Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Szamanka ..Linking 🖐️ Margotka ..dzieki za fotki ..Fryzur super ..! Czy mi sie wydaje czy ..Akara miala podobna fryzure?..A dlaczego drugie zdjecie jest w kolorowym negatywie???:D ...aaaaa..no i te twoje ..namietne usta ...!!! :classic_cool: Mam juz nowy numer GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś cuda!!! zazwyczaj w dzień to tu było cicho i pusto, czasem jakis zabłąkany Diabeł sie wstukał, a teraz, hoho, nawet jakieś rozmowy sie prowadzi... Tiger, najwyżej wyślę Ci sms z moim nr domowym i się zdzwonimy, ok? ewentualnie wpadniesz do mnie do domku, Zuzi nie będzie więc będzie spokój i piwko z lodówki - bez napiwku;-) Linky, ok cicho sza - m:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie chce mi sie ruszyc do lodowki... wiec nadal brzuszek burczy ;) Gio--> a ja?? gdzie 🖐️ do mnie?? ;) :D Szamcia --> oki doki, na pewno jakos sie zgadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, czyzbys znowu zmienila numer gg??? :o Jesli tak, to koniecznie daj mi namiary :) A zdjecia, bez przerobki, tez Ci moge wyslac :D Szam, zaraz napisze do Cienie maila numer 2 z numerem konta. Postaram sie zalatwic sprwe z plyta w ten weekend :) A w ogole to mi sie podoba \"cicho sza-m\" :D tygrys, z matmy moze orlem nigdy nie bylam, ale dodawac umie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ..pregowany kotku ..przeciez ci mowilam dzis czesc ..o 10.51... ...myslalam ze zalapalas ..fakt bylam wkurzona na to GG ..bo stracilam stary numer ..i nie powiedzialam ..imiennie ..wiec sorki..masz specjalnego buziaka ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Gio👄 Margotka czekam zatem, i ja też chcę zdjęcia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gio... :-) Tygryskowi się nie odmawia... Możesz mnie skracać. :-D To są jakieś inne metody na rozgrzanie?... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, to niedostalas, bo tez Ci wysylalam? :o No nic,w ysle jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link (jak cuuudownie to brzmi :D) --> oczywiscie, ze sa inne metody na rozgrzanie... tiaaaaaak :D oj tiaak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Borewicz a gdzie piosenka na przywitanie np. ----na powitanie wszystkim diablom, czuj czuj czuwaj, czuj czuj czuwaj, czuj czuj czuwaj------- :D To bylo za Borewicza. Numer telefonu do Anielicy ci wyslalem :) tylko mi ja nie zbalamuc :) Jestem glodny i chce mi sie kawy, tak wiec pozniej sie zglosze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> kocyk tez... bo pod kocykiem lub na kocyku mozna rozgrzewanie praktykowac znakomiecie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to Wy się rozgrzewajcie, a ja do domku jadę, mam dość mojego zimnego i zbyt przewiewnego biura. do juterka:-) znudzony, a przez wawe nie zamierzasz jechać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejooo :D Kupiłam sobie buty :) hihi w tym sklepie, w którym szukałam w zeszłym tygodniu i chyba je przegapiłam. Tygrys u mnie też pogoda się popsuła, zimno i deszczowo. Też chyba wezmę koc :P Margot ja też dziękuję za zdjęcia :) ładnie wyglądasz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony... się obudził. To znak, że trzeba pozbierać zabawki (i zwinąć kocyki... :-D ) i do domu... znudzony... Co dzisiaj na śniadanie?... Air Żegnamy szam, a ja mówię \"Do jutra!\" (mam nadzieję...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara sie sama tluc nie bedzie, ale namawia psiapsiolke zeby sie z nia zabrala - wtedy na pewno przyjedzie (jesli cena biletu nie bedzie zabojcza ;) ) . Trzymajcie kciuki zeby moja przyjaciolka sie zgodzila, co prawda pod lozko nie zagladala, ale na kafe bywala swego czasu. No i Borewicz, sprawdz mi te cene pliz to podejme decyzje, bo w czwartek jade do Polski i nie bede w sieci. Ja sie tam nie przejmuje za bardzo wynikiem konkursu, ocena publicznosci mowi sama za siebie ;). Face painting fajnie mi wyszedl, moze bede miala fotki to Wam wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka, Borewicza już nie ma, w trasę ruszył. Sprawdzę Ci te ceny, ale już dzisiaj nie zdążę, dodzwonić się z kom. nie mogę, jutro zajdę na dworzec i spytam, przy okazji tez swój. A nie mogłabyś/byście jechać przez Kołobrzeg ew. przez Poznań? ;) I leeeecem dalej, do roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hih Kai, troche to nie podrodze :D. Dzieki Ci za chec sprawdzenia mi tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam 🖐️ z checia bym zachaczyl, ale problem jest ze my bedziemy tylko 12dni w Polsce, a to jest tyle co cwiartka na czterech. :) Moze jak nastepnym razem zawitamy do Polski to bedzie na dluzej, a w tedy to sie postaramy odwiedzic Warszawke. 🌼 linking hejka 🖐️ na sniadanko byl jablecznik (niestety sklepowy nie taki dobry jak domowy) z goracym mleczkiem :) Teraz to juz jestes w domu, ale jutro milej pracy ci zycze. A co widac z okienka biurowca ? akarka trzymam kciuki za ciebie, aby wam sie udalo. :) Ja dziesiaj troszeczke wysprzatalem piwince, tak na jeden procent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sczczyt cholerny jeszcze sie nie zaczal a ja juz mam go dosyc... Poczytalam sobie jakie to objazdy porobili... Wracalam dzis z pracy, z qmplem samochodem.... Wszystkie skrzyzowania, nawe takie malutkie w promieniu kilku km woku lotniska sa obstawione przez policje.... I to ona tam ruchem kieruje.... takze korki megalityczne... to co bedzie od jutra?? dobrze, ze czw. i pt. mam wolne :D Dostalam link do tego co sie dzialo w Genui: http://vink.neostrada.pl/szczyt.htm Air --> opisuj raz, dwa buty :D ale wiesz to rozgrzewania ... kocykiem.... to... tego... echem.... mmmm... do tego.... potrzeba... dwoch osob.... kocyk nie jest niezbedny.... ;) Akara ---> Lwice Beast?? Ona tu pod lozkiem (starym) byla kilka razy, pamietam ja :) Link --> 🖐️ papapa lub dzien dobry jesli czytasz to juz we wtorek :D Szamcia --> 👄 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeeeee Giovi......... Co Ty tak te buziaczki rozdajesz na prawo i lewo!!!!!!!!!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemankooo..no i spadlam na ..cztery .....oczom nie wierze ..!:) RDS ...>>>...👄 ..kope lat ..!!!...gdzie byles jak Cie nie było...??? Dziewczyny ..plisss..w szczegoly nie wnikajcie ..ale mozecie mi wierzyc..rowny z niego ..Diabel..malo tego..cholernie ..\"wcielony ..!!! Stawiaj flaszke i wlaż...pod wyrko..!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ---> buty są od Ryłki: czarne, lekko wydłużone z przodu, ale nie czuby tylko ucięte, płaski obcas. Takie i do eleganckich spodni, do dżinsów, do spódnicy. Bardzo mi się podobają, już straciłam nadzieję, że takie znajdę, bo wszędzie już klapki królują :P A jak chodzi o to ogrzewanie, to znaczy, że muszę marznąć aż do jutra? Jesteś pewna, że sam kocyk nie starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×