Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No dobra bede straszna i opowiem wam kawal... ten o Gasce Balbince? alez wodzu co wodz.. no to ja przepraszam: a kawal brzmi: co to jest?: po wodzie plywa i kaczka sie nazywa??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już wiem dlaczego nie chciałaś go opowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe a jak sie i tam usmialam hehehehehe :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież nie mówię, że się nie śmiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie pora na kawaly... pora na pory w rosole a moze pora na telesfora..... :D:D czytaliscie podroz smokiem Diplodokiem, albo odkrywanie wody sodowej?? REWELACYJNE KOMIKSY...hehe oprocz Thorgala sa tez inne fajowe komiksiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam \"pora na Telesfora\" - \"cztery słonie, zielone słonie....\" :D To były czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam to wszystko!!! no wlasnie, nie moglam sobie przypomniec, tytylu tego komiksu \"wodzu, co wodz\" :D hehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam polecam \"śceny z życia smoków \" Beaty Krupskiej CUDO swoja droga ciekawe czy to rodzina Nadieżdy Krupskiej:) ale moze wy za mlodzi co by pamietac takie nazwiska:D kto nie ma tej ksiazki...moge wyslac mailem bo warto przeczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceny z zycia smokow to moja ukochana ksiazka z dziecinstwa.... zaba z pryszczami, tortowy smok urodzinowy no i Henia oczywiscie...bosheeeee :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak takie fajne książki, a ja teraz czytam też fajną \"Tajemniczy ogród\" tyle, że po angielsku i trochę wolniej mi idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceny z zycia smokow ubostwiam :D A Tajemniczego ogrodu jeszcze nie czytalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ;) Ja już wykapana, po sniadanku, w szlafroczku i turbanie na głowie zasiadam, przed Wami :D Gio ❤️ Zosia 👄 Mała - dzięki za maile :D Na pewno będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie.. no.. może jesteś trochę osłabiona.. ale.. wiesz.. gdybyś tak się nie nagrzewała promieniowaniem monitora i naszymi czarami.. to może byłoby.. gorzej ? :) Tygrysek - jak zwykle piękna pobudka :D Taa znów będę musiała :0 ;) ghana - pomyśl jaki z niego biedak.. każdy wie, że jest imbecylem ;) :P A nowa strona, to musisz tej ostatniej w linku dodać do numerku na końcu 30 (ale nie dopisać.. dodać + :) ) szam - matko, ale CIę zmordują.. Niee no to trzeba trzymać, żebyś tam nie padła :D Zdiablona - jak to dziś.. ale dlaczego dziś.. właśnie.. z jakiej okazji... Ja kiedyś słyszałam, że w 40męczenników.. ale nigdy nie wiem kiedy to jest... (ale chyba w czasie Postu).. karaani :) ten Twój dowcip.. głęboki taki :D:D:D Ja podobno oglądałam Telesfora... ale .. nie pamiętam ;) Reszty z wymienionych nie znam ;) Noo.. skoro na Diabłach jest ten dzień chłopa.. a może raczej rogacza/.. ;) ee.. no wiecie.. Diabła ;) to: Chłopcy radarowcy 👄 ode mnie :D znudzony 👄 żebyś się tak nie nudził.. J23 👄 szybko wracaj z wygnania netowego Igo 👄 nie, nie zapomniałam o Tobie (żyjesz?) ;) wind 👄 wiej ile sił i nie psiocz tak na sprzęcik, który Cię tu do nas sprowadza Dzień Dobry 👄 witaj nas pięknie codzień i Wieczora ukochanego spotykaj Dziwak 👄 nowy, ale mile widziany (chłop jesteś prawda? ;) ) Inni męscy bywajlcy też 👄 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już czytałam tylko kilka lat temu no i po polsku! I książka jest ok. A wybrałam ją bo jest dosyć prostym językiem napisana, chodzi oczywiście o angielski ;) Chociaż teraz natknęłam się tam na jakąś gwarę zapisywaną skrótami, którą nie zawsze mogę zrozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki będą dopiero po 17:00 :( muszę czekać ... Zdiablona - ja nie czytałam - ja chcę i prosze :P Nie bardzo myślę dzisiaj, wiec biorę się za czytanie książki mi najdroższej - jeszcze nie ma jej w publikacji, ale jak będzie, to dam znać - napisał ją mój Anioł Niepokorny :) no to biegnę do czytania :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ----> ja w orginale to sobie teraz opowiadania Kinga czytam, nawet bez problemu rozumiem :D Majorek ---> 🖐️ byc sie wstydzila tak wczesnie wstwac, ej w tej Lodzi, to Aniol zrobi z Toba porzadek i bedziesz wstawac wczesnie, jak porzystalo na Diabelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Anioł napisał.... no no :D Tygrys- a żebyś wiedziała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię Dzień Mężczyzny 4 kwietnia :P ale każda okazja jest dobra, więc ... każdemu Diabłowi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - nic się nie przejmuj, no iczytaj, w końcu masz najciekawszą z nas lekturę. A my na nią poczekamy i też przeczytamy!!! Majorek - masz rację imbecyl! A za instrukcje dziękuję, ale dziś już sobie z tym poradziłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek --> hihi :D Mala ----> tez bym chciala takie rzeczy czytac :D Pozdrow Aniola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - przypomniej temu dj-owi, że ja w piątek wyjeżdżam i ma być ładna pogoda!!!!!!! Bo jak narazie to zaczynam tracić nadzieję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Ghana on dzis potwierdzil, ze wiosna idzie i slonce bedzie swiecic, wiec sie nie martw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki misie moje kochane :) Ide juz, bo mam trochę do zrobienia, a potem.. jadę do mego Anioła :D 🖐️ 🖐️ Trzymajcie się dobrze beze mnie :D NIe wiem czy jeszcze w tym tygodniu będę w necie.. więc.. w razie czego: miłęgo weekendu :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - to mnie uspokoiłaś! Mam nadzieję, że jego prognozy się sprawdzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wpadłam poczuć waszą obecność. Jejku tak mi dzisiaj beznadziejnie. Głowa za mała żeby wszystko zrozumieć, pytań są tysiące i nie ma komu na nie odpowiadać...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka ---> czuj sie zatem wysciskana i przytulona ❤️ Ghana ----> bedzie dobrze i slonecznie, u mnie juz sie niebo rozchmurzylo i sloneczko wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję Tygryniu :) Idę prasować, mam za dużo energii w sobie żeby siedzieć przy kompie. I cały czas mi się kołacze po głowie \" DLACZEGO??? \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam już raz tę książkę - robię Mu korektę ;) pamiętam szczególnie jeden wieczór: 12 stycznia - przeddzień Jego urodzin siedzieliśmy przy kompie do 2:00 chyba, żeby skończyć poprawianie przed tą datą i na koniec - popłakałam się ze wzruszenia :) to były chyba dla Niego najpiękniejsze \'słowa\' uznania ;) a teraz czytam ją ponownie z zapartym tchem :) i mam nadzieję, że ją szybko wyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio co za nieszczescie, mam gleboka nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i podzielam opinie malej. Pozdrowienia dla taty. Gio myslimy o was 🌼 Zosia :) Tygrysek :) dzieki za mile budzenie :) akara :) Dziwak :) a co masz na mysli ze jestes dziwak :) mysle ze kazdy czlowiek ma swoje dziwadztwa, a jakie jest twoje :) DaRk Elf :) AIR to straszne, co ta kobieta musiala przezywac, skoro sie zdecydowala na tak drastyczny krok. majorek szablon nie szablon ale dla mnie rewelacja i mialas dobry pomysl :) no i zdjecia cudowne :) zdiablona :) dzieki za zyczenia, jestem zaskoczony bo nie wiedzialem ze faceci maja swoje swieto, to chyba z racji rownouprawnienia 👄 ghana tak to bywa z szefami, trzeba miec duzo szczescia zeby trafic na dobrego :) szamik powodzenia i wiem ze bedzie ciezko, ale dasz rade, no i masz diabelskie wsparcie :) karaani ha ha ha :D Pozdrawiam wszystkich nie wymienionych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×