Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Elles ... był sernik i karpatka ...:) ... zostało jeszcze trochę ... wcinaj jak masz ochote ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik --> czegoś nie mówiła wcześniej? :P:D Same pyszności, hih... Mniam... Sernik mój nie oddam, Tygrys :P:D hehe A szarlotke to uwielbiam... a karpetke połykam w całości.. O rety... Chyba jutro sobie upiekę jakieś ciacho...:D Akara --> dobranoc :) śpij spokojnie 😴🌻 I niech Ci już zadne PMS nie dokucza.. :) Ja też chyba idę zaraz.. Vacik :) Jeszcze raz wszystkiego naaaajj.. ❤️🌻❤️ Ale już padam troszkę i opuszczam stanowisko.. Buźka wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz padam na tzw ryj ...:P ... dobranoc ... spokojnej nocy ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik ..jak to kolejne 41..???? ...to juz jedne mialas wczesniej ?...:D Wszystkiego najlepszego...🌻🌻🌻👄 Hmmm...ja z Margotka w kurniku gramy w szachy...!..szamanka jeszcze do nas nie dolaczyla.. Pozdrowienia dla wszystkich ...ide spac ..!!! Zosia mnie dzis rozbawila do lez ...nie moglysmy sie dogadac na GG ...i takie mnam w koncu goopoty wyszly ze ...łzy i jeszcze cus ..sie polalo czyli ze wszystkich dziurek ..cieklo..równo...!:D Elles ..taak kamera tez dobra rzecz ...ciekawe co twoj MEN ..jeszcze wymysli ...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam kawaly jeszcze raz i znowu sie pochichralam a teraz to juz serio ide spac 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ... :) :) :) ... kupę lat ... dzieki za naj ... 41 to ja dopiero wczoraj skończyłam ...:P ... w szachy mogę z Wami zagrac ... ale i tak przegram ...:( ... no to cus co się lało ze śmiechu to wiadro trza było podstawić ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... podajcie mi swoje numery na gg ! Czasami mam ochotę na małe ploteczki i nie mogę Was złapać w Kafeterii ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka
wiecie co? Nie było mnie 4 dni, a tu 10 (słownie: dziesięć) nowych stron. Jakby człowiek chciał to wszystko przejzeć to nie miałby czasu pogadać. "Nie boj sie, najlepiej wcale nie zwracaj na niego uwagi. On jest w zasadzie nieszkodliwy, jak sie znudzi to sam sobie pojdzie Niestety nie da sie go oswoic, choc z zasady wiadomo, ze sam sobie ludzi wybiera. Zyje niestety krotko, zaledwie kilka tematow. Wiec nie pzryzwyczajaj sie do niego, bo Ci bedzie smutno, gdy go juz nie bedzie ." Ładne mi krótko... trzy miesiące temu miał roczek. Dla zainteresowanych: da się jeszcze zjechać nartostradą do samych Kuźnic, a na Gąsienicowej jest jeszcze całkiem, całkiem. Pozdrowionka, dla biednych wiewiórek też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobuuuuuuuuuuuuuuuuuudka !!!!!!!!!!!!!!!!! :D Upssss, Wstawajcie proszę. Ja juz nie śpię. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie :D witaj Hmmmmmmmmm :) dzisiaj wyjatkowo ide na 8:00 a nie an 7:05 :D a humorek mam superowski :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkowiczow sie pytam: a gdzie piosenka????? :D Qrcze nawet nie poczytam dokladnie co sie dzialo.... grrr musze sie brac za robote :P Zatem dla Diabelkow wszystkich 🌻 i 👄 a dla Vacik jeszcze :D Ide dzis do kina na \"starsza pani musi zniknac\" :D bilety znow za free, wygrane :D aha, ale tego nie odpuszcze - Elles, jak moglas zjesc caly sernik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! uff, została mi tylko jedna tabletka do połknięcia. Jak ja nie cierpię łykać tabletek😡!!!!!! akara, na razie nowych zdjęć niet, ale kupilismy sobie ostatnio aparat cyfowy, wiec jak tylko mój I. znajdzie chwile to go rozpracuje i beda nowe zdjecia:-) ja mam problem jak te ślepia umalowac, i ciagle maluje tak samo, wiec robi sie to nudne. Poza tym nie uzywam innych kolorow poza brazami i czas najwyzszy cos z tym zrobic:-o mała, prześlij mi ten link, plizzzz, mój adres: au_dela@tlen.pl Vat - 100 lat!!!!!❤️ Tiger, niedziela to niespecjalnie na to piffo, a nie moze byc zwykly dzionek na uno momento? niedaleko ode mnie, na Jana Pawła jest Swingo i jaks nowy pubik, a w tygodniu ludków mniej>>>A Zdiablona tez ze stolycy?? miłego dzionka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja świeżo po śniadanko w połowie jeszcze pidżamce :D No nie wiem kiedy te zaległości nadrobię :D Odpowiem na to co rzuciłam okiem :) : Vacik - wszystkiego najlepszego, samych wspaniałych dni 🌼 🌼 👄 Elles jak dziś samopoczucie.. wiesz... w sumie.. też może zareagowałabym tak, bo... jak masz już tlen.. i pewnie gg... to po co jeszcze coś.. innego.. poza tym przecież w tlenie sa te wszystkie komunikacyjne bajery :) no i.. te 10 minut autkiem.. :) ❤️ dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Vacik ----> wszystkiego dobrego, słonka, cudnych wakacji i zdrowia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Żeby mi sie chciało tak jak mi się nie chce :) Nie mogę się do niczego zmobilizować, dolina po prostu. Chyba mam mały dołek :o Ale co tam, pogoda znowu piękna, zaraz na balkonie sie rozłoże z tymi notatkami z filozofii. Wykładowca nas kartkówka straszył, mam nadzieję, że żartował, ale na wszelki wypadek trza się poduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Vacik ----> wszystkiego dobrego, słonka, cudnych wakacji i zdrowia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Żeby mi sie chciało tak jak mi się nie chce :) Nie mogę się do niczego zmobilizować, dolina po prostu. Chyba mam mały dołek :o Ale co tam, pogoda znowu piękna, zaraz na balkonie sie rozłoże z tymi notatkami z filozofii. Wykładowca nas kartkówka straszył, mam nadzieję, że żartował, ale na wszelki wypadek trza się poduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ----> pocieszyłaś mnie :) bo ja też jeszcze siedzę w piżamie i miałam wyrzuty sumienia, ale jak nie jestem sama to już mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku, ja mam chyba tez raczej pod gorke niz zzzz...ale ja to od dłuższego czasu siedze na dole i nie ma widoku na winde do nieba.... chyba slucham za smutnej muzyki teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air :) nie martw się ja o tej porze często jeszcze w wyrku leżę :) Szam.. co to za nastrój? :( 👄 Elles no i zapomniałam dopisać ;) - ja deszcze się nie boję, ale burza... brrr... i jeszcze mój Anioł na dworze wtedy robił ogrodzenie ...:( Hmmm witaj pod łóżkiem :) ranny ptaszek z Ciebie :P Mała, hej :) Tygrysek 🖐️ a co tam robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, a tak siedzimy sobie z moim nastrojem w pracy i sie mamy tak sobie...ale coz, kiedys pewnie mi przejdzie... a co porabiacie od rana...szczesciarze w pizamkach, a ja jak najbardziej przy biurku w pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamik.. oj to niedobre towarzystwo masz :) Ja siedzę sobie przy kompiku, zapominam, żeby się jednak odziać jakoś niepidżamowo :) i czytam zaległości na Kafe :) i jakoś.. nie mogę się zabrać za pisanie pracy, a raczej czytanie różnych materiałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> leniszuku :D raz, dwa notatki bierz i na balkon myk, myk sie uczyc i cieszyc pieknym dniem :D Majorek --> jakto co?? pracuje :D w tej chwili czekam az piosenka przejdzie z jednego kompa na drugi :D Szamcia --> :D ja tez przy biurko, to jestesmy juz dwie :D Tak Zdiablona tez ze stolicy :) w ciagu tygodnia to roznie z tym bywa, ale czemu nie, tylko nastepny tydzien, to cchyba nie bardzo, skoro ten szczyt jest... jakos sie dogadamy :) pifka Ci nie odpuszcze 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam muzyke, może to pomoże:-p a najgorsze jest to, ze choc siedze w pracy to nie mam pracy;-) i nie wiem co mam ze soba zrobić i od tego mi różne nienajpesze myśli przychodzą do głowy:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby brak światła??? no i kiedy mnie ktoś oświeci z tym kurnikiem??? chciałabym sobie z kims zagrac,, ale ni w ząb mi sie to nie udaje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi posta.. tak to jest jak się człowiek klawiaturą bawi... :P Majorek --> ❤️ :) Też bym się bała jakby Anioł ogrodzenie robił :)Chyba mi już trochę lepiej... Ale wczoraj to był normalnie dołek. Bez sensu... No nic, pozyjemy - zobaczymy, moze mi sie zmieni podejscie.. Teraz to mam już czarne wizje, ze zacznie wszystkich innych zagadywać na tym Skype albo inni jego ( he... ine.. 😡) i mu czasu zabraknie na mnie.. Ja taka mała zazdrośnica jestem.. :P:( ech.. Kurde flak.. aż mnie szlag trafia jak sobie tak pomyślę.. Nie, chyba mi jeszcze nie całkiem lepiej.. :( Tygrysek --> :)hihi.. no dobra, masz tu, schowałam specjalnie dla Ciebie zeby Ci zrobić niespodziewajkę z rana ;) :D Smacznego :) Mała --> Az sie boje teraz zrobic sobie ten test.. jeszcze mi wyjdzie ze jestem nieszczesliwa.. :O Zaraź mnie swoim optymizmem z Tygryskiem.. pliiisss Saszka --> :) A skąd ten cytat? Nie w temacie jestem.. Szam --> 🌻 ja też za biurkiem ale za chwile wybywam na słońce.. A co do tej muzykii.. to mnie optymistycznie ładuje Shania Twain.. :) Ale dzisiaj mam dzień na marudzenie.. Air --> :) Moze nie bedzie zadnej kartkówki :)🌻 Buziaki for all 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Tygrysek.. racja, to ciężka praca.. a i Szamik też z muzyką walczy :) Szam.. jak Ci się nudzi to sobie w poczcie zrób porządek, albo w jakiś swoich rzeczach w komputerze.. albo jeszcze coś :) Ja niby.. też... przy biurku :P ale dla komputera ono jest używane :D Idę sobie kawkę zrobic, woda siejuż ugotowała - macie ochotę na rozpuszczkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainstalowalam sobie literaki na kompie i jestem w jeszcze gorszym towarzystwie bo obrywam od wlasnego komputera! i on przeciwko mnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Elles, nie widziałam jeszcze Twojego posta, jak pisałam :) Rozpuszczkę:D tak mówię, na moją ulubioną kawę czyli rozpuszczalną :) Wow, duzy_kawałek_pysznego_sernika_z_rodzynkami_i_brzoskwiniami_oblany_czekoladą_mleczną z brzoskwiniami :D:D A ja chciałam nieśmiało zapytać, czy do kawki nei chcecie bajaderki, bo w lodówie była, to sobie wzięłam :D Szam.. hehe to weź inną grę :D i nie daj się maszynie bezdusznej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fart.. hehe.. siostra przyszła ze szkoły - od razu przed TV.. Włączyła niem. MTV.. I jakimś trafem.. Shania Twain \"Up\"... :D Od razu mi troche lepiej.. :D hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×