Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Znudzony !!!!!!!!! co z terminem spotkania ?!?!? zostaje bez zmian>> ?? jeśli tak ..to oki..ja zalatwie ..akademik dla diabłów z kraju !! tylko musze wiedzieć ..kto będzie nocowac ..cena za nocleg-25-30pln. Prosze o szybką decyzje ..bo w tym terminie jest jakiś ...nasilenie..we wrocku i są problemy z noclegami !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpadam, nie mam ochoty sie sama tyle tluc pociagiem. Wspomnijcie mnie nad kufelkiem piwa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz tak w sumie to sie jeszcze zastanowie, bo moglabym przenocowac w Toruniu i jechac z Torunia, a to ciut krocej. Tylko niech mi ktos sprawdzi (usmiech wstrone Borewicza :D) ile bedzie kosztowal bilet z Torunia do Wroclawia i z Kwidzyna do Wroclawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) akara tak mi przykro z powodu JG. Przynajmniej publicznosc ich docenila. Borewicz :) termin spotaknia taki jak ostatnio stanelo. 8 maja o godz 17:00 na Placu Solnym. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ!!!!!!!:D:D:D:D:D PONIEDZIAŁEK już!!!! :P:D Znudzony .. prześlij mi na smyk3@interia.pl nr tel...w celach rozpoznawczych :)...powodzenia:) i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> a gdzie piosenka??? :P Wstyd tak krzyczec z rana zamaist diabelskim glosikiem cos nam zanucic ;) :P Akara ---> nagroda publicznosci, chyba jest w takim razie znacznie wiecej warta niz jakies przekupione i bezguscia jury :P Gratuluacje!!! A jak wyszly Twoje facepainting?? :) Borewicz --> ale cos wiedziec bede w ostatniej chwili... no qrcze... raz jeszcze zerkne na pociagi ale chyba najszybciej to bym byla jednak kolo 21.. wiec nie wiem czy ma to sens?? a kto bedzie na 100% :) Elles --> dziekuje :) Uuu pamietam kolege, pamietam.... oczywiscie, ze musi Ci dawac lekcje indywidualne... :) Usmiechnij sie do niego pieknie i... tancz :D Margotka --> plywalas????????? :) ach, dziekuje :) Marika ---> :D 🖐️ :D jak wspaniale jest widziec Cie pod lozkiem znow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> :D :D :D :D czeeeeesc 🖐️ :D :D :D Jak pracujesz w tym tygodniu?? Ja wzielam wolne na czw. i pt. ale w czw. ide do kina, wiec odpada. Sroda na pifko tez by byc mogla ale w centrum?? hmm wszystko tam zamykaja.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki...Powiedzcie czy dziala wam ..GG i komunikator ?..Od wczoraj nie moge zlapac zadnego kontaktu...! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim, którym chciało się wstać w ten... no właśnie, jak go określić?... \"Mokry\"?, \"Zimny\"? poranek... :-D Sporo atramentu zużyliście od mojej ostatniej bytności i muszę to ogarnąć zanim załapię jakie nastroje, kto, gdzie i jak... ;-) Elles oczywiście bez wiary w mężczyzn, akara się zastanawia (Nie zastanawiaj się, tylko jedź), bo jeszcze znudzony... się rozmyśli. Dzięki za pobudkę NewBorewicz... :-) Dla Tygryska i Szam więcej słońca poproszę... Na moim parapecie wylądował gołąb (raczej przycupnął, bo lądują samoloty...). Gdybym się przechylił w prawo mógłbym go dotknąć (ale musiałbym mieć 2-metrową rękę... :-D ) Nigdy nie było tu gołębi. Może jakiś pomnik postawili w pobliżu?... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking --> jakze milo Cie znow widziec :D Chcesz slonca?? Moge sie podzelic, sporo go mam :) Prosze. oto magiczny kwiatek 🌻, otworz go a wyskoczy z niego sloneczko :) Nie masz 2 metrowej reki??? Jakto?? ;) To jaka masz?? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kto by pomyslal, ze dzisiaj Borewicz zrbi pobudke :P :D Tygrys, chyba po warszawsku :P Byli co prawda amatorzy kapieli, ale dla mnie jeszcze wodaciut za zimna :P :D Poplywam sobie latem :D Gio, mi gg dziala bez zarzutow :) linking 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger, z tego co wiem, Jana Pawła nie ruszaja, więc gdzies sie spotkać w końcu mozna, jak mówie proponuję Swingo:-) a pracuję normalnie, bo szkoda mi urlopu;-) Linking, jest słońce tylko nie od tej strony co trzeba...hihi, to znaczy wszystko ze mna ok, ale okna mojego biura wychodza na zachod, a jakos nie chce mi sie czekac do tego czasu by sie w slonku ogrzac:-d dziękuje za słonko tak czy inaczej:-d chyba mi do końca odbiło...kupilismy sobie z moim I. aparat HP Photosmart 945, no i oczywiście instrukcja jest w obcych językach. I obiecałam że spróbuje ja przetłumaczyć...gdzie ja rozum miałam....i teraz patrzę raz w angiellska raz we farncuska wersje, biegam po słownikach i się męczę, ufffffffffffffffffffff PS. pracodawca podstepnie zablokował mi dostep do komunikatorów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linking, o boski:-)👄 wiarę w sprzęt mi wracasz:-) dzieki dzieki dzieki:-D hm, widzę że nie przestajesz zaskakiwać, szokować, prowokować, hmmmm, to taktyka czy stała umiejętność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się mówi Margot?... \"Uderz w stół...\" :-D :-D :-D Ps. Przypomnij sobie piosenkę Zespołu Reprezentacyjnego... szam ==> Polecam rozdział \"Mocowanie paska na szyję\": \"Przeciągnij jeden koniec paska na szyję przez uchwyt paska na szyję. Następnie przeciągnij pasek na szyję z powrotem przez plastikową klamerkę, aby go zamocować.\" Dalej jest równie interesująco... :-) 13 st.C, to moim zdaniem trochę mało. Chyba ktoś coś sp.....ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabijasz sie czy co??? mnie sie już komórki zaczęły przegrzewać, a teraz komputerowcy drukuja mi całość - jak miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drukują całość?... 160 stron No. to pracodawca coś im obetnie... :-D Nie nabijam się szam...:-) Chciałem tylko zwrócić uwagę na baaaardzo szczegółowe instrukcje... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddalam cale slonce i jakos zimno sie zrobilo czy cus ;) Linking --> coz za cudna instrukcja :D :D :D a na rozgrzanie sie sa inne takze sposoby... ;) Margotka --> juz ja Ci plywania latem nei odpuszcze ;) :P :D Szamcia --> to jak wstepnie pt. moze byc?? bo na 100% to ja nic Ci obiecac nie moge... ewentualnie sroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking, jak to mój tata mawiał: tylko wdzięk i bezpretensjonalność;-) zatem i owszem juz wydrukowali wszystko:-Da pracodawca nie zauważył;-) raz jeszcze wielkie dzięki, miałam okazje udowodnić mojemu I., że cafe to fajna sprawa, ludzie sobie pomagają itp.;-) szczegółowe instrukcje, hmmm, mocna rzecz;-) a skąd, za przeproszeniem, stukasz? bo jeśli pisałeś to ja nie zauważywszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemnosc widze :P Ciemnosc :P Nikt mnie rozgrzac nie chce to zrobilam sobie herbatke mango :D hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, stronka wisi sobie beztrosko, a ja juz po obiedzie (dzieki Bogu za stołówkę w pracy) i teraz pora na kawę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka mango na rozgrzanie?... Zapamiętam... :-) Skąd stukam \"ciekawska szam\"?... O tym niech na razie będzie \"cicho-szam!\" :-D Słońce..., czego i Wam życzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez jestem po obiedzie, tylko spac mi sie chce 💤 Tygrynia, ja sobie tez plywania nie odpuszcze :) Juz nie moge sie doczkac taplania w wodzie morskiej lub z jeziorka :) Na razie pozostaje mi wanna.. no i basen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie do obiadku jeszcze duuuuuzo czasu brakuje :) Dopiero jak wroce do domq to cos pysznego sobei zrobie :D Ale tyle od czytania o jedzonku zglodnialam, wiec brykne po jogurcik mniam, mniam :) Margotka --> moze zle dodajesz?? :P ja widze :D Link (moge tak do Ciebie mowic?? Moge) --> :D czyli, ze z ..... klikasz?? :D herbatka z mango jest smaczna i troszke po niej cieplej, ale jak juz wspominalam sa lepsze metody na rozrzanie sie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×