Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Dobry wieczór :) Kochani, proszę jutro trzymać kciuki za mój egzamin. Idę na 11, ale obawiam się że będzie dużo ludzi - to ustny egzamin, i wejdę niewiadomo kiedy. Najgorsze jest dla mnie zawsze czekanie, więc muszę się uzbroić w cierliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim :) Wpadlam na chwilke, bo zaraz ide spac. Jutro mam zarzadzona pobudke o 7 rano nowego czasu! :o Z samego rana wybieramy sie na daleka wycieczke w okolice Briancon poogladac widoczki a la Canada ;) jak to nazwal jeden z naszych znajomych :D Tam juz zaczynaja sie prawdziwe Alpy - ponad 4 tysiace metrow :D Borewicz, no tak, torbiel, torbiel, ale juz powoli przyzyczajamy sie do siebie... ;) skoro przyjdzie nam tak zyc ze soba bardzo dlugo (nie usuwaja, bo podobno odrasta :( ) akara, z ta pralnia to swietny pomysl. :) Ja szczerze nie znosze prac - na szczescia mam pralnie prywatna - ubran generalnie nie tykam. Sylvain jest jest tak mily ;) ze to on sie zajmuje naszym praniem - od wlozenia do pralki po prasowanie :D Bosz, ja to mam szczescie :D Gio ❤️ biedulko trzymaj sie dzielnie ❤️ AIR, bede trzymac kciuki na pewno :) Tygrys 👄 Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka ----> tiak jest!!! Od 11 kciuki bede trzymac zacisnieta bardzo mocno!! :D Margotka -----> tak wczesnie wstac, brrr toc to 6 starego czasu bedzie :P No ale skoro taka wyprawa sie szykuje, to warto :D Przypominam Ci o zdjec robieniu!! :D Jak Ty tego swojego Aniola znalazlac?? sam robie cale pranie, wlacznie z prasowaniem???? Wow!!! Dtugiego takiego chyba nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, zdjec na pewno sporo narobie, nie boj nic! :) Zreszta mam juz kilka przygotowanych do wyslania (juz sa w kompie i czekaja :P :D ) Co do mojego Aniola, to naprawde chlop mi sie udal :D Jeszcze jakby tylko umial gotowac, to bylby idealny :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, film jest ok, z kategorii filmow poprawiajacych samopoczucie. Jesli spodziewasz sie ambitnego kina, to sie rozczarujesz, ale tak poza tym milo jest popatrzec na J. Anniston i na Bena Stillera. Mnie sie podobalo, poniewaz nie mialam wielkich oczekiwan, wiedzialam, ze to ciut glupkowata komedia. Nie zaluje, ze poszlam do kina, sa dni na ambitne filmy i sa dni na filmy podczas ktorych sie nie mysli - Along Came Polly nalezy do tej drugiej kategorii :D. Margot, wygodna ta pralnia, fakt, ale kasy pochlania wiecej niz pralka. Dla dwoch osob moze byc, ale jak nam sie rodzina powiekszy ;) (niepredko!) to trzeba bedzie pralke kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabka, werble i tygrysi spiew Tak sie zaczyna Wasza pobudka Wsatwaj Diable, bo wiesz dobrze o tym, Ze gdy nie wstaniesz beda klopoty :D Slonce Ciebie minie, staracisz dzien caly Przygody wesole beda Cie omijalay :D Wsatwajcie Diabliki!!! Margot juz po gorach hasa czas i na nas pobrykac troszke :D Wiosna wrocila!!! :D Slonce jest za oknem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tygrysek 🖐️ :D:D:D ..Krzyczysz i krzyczysz...:O..a tu niedziela przeca ;):D:D ... sBoneczko u mnie nawet sie leni i chyba ju| sie nie zmieni :O:):D Diabelskie grono !! Gdzie wy ?! A gdzie Wieczorek ?! :O:( Bedzie, prawda ?! :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> ja wlasnie po Polly nic ambitnego nie oczekuje, a chce sie odprezyc i posmiac :) Skoro polecasz to sie pewnie wybiore :) Dobry ----> nie krzycze a spiewac :) A ze falszujac odrobine, to specjalnie tak, wtedy szybciej Diably z lozek wyskocza, zeby mnie uciszyc :) Oczywiscie, ze bedzie dzis Dobry Wieczor :D Margotka ----> trzeba Twojego Aniola przeszkolic z zakresu gotowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> ja wlasnie po Polly nic ambitnego nie oczekuje, a chce sie odprezyc i posmiac :) Skoro polecasz to sie pewnie wybiore :) Dobry ----> nie krzycze a spiewac :) A ze falszujac odrobine, to specjalnie tak, wtedy szybciej Diably z lozek wyskocza, zeby mnie uciszyc :) Oczywiscie, ze bedzie dzis Dobry Wieczor :D Margotka ----> trzeba Twojego Aniola przeszkolic z zakresu gotowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani_a
To znowu ja przepraszam ze tutaj znowu pisze ale chcialam sie spytac Gio czy dochodza do niej moje e-maile bo napisalam na ten adres ale mi jeszcze nie odpisala a wiem ze jak tutaj napisze to Ona napewno to przeczyta.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diably, gdzie sie podziwacie?? :D Napisalam 5 (slownie PIEC!!) nowych stron do magisterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabelki🖐️ Tyrysek nas obudzila fajowa piosenka, a dodatkowo moja kocia mialczala pod drzwiami wiec wstalem. Jest w miare cieplo bo 10stC, po zimie za wyjatkiem malej kopki sniegu na srodku ulicy, nie ma sladu. Gio 🖐️ pewnie sobie nie zdajemy sprawy ile roznych spraw masz teraz do zalatwienia. Czas jednak sprawi ze bedziesz kiedys miala wiecej czasu i czesciej bedziesz do nas zagladac. Pozdrawiam wszystkich, ja mam zamiar wybrac sie na spacer i do kawiarni. Wam radze to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek Pisz pisz....ktos czeka ;):D:D Znudzowy....kawiarnia przedni pomysl..kup i dla mnie ;):P:D:D O to to co to za licho z ta pala ? :O Gdzies to juz tu gdziez zem czytal o tym ;):P:D:D:D Diabelska sztuczka chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ----> jak juz mowilam, do czerwca sobie poczekasz :P Dziki ---> dziekuje za wyrazy uznania :D Czy moge liczyc na jakas gratyfikacje lub nagode spoleczna?? :D Znudzony ---> a u nas tez po zimie ani sladu, dzis nawet sloneczko bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dziekuje za wszystko klopoty za klopotami teraz siedzialam 2 dzien nad tym aby uzyskac dostep do neta ktos przyslal wirusa w plikach na poczcie i zablokowal mi anty wirus dostep do neta nie mialam nic nawet gg wkoncu przed 10 min juz moge kozystac z neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzindybry wszystkim :D ale ja dzis w kiepskiej formie :O to chyba ten galop mi dudni we lbie;) widze albo podwojnie albo nic nie widze :D hehe ale zaraz sie podlecze moze Tygrysku...nono...to jeszcze chwila i skonczysz te magisterke Dobry....wydziek troche tego dobra dla mnie poczebuje dzis;) Znudzony...czesc....ja ciagle mam pewien obraz przed oczami...huhu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Kochani :D Musieliście kciuki trzymać naprawde mocno - DZIĘKI !!! bo zdałam ten egzamin chociaż już myślałam, że nic z tego i czeka mnie poprawka. Zdarzają się czasami cuda i to był jeden z nich. :D 🌻 Jutro jadę po kotka :) już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.....Air....qrde..i dopiero ...teraz..mówisz..że już po ...a ja jeszcze ..cały czas trzymałem ...cholera ..i nic nie mogłem posać..że nie wspomne ..o jedzeniu i piciu ;);):D:D...no ..to gratulacje :) Tygrys...a to czasem nie byl koszmarny sen >??:D:D Dobry ...ten tego no ..Dzień Zdiablona ..a co jeszcze widzisz..denka od butelek :P:D:D Mayka Znudzony...masz racje...trza .wyjść czasem do ludzi ..i sie przygotować ..na ..sabat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> :D to bylo oczywiste, ze zdasz, skoro moc diabelna byla z Toba :D GRATULUJE oczywiscie :) Borewicz ----> nie byl, nie byl :P :D Mayka ----> nio ale jestes tu z namich, chwilke ale jestes 🌻 Zdiablona -----> tiaaa, ta \"chwile\" nalezy liczyc w miesiacach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja diabełkowo :) czy mozna sie zdiblic ? tych stronek produkujecie z predkoscią światła pamietam waszą pierwsza czesć i poczatki drugiej a tu prosze juz 4000 mineły z hukiem🌻za poczucie humoru swoja droga to łóżko ogromne macie albo piekło lokal powiekszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej v-letta ----> oczywiscie, ze mozna sie zdiablic :) Niech no tylko szef wroci to Ci od razu jakies zadanko na test piekielny wymysli :) A lozko to my mamy takie specjalne, ze sie zawsze wszyscy pod nim mieszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v-letta, to lozko ma magiczne wlasciwosci, kazdego pomiesci :D, zapraszamy. Bylam dzis z moim lubym na spacerku, sloneczko swiecilo, ach wiosna idzie! Uwielbiam wiosne :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ...siadlam do kompa ..ale narobiona jestem jak ślepy osioł..wiec znowu pozytku zemnie nie ma ..szykuje mieszkanie Ojca do wynajęcia .. ..Czekam na telefon od redaktor Super Expressu Wieczornego .. ..pozatym ...czytam sobie ..jak wam leci ... Wiadomosc dla Aniaa ...Wyslalam dwa maile ..kilkakrotnie ..wciaz przychodzi zwrot ze masz skrzynke zapelnioną ...Odblokuj i daj znac ... ..wtedy wysle jeszcze raz .. Pozdrawiam wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ----> ja tak mysle, ze to dobrze, iz masz tyle roboty, troszke mniej czasu wtedy na myslenie zostaje. Trzymaj sie dzielnie ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy z naszej wyprawy!! :D Bylo BOSKO I JESZCZE RAZ BOSKO!! :D Co za widoki... cud, miod i orzeszki!! :D Przytlaczajace swoim pieknem... doslownie!! :D Zachlysnelam sie nimi!! :D Juz nie moge sie doczekac, kiedy znowu sie wybierzemy w tamte strony... :D Gio ❤️ trzymaj sie kochana! :) v-letta 🖐️ Tygrsy, zdjecia podesle jutro! W koncu bede miala stale lacze... po miesiacu oczekiwania (tez sobie kaza czekac 😠 ) Ale grunt, ze bedzie i do tego super-szybkie :D AIR, jak egzamin? 🌻 akara, ja tez uwielbiam wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×