Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

mala, przepraszam, ale musialam znalezc te 13 osob, sama rozumiesz ;). Ja tez nie lubie takich zdjec, brrrr, ale znajomy mnie uraczyl, wiec coz mialam poczac? Lepiej na zimne dmuchac ;). Gio, nie patrz na oczy, tylko na makijaz, wiadomo, ze prawdopodobienstwo znalezienia zdjecia z dokladnie takimi samymi oczami jakie masz Ty bylo male, ale chodzilo mi o ilustracje techniki makijazu. vat, jedzonka dawno nie ma, moge Ci co najwyzej poczestowac wczorajsza zapiekanka ryzowo-warzywna ;). Tygrys, film nie powalil mnie na kolana, ale az taki zly nie byl. majorek, ten film to taka wspolczesna bajka, poczytaj jakies recenzje. Basia, Ty sie zastanow co robisz, zaraz Ci inne Diablice rozpija pod pretekstem chrztu ;). KAYA, Borewicz, Air, Zosia, znudzony, Dark, Dzien Dobry,, Dobry Wieczor, Zdiablona, Margot, kasiek, i w ogole wszyscy: 👄. A tak w ogole, moi mili, jutro zaczynam kurs, wiec zmykam spac. Trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara - hej :) tak myślałam, że to właśnie Ty napisałaś posta ;) Hmm.. kurs.. jaki kurs.. znów nic nie wiem ;) ;) chyba też zaraz zwinę się spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mała robi pobudkę Każdego diabła całuje w bródkę :P Dzień się wspaniały szykuje Więc niech Diabeł nie próżnuje :D P O B U D K A !!!! No dobra :) Akara - rozumiem :) Powodzenia an kursie Dzięki za życzenia dla Diablic Lecę do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Mala brawo 👄 sliczna pobudka :D jestem z Ciebie dumna :D Akara ----> no wlasnie, nic specjalnego, a jak sie Aniolowi podobal?? :D Basia ---> witaj :D Vacik ----> :D dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszystkie Diabliczki -----> WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET :D 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka ---> nio wiesz, Ty Diabliczka, nam Diabliczkom skladasz?? :P Ja juz od meskiej czesci pracownikow kfiatki dostalam, ciekawe czy \"moi\" chlopcy (z pokoju) cos wymysla :P Na razie jednego jeszcze nie mam a drugi wlasnie samochod sprzedaje i umowy podpisuje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! No tak Znudzony ma racje, wepchalam sie do diabelkowa, a nawet sie nie przedstawilam! No wiec tak w skrocie : kobieta, lat 25, swiezo po studiach, pracuje oczywiscie nie w zawodzie (nobo niby jak :) ) i strasznie nudze sie w pracy, bo prace mam kiepska. Mało ambitną, mało płatną, jednym słowem co ja tu wogóle robię ????? No poprostu nie mam innej ;) ale szukam. A poza tym to jestem z Krakowa. Uffff chyba starczy nie? W każdym razie swobodny dostęp do netu mam tylko w pracy, dlatego w weekendy raczej nie będę zaglądać! Tygrysku - ja tez zmienilam wlasnie kolor wlosow, z ciemnego blondu na brąz, i tez jestem zadowolona! A i jeszcze się ściełam w weekend i są teraz takie krótkie!!!! Ale nic to arsenał wsówek i udało mi się je spiąć, w końcu nie będę się czesać o 7 rano, to ponad moje siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana nio patrz tyle czasu klikamy w Pajcykolandii, a dopiero pod lozkiem sie tylu rzeczy o Tobie dowiedzialam :D Ja jeszcze sie nie scielam, wszystko przede mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Wszystkie Diablice zycze wam samych radosnych lotow na miotle, nie wpadania w poslizgi, milych chwil przed kompem, duzo usmiechu i radosci. A to dla was i mojej Anielicy 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ten bukiet kwiatow. Tygrysek imprezka byla ale sie nie rozkrecila :) Ciesze sie ze dobrze ci idzie z twoja magisterka i tak trzymaj :) Fajna przebudzanka :) Zdiablona tym razem imprezka nie nabrala rumiencow :) pewnie dla tego ze was nie bylo :) wsadzamy leb do wiadra? czy kulturalnie pijemy? to powiedzonko powalilo mnie z nog. Jak zacytowalem ciebie Anielicy to razem sie smialismy :D majorek zabrako was :) mam nauczke :) Dzien Dobry :) fajnie w nocy sie bawiliscie bez nas :) Kasiek :) Dobry Wieczor :) mala :) Borewicz :) Tez bym tak chcial ale ja nie umie jezdzic na nartach :) Air zazdroszcze ci tych wypadow na narty :) Gio :) akara i jakie wrazenia po filmie ? Kaya :) Basia witam diablico, mam dla ciebie bardzo trudne zadanie :) Bedziesz sie scigala z Tygryskiem : - kto pierwszy przeplynie na miotle olimpijski basen :) - a z akarka jazda na rowerku bez trzymanka z gorki :) - a Borewiczowi z lodowki, ktora trzyma zamknieta na kludke, bedziesz musiala wykrasc ostatnie piwko :) Powodzenia :D 33+vat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień dobry kwiatki dostaję od rana rózne od Tatusia owoce :) od Szwagra śliczne tacki do kuchni :) od moich uczniów cudną maskotkę i malutki kubeczek nieziemskiej urody :D lubię ten dzień :P no i jeszcze rozmowa z Aniołem Niepokornym :) no i byłam dziisaj na \"Nigdy w życiu\" - w sam raz na taki dzień filmik - lekki, przyjemny i z happy endem :) wrócę wieczorkiem późniejszym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana nie zaowazylem ciebie, bo bylas ukryta na stronie ktorej nie widzialem. A co oznacza twoj pseudonim? :) Ja mam 47 lat pracuje jako elektryk, mieszkam w Mississauga (okolo 450,000 mieszkancow, nowoczesne miasto), zaraz kolo Toronto. Mieszkam w Kanadzie 13 lat a jeszcze predzej 4lata w Grecji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze co jest grane? ostatni wpis widoczny z godziny 8 a na głównej stronie jest wpis o 18. To gdzie są pozostałe wpisy co ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haaaaaa ! ! ! ! ! ! Przepchałam topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> jakto gdzie sa?? w ciemnisci pod lozkiem sie chowaja :D :D :D Mala ---> ja dostalam tulipany od facetow z firmy i byly rozne pysznosci do jedzenia :D a \"moi\" chlopcy z pokoju dali mi porcje surowki z zamowionego obiadku :P Bo ja mieska nie jem, wiec mi dali warzywka, mniam, mniam byla :D Znudzony ---> dziekuje 👄 za kfiatka z zyczenia :D Magisterka szla w sobote potem juz nie, ale najwazniejsze, ze cos jest :D hihi jak mozesz Basi jako zadania dawac wyscigi ze mna na basenie?? ;) Ze mna nikt jeszcze nie wygral :D :D :D Aaaaa, myslisz, ze ona bedzie pierwsza :D :D hihi zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D mała ❤️ słodka pobudka ;) Air ❤️ dzięki za życzonka :) ghana ❤️ miło Cię powitać u nas ;) Tygrysek ❤️ fajna ta stronka, którą podałaś ;) znudzony ❤️ dziekuję za fajne życzonka i bukiet :D no widzisz, bez nas to nie to samo ;) dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie Wy som? :D ja tu poświętować chcę, a Was nei widać :P Akara - jak kurs? mam nadzieję, że Cie nie wykończyli Tygrys - jutro Ty budzisz ;) - ja idę później do pracy :D Majorek - no i kiedy spotkanko na szczycie? może dzisiaj Dzień Dobry coś postawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mała ;) Spotkanko.. hmm.. no właśnie.. zapomniałam, ale w środę chyba wybieram się do mojego Anioła (czyli do Łodzi), więc... ;) ;) oo i zapomniałam, że akara dziś kurs zaczyna.. ciekawe właśnie.. jak tam było.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Kurs taki sobie i w dodatku dlugi jak cholera: potrwa do maja 2005. Wstrzymam sie jeszcze z ostateczna opinia, sami wiecie jakie sa poczatki. Wysylam maila ze zdjatkami i zmykam spac, bo jutro musze wstac o 7ej, grrrrrrrr (jeden dzien w tygodniu zaczynam o tej nieludzkiej godzinie i jeden dzien w tygodniu mozna sobie czasem odpuscic - cos czuje, ze to bedzie wtorek :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zudzony...ciesze miche ze rozbawilam :D :D :D Majorek i Mala a jakbyscie sie Anilami wymienily ....to nie byloby wam blizej do nich ?;) :D a gdybym zaginela...to wiecie...rodzina manie zabila za rachunek za net:) Gio...o wybuchjacych dyskietkach juz wiem :) to byl nieudany zamach terrorystyczny...na jakim topiku wtedy bylas? :O a na powaznie...totak czasem bywa zwlaszcza z tymi starego typu bo terza szybkosc czytania jeszt duzo wieksza...znaczy jak mi powiedziano szybciej sie kreci lub poniewierana dyskietka byla w kazdym razie bywa w najgorzym wypadku czytnik idzie do smieci...to sie nagadalam ale sama to niewilee z tego wiem ....i dumna jestem z tego :) mi tam komp tylko do wiadomych celow sluzy:D Zosiu bo lubie tulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara uu to sporo.. (a ja nadal nie wiem co to za kurs, hihi). Taa.. wtorek mówisz :D Zdiablona wymieniły.. no wiesz... (nie ma mowy! ;) ) .. poza tym nie wiem czy tak bliżej by było... ;) ;) A to co napisałaś o płytkach, to by się nawet zgadzało.. Gio przyznaj się... coś Ty tam włożyła do napędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, integracyjny oczywiscie. Melduje, ze zdjecia wyslane, jesli ktos nie dostal lapa w gore :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ..bo Gio relacje tam z naszych wyczynow wlozyla...no i efekt byl wlasciwie pewny :D :D :D :D zaden kopmp by tego noie zniosl Gio rozbijaj to na male czesci:D wtedy mozxe to przetrawi:) czesc Akara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara. .achaa.. ja na razie nie mam w ogóle poczty odpalonej, ale pewnie doszło ;) Zdiablona.. no musiało tak właśnie być :D Smoła może jeszcze za gorąca była .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to już wszyscy śpią... a może tam poświecić po kątach latarką.. poszukać.. zobaczyć.. może znajdę jakieś skarby :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka, wstawac spiochy ha ha. Wszystki diabelki szybko wstawaly, bo nik nie chacial przgapic, takiej okazji, by zebrac pochwaly, oraz zdrowego mleka sie napic. Tygrysek teraz nie powiesz ze nie bylo piosenki na przebudzenie hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> hihi spioszek ;) oj opowiedz puierwsze wrazenia :D Blazen ---> nio dobrze, zaliczam pobudke, piosenka poranna mi sie podoba :D tyle ze ja tego mleka to do kawy dolewa :D Pobudki nie powinnam, bo: - sam idziesz spac a nie wstajesz - 5:45 to za wczesnie!! :D miej litosc ;) Mala ---> chcialam budzic, nawet pioseneczke przygotowalam ale zobacz kto mnie ubiegl - sam szef :D :D :D nie ma to jednak jak budzenie przez mezczyzne :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! O 5 godz to ja jeszcze smacznie spalam, ale i tak wstaje wczesnie, bo codziennie o 7 :( tragedia, mam tak juz od 5 miesiecy, a i tak sie do tego nie moge przyzwyczaic! Ale piosenka jest niczego sobie! Znudzony - pseudonim nie ma wiekszego znaczenia, chociaz najpierw wyprobowalam inny, ale byl juz zajety ;) . Fakt, ze Afryka mnie fascynuje, tak jak caly swiat, jest tyle miejsc, ktore chcialabym zobaczyc! A na razie jade na weekend do Kazimierza Dolnego - Polske tez trzeba zwiedzac! A wlasnie, moze ktos byl i poleci mi jakies fajne miejsca? Chodzi zarowno o jakies zabytki, drogi spacerowe, jak i o mila knajpke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spałabym do wieczora :P Akarko ----> dziękuję za zdjęcia :D rzęsy są super hiper. A te, z którymi byłaś na koncercie wyglądają bardzo naturalnie, rzęsy zakręcone aż do nieba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×