Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Kochani :) Mi dzionek minał całkiem przyjemnie, nie byłam na bilardzie ale za to ściągnełam do siebie Anioła i 4 godziny spacerkowaliśmy z moją kluchą i 10-letnim upierdliwym smrodem, moją kuzynka :P:) Ale było fajnie, poszliśmy sobie na Babie doły na plaże i szaleliśmy z psem :D I znalazłam ładną dużą niebieską muszelke :) Teraz to bym chciała do wanny ale nie chce mi sie ruszać.. :P Mógłby mnie ktoś zanieść i przy okazji umyć...:P:D Kasiek -> :) a stopka to z piosenki? Bo jak tak - to też lubie :) Mała -> czego uczysz? A jaką sałatke? Jak dobra to poprosze przepis, mam fioła na punkcie sałatek i surówek :) Znudzony -> :) Borewicz -> A kogo już poznałeś? :) I co robisz, tzn. czym sie zajmujesz? :) O, Dobry wieczór :) czesc 🖐️🌻 :) Ide zakarmić kluche a potem oglądam Lee-Jonesa na polsacie :):P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> no to jutro nie zrobie pobudki, chociaz wstaje dokladnie tak samo :D Elles --> sałatka z wędzonego lub gotowanego kurczaczka, zielonego ogorka, ananaska i kukurydzy + majonez - mnie smakowala - a ucze matematyki ❤️ :D boli mnie nieco miejsce zregenerowane, wiec chyba sie ululam - zdaje sie, ze sie przeforsowalam dzisiaj jednak - chyba zaczne an siebei uwazam ja chyba tez udam sie w kierunku wanny a potem skule sie gdzies w kaciku dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...pewnie że się będe buntować ...a zwłaszcza jutro!! ...qrde!...zrobie im pryma-aprylis i do pracy nie pójde:P:D:D:D DobryDzień..qrde...normalnie ...jeztem wściekły ..bo właśnie planowałem Cie nawiedzić..i pare...kuffli piffa ..okiełznać ..do dna ...qrde! Eles..no ..jak by to powiedziec ...nie chwaląc się :P..udało mi się ..alebo może inaczej,miałem tą przyjemność ..poznać..Tygrysa:) Zdiabloną:)Kaśka:).Ktosia:)Kai:)Zozie:)Dzień Dobrego:) Bebe:)...kogoś pominolem ?!:) chyba nie...a co robie .....jak by ..tu nie ..powiedzieć :P...odwiedzam różne strony Polski..w sprawach zawodowych ..łącząc to z...możliwościa ..poznania..ludzi z forum:) Airka...właśnie też się tego obawiam :D:D:D..qrde...a to by nie zostało dobrze odebrane..z innej strony :D:D Szam... Znudzony ..ja tak też mam takie plany ..by w końcu swoje foty gdzieś umieśćić..ale ja qrde..straszny leń jestem ..i mnie się nie chce:) Ktoś czyli Ktoś...czy jak Cie juz przestanie korcić ..to zaczniesz juz brykać ?:P:D Kasiek..nie ma bata..cza się na parapet komus wprosić..ile się będzie migać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ----> ale jak bedziesz tylko jutro psocil, to Ci wzgledu na prima aprillis daruja i efektu nie bedzie :P Chociaz kawal z niepjscie do pracy brzmi dobrze :D Elles ---> coz za propozycje tutaj skladasz.... umyc Ci plecki.... oj zeby to Aniol zobaczyl zaraz by nam oberwalo ;) Ewa ---> :D :D :D jak masaze?? :D :D :D Mala ----> ach spij Diablatkoooo :D lulilulilulilaj :D Jakto zaczniesz na siebie uwazac?? A co robilas do tej pory?? Nieuwazalas?? Ach, Ty niedobra!!!!!!! Masz dbac o siebie!! :) Bo jak nie to powiem Zbuntowanemu Aniolowi, ze bylas niegrzeczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, bylo super! Bylismy w malym, uroczym miasteczku w gorach! Wybierzemy sie tam ponownie ale tym razem w stroju sportowym :-D (nic mi nie mowil o gorach, wiecej o klubie jazzowym, do ktorego melismy isc). Ale i tak bylo super! Uwielbiam takie miejsca. Dobranoc dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piknie nam stronke rozciągneło.. :D:P heheheh Film mi sie podobał i wpadam na moment zobaczyć co nowego pod wyrem :) Mała -> Sałatke wypróbuje :) A co do matematylki - zawsze ten przedmiot lubiłam i lubie nadal - chociaż jak miałam pisać sprawdziany to taka dziwna blokade zawsze miałam ze nie wiedziałąm za co sie zabrać... :( A czasem liczyłam wszystko w pamięci albo zamiast łatwiejszego udawało mi sie zrobić trudniejsze... Dziwna sprawa :P:) A jak sobie przypomne ze w maturalnej pomyliłam na pracy kwadrat z prostokątem to.. kupa śmiechu... :D 🌻 - zeby nie bolało :) Ewa -> hej hej, dawno Cie nie widziałam, co słychać, nadal w Niemczech? :) Lubie jazz - ostatnio Norah Jones :D Borewicz -> włąśnie zaskoczyłam ze jutro prima aprilis... Mam ochote cosik wykręcić Aniołowi hehe :classic_cool: mata jakie pomysły? :D No to ja też sie pochwale hihi - byłam na ślubie Akary :D gdzie poznałam panne młodą, Zosie i hiszpanke :) Potem dwa dni przesiedziałam w Borach Tucholskich z Tygrysem gdzie spałam na pryczy i nieudolnie pływałam w jeziorze :P (bo ja dobrze pływać nie pływam, ale moze mnie ktosik nauczy.. hehe :D❤️) I jeszcze poznałam Marike i Javone, która mieszka 5 minut ode mnie i piecze najsłodsze pleśniaki na świecie :D Mniam :D:P (żałujta ze nie próbowaliśta :P) ale one chyba cosik tu nie zaglądają... :( A moze wpadną niedługo? Z Kachni niestety sie rozminełam - ale myśle ze jak ona sie tu wybiera na wakacje to uda nam sie spotkać :D No i w tym roku moze poznam jeszcze Kundlastą i a jak w Wawie bedzie Tiger - to odwiedze :D hehe Tygrys -> no co Ty, o Aniele swoim myślałam... :D o nikim innym, przecież wierna jestem... :D A co do oberwania - to co tu zrobić no... Z żadnym kumplem na piwo iść nie można i nie mieć potem wyrzutów sumienia.. Jeszcze sie któremuś po d.. oberwie. I jeszcze mi sie dostanie (nie wiem czy nie bardziej...) :O :P:P ok ide zobaczyć na nowe Cafe a potem myk pod kołdre 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie - a gdzie jest Majorek, miłości moja? :P❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiiiiiiiiiiiiiiiii znowu się spóźniam - tym razem na dobre ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstan juz diable wstan juz diable nowy dzien ptaszki wstaly slonce wstalo i kawaly robic chce wiec wstan juz prosze nie obijaj sie pamietajcie ze dzis prima aprilis zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja to ja dzis mialam!!!! Poniewaz z mojego dzialu przychodze do pracy pierwsza to wylaczam alarm, a dzisiaj wstukuje kod i nic, raz jeszcze, nic alarm sie wlaczyl i wtedy na szczescie kod zadzialal i go wylaczylam ale i tak musialam odbyc szybki sprint na IV pietro celem ekipy bojowych chlopcow odwolanie :P :D Ladnie mi sie pierwszy kwietnia zaczal :D Elles ---> wlasie co u Javonki slychac?? Wiesz cos?? :) Musi sie nam udac znow spotkac, nagadamy sie, ze heeej :D Hm, to ten Twoj Aniol taki zaborczy i zazdrosny jest?? :) hihi Ewa --->hihi w stroju klubowych brykalas po gorach?? ;) Najwazniejsze, ze sie dobrze bawilas :D Ktoś ----> czy Twoja akcja jest lepsza od mojej ?? :P Mala ----> powiedz, ze zartowalas i to w ramach zartu to spoznienie ;) Mayka ----> kawaly??? :D :D :D komu by tu..... ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger ---> wsio wiesz jak jest hehe.. zazdrosny ale w taki dziwny sposób.. ;) Ale kochany jest.. ech.. ❤️❤️❤️❤️❤️ :) U mnie od rana czyste niebo, swieci słonce, coraz cieplej.. chce sie ZYĆ!!! :D w końcu mamy prawdziwą wiosnę.. 🌻 Ide korzystać z dnia... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co jest z Wami juz ktorys raz sciagam ten topik z drugiej strony jak zajdzie za daleko to go nie odnajdziemy i to bedzie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko jak cicho to taki kawał? :P wróciłam z pracy i po wizycie u rodziców jestem :D wlasnie gadam z Niepokornym, ktory mi taki numer wywinal, ze Go grzmotne, jak sie tylko zobaczymy ;) na razie jest mi zimno - chyba sie przeziebilam :( cos by tu trza wynalezc na chorobsko :D no to narazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..qrde...widze że dziś frekfencja ..zbujecka:D No ..Tygrys ..nie ma to jak prawdziwy alarm bojowy z rana :D:D:D dobrze że byłas szybsza od brygady\"RR\":D:D:D Znudzony ...na psu urok,taka pogoda.u nas też dziś padało, ale promienie słoneczka ..qrde..normalnie wiosne czuć pełną gębą:) cześć Mała :) ,cześć:P cześć Mayka :) cześć Eles :) ..a mi ..z samego rańca mój brat zrobił ..kawał ..i cholera zadzwonił ...i powiedział ..że mu zginoł jego pies..i że za 5min jest po mnie..i żebym z nim jechał szukać go...no to ja nie myśląć ...gotowy stoje u drzwi ..07.05 zakręcony jak kołowrotek,śpiochy wielkości pięści w oczach ..lece na dół..czekam 10min ...a on dzwoni....Prima apryliis!!:D:D...no .. to juz mi kawa nie była potrzebna ....z rańca:D:D:D ....a w pracy..wpadłem ..do biura..ostatnie 10metrów do firmy ..sprintem,przystanołem przed wejściem..wchodze ..i mówie ..że mi rąbneli auto ..udaje panike .. że nie wiem co mam zrobić..załamanego...jak to powiedziec szefowi ...i wiecie ..qrde..że wszyscy zaczeli kombinować ..przejmować się ..nawet księgowa zaczeła dzwonić na policje ...i tu niewytrzymałem ..pękłem ze śmiechu:D:D...potem uciekłem z firmy ..bo chcieli mnie zastrzelić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez piekna pogoda :D :D :D Bylam dzis na basenie a potem z kolezanka zrobilysmy sobie spacerek nad Wisla i jadlysmy lody :D Suuuper :D Elles ----> nio wiem, ale jak zazdrosny to w sumei dobrze :D ;)I cio wykorzystalas dzien?? :P Ktosiek ----> last ekszyn to by byl, jakbym nie zdazyla panow komandosow odwolac i by mi wpadli do pokoju :P :P :P Mala ---> jaki numer?????????? Opowiadaj!!! a na przeziebienie, to dobrze wiesz co najlepsze jest... oklady!! :D Mayka ---> na wiosne Diably wywiewa sprzed kompow ;) Znudzony ---> a ja bardzo lubie te piosenke :D specjalnie pada, zebys mial wreszcie czas zrobic porzadek ze zdjeciami :D Ile albubow wyszlo?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeczytalam Twoj post Borewicz :D Brawo dla brata i dla Ciebie tez :D :D :D Suuuper pomysly :D A u mnie dzis spokojnie bylo :) Chociaz mialam sie na bacznosci i w nic co mi moi faceci mowili nie wierzylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo kurna. ale mam zaległości.. chyba nawet nie będę już (dziś) czytać ostatnich tu postów... no.. może rzucę okiem co dziś wyrabiacie ;) ;) :P Czee :D (z domku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Faktycznie cicho tutaj. Wszyscy robią sobie żarty i nie mają czasu na kafeterię :) hihi mi nikt nie zrobił dowcipu. Chociaż dałam się nabrać na prognozę pogody na tvn meteo, powiedzieli, że od soboty będzie dużo chłodniej, do - 5 stopni. Wkurzyłam się, bo już taka piękna wiosenna pogoda, alr okazało się że to był żart. Ja jednak łatwowierna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie. W moim radiu powiedzieli, ze beda nadawac tez w Czechach (bo maja czeskiego sponosora co jest prawda) i wszyscy dj dzis nie tylko co jakis czas slowka czeskie wtracali, ale wszystko bylo z Czechami zwiazane... wiadomosci, konkursy, wsio :D Tyleze ja wiedzialam, ze to zarty :D :D :D Air, Majorek ---> hello 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie, Tiger, nie wytrzymalam :D niedawno to moje Anielskie nasienie ;) mialo male wystapienie w TVN - osobiscie widzialam :D no i dzisiaj mi napisal o 7:05 (a nie wstaje tak wczesnie), ze obudzili Go wlasnie z tej telewizji i chca z Nim zrobic wywiad :D a ja nie zalapalam, ze o tej porze, to moze niekoniecznie jak tylko przeczytalam te wiadomosc, to napisalam do Niego gratulacyjnego sms-ka ale mial ubaw :D :D :D a teraz Pora na dobranoc, bu juz ksiezyc swieci Diably lubia oklady :P i to, ze sie kwieci :D lalalala la la la 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oo ja w tym roku (tzn i dziś) bardzo mało tv oglądałam, a zwłaszcza jakieś niusy, bo nic śmiesznego nie usłyszałam od nich :) Mnie tylko taka mała 10letnia nabrała przynosząc mi komórkę do kibelka (akurat tam przebywałam :) ) i oczywiście otwierając przy tym drzwi, z wiadomością, że tel. dzwoni i jeszcze udawała, że odebrała :) Może i tak bardzo nie wziełabym tego do serca, ale to było w jej domu, pod moją opieką, a zanim wlazłyśmy do domu (bo z dworu wracałyśmy), to telefon dzwonił - i myślałam, że to coś ważnego i na moją komórę jeszcze próbowali się dobijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwe ... jeszcze spicie?? no to do dziela :) wstawaj diable slonko swieci i niech usmiech na twarz wzleci :D dzisiaj piatek co oznacza dwa dni ostrego leniuchacza :D dzien dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr -3 z rana wrrrrr ale juz slonce dzielnie swieci :D Majorek ---> nio wlasnie ja tez TV nie oglada, czyli nic starconego?? ;) hihihi taki dzieciak zrobil kawal takiemu duzemu Diablowi?? hihi :P Mala ---> sliczna pobudkowa piosenka, sliczna :D Oj Aniola masz naprawde z diabelska, psotna duszyczka ;) Ale i tak jest chyba najukochanszy na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×