzystuje wolny weekend. Nie mam kiedy pisac, w ciagu tygodnia praca, basen weekend studia :P Zdiablona ---> a nie!!!! ambitna jestem i bede pisac dalej!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto jest diabłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mamy niedziele ... ..ale zescie noc przebalowali...do bialego rana ...:D ..33+vat..>>>..odpisalam ...dzieki...!:)..jak mozesz ..to skrobnij cos na gio..2 Pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, witam Państwa :) Zdiablona, Dobry - widzę, że beze mnie długo nie pobalowaliście :P ;) Tygrysek - cóż za piękna obudzanka :D Wiesz, ja mam kiedy pisać, nie mam pracy, studiów już też nie... ;) i nadal kiepsko ;) :P a kto jest diabłem - my wszyscy :P Gio 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabły 🖐️ tu imprezka sie działa a ja spokojnie se spałam...budzic mnie razem nastepnym!!! ;) Gio, no pierwszy raz słysze o \"wybuchnieciu\" płytki...:O usciski Diablico... znikam, bo sie nie nadaje do niczego.... pozdrowionka dla fszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek hej :) ja zaraz uciekam, bo obiadek niedługo, a potem babcię odwiedzić, bo od przyjazdu jeszcze się z nią nie widziałam.. ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nie bardzo widze te dzisiejsze pisanie... Nic jeszcze nie mam, oblozylam sie xerowkami ksiazek i slucham Placebo :P Wczoraj bylo latwiej, bo mialam duzo artykulow z netu, a dzis musze czytac ksiazki i pisac. Nie chce mi sie :P Kasiek ----> jak sie czujesz?? ❤️ :D Majorek ----> czasem jak ma sie za duzo czasu to jest jeszcze gorzej :P Ja wlasnie mam mobilizacje, bo nie mam kiedy pisac, wiec wykorzystje wolny dzien, a gdy wolne jest non-stop to brak takiego argumentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa witam:) rano trzeba wstac...to jest tak gdzies o czwartej bo potem juz nie:D prawda Majorku? :D :D no bo jak poszlas spac to juz nie bylo tych kolan i innych takich:( Tygrysku :) ales ty ambitna [fiu fiu] no i budzisz cudnie...to znaczy cidnie sie dalej spi przy takiej budzance:D Gio czesc:D no i dla calej reszty po 🌻uszku z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry mówi wam Dzień Dobry !! 🖐️ :D:D Tygrysek. Ucz sie sumienni ;).. a te sciągawy do śmieci, a fuj :O:D:D Majorek. Przynieś od babci jakąś śliwowike 🖐️ Kasiek. Hej :D:D Nadajesz sie, nadajesz ;):D Gio. Znowu narzekasz, że mamy niedziele :(:P:D Zdiablona. :D 🖐️ Popołudniowa ptaszyno :D Hejka tobie :D Wszystkim 😘 sa robie i po wiadro skrobie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×