Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

przeczytałam :D kolejne wzruszenia stały się moim udziałem :) ja nie wiem, czy to jest obiektywne, ale ta książka jest CUDOWNA :D ;) ech - chyba muszę dojść do siebie :) na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> jak sie czujesz??? Mala ---> ja tez chce przeczytac, kiedy bedzie wydana?? jest juz jakis wydawca?? :D Znudzony ---> prosze bardzo :D Zosia ---> jak sie trzyma Gio i jej Tata?? Przekaz ❤️ i 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyników nie ma :( nie wróciły od histopatologa :( nie wiem, czy wytrzymam do jutra :( mam dość chyba pójdę spać papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ----> nie potrzebne Ci wyniki, ja mowie bedzie dobrze a nawet jeszcze lepiej, nie martw sie 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..Zajrzalam do was ..bo nie wiem co mam ze soba zrobic ...Po calym dniu ...i paru godzinach na OIOMIE...mam wyprany mózg...!!! ...nadal jest zle ...jeszcze gorzej ...doszlo uszkodzenie mozgu na skutek niedotlenienia ....ojciec nadal nieprzytpomny .......szkoda słów..... Dziekuje wszystkim...jestescie kochani....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> trzymaj sie dzielnie raporterko kochana ❤️, posylam Tobie i Tacie duuuzo sily 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ----> dzięki, czuję się nienajgorzej. Momentami zapominam, a potem znowu to do mnie wraca. Znudzony ----> :( rozmawiałam dzisiaj z ludźmi, którzy ją widzieli dzień przed tym. Podobno była w dobrym humorze, nic nie wskazywało na depresję czy poważne problemy. W dodatku to był typ bardzo silnej babki. Sporty ekstremalne i temu podobne. Dlatego to jest takie szokujące i dlatego tak trudno się z tym pogodzić. Ale nie ma sensu już rozmyślać o tym czemu i po co. Po prostu zrobiła to.... jej nie ma a ból pozostał i płacze teraz bardzo wielu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> nie ma co roztrzasac \"dlaczego\", to nie pomoze. Czasem nawet silni ludzie sie zalamuja, jest im nawet trudniej, bo wszyscy oczekuja po nich sily, pogody ducha i oni sie boja/nie chce pokazac od tej drugiej, slabej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, Tygrysiu wiem. Tylko, że samobójstwo jest takie samolubne. Ja sobie nie mogę wyobrazić co czują jej rodzice. To chyba najgorszy koszmar. Tygrys ona była w naszym wieku - 22 lata ----> to potworne Ale dobrze już. Nie będę tego rozpamiętywać. I tak się nigdy nie dowiemy jak było naprawdę. Gio ----> pozdrawiam cię mocno i trzymam kciuki za Tatę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam polnocna pora Mała musi byc dobrze bo tego chcesz :D i bedzie :D Air ❤️ nie zrozumiemy niektorych rzeczy nigdy ...mozemy je tylko zaakceptowac ...czym sie Gio trzymaj sie jakos jestesmy tu wszyscy i myslimy cieplutko po to zebys odnalazla w sobie sile 👄 ❤️ Tygrysku widze ze dyzurujesz :D faaajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nei robię pobudki, bo ... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze dobrego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna sie rodzi, Dzien sie zaczyna, Osma dochodzi; W gorze ptaszyna, Na lakach rosa, Slimak znow w grzadkach, A Diabel juz wstaje - Wszystko w porządku!! :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Diableta!!!! 👄 pora wstac jest naprawde slicznie za oknem :D Air ---> tak ja wiem, samolubne... ale cos ja to tego sklonila prawda?? Mysle, ze jest to kwestia na dluzsza, powazna dyskusje. Trzymaj sie dzielnie ❤️ Mala ----> jak ja mowie, ze wszystko bedzie dobrze, to tak wlasnie bedzie!! :D Zdiablona -----> staram sie, staram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ❤️ ....mysle o Tobie Air - wspolczucia..... Zosiu ❤️ przepraszam ze wczoraj wyskoczylam z tymi kawalami, nie doczytalam ze u was teraz smutno tak bardzo.....:( buziaki dla reszty Dioabolow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie wiosna, idzie nam... U mnie słoneczko! Mam nadzieję, że zgodnie z obietnicą będzie tak cały weekend! Mam nadzieję, że słoneczko poświeci też u was i rozświetli wam wasze drogi! Gio - trzymaj się! Air - takich rzeczy, naprawde nie da sie zrozumiec, moja kolezanke odratowali po polknieciu tabletek, i mimo rozmów z nią dalej nie do końca mogę zrozumieć, że nie widziała innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie, pod lozko tez musialo wejsc wrrrr Na szczescie ja tez psy lubie :D Ghana ---> yep, u mnie tez wiosna :D I weekend tez taki bedzie, nie martw sie :D Karaani --> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapoucha
A ja tam wole kotki ... tak słodko mrucza mry.... mry .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana🖐️ Tygrysku cudna usypianka byla z ranka;) :D jak ja kocham spac jak mi tak cudnie spiewaja :D :D :D wiosenny kosz 🌻 🌻 🌻 zeby wszyscy wiedzieli ze wiosenne slonko swieci:) Gio 👄 Zosiu👄 Air👄 moze kiedys zrozumiec sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyję z diabłem pod skórą
nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - witaj - jak ci dobrze, że możesz tak długo spać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Zdiablona, nie mam do Ciebie sily :P To nie jest usypianka, a pobudka :P Jutro Ci ja chyba na trabce i perkusji odegram :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziu ten z tym psem tu tez dotarl, znowu ledwo co go wyminelam.... u nas na dlokowie tez byl...buuuu a sio bo pchly roznosisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio myslimy o was, baccie mocni, nadejda lepsze dni 🌼 Zosia :) AIR 🌼 mala ty jestes szalona :) podziwiam ciebie, tak rano znajdujesz czas, zeby napisac dla nas pare slow. Brawo. :D Tygrysek po takiej przebudzance to az sie chce wstawac :D karaani nie przepraszaj, powinien byc czas na smutek ale usmiech tez nam potrzebny :) ghana u mnie tez sloneczko i tez czuje sie wiosne. :) zdiablona :) kłapoucha to prawda ze kotki sa mile, a szczegulnie jak mrucza :) schodzi na psy czy nie schodzi, o to jest pytanie :) żyję z diabłem pod skórą -zyj i daj innym zyc :) a moze napisz troche wiecej o sobie, moze bedziemy ci mogli na pewne pytania odpowiedziec :) Przez kila dni piekna pogoda, no i slonce zaczyna byc znowu gorace :) Dla wszystkich 🌼 i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - chciałam zauważyć, że to słońce jest specjalnie dla mnie, a wszystcy się pod nie podpinają ;) W końcu to ja od dwóch tygodni marudziłam i w koń cu Tygrysek załatwiła mi wiosnę u swojego DJ-a. Nie wiem tylko co będzie po weekendzie, bo moje zamówienie dotyczyło tylko najbliższych trzech dni! :D Oj bede jutro sobie spacerować i myśleć o was wszystkich biedakach, co to w pracy siedzą ;) Już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ---> dzis dj mowil, ze w przyszlym tygodniu ma tez byc cieplutko :D Znudzony ---> :D tutaj tez sloneczko (tak jest zamowiona u dj, a dokladniej prezentera radiowego) slicznie nam swieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba znaczy, że wiosna się już zadomowi u nas! HURRRAAAA! Chociaż z drugiej strony nie byłam jeszcze na nartach w tym roku... Ale wolę wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hau hau hau hau Na psy mówisz. Niech będzie na psy. Na koty też może być, albo na chomiki. Mi tu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Airka coraz tłoczniej się pod łóżkiem robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) hau hau hau hau na psy zeszliśmy :P a to ci niespodzianka :D ciekawe czemu się mówi że coś schodzi na psy? hihi Giovinettka ----> trzym się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×