Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Wam:) Tygrysek - u mnie wszystko dobrze chodze na kurs i jestem happy dzisiaj zaczelismy malowac krzeselka zanosimy je do organizacjii charytatywnej na licytacje kazdy bedzie musial namalowac jakis wzor ze swojego kraju jeszcze nie wiem co ja namaluje musze pogrzebac w internecie. Air❤️🌻 Akara - body painting ale fajnie,(oczywiscie sie zglaszam po zdjecia)ja tez sie ostatnio napalilam na zrobienie sobie makijazu ala dark elf ( ciemno niebieska albo szara twarz czerwone usta)inspiracja jest oczywiscie gra teraz chodze po sklepach i szukam specjalnej niebieskiej pasty,sprayu do body i face painting( niewiem jak to sie dokladnie nazywa) i chce sobie zrobic zdjecia u fotografa ale niewiem czy wypali , jeszcze zobaczymy:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dark, face painting najlepiej robic farbkami Aquacolor (produkuje je m.in. Kryolan, ale inne firmy pewnie tez). Dostalam od Ronalda ksiazke o makijazu scenicznym :D (podrzucil mi do torby przed podroza do Polski, gwoli szczegolow :D) i tam wlasnie pisza o bod i facepainting\'u. Dzis wlasnie kupilam zestaw tych farbek, wygladaja jak akwarelki, tylko ladniej pachna :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Gio wal sie obok mnie, robie ci miejsce :) Margot te problemy z dostepem :) Hmmm doly i dolki wyrownujemy walcem, taka Gio np. to niezle walcuje :D Zdiablona pamietam jak bylo w zeszlym roku, w lecie, byl zastoj bo wszyscy unikali kompow jak diabel swieconej wody, a ten pomysl z kompem w ogrodku to mi sie podoba :) akarka to wam sie zespol powiekrzyl o nastepna wokalistke? bo jak dobrze rozumiem to teraz sa dwie wokalistki ? Tygrys wzialem sobie do serca to co napisalas i wstalem wczesnie aby byc pierwszym i moc klikac do was :D Dlaczego spicie jak ja pisze :O mala elles kaya dark 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm
Hej. Pozdrawiam ,tym razem z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze wstać... :-) Cześć hmmm znudzony chyba już śpi?... :-) Tygrysek ==> kojarzę Ci się z Linkiem?... \"ulubiony,... przystojny...\" Proszę dalej, dalej... :-D Giovinetta ==> Nikt się nie przyznał do wnuków ale połowa pisze z wnukami na kolanach... :-D Czas na kawę. Miłego kolejnego dnia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, wczoraj zamiast zaspiewac pobudke, zagralam ja i mnostwo Diablow wstalo :P Dzis jeszcze w ogole jej nie zrobilam (wzielam dzien wolny, zeby zalatwi caly stos zaleglych spraw) a znow Diably sie pobudzily ... wniosek jest jeden nie nalezy robic Wam pobudki spiewanej, bo ona jedynie Diabelki usypia ;) :D Elles --> doooobra, bedzie mial :P w skrocie to mnie wqrzyl i tak jakos mi przeszlo :D Chcialabym byc taka super ciocia jak Twoja, zeby dzieciaki chetnie do mnie przychodzily i zeby sie zwierzac mi nie baly :) Dark --> faaajnie masz na tym kursie :) ciekawe rzeczy robicie :D koniecznie obfotografuj krzeslo i przeslij zdjecia :) Gio --> hmm facet... przyczyna Twoich klopotow...?? Kogo bryknac, kogo??? :D Nie ma granicy wieku na bycie starym!! :D Zadnej, nie jedna \"babcia\", ktora znam brykam niczym male Tygrysiatko :) Gio, ja mysle, ze starosc, to z wieku a z wnetrza wynikac tylko moze. W kazdym razie Tobie to na pewno nie grozi... Przeciez kaczkami jeszcze Borewiczowi grozisz... :P :D Po starej znajomoscie Cie informuje, iz z Raportu wyniku, ze zostaniesz 8.V. porwana i wraz z pojazdem czterokolowy na zlot doprowadzona :D :D :D :D Hmm --> 🖐️ :D 🌻 :) Kaya ---> projekt na ogrod??? WOW!!! :D Ilez radosci bedziesz z tego pozniej miala :D Linking --> :D ale kojarzysz postac, co?? :D dalej?? znal sie na komputerach, mial fajowe wloski w dredy bodajże i takie duuuuze ramiona :) niestety, mial tez swoja Anielice i kochal ja bardzo :P Mala --> a pobudka?? ;) :D Znudzony --> :D Diabelki spaly, bo pobudki nie odspiewales :D ale Ty mnie znow oszukujesz :P Miales byc pod lozkiem o 5 rano Twojego czasu a nie znow na chwile zanim sam wskoczysz do lozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć diabla rodzinko :D Gio ---> ja wiem, że nowe zwierzątko pomaga zapełnić pustkę, ale moja mama chyba tak szybko się nie zgodzi na nowego kociaka. Chociaż jej koleżanka jest doświadczoną kociarą :P i powiedziała, że nam odchowa kota i da takiego, który będzie zdrowy i silny. Więc może za jakiś czas znowu dostaniecie zdjęcia :) Jeżeli chodzi o to ile trzeba mieć lat żeby być starym :) to przeczytaj stopkę Akarki :D Masz \"tyle lat na ile zasługujesz\" :) ja dodam jeszcze, że masz tyle lat na ile się czujesz i na ile wyglądasz :D I myślę, że ważniejszy jest wiek duszy a nie ciała :D Elles ----> powiem co kupię :) mam w planach nowe buty i spodnie, takie eleganckie egzaminacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhh, dzień się zaczął, a ja jeszcze jakaś taka nie dobudzona:-o wypiłam reda bulla, ale kop był za mały chyba...biorę jakies prochy na te swoja nerwicę i w efekcie jestem bardziej śpiąca.... Tigerku, jak ja Ci zadraszczam tego pływania. Ja, jak i Akara, boje sie pływać. A poza tym, mój brzuch zachowuje sie dosc dziwnie w wodzie. Nagle przestaje ze mna współpracowac i idzie na dno. cóż, nie mam wtedy wyjscia i idę razem z nim;-) a co do pociągów, to juz dawno straciłam wiare w ludzkie w nich warunki. a jeszcze do tego ci ludzie!!!! taki dzień świra w pigułce. po wyjściu z pociągu należy sobie zaaplikować nie tylko prysznic, ale i wskoczyc na kanapke do terapeuty. ale w sumie takich samych atrakcji dostarcza komunkacja miejska. Ostatnio jakas baba stanela w przejsciu i nie chiala nikogo przepuscic, bo niech sobie wlaza innym wejsciem! i na tym poprzestane bo mi zyłka jakaś pęknie;-) Akara, podziwiam Cie za odwage, bo ja to nie wiem czy chciałabym sie pomalować. A propos, dlaczego sie malujesz, z jakim zespołem? Bo wiem że Twój Anioł ma zespól, tak?? wiesz, umknęło mi kilkaset postów z poprzedniego topiku....wybacz uff, pamietajcie o mnie o 13, ok??????!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szamik ---> będę trzymać kciuki :) A co do ludzi i ich zachowań w autobusach, tramwajach, pociągach, to myślę, że jakiś diabeł w nich wstępuje :P A ja lubię pływać. Niedługo będzie ciepło i będę szaleć w jeziorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szamik, siebie to ja maluje czesciej i zazwyczaj spokojniej ;) (choc niekoniecznie), za to w sobote bede malowac wokalistki zespolu mojego Aniola, poniewaz beda wystepowac w finale konkursu muzycznego, a ja \'awansowalam\' na ich wizazystke :D. Czego tu sie bac? Robienie makijazu to swietna zabawa, przynajmniej dla mnie (i byc moze kiedys pojde w tym kierunku zawodowo, ale jeszcze nie jestem na 100% pewna). Hej szam, Ty jestes wodnikiem, nie? Ale z nas wodnice, buhahahaha, co sie wody boja - dobre! :D AIR, z tym wygladem to niekoniecznie, niektorzy wygladaja powaznie a maja diabla za skora, inni staro, a maja mloda dusze ;). Ja bede obstawac przy tym, ze mamy tyle lat na ile sie czujemy. Hej hmm, jak nastroje dzisiaj? Ide na sniadanie (jeszcze mi salatki z wczoraj zostaly), potem musze sie doprowadzic do znosnego wygladu i o 13ej znikam na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam do was ..a co...!..poczytalam ..uchachalam sie ...nie powiem ..! Szamanka ....Ty jak plywasz to brzuch ci idzie na dno???...:D...Chyba ze plywasz po ...warszawsku ..brzuchem po ..piasku...!!!:D Tygrysku... i wlasnie ...problem wieku Diablow ( ktorego nie ma ..!!!)..jest nasza tajemnica ..ktorej ludzie z innych topikow nie moga rozgryzc...!!! ..Diabel to..Diabel...!!!! linking ...pewnie cos w tych wnukach jest ...kolejna tajemnica ..!!:D Ja na przyklad mam swoja druga \"córeczke\"..Sarah (sznaucerka miniaturka)....jestem dla niej mamusią ( bo jak mowie ..Sarunia chodz do mamusi to szybciutko przybiega..)..nooo..i ona ma swoje dwie coreczki...to chyba moje wnuczki ..no nie ..?:D Wiec faktycznie jak siedze przy kompie to zawsze jakas wnuczke mam na kolanach ...!!!..wszystko sie zgadza ...Jestem Babcią..!!!:D AIRek ...to naprawde dobry pomysl,żeby wziac szybko drugiego kotka Ja mam jeszcze 5 suczek ale jedna z nich ..jamniczka (18.5 roku)..juz dlugo nie pozyje ..od miesiaca ma paraliz tylnich łapek i jest coraz slabsza ..!...zostana mi jeszcze 4 .Sznaucerka olbrzymka ..ma juz 9 lat ..wiec tez za 2-3 lata przyjdzie koniec ...!..ale zawsze jeszcze zostanie mi 3 ...Najmlodsza ..ma 2 latka ..! Zdiablona ...Akara ,DaekElf,mala.🌻👄 hmmmm...a ty wciaz pomaranczowa ...? Znudzony ... Ty sie tak pod tym wyrkiem nie wyleguj ..podobno miales trawe kosic ??? Aaaaa..cos mi sie przypomnialao..Dostalam telefon od znajomej ..ze mialam wlamanie na dzialce ...W domku ..sodoma i gomora ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, po warszawsku to dupa a nie brzuchem po piasku :D. Ciekawe swija droga jaka jest etymologia tego powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ...>>>..ja jednak sie upieram przy stylu warszawskim od strony brzucha .a la rozjechana żaba....bo jakos mi nie pasuje ..plywac ..od ..d.....strony ...!!!:D ...że niby craulem -grzbietowym..mialoby byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja w sumie tylko na chwilę, bo muszę się zaraz \"szykować\", bo idę.. ehh na uczelnię.. ;) Narobiliście od wczoraj stron.. kiedy ja to przeczytam ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
Witajcie:D Ano pomarańczowa, bo : -po pierwsze , do mojego nastroju pasuje ten kolor, z czarnym nie byłoby mnie wogóle juz widac, zlałabym sie w jedną plamę -po drugie , aaaa właściwei to jak sie robi czarny kolor?:P Trudno mówić o poprawie humoru,ale jest iny niz wczoraj, a to juz chyba coś:) to widok waszego zatłoczonego łóżka tak działa. W pracy niestety niewiele mam czasu,by posłuchac,ale wieczorem to nadrobie. Popatki zatem do wieczora. Zostawiłabym jakiegoś kwiatka ale tez nie wiem jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm..:D...no widzisz ..trza bylo tak odrazu gadac ..a nie tu sciemy walisz ..o tym ze ci w pomaranczowym lepiej do ..twarzy ..!:D Wejdz w preferencje ..wpisz sobie swoj nik..czyli ..hmmm i wpisz swoje haslo...!..za chwile bedziesz czarna ...tylko haslo pamietaj ..! ..tak bardzo sie wyrozniasz tym pomaranczowym ..ze wyglada na to ze masz ..najlepszy humor z nas wszystkich ...!:D...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ==> Internautko, zarezerwuj swój nick » :-D o tutaj: http://f.kafeteria.pl/preferencje.php Pamiętajcie o szam (13.00 !!) i trzymajcie... :-) Tygrysku... kojarzę Linka...i trochę się zgadza (komputery), a przystojny?...dla Ciebie wszystko ;-) Z dredami może być problem (co najmniej kilka miesięcy :-D...) ale pomyślę... Pozdrawiam babcię Gio... akara... Etymologia dypy, czy brzucha?... :-D Całkiem spokojnie wypiję... itd. U mnie słońce, czego i Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Słoneczne dzień dobry :D Kaya --> jak tam idzie robota w ogrodzie? :D Ja myślę, ze to sama przyjemność heheh :P No koszenia trawy to nie lubię, chyba ze nie jest jej tak dużo :) Ale mam do wysadzenia maciejkę :D Nasadzę jej w tym roku ze ho ho :D Ale bedzie pachnieć :classic_cool: Znudzony --> haha... Baaardzo wcześnie wstałeś, sciemniaczu jeden smolony... :D:D:D No właśnie, nie wylegiwać sie teraz tylko szybciutko trawkę kosić, nowy dzień własnie u Ciebie wstaje.. :P Gio --> Dobrze ze ja działki nie mam :) heh... Kurcze 😠 ale moze nie bedzie tak źle.. :)🌻 A poza tym to jak mozesz jechac do Wrocka to jedź!! Tygrysek --> :):D🌻 Dark --> :) A czy ja też mogę dostać zdjęcia malowideł? Air --> No to weź od tej kolezanki mamy, na pewno da Wam zdrowego kotka/kotkę :) Udanych zakupów 🌻❤️ Trzym sie ciepło :) Szam --> To już? Juz??? :D:D a nie, o 13... ok to czekamy.. :P:D A potem otwieramy co mamy dobrego hehe :D:classic_cool: Z komunikacja miejską to przyznam Ci rację... Szkoda gadać, jacy ludzie potrafią byc, ech.. nóz sie w kieszeni otwiera. Akara --> :)🌻 Majorek --> :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... jak zwykle wyprzedza... :-) akara jeszcze raz :-)... Przepraszam za dypy. Powinno być dupy... oczywiście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi....proste :D Dzieki piekne. A co z tymi kwiatkami??? Teraz to naprawde juz ide popracowac. No dobra kawe jeszcze łykne z Wami, i ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm -> Cieszymy się ze nastrój juz troche lepszy :) A rysuneczki robisz tak, ze piszesz w nawiasach kwadratowych [ ] (tyle ze ja napisze w okrągłych) rózne słowa, np: (wsciekly) , (kwiat) , (serce) , (beksa) , (czesc) , (cool] , (spioch) , (zly) , (usta) , (ziewam) , a normalne minki to chyba wiesz jak, dwukropek i np. duza literka D. Pamietaj o kwadratowych nawiasach :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze jedno - bo my tu ciemno mamy, tak jakby nie wchodziły posty. Na kazdą strone jest 30 postów. Jeśli nie widać następnej strony to do jej adresu u góry dodajesz do np. liczby 5550 30 nasttępnych postów czyli ma być na końcu nie 5550 tylkko 5580 :) No i wsio :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) U mnie dzisiaj piekna pogoda! :) Tak piekna, ze zaraz biore ksiazke i zmykam nad rzeke sobie poczytac :D Tygrys, widzialas jak piesek Gio sie wabi :D Gio, wiesz, jak masz czas, to daj znac, mozemy rozegrac partyjkew kurniku... :D Dark Elf, koniecznie przyslij zdjecia w Twoim nowy kolorze... Jestem tez ciekawa jak wyjdzie Twoja metamorfoza a la Dark Elf :D Elles, nie moge teraz wyslac zdjec, bo mam problemy z komoputerem. Dzisiaj wieczorem biedaczek przejdzie kuracje formatowania dysku :o Ale mam nadzieje, ze po tym mu sie polepszy! :) szam, czekamy na wiesci! :) prosze podaj mi jeszcze raz Twoj adres e-mail. Nie mam od kilku dni dostepu do mojej ksiazki adresowej z powodu 'choroby' mojego komputera. No nic, lece teraz :) Pa, pa... Milego popoludnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linking, dupy :D (ale paskuda ze mnie, nie? ;) ) Zaraz lece na kurs, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mnie mój Anioł rozwalił - on kocha wszystko co nowe, techniczne, i takie tam.. właśnie mi przesyła program przez który bedziemy rozmawiać do siebie... :D Hahaha.. o boshe, mieszkamy od siebie 10 min. samochodem, w każdej chwili mozemy sie spotkać, usiąść na słońcu u mnie, pogadać.. a ten mi tu... :D:D:D A najlepsze jest to ze właśnie pojechał kupić do tego słuchawki... :O:P:D:D:D I żyj tu z takim.... :classic_cool: hahaha Margot --> :) Haha.... z tym imieniem to też dopiero teraz zaskoczyłam.. :D Ciekawe co na to Tygrys :P:P:P :D Ok, nazdjęcia to ja moge poczekać nie pali się :)🌻 Jescze ferie masz czy juz się kończa? :) Pozdrawiam wszystkich ciepluteńko :D U mnie też słonecznie, całe szczeście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam --> No już? Już? :D:D Trzymam kciuki :classic_cool: Powiedz jaknajszybciej co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam, ja tez :D :D :D Elles, Margotka ---> Tygrysek na to grrrrrrr psom sie daje ludzkich imion grrrrr Akara --> smacznego :) Kundelek jest na rupieciarni ale ostatnio ma problemy z kompem :( Gio ----> GRRRRR Sarunia??? Grrrrrr!!!!!!! :P :P :P wlasnie Diabel to Diabel stworzenie wiecznie mlode :D Hmm --> no, slicznie w czarnym wygladasz, slicznie :D Linking ----> zapuszczaj :D A jestes tez slodki i mily jak Link :D Tylko nie wiem czy pamietasz ale on byl Czarny :P Zaczniesz chodzic na solarium?? :D Sugerujesz, ze mam szanse przestac byc jednyna Diablica bez Aniola :D :D :D :D :D Majorek --> :D: D :D 🖐️ :D :D :D Masz znow poranne pobudki ze sniadaniem do lozka?? :) Szamcia ---> ale nas by przeciez cala zgraja tym pociagiem jechala, wiec by bylo calkiem inaczej niz zazwyczaj :D Wyobrazasz sobie conajmniej 3 Diablice w jednym przedziale?? :D :D :D :D I jak?? :D Bo mnie kciuki zaczynaja juz bolec :P Ty nie umiesz plywac?? Niech no sie cieplo sie zrobi a ja bede miala wolny weekend .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×