Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio ... :) . Nawet nie wiesz, jaki uśmiech mam w duszy. [całuję w łapke] :D 7.05 i mnie by odpowiadał bardzo. :) na zlot Diabelskich diabełków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim rogatym😍duszyczkom pod luzkiem. Ja jestem nie w formie dzis ...gardlo zawalilo mi ..mowic nie moge ...jesc tez ...przymusowe odchudzanie ...buuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Ale was mało dzisiaj było. No i dobrze, nie muszę dużo czytać :P Dzisiaj zimno jak jasny gwint, a ja przyzwyczajona do dobrego przez ostatnie dni jak głupia jakaś się ubrałam i zmarzłam szalenie. Tygrys ---> wiesz co, chłopaki na podanej przez ciebie stronie są fajne, ale jakoś nie podobaja mi się tacy wygładzeni i śliczni. Facet to musi być facet, samiec :D grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz za frekwencja :D powala na kolana normalnie :D w skrocie sztuka ciekawa dobre teksty bardzo dobra spostrzegawczosc autora i zmysl krytykowania w radosnej atmosferze niektore teksty sa po prostu piekne i daja do myslenia a teraz pora na Telesfora :D ide pod lozko :D jutro do pracy :P dobrej nocy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie bałam ze tak duuużo mam zaległości... hih.. ale nie mam :P Akara --> co do Wrocka.. cholera no.. Anioł podchodzi do sprawy sceptycznie, wczoraj z nim rozmawiałam.. On w międzyczasie ma jedną sprawe i bedzie wyjeżdzał - nie wiadomo jak bardzo to pochłonie jego budżet.. I nie wiadomo czy bedzie czas, bo on nie ma jeszcze rozpisanych zajęć na maj... Ma mi powiedziec 1-go.. ale to dla mnie za późno. A bez niego.. raczej nie pojadę - za daleko, sama nie bede tam siedzieć więcej niż jeden dzień a to troche bez sensu.. nie wiem.. chyba poczekam na zlot gdzieś bliżej, chociaż do Warszawy. Nie powiem ze nie żałuję.. ale chyba zostaję w Gdyni. Napaliłam sie ze pojedziemy.. i ech.. Ale słuchaj - jesli Ty mozesz to jedź i nie patrz na mnie, baw sie ile wlezie :D Za mnie też :) Margot --> 🌻 ja mam bez w ogrodzie al ejeszcze nie kwitnie.. :) Majorek --> a Ty z Aniołem bedziesz w Gdyni? :D Jak coś to mów, pisz, dzwoń i w ogóle... :D Mała --> :D Looknij co tam masz dokładnie na tych warsztatach :D Super bedzie sie spotkać 🌻 Borewicz --> kopniaka to ja poproszę.. do działania mi potrzeba... takiego jakiegos impulsu... Popadłam w jakiś marazm.. Tak mi jakoś poczucie wartości spadło. i trudno mi sie teraz wygrzebać z tego wszystkiego.. Nic mnie nie mobilizuje.. cholera Kaya ---> ❤️ A mój koleżka własnie mi sie pochwalił ze załozył z kumplem szkołe tańca... :D moze by sie zapisać? :):):) 50/zł. na miesiąc, w miesiącu 4x po 45 min.. Tylko kto sie ze mną zapisze.. Anioł tańczyć nie bardzo chyba lubi... :P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka
Trochę jestem, ale nie bardzo. Od motylka to różnię się tym, że jemu się chciało gadać... Muszę przeczekać. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostatnio sie lenicie Diablatka ale i tak Was nie bede jeszcze budzic :P spijcie smacznie snijcie slodko przezywajcie piekne chwile dzisiaj a mnie uplywajacy czas zbliza do dwoch waznych spotkan: 1. zobacze Aniola Niepokornego :D 2. zobacze ludzi z mojego topicu 1 maja :D i to jest super perspektywa :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys >> ta jasne strach mnie obleciał i tyłkiem trzęsę aż mi majtki spadają szczególnie po tym Klossowo -borewiczowym (:P) wieloznacznym wielokropku...bo on jak wiadomo od tylca zachodzi to ja nie wiem czego się spodziewać :P:P:P A...Tygrys?? To w taki gustujesz panach?? oj no jak mi przykro...:0 P.S. do wszystkich >> no to ja nie wiem co z Wami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, diaboły, wróciłam już z pracy, grrrr (w niedzielę na ósmą to już szczyt sadyzmu 😡 ) i zasiadam do kolejnej roboty. A wpadłam, żeby of koz wsyzstkich pozdrowić, i spytać, co z tym Wrockiem w końcu, do jasnej anielki??? Stanęło na sobocie, czy jednak jakaś zmiana z racji komunijno-Młodoborewiczowych zawirowań? Bo nie wim, czy sie nastawiać psychicznie, czy odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala :) Ktoś czyli ja :) witam z rana, Kai mili ciebie znowu czytac, po dlugiej przerwie twojej nieobecnosci. :) Wyskakalismy sie wczoraj i dzisiaj spalismy az do 8:50, co mi sie prawie nie zdaza. :) Dziesiaj chyba zaczne sie pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy :D Kai - podzielam Twoja rozpacz z powodu pracy w niedziele - ja powinnam byc w pracy o 7:30, ale jestem jakies 10 minut pozniej :D jestem chyba niezle powalona, bo zrobialm sobie w czasie pracy maly spacerek i zachwycila mnie na nim jedna rzecz - a mianowicie ... slimaki winniczki :D - lekko kropilo, trawka miala sliczny, zywy, zielony kolor, a one siedzialy sobie an niej (ewentualnie pelzly) - mialy takie piekne skorupki :D jestem w nastroju cudownym, choc lekko zmeczonym i czekam na Aniola - przyjedzie dzisiaj :D teraz zabieram sie za sprawdzanie prac moich trzecioklasistow, bo potem moge byc niezdolna ;) :P to narka znudzony - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff nie bede meic duzych zaleglosci w czytaniu :P Promotor mnie pochwalil!!!!! Nie za te 7 stron of course, ale za caly rodzial co mu go wczesniej zostawilam :D Pekam z dumy, bo uslyszec z jego ust \"bardzo ciekawe i dobre\" to komplement nie lada :D Facet jest super, ale sie czepia drobiazgow, stylu, jezyka a tu... jeden malutki zarzucik tylko byl, ze zle przypis zrobilam :D :D :D Zdolna jestem nieslychanie :D :D :D Air --> wiem, tez tak mysle, ze sa oni za slodcy :P Takze wole \"samcow\" ale zawsze mozna sobie troche popatrzec :D Elles ---> jak to szkola qmpla to powinnien Ci promocje zrobic i za darmo sam uczyc :D Ktosiek --> boj sie, boj :P a co do facetow, to w moim typie nie sa, takich slodkich nie lubie ;) ale zawsze mozna na cos tam popatrzec, nie?? :D Mala ---> hihi praca 7 w dni tygodniu a Ty szczesciem buchasz :D suuper :D a zaden slimak Ci nie uciekl?? ;) Znudzony ---> spakowany?? do drogi gotowy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Diabelki :D skonczylam sprawdzanie zaraz kapiel i ... wpadanie w silne ramiona :D pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ---> to chyba nie ma sensu zebys sie po tej kapieli ubierala, cio ;) :D Owiniecie recznikiem wystarczy :P :D Baf sie dobrze i pozdrow Aniola :D Znudzony ---> dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeee, elles, sama to ja sie tluc nie bede :(. Za to jak zrobicie zlot w Gdyni to mnie w Pl. nie bedzie 😭. Po co Ci ten Aniol tak bardzo tam potrzebny? Pojechalybysmy razem przeciez. Zreszta Aniol na zlocie Diablow??? Przeciez to nie pasuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliet\'s Ghost nie wygral konkursu, ale wygrali za to nagrode publicznosci. Werdykt jury to jakas wielka porazka, bo wybrali zespol ktory nie umywal sie do 3ech innych (wlaczajak JG) i to nie tylko moja opinia. Ludzie byli zaskoczeni i rozczarowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - to bardzo przykre - olac komisje i cieszyc sie, ze sie publicznosci podobalo - w koncu to ona plytki kupowac bedzie Tygrys - a zebys wiedziala - recznik ino posiadam i czekam ;) :P no i na dzisiaj to ja sie zegnam :P dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię wiosne.. na dole pełno zieleni na górze pełno błękitu.. :) I fajnie sie z Kluchą łaziło :) Akara... :) Ja jednak chyba poczekam na zlot bliżej, tak co najmniej w Warszawie.. nie chcę jechać bez Anioła - i on nie chce zebym jechała sama... kurcze no... :( Mówię Ci - masz okazję to jedź i nie patrz na mnie :)🌻 Tygrysek --> brawo :) Zawsze przeciez byłaś zdolna :D he.. to samo powiedziałam koledze.. ale wolałabym zeby to on mi dawał lekcje indywidualne... :P;) Bo to kolega z biura haha :D - pamiętasz? ;) Mała --> Ja proponuje zamiast ręcznika czerwoną przepaskę z kokarda... :D hehe.. na pewno zwali go z nóg ;):classic_cool: Margot --> thx :) Własnie dostałam maila z fryzem ide oblookać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, czesc i czolem :) Jestem wlasnie po bardzo udanym weekendzie - bylismy z moim Aniolem na Lazurowym Wybrzezu, ktore jest faktycznie lazurowe :P :D Bylo bosko... to morze... zaglowki... wysepki... plaze... palmy - ogolnie zyc nie umierac ;) :D Bylismy m.in. w St. Tropez - na szczescie nie natknelismy sie na zandarma :P :D Slowem - uzylam i to BARDZO :D Aha, wysylalam moje najnowsze fotki :) akara, co tam komisja, najwazniejsze, ze publicznosci sie podobalo!! ❤️ Tygrys, gratuluje!!! Moje uznanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akarka ---> jasne, Mała dobrze gada :D Najważniejsze, że się ludzikom podobało. Zazwyczaj zdanie komisji różni się od zdania publiczności. Wróciłam z imienin mojego wujka. I teraz siedzę i dochodzę do siebie po wielkim żarciu :P Ciotka świetnie gotuje i robi rewelacyjne sałatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello czarciki. Pojawiam sie i znikam jak fata morgana. Troszke czasu minelo od mojego ostaniego wpisu,troche to delikatnie powiedziane;) No ale wiecie,nauka pochlonila mnie bez reszty,do tego dochodza inne mniej lub bardziej czasochlonne zajecia a reasumujac poprostu nie wystarcza mi juz czasu na cokolwiek innego nie zwiazanego z tym wszystkim co tak bardzo mnie pochlania. Tygrysku >>>>dzieki za maila z tymi misami slodziutkie to bylo👄 Elles dzieki za pozdrowionka , ja tez cie pozdrawiam .👄 Mam nadzieje iz mnie nie wygonicie tak jakos czuje sie wyobcowana;) Oki oki zmykam juz weszlam aby was b serdecznie pozdrowic, i przypomnic o swoim istnieniu,no wiecie jakby kto zapomnial;) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×